Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
1. kolo:
Sokol Chlumec n.C. B - TJ Jičín B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kycelt Lukáš 2:1, Skřivan Jaroslav 3:0, Kycelt Pavel 1:2, Jiřička Josef 2:1, body hostů: Harcuba Pavel 1:2, Doule Petr 1:2, Fejtek Petr st. 2:1, Harcuba Petr 0:3), Sokol Chomutice - Sokol Stará Paka B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tonarová Tereza 0:4, Kučera Ondřej 0:3, Břeský Jaroslav 3:0, Tonar Lukáš 1:3, body hostů: Herber Jan 2:2, Budina Martin 3:1, Pánek Tomáš 2:1, Kuzma Dominik 3:0), TJ Dvůr Králové n.L. B - TJ Nová Paka B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jůza Tomáš 1:2, Foff Miroslav ml. 3:0, Janovský Jan 2:1, Kléma Jan 2:1, body hostů: Sochor Martin 2:1, Kadavý Šimon 1:2, Oravec Jakub 0:3, Grof Lukáš 1:2), TJ Trutnov - Poříčí - Tatran Hostinné E 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Taláb Tomáš 1:3, Hladík Michal 3:0, Švarc Zdeněk 2:1, Tuček Adam 4:0, body hostů: Antošová Bára 1:3, Antoš Michal 0:4, Vlach Tomáš nejml. 2:1, Matuška Petr ml. 1:2), TJ Bernartice - Baník Žacléř 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš Tomáš 3:0, Kroh Petr 2:0, Kruliš Josef 0:2, Szórád Adrian 2:1, WO 2:0, body hostů: Illner Dieter 0:1, Huňka Aleš 1:2, Vlasák Miroslav 1:2, Albrechtová Renata 1:2, WO 0:2), Jiskra Nový Bydžov B - DTJ Hr.Králové E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlášek Vladimír 2:2, Vidra Milan 2:2, Haltuf David 2:2, Kraus Adam 3:1, body hostů: Skákal Martin 4:0, Režný Pavel 0:4, Šlechta Roman 3:1, Skákal Dominik 0:4),
2. kolo:
Sokol Chlumec n.C. B - Sokol Stará Paka B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kycelt Lukáš 1:3, Skřivan Jaroslav 2:2, Kycelt Pavel 1:2, Jiřička Josef 2:2, body hostů: Herber Jan 2:2, Budina Martin 2:2, Pánek Tomáš 3:1, Kuzma Dominik 2:1), Sokol Chomutice - TJ Jičín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tonarová Tereza 0:4, Kučera Ondřej 3:1, Tonar Lukáš 2:2, Břeský Jaroslav 3:1, body hostů: Harcuba Pavel 4:0, Doule Petr 1:3, Fejtek Petr st. 2:2, Harcuba Petr 1:3), TJ Dvůr Králové n.L. B - Tatran Hostinné E 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Všetečka Martin 2:1, Jůza Tomáš 1:2, Janovský Jan 2:1, Foff Miroslav ml. 3:0, body hostů: Antošová Bára 2:1, Matuška Petr ml. 2:1, Vlach Tomáš nejml. 0:3, Matěják Jan 0:3), TJ Trutnov - Poříčí - TJ Nová Paka B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Taláb Tomáš 2:2, Švarc Zdeněk 2:2, Tuček Adam 4:0, Hladík Michal 2:2, body hostů: Sochor Martin 3:1, Kadavý Šimon 0:4, Grof Lukáš 2:2, Oravec Jakub 1:3),
3. kolo:
TJ Jičín B - TJ Nová Paka B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doule Petr 0:2, Fejtek Petr st. 0:2, Harcuba Petr 0:3, Harcuba Pavel 1:1, body hostů: Sochor Martin 3:0, Kadavý Šimon 2:0, Oravec Jakub 2:0, Grof Lukáš 1:1), Sokol Stará Paka B - Tatran Hostinné E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budina Martin 4:0, Pánek Tomáš 1:3, Kuzma Dominik 1:3, Herber Jan 3:1, body hostů: Antošová Bára 3:1, Vlach Tomáš nejml. 2:2, Matuška Petr ml. 2:2, Sivák Ivan 0:4), Baník Žacléř - Jiskra Nový Bydžov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Illner Dieter 0:2, Huňka Aleš 0:2, Demuth Roman 0:3, Albrechtová Renata 2:1, body hostů: Kraus Adam 3:0, Vlášek Vladimír 3:0, Vidra Milan 1:1, Veselý František 1:1), TJ Bernartice - DTJ Hr.Králové E 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroh Petr 2:1, Podivinský Michal 1:1, Szórád Adrian 3:0, Kruliš Tomáš 2:1, body hostů: Šlechta Roman 1:2, Kolman Ivo 2:1, Kalenský Štěpán 0:3, Režný Pavel 0:2), TJ Trutnov - Poříčí - TJ Dvůr Králové n.L. B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benko Jakub 2:2, Švarc Zdeněk 1:3, Tuček Adam 3:1, Hladík Michal 1:3, body hostů: Kléma Jan 1:3, Foff Miroslav ml. 4:0, Janovský Jan 3:1, Jůza Tomáš 1:3), Sokol Chlumec n.C. B - Sokol Chomutice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiřička Josef 2:0, Skřivan Jaroslav 0:2, Kycelt Pavel 3:0, Kycelt Martin 3:0, body hostů: Břeský Jaroslav 1:2, Tonar Lukáš 1:2, Kučera Ondřej 0:2, Dürschmied Jan st. 0:2),
4. kolo:
TJ Jičín B - Tatran Hostinné E 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doule Petr 3:1, Fejtek Petr st. 1:3, Novotný Zdeněk 0:3, Harcuba Pavel 1:3, body hostů: Sixta Daniel 2:2, Vlach Tomáš nejml. 3:1, Matuška Petr ml. 4:0, Sivák Ivan 1:2), Sokol Stará Paka B - TJ Nová Paka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budina Martin 2:2, Pánek Tomáš 3:1, Kuzma Dominik 1:3, Herber Jan 2:2, body hostů: Sochor Martin 3:1, Kadavý Šimon 2:2, Oravec Jakub 0:4, Grof Lukáš 3:1), Baník Žacléř - DTJ Hr.Králové E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Albrechtová Renata 2:2, Demuth Roman 0:3, Illner Dieter 1:2, Huňka Aleš 2:2, body hostů: Šlechta Roman 3:1, Kolman Ivo 4:0, Kalenský Štěpán 1:2, Režný Pavel 1:2), TJ Bernartice - Jiskra Nový Bydžov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroh Petr 2:2, Podivinský Michal 0:4, Szórád Adrian 2:2, Kruliš Tomáš 3:1, body hostů: Kraus Adam 2:2, Vlášek Vladimír 1:3, Vidra Milan 2:2, Veselý František 4:0),
5. kolo:
Jiskra Nový Bydžov B - Sokol Chlumec n.C. B -:-, DTJ Hr.Králové E - Sokol Chomutice -:-, TJ Dvůr Králové n.L. B - Baník Žacléř -:-, TJ Trutnov - Poříčí - TJ Bernartice -:-, Tatran Hostinné E - TJ Nová Paka B -:-,
6. kolo:
Jiskra Nový Bydžov B - Sokol Chomutice -:-, DTJ Hr.Králové E - Sokol Chlumec n.C. B -:-, TJ Dvůr Králové n.L. B - TJ Bernartice -:-, TJ Trutnov - Poříčí - Baník Žacléř -:-,
7. kolo:
TJ Nová Paka B - Baník Žacléř -:-, Tatran Hostinné E - TJ Bernartice -:-, Sokol Chlumec n.C. B - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-, Sokol Chomutice - TJ Trutnov - Poříčí -:-, TJ Jičín B - Sokol Stará Paka B -:-,
8. kolo:
Tatran Hostinné E - Baník Žacléř -:-, TJ Nová Paka B - TJ Bernartice -:-, Sokol Chlumec n.C. B - TJ Trutnov - Poříčí -:-, Sokol Chomutice - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-,
9. kolo:
Jiskra Nový Bydžov B - TJ Jičín B -:-, DTJ Hr.Králové E - Sokol Stará Paka B -:-, TJ Nová Paka B - Sokol Chlumec n.C. B -:-, Tatran Hostinné E - Sokol Chomutice -:-,
10. kolo:
Jiskra Nový Bydžov B - Sokol Stará Paka B -:-, DTJ Hr.Králové E - TJ Jičín B -:-, TJ Nová Paka B - Sokol Chomutice -:-, Tatran Hostinné E - Sokol Chlumec n.C. B -:-,
11. kolo:
TJ Jičín B - Baník Žacléř -:-, Sokol Stará Paka B - TJ Bernartice -:-, Jiskra Nový Bydžov B - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-, DTJ Hr.Králové E - TJ Trutnov - Poříčí -:-,
12. kolo:
TJ Jičín B - TJ Bernartice -:-, Sokol Stará Paka B - Baník Žacléř -:-, Jiskra Nový Bydžov B - TJ Trutnov - Poříčí -:-, DTJ Hr.Králové E - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-,
13. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. B - TJ Jičín B -:-, TJ Trutnov - Poříčí - Sokol Stará Paka B -:-, TJ Nová Paka B - Jiskra Nový Bydžov B -:-, Tatran Hostinné E - DTJ Hr.Králové E -:-, Sokol Chlumec n.C. B - Baník Žacléř -:-, Sokol Chomutice - TJ Bernartice -:-,
14. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol Stará Paka B -:-, TJ Trutnov - Poříčí - TJ Jičín B -:-, TJ Nová Paka B - DTJ Hr.Králové E -:-, Tatran Hostinné E - Jiskra Nový Bydžov B -:-, Sokol Chlumec n.C. B - TJ Bernartice -:-, Sokol Chomutice - Baník Žacléř -:-,
15. kolo:
Sokol Chlumec n.C. B - Jiskra Nový Bydžov B -:-, Sokol Chomutice - DTJ Hr.Králové E -:-, Baník Žacléř - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-, TJ Bernartice - TJ Trutnov - Poříčí -:-, Sokol Stará Paka B - TJ Jičín B -:-,
16. kolo:
Sokol Chlumec n.C. B - DTJ Hr.Králové E -:-, Sokol Chomutice - Jiskra Nový Bydžov B -:-, Baník Žacléř - TJ Trutnov - Poříčí -:-, TJ Bernartice - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-,
17. kolo:
TJ Jičín B - Sokol Chlumec n.C. B -:-, Sokol Stará Paka B - Sokol Chomutice -:-, TJ Nová Paka B - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-, Tatran Hostinné E - TJ Trutnov - Poříčí -:-, Baník Žacléř - TJ Bernartice -:-, DTJ Hr.Králové E - Jiskra Nový Bydžov B -:-,
18. kolo:
TJ Jičín B - Sokol Chomutice -:-, Sokol Stará Paka B - Sokol Chlumec n.C. B -:-, TJ Nová Paka B - TJ Trutnov - Poříčí -:-, Tatran Hostinné E - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-,
19. kolo:
TJ Nová Paka B - TJ Jičín B -:-, Tatran Hostinné E - Sokol Stará Paka B -:-, Jiskra Nový Bydžov B - Baník Žacléř -:-, DTJ Hr.Králové E - TJ Bernartice -:-, TJ Dvůr Králové n.L. B - TJ Trutnov - Poříčí -:-, Sokol Chomutice - Sokol Chlumec n.C. B -:-,
20. kolo:
TJ Nová Paka B - Sokol Stará Paka B -:-, Tatran Hostinné E - TJ Jičín B -:-, Jiskra Nový Bydžov B - TJ Bernartice -:-, DTJ Hr.Králové E - Baník Žacléř -:-,
21. kolo:
Baník Žacléř - TJ Nová Paka B -:-, TJ Bernartice - Tatran Hostinné E -:-, TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol Chlumec n.C. B -:-, TJ Trutnov - Poříčí - Sokol Chomutice -:-,
22. kolo:
TJ Bernartice - TJ Nová Paka B -:-, Baník Žacléř - Tatran Hostinné E -:-, TJ Dvůr Králové n.L. B - Sokol Chomutice -:-, TJ Trutnov - Poříčí - Sokol Chlumec n.C. B -:-,
23. kolo:
TJ Jičín B - Jiskra Nový Bydžov B -:-, Sokol Stará Paka B - DTJ Hr.Králové E -:-, Sokol Chlumec n.C. B - TJ Nová Paka B -:-, Sokol Chomutice - Tatran Hostinné E -:-,
24. kolo:
TJ Jičín B - DTJ Hr.Králové E -:-, Sokol Stará Paka B - Jiskra Nový Bydžov B -:-, Sokol Chlumec n.C. B - Tatran Hostinné E -:-, Sokol Chomutice - TJ Nová Paka B -:-,
25. kolo:
Baník Žacléř - TJ Jičín B -:-, TJ Bernartice - Sokol Stará Paka B -:-, TJ Dvůr Králové n.L. B - Jiskra Nový Bydžov B -:-, TJ Trutnov - Poříčí - DTJ Hr.Králové E -:-, TJ Nová Paka B - Tatran Hostinné E -:-,
26. kolo:
Baník Žacléř - Sokol Stará Paka B -:-, TJ Bernartice - TJ Jičín B -:-, TJ Dvůr Králové n.L. B - DTJ Hr.Králové E -:-, TJ Trutnov - Poříčí - Jiskra Nový Bydžov B -:-,
27. kolo:
TJ Jičín B - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-, Sokol Stará Paka B - TJ Trutnov - Poříčí -:-, Jiskra Nový Bydžov B - TJ Nová Paka B -:-, DTJ Hr.Králové E - Tatran Hostinné E -:-, Baník Žacléř - Sokol Chlumec n.C. B -:-, TJ Bernartice - Sokol Chomutice -:-,
28. kolo:
TJ Jičín B - TJ Trutnov - Poříčí -:-, Sokol Stará Paka B - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-, Jiskra Nový Bydžov B - Tatran Hostinné E -:-, DTJ Hr.Králové E - TJ Nová Paka B -:-, Baník Žacléř - Sokol Chomutice -:-, TJ Bernartice - Sokol Chlumec n.C. B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy