Výsledky do novin
Krajská soutěž I. třídy A
1. kolo:
TJ Sokol Brno I C - TTC MS Brno E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vozdek František 0:3, Janda Roman 0:3, Novak Adam 2:1, van den Berg Harmen 1:2, body hostů: Tureček Petr 2:1, Střítežský Roman 3:0, Novotný Petr 1:2, Chmelík Daniel 3:0), KST Kunštát A - TJ Sokol Hlubočany B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voráč Pavel 3:1, Skoupý Michal 1:3, Sojka Petr st. 0:4, Kvíčala Josef 3:1, body hostů: Drápal Petr 1:3, Pořízek Josef 4:0, Sádlík Luděk 2:2, Müller Zdeněk 2:2), KST Blansko C - SK Kuřim A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přikryl Vojtěch 2:1, Zukal Aleš 2:0, Přikryl Jiří 3:0, Kaluža Tomáš 0:3, WO 1:0, body hostů: Smolík Tomáš 0:3, Fučík Petr 1:2, Šípka Zdeněk 2:1, Vermouzek František 1:1, WO 0:1), TJ Mokrá-Horákov A - TJ Šošůvka A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvapil Zdeněk 1:2, Škorpík Jan 2:1, Vojtěch Martin 1:2, Paták Radek 4:0, body hostů: Kutil Libor 3:1, Kapusta Ján 1:2, Obalil Jiří 1:2, Cetkovský Martin 0:3), MK Řeznovice B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rotrekl Lukáš 1:1, Maštera Martin 1:1, Lehocký Vojtěch 1:2, Pečinka Lukáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Šalomoun Ivo 2:1, Šalamoun Lubomír 1:2, Ondrovčák Ladislav 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Brno-Židenice A - Orel jednota Silůvky B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hynšt Martin 1:3, Robek Petr 1:2, Rotrekl David 2:1, Ječmínek Radek 0:4, body hostů: Pikula Radek 3:1, Železný Ladislav 3:1, Paták Zdeněk 2:1, Ertl Jakub 2:1),
2. kolo:
TJ Sokol Brno I C - TJ Sokol Hlubočany B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoň Petr 0:4, Ryšavý Filip 1:3, Novak Adam 3:0, Telecká Jana 1:3, body hostů: Šmetka Miroslav 3:1, Pořízek Josef 2:2, Müller Zdeněk 3:1, Drápal Petr 2:1), KST Kunštát A - TTC MS Brno E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Filip 0:3, Skoupý Michal 1:1, Sojka Petr st. 0:3, Kvíčala Josef 1:1, Polák Martin 0:1, body hostů: Tureček Petr 2:1, Střítežský Roman 3:0, Novotný Petr 3:0, Chmelík Daniel 1:1), KST Blansko C - TJ Šošůvka A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přikryl Jiří 1:0, Zukal Adam 3:0, Zukal Aleš 1:2, Kaluža Tomáš 2:1, Přikryl Vojtěch 1:1, body hostů: Kutil Libor 1:2, Cetkovský Martin 1:2, Obalil Jiří 1:2, Šindelka Stanislav st. 1:2), TJ Mokrá-Horákov A - SK Kuřim A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvapil Zdeněk 0:4, Škorpík Jan 0:3, Vojtěch Martin 2:1, Paták Radek 3:1, body hostů: Šípka Zdeněk 4:0, Smolík Milan 2:2, Vermouzek František 1:2, Fučík Petr 2:1), MK Řeznovice B - Orel jednota Silůvky B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pečinka Lukáš 4:0, Maštera Martin 3:0, Rotrekl Lukáš 1:2, Lustig Adam 1:3, body hostů: Paták Zdeněk 2:2, Ertl Jakub 0:4, Novák Lukáš 2:1, Záděra František 1:2), TJ Sokol Brno-Židenice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Dalibor 4:0, Robek Petr 0:3, Rotrekl David 3:0, Ječmínek Radek 1:2, Hynšt Martin 0:1, body hostů: Nechvátal Petr 2:2, Adam Petr 2:2, Šalomoun Ivo 0:3, Šalamoun Lubomír 2:1),
3. kolo:
TTC MS Brno E - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skála Marek 1:1, Novotný Petr 2:0, Střítežský Roman 3:0, Tureček Petr 1:1, WO 3:0, body hostů: Andorko Pavel 1:2, Adam Petr 1:2, Ondrovčák Ladislav 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Hlubočany B - Orel jednota Silůvky B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pořízek Josef 0:3, Drápal Petr 0:2, Šmetka Miroslav 1:2, Müller Zdeněk 1:2, body hostů: Železný Ladislav 3:0, Pikula Radek 3:0, Paták Zdeněk 2:1, Vališ Petr 1:1), SK Kuřim A - MK Řeznovice B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smolík Tomáš 0:2, Fučík Petr 2:1, Vermouzek František 1:2, Šípka Zdeněk 2:1, Smolík Milan 0:1, WO 5:0, body hostů: Maštera Martin 3:1, Rotrekl Lukáš 2:2, Lehocký Vojtěch 2:2, WO 0:5), TJ Šošůvka A - TJ Sokol Brno-Židenice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obalil Jiří 3:1, Cetkovský Martin 1:3, Kapusta Ján 2:2, Kutil Libor 2:2, body hostů: Krejčí Dalibor 4:0, Rotrekl David 2:2, Robek Petr 0:4, Hynšt Martin 2:2), TJ Sokol Brno I C - KST Blansko C 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 0:2, Novak Adam 0:2, Čech Jiří 0:3, Ryšavý Filip 0:2, body hostů: Zukal Adam 3:0, Zukal Aleš 2:0, Kaluža Tomáš 2:0, Přikryl Vojtěch 2:0), KST Kunštát A - TJ Mokrá-Horákov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voráč Pavel 4:0, Skoupý Michal 1:2, Kvíčala Josef 2:1, Kvíčala David 2:2, body hostů: Kvapil Zdeněk 2:2, Škorpík Jan 2:2, Vojtěch Martin 1:2, Paták Radek 0:3),
4. kolo:
TTC MS Brno E - Orel jednota Silůvky B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelík Daniel 0:1, Střítežský Roman 3:0, Tureček Petr 3:0, Novotný Petr 2:2, Skála Marek 1:2, body hostů: Vališ Petr 1:3, Ertl Jakub 0:4, Paták Zdeněk 2:1, Pikula Radek 2:1), TJ Sokol Hlubočany B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pořízek Josef 1:1, Drápal Petr 0:2, Šmetka Miroslav 0:3, Müller Zdeněk 0:2, body hostů: Adam Petr 3:0, Andorko Pavel 2:0, Nechvátal Petr 2:0, Šalamoun Lubomír 1:0, Ondrovčák Ladislav 0:1), SK Kuřim A - TJ Sokol Brno-Židenice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fučík Petr 2:1, Smolík Milan 2:1, Vermouzek František 2:1, Šípka Zdeněk 2:1, body hostů: Krejčí Dalibor 2:1, Rotrekl David 1:2, Robek Petr 1:2, Hynšt Martin 0:3), TJ Šošůvka A - MK Řeznovice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obalil Jiří 2:1, Cetkovský Martin 0:3, Kapusta Ján 1:2, Kutil Libor 2:2, body hostů: Maštera Martin 3:1, Pečinka Lukáš 3:0, Lehocký Vojtěch 1:2, Rotrekl Lukáš 1:2), TJ Sokol Brno I C - TJ Mokrá-Horákov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopřiva Tomáš 2:1, Novak Adam 0:3, Rakovický Milan 2:1, Ryšavý Filip 1:3, body hostů: Paták Radek 2:2, Kvapil Zdeněk 2:1, Škorpík Jan 2:1, Vojtěch Martin 2:1), KST Kunštát A - KST Blansko C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voráč Pavel 3:1, Skoupý Michal 0:3, Kvíčala Josef 3:0, Kvíčala David 0:1, Sojka Petr st. 0:3, body hostů: Zukal Adam 2:2, Zukal Aleš 3:1, Přikryl Jiří 1:2, Kaluža Tomáš 2:1),
5. kolo:
KST Blansko C - TTC MS Brno E -:- (ZRUŠENO), TJ Mokrá-Horákov A - TJ Sokol Hlubočany B -:- (ZRUŠENO), MK Řeznovice B - TJ Sokol Brno I C -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno-Židenice A - KST Kunštát A -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - SK Kuřim A -:- (ZRUŠENO), Orel jednota Silůvky B - TJ Šošůvka A -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
KST Blansko C - TJ Sokol Hlubočany B -:- (ZRUŠENO), TJ Mokrá-Horákov A - TTC MS Brno E -:- (ZRUŠENO), MK Řeznovice B - KST Kunštát A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Brno I C -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Šošůvka A -:- (ZRUŠENO), Orel jednota Silůvky B - SK Kuřim A -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
TTC MS Brno E - SK Kuřim A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Hlubočany B - TJ Šošůvka A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno I C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C -:- (ZRUŠENO), KST Kunštát A - Orel jednota Silůvky B -:- (ZRUŠENO), KST Blansko C - MK Řeznovice B -:- (ZRUŠENO), TJ Mokrá-Horákov A - TJ Sokol Brno-Židenice A -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
TTC MS Brno E - TJ Šošůvka A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Hlubočany B - SK Kuřim A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno I C - Orel jednota Silůvky B -:- (ZRUŠENO), KST Kunštát A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C -:- (ZRUŠENO), KST Blansko C - TJ Sokol Brno-Židenice A -:- (ZRUŠENO), TJ Mokrá-Horákov A - MK Řeznovice B -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
MK Řeznovice B - TTC MS Brno E -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Sokol Hlubočany B -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - KST Blansko C -:- (ZRUŠENO), Orel jednota Silůvky B - TJ Mokrá-Horákov A -:- (ZRUŠENO), SK Kuřim A - TJ Sokol Brno I C -:- (ZRUŠENO), TJ Šošůvka A - KST Kunštát A -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
MK Řeznovice B - TJ Sokol Hlubočany B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno-Židenice A - TTC MS Brno E -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Mokrá-Horákov A -:- (ZRUŠENO), Orel jednota Silůvky B - KST Blansko C -:- (ZRUŠENO), SK Kuřim A - KST Kunštát A -:- (ZRUŠENO), TJ Šošůvka A - TJ Sokol Brno I C -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
TJ Sokol Brno I C - KST Kunštát A -:- (ZRUŠENO), KST Blansko C - TJ Mokrá-Horákov A -:- (ZRUŠENO), MK Řeznovice B - TJ Sokol Brno-Židenice A -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - Orel jednota Silůvky B -:- (ZRUŠENO), SK Kuřim A - TJ Šošůvka A -:- (ZRUŠENO), TTC MS Brno E - TJ Sokol Hlubočany B -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
TTC MS Brno E - TJ Sokol Brno I C -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Hlubočany B - KST Kunštát A -:- (ZRUŠENO), SK Kuřim A - KST Blansko C -:- (ZRUŠENO), TJ Šošůvka A - TJ Mokrá-Horákov A -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - MK Řeznovice B -:- (ZRUŠENO), Orel jednota Silůvky B - TJ Sokol Brno-Židenice A -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Brno I C -:- (ZRUŠENO), TTC MS Brno E - KST Kunštát A -:- (ZRUŠENO), TJ Šošůvka A - KST Blansko C -:- (ZRUŠENO), SK Kuřim A - TJ Mokrá-Horákov A -:- (ZRUŠENO), Orel jednota Silůvky B - MK Řeznovice B -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Sokol Brno-Židenice A -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TTC MS Brno E -:- (ZRUŠENO), Orel jednota Silůvky B - TJ Sokol Hlubočany B -:- (ZRUŠENO), MK Řeznovice B - SK Kuřim A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Šošůvka A -:- (ZRUŠENO), KST Blansko C - TJ Sokol Brno I C -:- (ZRUŠENO), TJ Mokrá-Horákov A - KST Kunštát A -:- (ZRUŠENO),
15. kolo:
Orel jednota Silůvky B - TTC MS Brno E -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Sokol Hlubočany B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Brno-Židenice A - SK Kuřim A -:- (ZRUŠENO), MK Řeznovice B - TJ Šošůvka A -:- (ZRUŠENO), TJ Mokrá-Horákov A - TJ Sokol Brno I C -:- (ZRUŠENO), KST Blansko C - KST Kunštát A -:- (ZRUŠENO),
16. kolo:
TTC MS Brno E - KST Blansko C -:-, TJ Sokol Hlubočany B - TJ Mokrá-Horákov A -:-, TJ Sokol Brno I C - MK Řeznovice B -:-, KST Kunštát A - TJ Sokol Brno-Židenice A -:-, SK Kuřim A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C -:-, TJ Šošůvka A - Orel jednota Silůvky B -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Hlubočany B - KST Blansko C -:-, TTC MS Brno E - TJ Mokrá-Horákov A -:-, KST Kunštát A - MK Řeznovice B -:-, TJ Sokol Brno I C - TJ Sokol Brno-Židenice A -:-, TJ Šošůvka A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C -:-, SK Kuřim A - Orel jednota Silůvky B -:-,
18. kolo:
SK Kuřim A - TTC MS Brno E -:-, TJ Šošůvka A - TJ Sokol Hlubočany B -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Sokol Brno I C -:-, Orel jednota Silůvky B - KST Kunštát A -:-, MK Řeznovice B - KST Blansko C -:-, TJ Sokol Brno-Židenice A - TJ Mokrá-Horákov A -:-,
19. kolo:
TJ Šošůvka A - TTC MS Brno E -:-, SK Kuřim A - TJ Sokol Hlubočany B -:-, Orel jednota Silůvky B - TJ Sokol Brno I C -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - KST Kunštát A -:-, TJ Sokol Brno-Židenice A - KST Blansko C -:-, MK Řeznovice B - TJ Mokrá-Horákov A -:-,
20. kolo:
TTC MS Brno E - MK Řeznovice B -:-, TJ Sokol Hlubočany B - TJ Sokol Brno-Židenice A -:-, KST Blansko C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C -:-, TJ Mokrá-Horákov A - Orel jednota Silůvky B -:-, TJ Sokol Brno I C - SK Kuřim A -:-, KST Kunštát A - TJ Šošůvka A -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Hlubočany B - MK Řeznovice B -:-, TTC MS Brno E - TJ Sokol Brno-Židenice A -:-, TJ Mokrá-Horákov A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C -:-, KST Blansko C - Orel jednota Silůvky B -:-, KST Kunštát A - SK Kuřim A -:-, TJ Sokol Brno I C - TJ Šošůvka A -:-,
22. kolo:
KST Kunštát A - TJ Sokol Brno I C -:-, TJ Mokrá-Horákov A - KST Blansko C -:-, TJ Sokol Brno-Židenice A - MK Řeznovice B -:-, Orel jednota Silůvky B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C -:-, TJ Šošůvka A - SK Kuřim A -:-, TJ Sokol Hlubočany B - TTC MS Brno E -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy