Výsledky do novin
Krajská soutěž I. třídy B
1. kolo:
TJ Sokol Lanžhot B - TTC MS Brno D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Petr 0:3, Podrazil David 2:1, Grufík Kamil 2:1, Němeček Radek 1:3, body hostů: Nespěšný Hynek 3:1, Pecka Karel 2:1, Novák Martin 1:2, Herman Jaroslav 2:1), TJ Jevišovka-Drnholec A - KST DRAGON Vyškov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Bohumír 0:4, Pešek Oldřich 1:2, Zajíc René 0:3, Damborský Bohumil 4:0, body hostů: Trávniček Boris 3:1, Lužný Petr 2:2, Srna Antonín 2:1, Libánek Ondřej 2:1), TJ Jiskra Strážnice A - SK Baník Ratíškovice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 2:0, Jamný Petr 2:0, Morávek Zdeněk 2:0, Tomeček Tomáš 2:0, body hostů: Charvát Vít ml. 0:2, Hrubý Otto 0:2, Kouřil Přemysl 0:2, Hrbáček Milan 0:2), SKST Hodonín D - TJ Sokol Kobylí A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Jan 1:2, Kosík Tomáš 3:0, Brhel Tomáš 2:1, Buriánek Patrik 3:0, body hostů: Mosnák Milan 2:1, Kubík Josef 0:3, Soukal Jiří ml. 0:3, Jangl Marek 1:2), SK Slatina B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Třináctý Richard 1:3, Tupec Pavel 1:2, Táborský Jindřich 1:2, Fila Martin 3:1, body hostů: Studýnka František 3:1, Volek Pavel ml. 3:1, Studýnka Miloslav 1:2, Kalivoda Petr 0:1, Kratochvíl Jaroslav 1:1), KST Oltec Brno A - TJ Brno-Bystrc B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tatar Ivo 0:3, Šmídek Roman 1:3, Dědek Zdeněk 0:3, Pelikán Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Havránek Lukáš 3:1, Vízner Jiří 2:2, Hanák Petr 2:1, Chlíbek David 2:1, WO 0:1),
2. kolo:
TJ Sokol Lanžhot B - TJ Jevišovka-Drnholec A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Zdenek 0:3, Podrazil David 0:3, Koníček Marek 1:2, Grufík Kamil 3:0, body hostů: Damborský Bohumil 3:0, Zajíc René 2:1, Konečný Jaroslav 1:2, Pešek Oldřich 2:1), KST DRAGON Vyškov A - TTC MS Brno D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dofek David 3:0, Lužný Petr 2:1, Libánek Ondřej 2:1, Srna Antonín 2:1, body hostů: Nespěšný Hynek 1:2, Janošek Adam 2:1, Pecka Karel 0:3, Herman Jaroslav 0:3), TJ Jiskra Strážnice A - TJ Sokol Kobylí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obrdlík Štěpán 1:2, Jamný Petr 2:1, Morávek Zdeněk 2:1, Tomeček Tomáš 3:0, body hostů: Mosnák Milan 2:1, Charvát Vavřinec 0:3, Kubík Josef 2:1, Jangl Marek 0:3), SKST Hodonín D - SK Baník Ratíškovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Jan 1:3, Kosík Tomáš 2:2, Šprtová Karolína 1:3, Buriánek Patrik 3:1, body hostů: Bábíček Josef 2:2, Charvát Vít ml. 3:1, Hrubý Otto 2:2, Kouřil Přemysl 2:2), SK Slatina B - TJ Brno-Bystrc B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Třináctý Richard 1:1, Táborský Jindřich 1:1, Fila Martin 3:0, Oleksík Václav 3:0, body hostů: Hanák Petr 0:3, Vízner Jiří 1:2, Chlíbek David 0:2, Mrkvan Miroslav 1:1), KST Oltec Brno A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tatar Ivo 0:4, Šmídek Roman 1:2, Dědek Zdeněk 1:2, Pelikán Jan 3:1, body hostů: Studýnka František 3:1, Kalivoda Petr 3:1, Studýnka Miloslav 0:2, Volek Pavel ml. 2:1, Kratochvíl Jaroslav 1:0),
3. kolo:
TTC MS Brno D - TJ Sokol Klobouky u Brna A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kysela Štěpán 0:2, Herman Jaroslav 0:2, Pecka Karel 0:2, Janošek Adam 1:1, Buk Lukáš 0:1, body hostů: Studýnka František 3:0, Volek Pavel ml. 2:0, Kalivoda Petr 2:0, Kratochvíl Jaroslav 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Brno-Bystrc B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Zdeněk 0:4, Pešek Oldřich 0:4, Konečný Jaroslav 3:0, Zajíc René 3:1, body hostů: Hanák Petr 2:2, Vízner Jiří 2:2, Trávníček Tomáš 3:1, Kobolka Luboš 2:1), SK Baník Ratíškovice A - SK Slatina B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Otto 0:4, Kouřil Přemysl 2:2, Kuchařič Jiří st. 2:1, Charvát Vít ml. 2:2, body hostů: Fila Martin 4:0, Táborský Jindřich 2:2, Oleksík Václav 2:2, Tupec Pavel 1:2), TJ Sokol Kobylí A - KST Oltec Brno A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Vavřinec 2:2, Jangl Marek 2:2, Kubík Josef 1:3, Mosnák Milan 3:1, body hostů: Pelikán Jan 4:0, Šmídek Roman 2:2, Dědek Zdeněk 2:2, Tatar Ivo 0:4), TJ Sokol Lanžhot B - TJ Jiskra Strážnice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Petr 0:4, Němeček Radek 1:3, Grufík Kamil 2:1, Wirth Imrich 3:1, body hostů: Frolek Radek 1:3, Jamný Petr 4:0, Kamenský Petr 2:2, Morávek Zdeněk 2:1), SKST Hodonín D - KST DRAGON Vyškov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grabovský Jaroslav ml. 1:3, Kosík Tomáš 3:1, Mikulecký Marek 1:2, Buriánek Patrik 4:0, body hostů: Trávniček Boris 1:3, Srna Antonín 1:3, Libánek Ondřej 2:2, Lužný Petr 2:1),
4. kolo:
TTC MS Brno D - TJ Brno-Bystrc B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Karel 0:2, Herman Jaroslav 0:2, Buk Lukáš 0:3, Pavelka Jakub 0:2, body hostů: Havránek Lukáš 3:0, Trávníček Tomáš 2:0, Hanák Petr 2:0, Vízner Jiří 2:0), TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Oldřich 0:4, Konečný Jaroslav 1:2, Zajíc René 2:1, Damborský Bohumil 2:2, body hostů: Studýnka František 3:1, Studýnka Miloslav 0:2, Volek Pavel ml. 3:0, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Kalivoda Petr 1:1), SK Baník Ratíškovice A - KST Oltec Brno A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Vít ml. 3:1, Kouřil Přemysl 2:1, Kuchařič Jiří st. 0:3, Bábíček Josef 3:1, body hostů: Pelikán Jan 3:1, Šmídek Roman 2:2, Dědek Zdeněk 1:2, Tatar Ivo 0:3), TJ Sokol Kobylí A - SK Slatina B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vavřinec 0:4, Jangl Marek 2:2, Kubík Josef 3:1, Mosnák Milan 4:0, body hostů: Fila Martin 3:1, Táborský Jindřich 1:3, Oleksík Václav 1:3, Tupec Pavel 2:2), TJ Sokol Lanžhot B - SKST Hodonín D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Marek 2:2, Podrazil David 3:1, Grufík Kamil 2:1, Wirth Imrich 2:2, body hostů: Buriánek Patrik 3:1, Grabovský Jaroslav ml. 2:2, Kosík Tomáš 0:4, Veselý Jan 1:2), TJ Jiskra Strážnice A - KST DRAGON Vyškov A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeček Tomáš 3:0, Jamný Petr 2:1, Morávek Zdeněk 3:0, Obrdlík Štěpán 1:2, body hostů: Lužný Petr 1:2, Libánek Ondřej 1:2, Trávniček Boris 1:2, Dofek David 0:3),
5. kolo:
TJ Jiskra Strážnice A - TTC MS Brno D -:-, SKST Hodonín D - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, SK Slatina B - TJ Sokol Lanžhot B -:-, KST Oltec Brno A - KST DRAGON Vyškov A -:-, TJ Sokol Klobouky u Brna A - SK Baník Ratíškovice A -:-, TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Kobylí A -:-,
6. kolo:
TJ Jiskra Strážnice A - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, SKST Hodonín D - TTC MS Brno D -:-, SK Slatina B - KST DRAGON Vyškov A -:-, KST Oltec Brno A - TJ Sokol Lanžhot B -:-, TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Kobylí A -:-, TJ Brno-Bystrc B - SK Baník Ratíškovice A -:-,
7. kolo:
TTC MS Brno D - SK Baník Ratíškovice A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Sokol Kobylí A -:-, TJ Sokol Lanžhot B - TJ Sokol Klobouky u Brna A -:-, KST DRAGON Vyškov A - TJ Brno-Bystrc B -:-, TJ Jiskra Strážnice A - SK Slatina B -:-, SKST Hodonín D - KST Oltec Brno A -:-,
8. kolo:
TTC MS Brno D - TJ Sokol Kobylí A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - SK Baník Ratíškovice A -:-, TJ Sokol Lanžhot B - TJ Brno-Bystrc B -:-, KST DRAGON Vyškov A - TJ Sokol Klobouky u Brna A -:-, TJ Jiskra Strážnice A - KST Oltec Brno A -:-, SKST Hodonín D - SK Slatina B -:-,
9. kolo:
SK Slatina B - TTC MS Brno D -:-, KST Oltec Brno A - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Jiskra Strážnice A -:-, TJ Brno-Bystrc B - SKST Hodonín D -:-, SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Lanžhot B -:-, TJ Sokol Kobylí A - KST DRAGON Vyškov A -:-,
10. kolo:
SK Slatina B - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, KST Oltec Brno A - TTC MS Brno D -:-, TJ Sokol Klobouky u Brna A - SKST Hodonín D -:-, TJ Brno-Bystrc B - TJ Jiskra Strážnice A -:-, SK Baník Ratíškovice A - KST DRAGON Vyškov A -:-, TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Lanžhot B -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Lanžhot B - KST DRAGON Vyškov A -:-, TJ Jiskra Strážnice A - SKST Hodonín D -:-, SK Slatina B - KST Oltec Brno A -:-, TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Brno-Bystrc B -:-, SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Kobylí A -:-, TTC MS Brno D - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-,
12. kolo:
TTC MS Brno D - TJ Sokol Lanžhot B -:-, KST DRAGON Vyškov A - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, SK Baník Ratíškovice A - TJ Jiskra Strážnice A -:-, TJ Sokol Kobylí A - SKST Hodonín D -:-, TJ Sokol Klobouky u Brna A - SK Slatina B -:-, TJ Brno-Bystrc B - KST Oltec Brno A -:-,
13. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Sokol Lanžhot B -:-, TTC MS Brno D - KST DRAGON Vyškov A -:-, TJ Sokol Kobylí A - TJ Jiskra Strážnice A -:-, SK Baník Ratíškovice A - SKST Hodonín D -:-, TJ Brno-Bystrc B - SK Slatina B -:-, TJ Sokol Klobouky u Brna A - KST Oltec Brno A -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TTC MS Brno D -:-, TJ Brno-Bystrc B - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, SK Slatina B - SK Baník Ratíškovice A -:-, KST Oltec Brno A - TJ Sokol Kobylí A -:-, TJ Jiskra Strážnice A - TJ Sokol Lanžhot B -:-, KST DRAGON Vyškov A - SKST Hodonín D -:-,
15. kolo:
TJ Brno-Bystrc B - TTC MS Brno D -:-, TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, KST Oltec Brno A - SK Baník Ratíškovice A -:-, SK Slatina B - TJ Sokol Kobylí A -:-, SKST Hodonín D - TJ Sokol Lanžhot B -:-, KST DRAGON Vyškov A - TJ Jiskra Strážnice A -:-,
16. kolo:
TTC MS Brno D - TJ Jiskra Strážnice A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - SKST Hodonín D -:-, TJ Sokol Lanžhot B - SK Slatina B -:-, KST DRAGON Vyškov A - KST Oltec Brno A -:-, SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A -:-, TJ Sokol Kobylí A - TJ Brno-Bystrc B -:-,
17. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec A - TJ Jiskra Strážnice A -:-, TTC MS Brno D - SKST Hodonín D -:-, KST DRAGON Vyškov A - SK Slatina B -:-, TJ Sokol Lanžhot B - KST Oltec Brno A -:-, TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Klobouky u Brna A -:-, SK Baník Ratíškovice A - TJ Brno-Bystrc B -:-,
18. kolo:
SK Baník Ratíškovice A - TTC MS Brno D -:-, TJ Sokol Kobylí A - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Lanžhot B -:-, TJ Brno-Bystrc B - KST DRAGON Vyškov A -:-, SK Slatina B - TJ Jiskra Strážnice A -:-, KST Oltec Brno A - SKST Hodonín D -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Kobylí A - TTC MS Brno D -:-, SK Baník Ratíškovice A - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Lanžhot B -:-, TJ Sokol Klobouky u Brna A - KST DRAGON Vyškov A -:-, KST Oltec Brno A - TJ Jiskra Strážnice A -:-, SK Slatina B - SKST Hodonín D -:-,
20. kolo:
TTC MS Brno D - SK Slatina B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - KST Oltec Brno A -:-, TJ Jiskra Strážnice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A -:-, SKST Hodonín D - TJ Brno-Bystrc B -:-, TJ Sokol Lanžhot B - SK Baník Ratíškovice A -:-, KST DRAGON Vyškov A - TJ Sokol Kobylí A -:-,
21. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec A - SK Slatina B -:-, TTC MS Brno D - KST Oltec Brno A -:-, SKST Hodonín D - TJ Sokol Klobouky u Brna A -:-, TJ Jiskra Strážnice A - TJ Brno-Bystrc B -:-, KST DRAGON Vyškov A - SK Baník Ratíškovice A -:-, TJ Sokol Lanžhot B - TJ Sokol Kobylí A -:-,
22. kolo:
KST DRAGON Vyškov A - TJ Sokol Lanžhot B -:-, SKST Hodonín D - TJ Jiskra Strážnice A -:-, KST Oltec Brno A - SK Slatina B -:-, TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Klobouky u Brna A -:-, TJ Sokol Kobylí A - SK Baník Ratíškovice A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec A - TTC MS Brno D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy