Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 1. třídy
1. kolo:
Tatran Hostinné D - Salamandr Hr.Králové 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Voňka Karel ml. 1:2, Drahotský Tomáš 1:2, Bartoš Petr st. 3:1, WO 0:4, body hostů: Hampl Michal 2:1, Kollár Štěpán 0:1, Kostelecký Jan 1:1, Švorc Jan 1:1, Běloušek Jiří 1:1, WO 4:0), TTC KB Vrchlabí - Sokol PP Hr.Králové 2 E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 2:0, Horák Jaroslav 1:1, Vitvar Roman 3:0, Brázda Adam 2:0, body hostů: Novák Hynek 0:3, Bláha Petr 1:1, Vícha Jan 0:2, Novák Daniel 0:2), Sokol České Meziříčí - Sokol Chlumec n.C. 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černohorský Jindřich 2:1, Mokrejš Zbyněk 2:0, Polívka Marian 1:2, Lulek Radim 0:3, WO 5:0, body hostů: Šedivý Roman 3:1, Kycelt Petr 1:3, Kycelt Martin 2:1, WO 0:5), DTJ Hr.Králové D - Sokol Nemyčeves 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píše Pavel 2:0, Grešo Vojtěch 2:0, Pugzík Antonín 3:0, Trojan Luděk 1:1, body hostů: Trč Roman ml. 0:3, Brett Ondřej 0:2, Trč Tomáš 1:1, Stejskal Tomáš 0:2), KPST Hr.Králové - TJ Lázně Bělohrad 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Příborský David 2:2, Loskot Václav 2:2, Rambousek Martin 0:4, Cibor Pavel 2:2, body hostů: Klejch Adam 3:1, Klejch Filip 4:0, Valčík Roman 1:3, Petřivý Michal 2:2), Sokol Stěžery B - Sokol Jar.-Josefov 2 B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzl Matěj 2:0, Kodym Tomáš 2:0, Bílek Luboš 2:0, Souček Martin 2:0, body hostů: Kadaník Martin 0:2, Kopecký Pavel 0:2, Slobodzian Adam 0:2, Krulich Miloš 0:2), TJ Náchod - Sparta Úpice 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Zbyšek 3:1, Sedloňová Aneta 1:2, Marx Jan 2:1, Bárta Pavel 2:2, body hostů: Brát Marek 3:1, Kocián Libor 1:3, Sucharda Antonín 1:2, Smékal Lubomír 1:2),
2. kolo:
Tatran Hostinné D - Sokol PP Hr.Králové 2 E 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petružálková Anna 2:0, Kalvach Petr 2:0, Drahotský Tomáš 2:0, Bartoš Petr st. 2:0, body hostů: Novák Hynek 0:2, Bláha Petr 0:2, Vícha Jan 0:2, Novák Daniel 0:2), TTC KB Vrchlabí - Salamandr Hr.Králové 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 3:1, Vitvar Roman 3:1, Hauschwitz Pavel 2:1, Brázda Adam 0:4, body hostů: Hampl Michal 3:1, Švorc Jan 2:2, Kollár Štěpán 1:1, Běloušek Jiří 1:2, Kostelecký Jan 0:2), Sokol České Meziříčí - Sokol Nemyčeves 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Jindřich 3:0, Polívka Marian 2:0, Lulek Radim 0:3, Mokrejš Zbyněk 3:0, body hostů: Trč Roman ml. 1:2, Trč Tomáš 1:2, Brett Ondřej 1:2, Stejskal Tomáš 0:2), DTJ Hr.Králové D - Sokol Chlumec n.C. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píše Pavel 2:0, Grešo Vojtěch 1:1, Klemperer Jan 3:0, Trojan Luděk 1:2, WO 1:0, body hostů: Kycelt Jakub 0:3, Šedivý Roman 2:1, Kycelt Petr 1:1, Kycelt Martin 0:2, WO 0:1), KPST Hr.Králové - Sokol Jar.-Josefov 2 B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Martin 1:3, Loskot Václav 2:2, Rákosník Vladimír 3:1, Cibor Pavel 3:1, body hostů: Kadaník Martin 3:1, Slobodzian Adam 1:3, Krulich Miloš 1:3, Joneš Patrik 2:2), Sokol Stěžery B - TJ Lázně Bělohrad 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Souček Martin 0:2, Hanzl Matěj 3:0, Bílek Luboš 1:2, Kodym Tomáš 4:0, Šanc Přemysl 0:1, body hostů: Klejch Filip 2:2, Klejch Adam 1:2, Valčík Roman 1:2, Petřivý Michal 1:2),
3. kolo:
Salamandr Hr.Králové - TJ Lázně Bělohrad 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švorc Jan 3:1, Běloušek Jiří 1:3, Kollár Štěpán 0:3, Hampl Michal 3:1, Kostelecký Jan 1:0, body hostů: Klejch Adam 3:1, Klejch Filip 3:1, Petřivý Michal 2:2, Valčík Roman 0:4), Sokol PP Hr.Králové 2 E - Sokol Jar.-Josefov 2 B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zoubková Adéla 1:2, Řehounek Kristian 2:2, Zoubek Šimon 2:2, Jirásková Tereza 2:1, WO 2:0, body hostů: Kadaník Martin 3:1, Kopecký Pavel 0:2, Krulich Miloš 2:2, Joneš Patrik 2:2, WO 0:2), Sokol Chlumec n.C. - TJ Náchod 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šedivý Roman 2:0, Kycelt Martin 1:1, Kycelt Petr 2:1, Kycelt Jakub 3:0, body hostů: Bárta Pavel 2:1, Klimeš Zbyšek 0:3, Marx Jan 0:2, Sedloňová Aneta 0:2), Sokol Nemyčeves - Sparta Úpice 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žežule Ondřej 3:0, Brett Ondřej 0:2, Trč Tomáš 3:0, Trč Roman ml. 3:0, body hostů: Brát Marek 1:2, Kocián Libor 1:2, Sucharda Antonín 0:3, Smékal Lubomír 0:2), Tatran Hostinné D - Sokol České Meziříčí 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voňka Karel ml. 3:1, Bartoš Petr st. 1:3, Drahotský Tomáš 2:1, Dymák Ladislav 1:3, body hostů: Mokrejš Zbyněk 4:0, Polívka Marian 1:3, Lulek Radim 2:2, Fiala Josef 1:2), TTC KB Vrchlabí - DTJ Hr.Králové D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studecký Ivan 3:0, Hauschwitz Pavel 1:1, Brázda Adam 3:0, Vitvar Roman 1:2, body hostů: Grešo Vojtěch 1:2, Daněk Roman 1:2, Trojan Luděk 1:2, Skákal Dominik 0:2), KPST Hr.Králové - Sokol Stěžery B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rákosník Vladimír 1:2, Příborský David 1:1, Loskot Václav 1:2, Cibor Pavel 0:3, body hostů: Bílek Luboš 1:2, Hanzl Matěj 2:1, Kodym Tomáš 3:0, Souček Martin 2:0),
4. kolo:
Salamandr Hr.Králové - Sokol Jar.-Josefov 2 B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švorc Jan 1:1, Běloušek Jiří 2:0, Kostelecký Jan 2:0, Hampl Michal 3:0, Kollár Štěpán 0:1, body hostů: Kadaník Martin 2:1, Joneš Patrik 0:3, Krulich Miloš 0:2, Stein Martin 0:2), Sokol PP Hr.Králové 2 E - TJ Lázně Bělohrad 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačer Radek 2:1, Řehounek Kristian 3:0, Zoubek Šimon 1:2, Jirásková Tereza 3:0, body hostů: Klejch Filip 2:1, Klejch Adam 1:2, Petřivý Michal 0:3, Valčík Roman 0:3), Sokol Chlumec n.C. - Sparta Úpice 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šedivý Roman 1:3, Kycelt Martin 3:1, Kycelt Petr 1:2, Kycelt Jakub 3:1, body hostů: Brát Marek 3:1, Kocián Libor 1:3, Sucharda Antonín 3:1, Smékal Lubomír 0:3), Sokol Nemyčeves - TJ Náchod 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žežule Ondřej 2:2, Trč Tomáš 2:2, Brett Ondřej 1:2, Trč Roman ml. 3:1, body hostů: Bárta Pavel 1:3, Klimeš Zbyšek 1:3, Sedloňová Aneta 3:1, Marx Jan 2:1), Tatran Hostinné D - DTJ Hr.Králové D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voňka Karel ml. 1:3, Bartoš Petr st. 1:2, Drahotský Tomáš 2:1, Dymák Ladislav 1:3, body hostů: Grešo Vojtěch 3:1, Daněk Roman 3:1, Trojan Luděk 3:0, Skákal Dominik 0:2, Skákal Martin 0:1), TTC KB Vrchlabí - Sokol České Meziříčí 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jaroslav 0:2, Vitvar Roman 3:1, Brázda Adam 2:1, Studecký Ivan 3:1, Brázda Martin 1:1, body hostů: Mokrejš Zbyněk 3:1, Polívka Marian 1:3, Lulek Radim 0:4, Fiala Josef 2:1),
5. kolo:
Sokol České Meziříčí - Salamandr Hr.Králové -:-, DTJ Hr.Králové D - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, TJ Náchod - Tatran Hostinné D -:-, Sparta Úpice - TTC KB Vrchlabí -:-, KPST Hr.Králové - Sokol Chlumec n.C. -:-, Sokol Stěžery B - Sokol Nemyčeves -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - TJ Lázně Bělohrad -:-,
6. kolo:
Sokol České Meziříčí - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, DTJ Hr.Králové D - Salamandr Hr.Králové -:-, TJ Náchod - TTC KB Vrchlabí -:-, Sparta Úpice - Tatran Hostinné D -:-, KPST Hr.Králové - Sokol Nemyčeves -:-, Sokol Stěžery B - Sokol Chlumec n.C. -:-,
7. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - TJ Lázně Bělohrad -:-, Sokol Nemyčeves - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, Tatran Hostinné D - KPST Hr.Králové -:-, TTC KB Vrchlabí - Sokol Stěžery B -:-, Sokol České Meziříčí - TJ Náchod -:-, DTJ Hr.Králové D - Sparta Úpice -:-, Salamandr Hr.Králové - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-,
8. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, Sokol Nemyčeves - TJ Lázně Bělohrad -:-, Tatran Hostinné D - Sokol Stěžery B -:-, TTC KB Vrchlabí - KPST Hr.Králové -:-, Sokol České Meziříčí - Sparta Úpice -:-, DTJ Hr.Králové D - TJ Náchod -:-,
9. kolo:
TJ Náchod - Salamandr Hr.Králové -:-, Sparta Úpice - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, Sokol České Meziříčí - KPST Hr.Králové -:-, DTJ Hr.Králové D - Sokol Stěžery B -:-, TJ Lázně Bělohrad - Tatran Hostinné D -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - TTC KB Vrchlabí -:-, Sokol Chlumec n.C. - Sokol Nemyčeves -:-,
10. kolo:
TJ Náchod - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, Sparta Úpice - Salamandr Hr.Králové -:-, Sokol České Meziříčí - Sokol Stěžery B -:-, DTJ Hr.Králové D - KPST Hr.Králové -:-, TJ Lázně Bělohrad - TTC KB Vrchlabí -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - Tatran Hostinné D -:-,
11. kolo:
Salamandr Hr.Králové - Sokol Chlumec n.C. -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - Sokol Nemyčeves -:-, Sokol České Meziříčí - TJ Lázně Bělohrad -:-, DTJ Hr.Králové D - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, TJ Náchod - KPST Hr.Králové -:-, Sparta Úpice - Sokol Stěžery B -:-, TTC KB Vrchlabí - Tatran Hostinné D -:-,
12. kolo:
Salamandr Hr.Králové - Sokol Nemyčeves -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - Sokol Chlumec n.C. -:-, Sokol České Meziříčí - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, DTJ Hr.Králové D - TJ Lázně Bělohrad -:-, TJ Náchod - Sokol Stěžery B -:-, Sparta Úpice - KPST Hr.Králové -:-,
13. kolo:
KPST Hr.Králové - Salamandr Hr.Králové -:-, Sokol Stěžery B - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, TJ Lázně Bělohrad - TJ Náchod -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - Sparta Úpice -:-, Sokol Chlumec n.C. - Tatran Hostinné D -:-, Sokol Nemyčeves - TTC KB Vrchlabí -:-, DTJ Hr.Králové D - Sokol České Meziříčí -:-,
14. kolo:
KPST Hr.Králové - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, Sokol Stěžery B - Salamandr Hr.Králové -:-, TJ Lázně Bělohrad - Sparta Úpice -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - TJ Náchod -:-, Sokol Chlumec n.C. - TTC KB Vrchlabí -:-, Sokol Nemyčeves - Tatran Hostinné D -:-,
15. kolo:
Salamandr Hr.Králové - Sokol České Meziříčí -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - DTJ Hr.Králové D -:-, Tatran Hostinné D - TJ Náchod -:-, TTC KB Vrchlabí - Sparta Úpice -:-, Sokol Chlumec n.C. - KPST Hr.Králové -:-, Sokol Nemyčeves - Sokol Stěžery B -:-, TJ Lázně Bělohrad - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-,
16. kolo:
Salamandr Hr.Králové - DTJ Hr.Králové D -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - Sokol České Meziříčí -:-, Tatran Hostinné D - Sparta Úpice -:-, TTC KB Vrchlabí - TJ Náchod -:-, Sokol Chlumec n.C. - Sokol Stěžery B -:-, Sokol Nemyčeves - KPST Hr.Králové -:-,
17. kolo:
Salamandr Hr.Králové - Tatran Hostinné D -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - TTC KB Vrchlabí -:-, Sokol Chlumec n.C. - Sokol České Meziříčí -:-, Sokol Nemyčeves - DTJ Hr.Králové D -:-, TJ Lázně Bělohrad - KPST Hr.Králové -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - Sokol Stěžery B -:-, Sparta Úpice - TJ Náchod -:-,
18. kolo:
Salamandr Hr.Králové - TTC KB Vrchlabí -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - Tatran Hostinné D -:-, Sokol Chlumec n.C. - DTJ Hr.Králové D -:-, Sokol Nemyčeves - Sokol České Meziříčí -:-, TJ Lázně Bělohrad - Sokol Stěžery B -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - KPST Hr.Králové -:-,
19. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - Salamandr Hr.Králové -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, TJ Náchod - Sokol Chlumec n.C. -:-, Sparta Úpice - Sokol Nemyčeves -:-, Sokol České Meziříčí - Tatran Hostinné D -:-, DTJ Hr.Králové D - TTC KB Vrchlabí -:-, Sokol Stěžery B - KPST Hr.Králové -:-,
20. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - Salamandr Hr.Králové -:-, TJ Náchod - Sokol Nemyčeves -:-, Sparta Úpice - Sokol Chlumec n.C. -:-, Sokol České Meziříčí - TTC KB Vrchlabí -:-, DTJ Hr.Králové D - Tatran Hostinné D -:-,
21. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - Sokol Chlumec n.C. -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - Sokol Nemyčeves -:-, KPST Hr.Králové - Tatran Hostinné D -:-, Sokol Stěžery B - TTC KB Vrchlabí -:-, TJ Náchod - Sokol České Meziříčí -:-, Sparta Úpice - DTJ Hr.Králové D -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - Salamandr Hr.Králové -:-,
22. kolo:
TJ Lázně Bělohrad - Sokol Nemyčeves -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - Sokol Chlumec n.C. -:-, KPST Hr.Králové - TTC KB Vrchlabí -:-, Sokol Stěžery B - Tatran Hostinné D -:-, TJ Náchod - DTJ Hr.Králové D -:-, Sparta Úpice - Sokol České Meziříčí -:-,
23. kolo:
Salamandr Hr.Králové - TJ Náchod -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - Sparta Úpice -:-, KPST Hr.Králové - Sokol České Meziříčí -:-, Sokol Stěžery B - DTJ Hr.Králové D -:-, Tatran Hostinné D - TJ Lázně Bělohrad -:-, TTC KB Vrchlabí - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, Sokol Nemyčeves - Sokol Chlumec n.C. -:-,
24. kolo:
Salamandr Hr.Králové - Sparta Úpice -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - TJ Náchod -:-, KPST Hr.Králové - DTJ Hr.Králové D -:-, Sokol Stěžery B - Sokol České Meziříčí -:-, Tatran Hostinné D - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, TTC KB Vrchlabí - TJ Lázně Bělohrad -:-,
25. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - Salamandr Hr.Králové -:-, Sokol Nemyčeves - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, TJ Lázně Bělohrad - Sokol České Meziříčí -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - DTJ Hr.Králové D -:-, KPST Hr.Králové - TJ Náchod -:-, Sokol Stěžery B - Sparta Úpice -:-, Tatran Hostinné D - TTC KB Vrchlabí -:-,
26. kolo:
Sokol Chlumec n.C. - Sokol PP Hr.Králové 2 E -:-, Sokol Nemyčeves - Salamandr Hr.Králové -:-, TJ Lázně Bělohrad - DTJ Hr.Králové D -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 B - Sokol České Meziříčí -:-, KPST Hr.Králové - Sparta Úpice -:-, Sokol Stěžery B - TJ Náchod -:-,
27. kolo:
Salamandr Hr.Králové - KPST Hr.Králové -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - Sokol Stěžery B -:-, TJ Náchod - TJ Lázně Bělohrad -:-, Sparta Úpice - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, Tatran Hostinné D - Sokol Chlumec n.C. -:-, TTC KB Vrchlabí - Sokol Nemyčeves -:-, Sokol České Meziříčí - DTJ Hr.Králové D -:-,
28. kolo:
Salamandr Hr.Králové - Sokol Stěžery B -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 E - KPST Hr.Králové -:-, TJ Náchod - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, Sparta Úpice - TJ Lázně Bělohrad -:-, Tatran Hostinné D - Sokol Nemyčeves -:-, TTC KB Vrchlabí - Sokol Chlumec n.C. -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy