Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
TJ Sokol Brno I B - SPIN Lednice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil Ondřej 2:2, Himal Tomáš 1:3, van den Berg Harmen 1:2, Prachař Marek 3:1, body hostů: Vedral David 3:1, Bruckner Tomáš 3:1, Šimon Peter 1:3, Zítka Patrik 1:2), Orel jednota Silůvky A - STP Mikulov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlicová Renata 2:2, Cvrkal Rudolf 3:1, Novák Lukáš 2:2, Záděra Luboš 3:1, body hostů: Cupák Zdeněk 2:2, Mocek Jan 2:2, Šťavík Ondřej 2:2, Galatík Pavel 0:4), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Holásky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Busta Stanislav 2:2, Navrátil Václav 4:0, Kovář Jakub 3:1, Šmetka Miroslav 0:4, body hostů: Palbuchta Jiří 3:1, Javůrek Martin 1:3, Babáková Radka 2:2, Mach Ondřej 1:3), TJ Sokol Vracov A - SKST Stavoimpex Hodonín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíček Pavel 2:2, Kouřil Vít 3:1, Nikl Pavel 1:3, Masařík Lukáš 2:2, body hostů: Ševčíková Klára 3:1, Grabovský Jaroslav ml. 1:3, Orel Eduard 2:2, Jakubčík Roman 2:2), STK Zbraslavec A - KST Blansko B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krása Petr ml. 3:0, Křepela Radim 0:3, Bezděk Luboš 2:1, Pačinek Jakub 3:1, body hostů: Polívka Martin ml. 1:3, Petr Michal 2:1, Zukal Adam 1:2, Přikryl Jiří 1:2), TJ Brno-Bystrc A - Orel jednota Ivančice A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havránek Lukáš 3:0, Kamenický Tomáš 2:1, Adámek Aleš 1:2, Havel Vojtěch 4:0, body hostů: Štěpán Libor 2:2, Císarík Pavel 1:2, Peška Ladislav 0:3, Šlapanský Jan 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Brno I A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jaroslav 4:0, Vybíral Matouš 1:2, Adam Petr 1:2, Ondrovčák Radek 3:1, body hostů: Charitonov Vitalij 2:2, Kolůch Jaroslav 2:2, Telecká Jana 0:3, Ryšavý Filip 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Brno I B - STP Mikulov A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Ondřej 0:3, Himal Tomáš 0:2, Toufar Zdeněk 0:3, Prachař Marek 2:1, body hostů: Cupák Zdeněk 3:0, Mocek Jan 3:0, Dyrčíková Lucie 2:1, Šťavík Ondřej 1:1), Orel jednota Silůvky A - SPIN Lednice A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záděra Luboš 3:1, Cvrkal Rudolf 3:0, Novák Lukáš 1:2, Pavlicová Renata 3:1, body hostů: Bruckner Tomáš 1:3, Vedral David 2:2, Šimon Peter 1:2, Zítka Patrik 0:1, Hladký Rostislav 0:2), TJ Holásky B - TJ Sokol Rebešovice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysloužil Jan 0:2, Babáková Klára 0:2, Mach Ondřej 0:2, Javůrek Martin 0:2, body hostů: Fischer Karel 2:0, Orság David 2:0, Černý Radek 2:0, Tůma Karel 2:0), TJ Sokol Vracov A - KST Blansko B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Masařík Lukáš 1:2, Kouřil Vít 2:1, Nikl Pavel 0:3, Vašíček Pavel 0:4, body hostů: Svoboda Lukáš II. 2:2, Petr Michal 2:1, Zukal Adam 3:0, Polívka Martin ml. 3:0), STK Zbraslavec A - SKST Stavoimpex Hodonín C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezděk Luboš 1:1, Těžký Pavel 1:1, Krása Petr ml. 3:0, Pačinek Jakub 3:0, body hostů: Ševčíková Klára 2:1, Grabovský Jaroslav ml. 0:3, Jakubčík Roman 0:2, Melichar Libor 0:2), Orel jednota Ivančice A - TJ Sokol Brno I A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císarík Pavel 2:2, Peška Ladislav 1:3, Šlapanský Jan 2:2, Štěpán Libor 3:1, body hostů: Kolůch Jaroslav 3:1, Charitonov Vitalij 3:1, Telecká Jana 2:2, Ryšavý Filip 0:4), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Brno-Bystrc A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Radek 2:2, Adam Petr 1:3, Marek Jaroslav 2:1, Vybíral Matouš 0:4, body hostů: Havel Vojtěch 4:0, Havránek Lukáš 2:2, Adámek Aleš 3:1, Kamenický Tomáš 1:2),
3. kolo:
SPIN Lednice A - TJ Brno-Bystrc A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vedral David 3:1, Bruckner Tomáš 0:4, Zítka Patrik 0:4, Kurilla Matej 3:1, body hostů: Havel Vojtěch 2:2, Adámek Aleš 4:0, Weiser Daniel 2:2, Havránek Lukáš 2:2), STP Mikulov A - TJ Sokol Brno I A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťavík Ondřej 2:2, Dyrčíková Lucie 3:0, Brozák Radomír 0:3, Gajan Pavel ml. 1:3, body hostů: Kolůch Jaroslav 2:2, Poledňa Martin 2:2, Charitonov Vitalij 3:0, Laicman Petr 1:2), SKST Stavoimpex Hodonín C - Orel jednota Ivančice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubčík Roman 2:0, Orel Eduard 1:1, Grabovský Jaroslav ml. 3:0, Svoboda Petr 3:0, body hostů: Štěpán Libor 1:2, Císarík Pavel 0:3, Peška Ladislav 0:2, Šlapanský Jan 0:2), KST Blansko B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B -:- (ODLOŽENO), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Sokol Vracov A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučko Martin 3:0, Orság David 1:1, Tůma Karel 1:2, Fischer Karel 3:1, Černý Radek 1:0, body hostů: Masařík Lukáš 2:2, Kouřil Vít 0:3, Nikl Pavel 2:1, Šnajdr Michal 0:3), TJ Sokol Hlubočany A - STK Zbraslavec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Müller Zdeněk 0:3, Navrátil Václav 2:1, Kovář Jakub 1:2, Busta Stanislav 2:2, body hostů: Bezděk Luboš 4:0, Pačinek Jakub 0:3, Krása Petr ml. 3:0, Suchý Petr 1:2), Orel jednota Silůvky A - TJ Holásky B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolbert David 1:2, Pavlicová Renata 2:1, Novák Lukáš 2:1, Záděra Luboš 4:0, body hostů: Fábo Ján 3:1, Javůrek Martin 0:3, Babáková Radka 1:2, Mach Ondřej 0:3),
4. kolo:
SPIN Lednice A - TJ Sokol Brno I A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vedral David 1:2, Kurilla Matej 1:1, Zítka Patrik 0:3, Bruckner Tomáš 1:2, body hostů: Kolůch Jaroslav 3:0, Poledňa Martin 2:1, Charitonov Vitalij 3:0, Laicman Petr 0:2), STP Mikulov A - TJ Brno-Bystrc A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťavík Ondřej 2:1, Dyrčíková Lucie 3:0, Brozák Radomír 0:3, Cupák Zdeněk 3:0, body hostů: Havel Vojtěch 2:1, Havránek Lukáš 1:2, Adámek Aleš 1:2, Weiser Daniel 0:3), SKST Stavoimpex Hodonín C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakubčík Roman 2:0, Ševčíková Klára 2:0, Orel Eduard 1:2, Svoboda Petr 3:0, body hostů: Marek Jaroslav 1:2, Ondrovčák Radek 1:2, Andorko Pavel 0:2, Adam Petr 0:2), KST Blansko B - Orel jednota Ivančice A -:- (ODLOŽENO), TJ Sokol Rebešovice A - STK Zbraslavec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lučko Martin 3:0, Orság David 1:2, Černý Radek 2:1, Fischer Karel 3:0, body hostů: Bezděk Luboš 2:1, Pačinek Jakub 1:2, Krása Petr ml. 0:3, Suchý Petr 0:3), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Sokol Vracov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 0:4, Navrátil Václav 1:2, Kovář Jakub 2:1, Busta Stanislav 2:2, body hostů: Masařík Lukáš 3:1, Vašíček Pavel 1:3, Nikl Pavel 2:1, Kouřil Vít 3:0), TJ Sokol Brno I B - TJ Holásky B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil Ondřej 2:2, Himal Tomáš 4:0, Kopřiva Tomáš 0:4, Prachař Marek 3:1, body hostů: Fábo Ján 3:1, Javůrek Martin 2:2, Babáková Radka 1:3, Mach Ondřej 1:3),
5. kolo:
TJ Holásky B - STP Mikulov A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Vracov A - TJ Sokol Brno I B -:- (ZRUŠENO), STK Zbraslavec A - Orel jednota Silůvky A -:- (ZRUŠENO), Orel jednota Ivančice A - TJ Sokol Rebešovice A -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Hlubočany A -:- (ZRUŠENO), TJ Brno-Bystrc A - SKST Stavoimpex Hodonín C -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno I A - KST Blansko B -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
TJ Holásky B - SPIN Lednice A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Vracov A - Orel jednota Silůvky A -:- (ZRUŠENO), STK Zbraslavec A - TJ Sokol Brno I B -:- (ZRUŠENO), Orel jednota Ivančice A - TJ Sokol Hlubočany A -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Rebešovice A -:- (ZRUŠENO), TJ Brno-Bystrc A - KST Blansko B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno I A - SKST Stavoimpex Hodonín C -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
SPIN Lednice A - SKST Stavoimpex Hodonín C -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov A - KST Blansko B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Brno-Bystrc A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Sokol Brno I A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno I B - Orel jednota Ivančice A -:- (ZRUŠENO), Orel jednota Silůvky A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B -:- (ZRUŠENO), TJ Holásky B - STK Zbraslavec A -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
SPIN Lednice A - KST Blansko B -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov A - SKST Stavoimpex Hodonín C -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Sokol Brno I A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Brno-Bystrc A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno I B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B -:- (ZRUŠENO), Orel jednota Silůvky A - Orel jednota Ivančice A -:- (ZRUŠENO), TJ Holásky B - TJ Sokol Vracov A -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
TJ Sokol Vracov A - SPIN Lednice A -:- (ZRUŠENO), STK Zbraslavec A - STP Mikulov A -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Holásky B -:- (ZRUŠENO), TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Brno I B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno I A - Orel jednota Silůvky A -:- (ZRUŠENO), SKST Stavoimpex Hodonín C - TJ Sokol Rebešovice A -:- (ZRUŠENO), KST Blansko B - TJ Sokol Hlubočany A -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
TJ Sokol Vracov A - STP Mikulov A -:- (ZRUŠENO), STK Zbraslavec A - SPIN Lednice A -:- (ZRUŠENO), Orel jednota Ivančice A - TJ Holásky B -:- (ZRUŠENO), TJ Brno-Bystrc A - Orel jednota Silůvky A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno I A - TJ Sokol Brno I B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Telecká Jana 1:1, Charitonov Vitalij 2:0, Kolůch Jaroslav 3:0, Poledňa Martin 2:0, body hostů: Himal Tomáš 1:2, Musil Ondřej 0:2, Prachař Marek 0:2, Herník Miloslav 0:2), SKST Stavoimpex Hodonín C - TJ Sokol Hlubočany A -:- (ZRUŠENO), KST Blansko B - TJ Sokol Rebešovice A -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
SPIN Lednice A - TJ Sokol Rebešovice A -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov A - TJ Sokol Hlubočany A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno I B - SKST Stavoimpex Hodonín C -:- (ZRUŠENO), Orel jednota Silůvky A - KST Blansko B -:- (ZRUŠENO), TJ Holásky B - TJ Sokol Brno I A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Vracov A - Orel jednota Ivančice A -:- (ZRUŠENO), STK Zbraslavec A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
SPIN Lednice A - TJ Sokol Hlubočany A -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov A - TJ Sokol Rebešovice A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno I B - KST Blansko B -:- (ZRUŠENO), Orel jednota Silůvky A - SKST Stavoimpex Hodonín C -:- (ZRUŠENO), TJ Holásky B - TJ Brno-Bystrc A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Vracov A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B -:- (ZRUŠENO), STK Zbraslavec A - Orel jednota Ivančice A -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
Orel jednota Ivančice A - SPIN Lednice A -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - STP Mikulov A -:- (ZRUŠENO), TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Vracov A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno I A - STK Zbraslavec A -:- (ZRUŠENO), KST Blansko B - TJ Holásky B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rebešovice A - TJ Sokol Brno I B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Hlubočany A - Orel jednota Silůvky A -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
Orel jednota Ivančice A - STP Mikulov A -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - SPIN Lednice A -:- (ZRUŠENO), TJ Brno-Bystrc A - STK Zbraslavec A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno I A - TJ Sokol Vracov A -:- (ZRUŠENO), SKST Stavoimpex Hodonín C - TJ Holásky B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rebešovice A - Orel jednota Silůvky A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Sokol Brno I B -:- (ZRUŠENO),
15. kolo:
TJ Sokol Brno I B - Orel jednota Silůvky A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Vracov A - STK Zbraslavec A -:- (ZRUŠENO), Orel jednota Ivančice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B -:-, TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Brno I A -:-, SKST Stavoimpex Hodonín C - KST Blansko B -:-, TJ Sokol Rebešovice A - TJ Sokol Hlubočany A -:-, SPIN Lednice A - STP Mikulov A -:-,
16. kolo:
SPIN Lednice A - TJ Sokol Brno I B -:-, STP Mikulov A - Orel jednota Silůvky A -:-, TJ Holásky B - TJ Sokol Hlubočany A -:-, SKST Stavoimpex Hodonín C - TJ Sokol Vracov A -:-, KST Blansko B - STK Zbraslavec A -:-, Orel jednota Ivančice A - TJ Brno-Bystrc A -:-, TJ Sokol Brno I A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B -:-,
17. kolo:
STP Mikulov A - TJ Sokol Brno I B -:-, SPIN Lednice A - Orel jednota Silůvky A -:-, TJ Sokol Rebešovice A - TJ Holásky B -:-, KST Blansko B - TJ Sokol Vracov A -:-, SKST Stavoimpex Hodonín C - STK Zbraslavec A -:-, TJ Sokol Brno I A - Orel jednota Ivančice A -:-, TJ Brno-Bystrc A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B -:-,
18. kolo:
TJ Brno-Bystrc A - SPIN Lednice A -:-, TJ Sokol Brno I A - STP Mikulov A -:-, Orel jednota Ivančice A - SKST Stavoimpex Hodonín C -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - KST Blansko B -:-, TJ Sokol Vracov A - TJ Sokol Rebešovice A -:-, STK Zbraslavec A - TJ Sokol Hlubočany A -:-, TJ Holásky B - Orel jednota Silůvky A -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Brno I A - SPIN Lednice A -:-, TJ Brno-Bystrc A - STP Mikulov A -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - SKST Stavoimpex Hodonín C -:-, Orel jednota Ivančice A - KST Blansko B -:-, STK Zbraslavec A - TJ Sokol Rebešovice A -:-, TJ Sokol Vracov A - TJ Sokol Hlubočany A -:-, TJ Holásky B - TJ Sokol Brno I B -:-,
20. kolo:
STP Mikulov A - TJ Holásky B -:-, TJ Sokol Brno I B - TJ Sokol Vracov A -:-, Orel jednota Silůvky A - STK Zbraslavec A -:-, TJ Sokol Rebešovice A - Orel jednota Ivančice A -:-, TJ Sokol Hlubočany A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B -:-, SKST Stavoimpex Hodonín C - TJ Brno-Bystrc A -:-, KST Blansko B - TJ Sokol Brno I A -:-,
21. kolo:
SPIN Lednice A - TJ Holásky B -:-, Orel jednota Silůvky A - TJ Sokol Vracov A -:-, TJ Sokol Brno I B - STK Zbraslavec A -:-, TJ Sokol Hlubočany A - Orel jednota Ivančice A -:-, TJ Sokol Rebešovice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B -:-, KST Blansko B - TJ Brno-Bystrc A -:-, SKST Stavoimpex Hodonín C - TJ Sokol Brno I A -:-,
22. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín C - SPIN Lednice A -:-, KST Blansko B - STP Mikulov A -:-, TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Rebešovice A -:-, TJ Sokol Brno I A - TJ Sokol Hlubočany A -:-, Orel jednota Ivančice A - TJ Sokol Brno I B -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - Orel jednota Silůvky A -:-, STK Zbraslavec A - TJ Holásky B -:-,
23. kolo:
KST Blansko B - SPIN Lednice A -:-, SKST Stavoimpex Hodonín C - STP Mikulov A -:-, TJ Sokol Brno I A - TJ Sokol Rebešovice A -:-, TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Hlubočany A -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Brno I B -:-, Orel jednota Ivančice A - Orel jednota Silůvky A -:-, TJ Sokol Vracov A - TJ Holásky B -:-,
24. kolo:
SPIN Lednice A - TJ Sokol Vracov A -:-, STP Mikulov A - STK Zbraslavec A -:-, TJ Holásky B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B -:-, TJ Sokol Brno I B - TJ Brno-Bystrc A -:-, Orel jednota Silůvky A - TJ Sokol Brno I A -:-, TJ Sokol Rebešovice A - SKST Stavoimpex Hodonín C -:-, TJ Sokol Hlubočany A - KST Blansko B -:-,
25. kolo:
STP Mikulov A - TJ Sokol Vracov A -:-, SPIN Lednice A - STK Zbraslavec A -:-, TJ Holásky B - Orel jednota Ivančice A -:-, Orel jednota Silůvky A - TJ Brno-Bystrc A -:-, TJ Sokol Brno I B - TJ Sokol Brno I A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Hlubočany A - SKST Stavoimpex Hodonín C -:-, TJ Sokol Rebešovice A - KST Blansko B -:-,
26. kolo:
TJ Sokol Rebešovice A - SPIN Lednice A -:-, TJ Sokol Hlubočany A - STP Mikulov A -:-, SKST Stavoimpex Hodonín C - TJ Sokol Brno I B -:-, KST Blansko B - Orel jednota Silůvky A -:-, TJ Sokol Brno I A - TJ Holásky B -:-, Orel jednota Ivančice A - TJ Sokol Vracov A -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - STK Zbraslavec A -:-,
27. kolo:
TJ Sokol Hlubočany A - SPIN Lednice A -:-, TJ Sokol Rebešovice A - STP Mikulov A -:-, KST Blansko B - TJ Sokol Brno I B -:-, SKST Stavoimpex Hodonín C - Orel jednota Silůvky A -:-, TJ Brno-Bystrc A - TJ Holásky B -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Vracov A -:-, Orel jednota Ivančice A - STK Zbraslavec A -:-,
28. kolo:
SPIN Lednice A - Orel jednota Ivančice A -:-, STP Mikulov A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B -:-, TJ Sokol Vracov A - TJ Brno-Bystrc A -:-, STK Zbraslavec A - TJ Sokol Brno I A -:-, TJ Holásky B - KST Blansko B -:-, TJ Sokol Brno I B - TJ Sokol Rebešovice A -:-, Orel jednota Silůvky A - TJ Sokol Hlubočany A -:-,
29. kolo:
STP Mikulov A - Orel jednota Ivančice A -:-, SPIN Lednice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B -:-, STK Zbraslavec A - TJ Brno-Bystrc A -:-, TJ Sokol Vracov A - TJ Sokol Brno I A -:-, TJ Holásky B - SKST Stavoimpex Hodonín C -:-, Orel jednota Silůvky A - TJ Sokol Rebešovice A -:-, TJ Sokol Brno I B - TJ Sokol Hlubočany A -:-,
30. kolo:
Orel jednota Silůvky A - TJ Sokol Brno I B -:-, STK Zbraslavec A - TJ Sokol Vracov A -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - Orel jednota Ivančice A -:-, TJ Sokol Brno I A - TJ Brno-Bystrc A -:-, KST Blansko B - SKST Stavoimpex Hodonín C -:-, TJ Sokol Hlubočany A - TJ Sokol Rebešovice A -:-, STP Mikulov A - SPIN Lednice A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy