Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor I
1. kolo:
Sokol Lhenice C - Sokol Lhenice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špán Miloslav 0:4, Filip Vladimír 0:4, Novotná Tereza 1:3, Kanaloš Igor 0:4, body hostů: Hůrský Václav ml. 4:0, Dubravcová Eliška 4:0, Sivera Radek st. 3:1, Traxler František 4:0), Ederstav Prachatice - Tatran Volary A -:-, TJ Křišťál Lenora A - SK ARBORE VOLARY z.s. A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vostřez Pavel 1:2, Filuš Petr 1:2, Hlouška Martin 2:1, Blaško Ivo 3:0, WO 3:1, body hostů: Lorenčík František 3:0, Štolka Jan 0:3, Svintek Jiří 0:3, Zajac Vojtěch 2:1, WO 1:3), TJ Netolice A - Aptar Čkyně - Zálezly A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nohava Pavel 4:0, Krbeček Michal 3:1, Havel Tomáš 1:3, Pižl Milan 1:3, body hostů: Jirotka Petr 3:1, Martínek Roman 2:2, Bielek Otto 1:1, Trojan Jaroslav 1:3, Sváta Václav 0:2), Libín Prachatice C - Šumavan Vimperk B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wimberský Václav 4:0, Novák Zdeněk 2:2, Čejka Jiří 3:1, Gruber Petr 3:1, body hostů: Rejšek Vojtěch 2:2, Kortus Zdeněk 2:2, Icha Ivan 0:4, Skýpala Vavřinec 0:4),
2. kolo:
Sokol Lhenice B - Šumavan Vimperk B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dubravcová Eliška 2:2, Traxler František 4:0, Hůrský Václav ml. 0:4, Březinová Jana 0:4, body hostů: Rejšek Vojtěch 3:1, Kortus Zdeněk 2:2, Fuchs Jaroslav 2:2, Icha Ivan 3:1), Libín Prachatice C - Aptar Čkyně - Zálezly A -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. A - TJ Netolice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svintek Jiří 0:4, Štolka Jan 0:4, Zajac Vojtěch 1:2, Lorenčík František 2:1, WO 0:2, body hostů: Krbeček Michal 3:0, Nohava Pavel 2:2, Havel Tomáš 3:1, Pižl Milan 3:0, WO 2:0), Tatran Volary A - TJ Křišťál Lenora A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabián Ota 2:2, Steinbach Jaroslav 1:2, Vairich Pavel 1:3, Hrdonka Karel 2:2, WO 1:0, body hostů: Vostřez Pavel 2:2, Hlouška Martin 3:1, Filuš Petr 2:1, Jegyinák Pavol 0:2, Blaško Ivo 2:0, WO 0:1), Ederstav Prachatice - Sokol Lhenice C -:-,
3. kolo:
Sokol Lhenice B - Ederstav Prachatice -:-, TJ Křišťál Lenora A - Sokol Lhenice C -:-, TJ Netolice A - Tatran Volary A -:-, Libín Prachatice C - SK ARBORE VOLARY z.s. A -:-, Šumavan Vimperk B - Aptar Čkyně - Zálezly A -:-,
4. kolo:
Aptar Čkyně - Zálezly A - Sokol Lhenice B -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. A - Šumavan Vimperk B -:-, Libín Prachatice C - Tatran Volary A -:-, TJ Netolice A - Sokol Lhenice C -:-, TJ Křišťál Lenora A - Ederstav Prachatice -:-,
5. kolo:
TJ Křišťál Lenora A - Sokol Lhenice B -:-, TJ Netolice A - Ederstav Prachatice -:-, Sokol Lhenice C - Libín Prachatice C -:-, Šumavan Vimperk B - Tatran Volary A -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. A - Aptar Čkyně - Zálezly A -:-,
6. kolo:
SK ARBORE VOLARY z.s. A - Sokol Lhenice B -:-, Tatran Volary A - Aptar Čkyně - Zálezly A -:-, Sokol Lhenice C - Šumavan Vimperk B -:-, Ederstav Prachatice - Libín Prachatice C -:-, TJ Křišťál Lenora A - TJ Netolice A -:-,
7. kolo:
TJ Netolice A - Sokol Lhenice B -:-, Libín Prachatice C - TJ Křišťál Lenora A -:-, Šumavan Vimperk B - Ederstav Prachatice -:-, Sokol Lhenice C - Aptar Čkyně - Zálezly A -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. A - Tatran Volary A -:-,
8. kolo:
Sokol Lhenice B - Tatran Volary A -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. A - Sokol Lhenice C -:-, Ederstav Prachatice - Aptar Čkyně - Zálezly A -:-, TJ Křišťál Lenora A - Šumavan Vimperk B -:-, TJ Netolice A - Libín Prachatice C -:-,
9. kolo:
Libín Prachatice C - Sokol Lhenice B -:-, Šumavan Vimperk B - TJ Netolice A -:-, Aptar Čkyně - Zálezly A - TJ Křišťál Lenora A -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. A - Ederstav Prachatice -:-, Sokol Lhenice C - Tatran Volary A -:-,
10. kolo:
Sokol Lhenice B - Sokol Lhenice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Traxler František 4:0, Dubravcová Eliška 3:1, Sivera Radek st. 4:0, Hůrský Václav ml. 3:1, body hostů: Bečvář Daniel 0:4, Havel Jan 0:2, Novotná Tereza 2:2, Kanaloš Igor 0:4, Vondrák Ladislav 0:2), Tatran Volary A - Ederstav Prachatice -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. A - TJ Křišťál Lenora A -:-, Aptar Čkyně - Zálezly A - TJ Netolice A -:-, Šumavan Vimperk B - Libín Prachatice C -:-,
11. kolo:
Šumavan Vimperk B - Sokol Lhenice B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly A - Libín Prachatice C -:-, TJ Netolice A - SK ARBORE VOLARY z.s. A -:-, TJ Křišťál Lenora A - Tatran Volary A -:-, Sokol Lhenice C - Ederstav Prachatice -:-,
12. kolo:
Ederstav Prachatice - Sokol Lhenice B -:-, Sokol Lhenice C - TJ Křišťál Lenora A -:-, Tatran Volary A - TJ Netolice A -:-, SK ARBORE VOLARY z.s. A - Libín Prachatice C -:-, Aptar Čkyně - Zálezly A - Šumavan Vimperk B -:-,
13. kolo:
Sokol Lhenice B - Aptar Čkyně - Zálezly A -:-, Šumavan Vimperk B - SK ARBORE VOLARY z.s. A -:-, Tatran Volary A - Libín Prachatice C -:-, Sokol Lhenice C - TJ Netolice A -:-, Ederstav Prachatice - TJ Křišťál Lenora A -:-,
14. kolo:
Sokol Lhenice B - TJ Křišťál Lenora A -:-, Ederstav Prachatice - TJ Netolice A -:-, Libín Prachatice C - Sokol Lhenice C -:-, Tatran Volary A - Šumavan Vimperk B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly A - SK ARBORE VOLARY z.s. A -:-,
15. kolo:
Sokol Lhenice B - SK ARBORE VOLARY z.s. A -:-, Aptar Čkyně - Zálezly A - Tatran Volary A -:-, Šumavan Vimperk B - Sokol Lhenice C -:-, Libín Prachatice C - Ederstav Prachatice -:-, TJ Netolice A - TJ Křišťál Lenora A -:-,
16. kolo:
Sokol Lhenice B - TJ Netolice A -:-, TJ Křišťál Lenora A - Libín Prachatice C -:-, Ederstav Prachatice - Šumavan Vimperk B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly A - Sokol Lhenice C -:-, Tatran Volary A - SK ARBORE VOLARY z.s. A -:-,
17. kolo:
Tatran Volary A - Sokol Lhenice B -:-, Sokol Lhenice C - SK ARBORE VOLARY z.s. A -:-, Aptar Čkyně - Zálezly A - Ederstav Prachatice -:-, Šumavan Vimperk B - TJ Křišťál Lenora A -:-, Libín Prachatice C - TJ Netolice A -:-,
18. kolo:
Sokol Lhenice B - Libín Prachatice C -:-, TJ Netolice A - Šumavan Vimperk B -:-, TJ Křišťál Lenora A - Aptar Čkyně - Zálezly A -:-, Ederstav Prachatice - SK ARBORE VOLARY z.s. A -:-, Tatran Volary A - Sokol Lhenice C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy