Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor II
1. kolo:
Slávia Prachatice B - Slávia Prachatice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lang Ladislav 0:4, Houška Jan 4:0, Batysta Milan 2:0, Schrenk Libor 3:1, Mrkvička Jaroslav 1:1, body hostů: Brak Josef 2:2, Břicháček Pavel 1:3, Pešek Adolf 2:2, Tkáč Juraj 1:3), TJ Křišťál Lenora B - Libín Prachatice D -:- (odloženo), Šumavan Vimperk C - Aptar Čkyně - Zálezly B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwamberger František 4:0, Holub Miroslav 1:1, Sedlák Jiří 3:1, Skýpala Vavřinec 4:0, Havlíček Jiří 1:1, body hostů: Sváta Václav 0:2, Liška Jiří 2:2, Silovský Vladimír 0:4, Trojan Jiří 1:3, Pěsta Jiří 0:2), TJ Netolice B - Sokol Zdíkov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Penc František 0:1, Krbeček Adam 0:4, Martan Pavel 0:4, Martan Petr 0:2, Jerhot Josef 1:2, WO 0:2, body hostů: Nový Karel 3:0, Vlček Tomáš 3:1, Černý Karel 3:0, Kraml František 4:0, WO 2:0), SPV Strunkovice n. Bl. A - Sokol Lhenice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnejdar Milan 2:2, Krakovič Jan 3:1, Jiráň Jaroslav 1:3, Novotný Ivo 1:3, body hostů: Novotná Tereza 4:0, Březinová Jana 2:2, Fišerová Katka 1:3, Březinová Simona 2:2),
2. kolo:
Sokol Lhenice D - Slávia Prachatice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišerová Katka 2:2, Březinová Simona 2:2, Březinová Jana 2:2, Novotná Tereza 4:0, body hostů: Brak Josef 2:2, Břicháček Pavel 0:4, Pešek Adolf 3:1, Tkáč Juraj 1:3), SPV Strunkovice n. Bl. A - TJ Netolice B 18:0wo, Aptar Čkyně - Zálezly B - Sokol Zdíkov A -:-, TJ Křišťál Lenora B - Šumavan Vimperk C -:-, Slávia Prachatice B - Libín Prachatice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Batysta Milan 4:0, Mrkvička Jaroslav 1:3, Mezera Martin 1:3, Houška Jan 1:3, body hostů: Kudrle Martin 2:2, Horčica Michal 3:1, Gruber Petr 3:1, Gruber Josef st. 0:2, Čejka Jiří 1:1),
3. kolo:
Slávia Prachatice C - Libín Prachatice D -:-, Šumavan Vimperk C - Slávia Prachatice B -:-, Sokol Zdíkov A - TJ Křišťál Lenora B -:-, SPV Strunkovice n. Bl. A - Aptar Čkyně - Zálezly B -:-, Sokol Lhenice D - TJ Netolice B -:-,
4. kolo:
Slávia Prachatice C - TJ Netolice B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly B - Sokol Lhenice D -:-, TJ Křišťál Lenora B - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-, Slávia Prachatice B - Sokol Zdíkov A -:-, Libín Prachatice D - Šumavan Vimperk C -:-,
5. kolo:
Šumavan Vimperk C - Slávia Prachatice C -:-, Libín Prachatice D - Sokol Zdíkov A -:-, SPV Strunkovice n. Bl. A - Slávia Prachatice B -:-, Sokol Lhenice D - TJ Křišťál Lenora B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly B - TJ Netolice B -:-,
6. kolo:
Slávia Prachatice C - Aptar Čkyně - Zálezly B -:-, TJ Křišťál Lenora B - TJ Netolice B -:-, Sokol Lhenice D - Slávia Prachatice B -:-, Libín Prachatice D - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-, Šumavan Vimperk C - Sokol Zdíkov A -:-,
7. kolo:
Sokol Zdíkov A - Slávia Prachatice C -:-, Šumavan Vimperk C - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-, Sokol Lhenice D - Libín Prachatice D -:-, Slávia Prachatice B - TJ Netolice B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly B - TJ Křišťál Lenora B -:-,
8. kolo:
Slávia Prachatice C - TJ Křišťál Lenora B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly B - Slávia Prachatice B -:-, Libín Prachatice D - TJ Netolice B -:-, Šumavan Vimperk C - Sokol Lhenice D -:-, Sokol Zdíkov A - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-,
9. kolo:
SPV Strunkovice n. Bl. A - Slávia Prachatice C -:-, Sokol Lhenice D - Sokol Zdíkov A -:-, TJ Netolice B - Šumavan Vimperk C -:-, Libín Prachatice D - Aptar Čkyně - Zálezly B -:-, TJ Křišťál Lenora B - Slávia Prachatice B -:-,
10. kolo:
Slávia Prachatice C - Slávia Prachatice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brak Josef 2:2, Břicháček Pavel 0:4, Pešek Adolf 2:2, Tkáč Juraj 0:4, body hostů: Batysta Milan 4:0, Houška Jan 2:2, Mezera Martin 3:1, Mrkvička Jaroslav 3:1), Libín Prachatice D - TJ Křišťál Lenora B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly B - Šumavan Vimperk C -:-, Sokol Zdíkov A - TJ Netolice B -:-, Sokol Lhenice D - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-,
11. kolo:
Slávia Prachatice C - Sokol Lhenice D -:-, TJ Netolice B - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-, Sokol Zdíkov A - Aptar Čkyně - Zálezly B -:-, Šumavan Vimperk C - TJ Křišťál Lenora B -:-, Libín Prachatice D - Slávia Prachatice B -:-,
12. kolo:
Libín Prachatice D - Slávia Prachatice C -:-, Slávia Prachatice B - Šumavan Vimperk C -:-, TJ Křišťál Lenora B - Sokol Zdíkov A -:-, Aptar Čkyně - Zálezly B - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-, TJ Netolice B - Sokol Lhenice D -:-,
13. kolo:
TJ Netolice B - Slávia Prachatice C -:-, Sokol Lhenice D - Aptar Čkyně - Zálezly B -:-, SPV Strunkovice n. Bl. A - TJ Křišťál Lenora B -:-, Sokol Zdíkov A - Slávia Prachatice B -:-, Šumavan Vimperk C - Libín Prachatice D -:-,
14. kolo:
Slávia Prachatice C - Šumavan Vimperk C -:-, Sokol Zdíkov A - Libín Prachatice D -:-, Slávia Prachatice B - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-, TJ Křišťál Lenora B - Sokol Lhenice D -:-, TJ Netolice B - Aptar Čkyně - Zálezly B -:-,
15. kolo:
Aptar Čkyně - Zálezly B - Slávia Prachatice C -:-, TJ Netolice B - TJ Křišťál Lenora B -:-, Slávia Prachatice B - Sokol Lhenice D -:-, SPV Strunkovice n. Bl. A - Libín Prachatice D -:-, Sokol Zdíkov A - Šumavan Vimperk C -:-,
16. kolo:
Slávia Prachatice C - Sokol Zdíkov A -:-, SPV Strunkovice n. Bl. A - Šumavan Vimperk C -:-, Libín Prachatice D - Sokol Lhenice D -:-, TJ Netolice B - Slávia Prachatice B -:-, TJ Křišťál Lenora B - Aptar Čkyně - Zálezly B -:-,
17. kolo:
TJ Křišťál Lenora B - Slávia Prachatice C -:-, Slávia Prachatice B - Aptar Čkyně - Zálezly B -:-, TJ Netolice B - Libín Prachatice D -:-, Sokol Lhenice D - Šumavan Vimperk C -:-, SPV Strunkovice n. Bl. A - Sokol Zdíkov A -:-,
18. kolo:
Slávia Prachatice C - SPV Strunkovice n. Bl. A -:-, Sokol Zdíkov A - Sokol Lhenice D -:-, Šumavan Vimperk C - TJ Netolice B -:-, Aptar Čkyně - Zálezly B - Libín Prachatice D -:-, Slávia Prachatice B - TJ Křišťál Lenora B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy