Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
1. kolo:
TTC Lhoty u Potštejna - Slovan Broumov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovaříček Matěj 4:0, Hlávková Hana 1:3, Vavruška Jiří 1:2, Sedláček Petr ml. 1:3, Trnka Jan 0:1, body hostů: Hauschke Tomáš 3:1, Mifek Milan 2:2, Šuda Radek 3:1, Richtr Jaroslav 1:3), TTC Kostelec n.O. B - Sparta Úpice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilar Petr 2:0, Petr Lukáš 1:1, Bolehovský Martin st. 3:0, Balous Milan 2:0, body hostů: Folc Martin 1:2, Hofman Jan 0:2, Landsmannová Alena 0:2, Míl Pavel 0:2), Baník Rtyně v P. B - Jiskra Jaroměř B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávka Jiří 0:4, Brát Karel st. 1:3, Hejna Vít 3:1, Kábrt Vratislav 4:0, body hostů: Vacek Roman 3:1, Hardubej Eduard st. 2:2, Divecký Jan 1:3, Vojtíšek Radomír ml. 2:2), Lokomotiva Meziměstí - Sokol PP Hr.Králové 2 F 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nowacki Olgierd 1:1, Radwaňski Kazimierz 0:2, Krejčí Petr 0:3, Podhorský Pavel 0:3, body hostů: Zoubková Adéla 2:1, Řehounek Kristian 3:0, Zoubek Šimon 2:0, Bláha Petr 2:0), Sokol Libchyně - TTC Nové Město n.M. 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ducháč Martin 1:3, Stejskal Jiří 3:1, Matouš Pavel 3:1, Mach Milan st. 2:2, body hostů: Martinek Milan 3:1, Šrůtek Milan 2:2, Bín Roman 2:2, Barták Zdeněk 0:4), Sokol Stěžery C - Sokol Jar.-Josefov 2 C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbek Martin 1:1, Krása Jakub 2:0, Částka David 3:0, Schlappl Jaroslav 3:0, body hostů: Tomanec Jan 1:2, Oláh Jan 0:3, Vávra Pavel 0:2, Stein Martin 0:2),
2. kolo:
TTC Lhoty u Potštejna - Sparta Úpice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovaříček Matěj 2:0, Hlávková Hana 1:1, Vavruška Jiří 3:0, Sedláček Petr ml. 2:0, body hostů: Folc Martin 1:2, Hofman Jan 0:2, Landsmannová Alena 0:2, Glemba Adam 0:2), TTC Kostelec n.O. B - Slovan Broumov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Tomáš 3:0, Bolehovský Martin st. 1:1, Petr Lukáš 1:2, Lipenský Jakub 3:0, Divíšek Dušan 1:0, body hostů: Hauschke Tomáš 1:2, Mifek Milan 1:2, Šuda Radek 1:2, Gombarčík Karel st. 0:3), Baník Rtyně v P. B - Sokol PP Hr.Králové 2 F 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlávka Jiří 0:3, Brát Karel st. 1:2, Hejna Vít 0:3, Kábrt Vratislav 3:1, body hostů: Zoubková Adéla 4:0, Řehounek Kristian 2:1, Zoubek Šimon 2:1, Bláha Petr 1:2), Lokomotiva Meziměstí - Jiskra Jaroměř B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nowacki Olgierd 2:0, Radwaňski Kazimierz 0:2, Krejčí Petr 0:3, Podhorský Pavel 0:3, body hostů: Vacek Roman 2:1, Vojtíšek Radomír ml. 3:0, Hardubej Eduard st. 2:0, Divecký Jan 1:1),
3. kolo:
Slovan Broumov B - Baník Rtyně v P. B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hauschke Tomáš 4:0, Mifek Milan 1:3, Šuda Radek 1:2, Zhuravljev George 3:1, body hostů: Kábrt Vratislav 3:1, Hejna Vít 2:2, Hlávka Jiří 0:4, Brát Karel st. 1:2), Sparta Úpice B - Lokomotiva Meziměstí 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folc Martin 3:0, Landsmannová Alena 0:2, Míl Pavel 3:0, Hofman Jan 3:0, body hostů: Nowacki Olgierd 1:2, Krejčí Petr 1:2, Podhorský Pavel 0:3, Krejčí Jan 0:2), Sokol Libchyně - TTC Lhoty u Potštejna 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kárník Milan 0:3, Matouš Pavel 2:1, Mach Milan ml. 0:3, Mach Milan st. 3:1, body hostů: Sedláček Petr ml. 4:0, Kovaříček Matěj 1:2, Hlávková Hana 2:1, Michl Jakub 1:2), TTC Nové Město n.M. - TTC Kostelec n.O. B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klug Karel 0:3, Bín Roman 3:0, Šrůtek Milan 2:1, Martinek Milan 3:0, body hostů: Lipenský Jakub 1:2, Petr Lukáš 0:3, Dubský Filip 2:1, Malík Tomáš 1:2),
4. kolo:
Slovan Broumov B - Lokomotiva Meziměstí 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hauschke Tomáš 2:0, Mifek Milan 1:0, Šuda Radek 2:0, Zhuravljev George 2:0, Richtr Jaroslav 1:0, body hostů: Nowacki Olgierd 0:2, Krejčí Petr 0:2, Krejčí Jan 0:2, Krejčová Kateřina 0:2), Sparta Úpice B - Baník Rtyně v P. B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Jan 0:2, Folc Martin 1:3, Landsmannová Alena 2:2, Glemba Adam 2:2, Míl Pavel 1:1, body hostů: Hejna Vít 3:1, Hlávka Jiří 0:4, Kábrt Vratislav 3:1, Brát Karel st. 4:0), Sokol Libchyně - TTC Kostelec n.O. B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Milan ml. 1:2, Matouš Pavel 3:0, Kárník Milan 1:2, Mach Milan st. 4:0, body hostů: Lipenský Jakub 1:3, Dubský Filip 1:2, Petr Lukáš 2:1, Malík Tomáš 0:3), TTC Nové Město n.M. - TTC Lhoty u Potštejna 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Barták Zdeněk 0:3, Bín Roman 1:2, Šrůtek Milan 2:1, Martinek Milan 1:2, WO 5:0, body hostů: Sedláček Petr ml. 2:2, Vavruška Jiří 3:1, Michl Jakub 3:1, WO 0:5),
5. kolo:
Baník Rtyně v P. B - Sokol Libchyně -:-, Lokomotiva Meziměstí - TTC Nové Město n.M. -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 C - Jiskra Jaroměř B -:-, Sokol Stěžery C - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-, TTC Kostelec n.O. B - TTC Lhoty u Potštejna -:-,
6. kolo:
Baník Rtyně v P. B - TTC Nové Město n.M. -:-, Lokomotiva Meziměstí - Sokol Libchyně -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 C - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-, Sokol Stěžery C - Jiskra Jaroměř B -:-,
7. kolo:
Slovan Broumov B - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, Sparta Úpice B - Sokol Stěžery C -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Baník Rtyně v P. B -:-, TTC Kostelec n.O. B - Lokomotiva Meziměstí -:-, Jiskra Jaroměř B - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-,
8. kolo:
Slovan Broumov B - Sokol Stěžery C -:-, Sparta Úpice B - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Lokomotiva Meziměstí -:-, TTC Kostelec n.O. B - Baník Rtyně v P. B -:-,
9. kolo:
Sokol Jar.-Josefov 2 C - Sokol Libchyně -:-, Sokol Stěžery C - TTC Nové Město n.M. -:-, Jiskra Jaroměř B - Slovan Broumov B -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - Sparta Úpice B -:-, Baník Rtyně v P. B - Lokomotiva Meziměstí -:-,
10. kolo:
Sokol Jar.-Josefov 2 C - TTC Nové Město n.M. -:-, Sokol Stěžery C - Sokol Libchyně -:-, Jiskra Jaroměř B - Sparta Úpice B -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - Slovan Broumov B -:-,
11. kolo:
Sokol Libchyně - Jiskra Jaroměř B -:-, TTC Nové Město n.M. - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, TTC Kostelec n.O. B - Sokol Stěžery C -:-, Sparta Úpice B - Slovan Broumov B -:-,
12. kolo:
Sokol Libchyně - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-, TTC Nové Město n.M. - Jiskra Jaroměř B -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Sokol Stěžery C -:-, TTC Kostelec n.O. B - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-,
13. kolo:
Sokol Jar.-Josefov 2 C - Baník Rtyně v P. B -:-, Sokol Stěžery C - Lokomotiva Meziměstí -:-, Jiskra Jaroměř B - TTC Lhoty u Potštejna -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - TTC Kostelec n.O. B -:-, Slovan Broumov B - Sokol Libchyně -:-, Sparta Úpice B - TTC Nové Město n.M. -:-,
14. kolo:
Sokol Jar.-Josefov 2 C - Lokomotiva Meziměstí -:-, Sokol Stěžery C - Baník Rtyně v P. B -:-, Jiskra Jaroměř B - TTC Kostelec n.O. B -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - TTC Lhoty u Potštejna -:-, Slovan Broumov B - TTC Nové Město n.M. -:-, Sparta Úpice B - Sokol Libchyně -:-,
15. kolo:
Sokol Libchyně - Baník Rtyně v P. B -:-, TTC Nové Město n.M. - Lokomotiva Meziměstí -:-, Jiskra Jaroměř B - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - Sokol Stěžery C -:-, TTC Lhoty u Potštejna - TTC Kostelec n.O. B -:-, Slovan Broumov B - Sparta Úpice B -:-,
16. kolo:
Sokol Libchyně - Lokomotiva Meziměstí -:-, TTC Nové Město n.M. - Baník Rtyně v P. B -:-, Jiskra Jaroměř B - Sokol Stěžery C -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-,
17. kolo:
Slovan Broumov B - TTC Lhoty u Potštejna -:-, Sparta Úpice B - TTC Kostelec n.O. B -:-, Jiskra Jaroměř B - Baník Rtyně v P. B -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - Lokomotiva Meziměstí -:-, TTC Nové Město n.M. - Sokol Libchyně -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 C - Sokol Stěžery C -:-,
18. kolo:
Slovan Broumov B - TTC Kostelec n.O. B -:-, Sparta Úpice B - TTC Lhoty u Potštejna -:-, Jiskra Jaroměř B - Lokomotiva Meziměstí -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - Baník Rtyně v P. B -:-,
19. kolo:
Baník Rtyně v P. B - Slovan Broumov B -:-, Lokomotiva Meziměstí - Sparta Úpice B -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Sokol Libchyně -:-, TTC Kostelec n.O. B - TTC Nové Město n.M. -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - Jiskra Jaroměř B -:-,
20. kolo:
Baník Rtyně v P. B - Sparta Úpice B -:-, Lokomotiva Meziměstí - Slovan Broumov B -:-, TTC Lhoty u Potštejna - TTC Nové Město n.M. -:-, TTC Kostelec n.O. B - Sokol Libchyně -:-,
21. kolo:
Sokol Jar.-Josefov 2 C - Slovan Broumov B -:-, Sokol Stěžery C - Sparta Úpice B -:-, Baník Rtyně v P. B - TTC Lhoty u Potštejna -:-, Lokomotiva Meziměstí - TTC Kostelec n.O. B -:-,
22. kolo:
Sokol Jar.-Josefov 2 C - Sparta Úpice B -:-, Sokol Stěžery C - Slovan Broumov B -:-, Baník Rtyně v P. B - TTC Kostelec n.O. B -:-, Lokomotiva Meziměstí - TTC Lhoty u Potštejna -:-,
23. kolo:
Sokol Libchyně - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, TTC Nové Město n.M. - Sokol Stěžery C -:-, Slovan Broumov B - Jiskra Jaroměř B -:-, Sparta Úpice B - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-,
24. kolo:
Sokol Libchyně - Sokol Stěžery C -:-, TTC Nové Město n.M. - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, Slovan Broumov B - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-, Sparta Úpice B - Jiskra Jaroměř B -:-,
25. kolo:
Jiskra Jaroměř B - Sokol Libchyně -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - TTC Nové Město n.M. -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 C - TTC Lhoty u Potštejna -:-, Sokol Stěžery C - TTC Kostelec n.O. B -:-, Lokomotiva Meziměstí - Baník Rtyně v P. B -:-,
26. kolo:
Jiskra Jaroměř B - TTC Nové Město n.M. -:-, Sokol PP Hr.Králové 2 F - Sokol Libchyně -:-, Sokol Jar.-Josefov 2 C - TTC Kostelec n.O. B -:-, Sokol Stěžery C - TTC Lhoty u Potštejna -:-,
27. kolo:
Baník Rtyně v P. B - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, Lokomotiva Meziměstí - Sokol Stěžery C -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Jiskra Jaroměř B -:-, TTC Kostelec n.O. B - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-, Sokol Libchyně - Slovan Broumov B -:-, TTC Nové Město n.M. - Sparta Úpice B -:-,
28. kolo:
Baník Rtyně v P. B - Sokol Stěžery C -:-, Lokomotiva Meziměstí - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Sokol PP Hr.Králové 2 F -:-, TTC Kostelec n.O. B - Jiskra Jaroměř B -:-, Sokol Libchyně - Sparta Úpice B -:-, TTC Nové Město n.M. - Slovan Broumov B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy