Výsledky do novin
Krajská soutěž II. třídy B
1. kolo:
TJ Sokol Otnice A - SPIN Lednice B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 2:2, Vojáček Jaromír 2:2, Bubla Jaroslav st. 1:2, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Hladký Rostislav 3:1, Pagáč Martin 2:2, Mikuš Josef 2:2, Zechmeister Jan 0:3), Orel jednota Silůvky C - STP Mikulov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašulín Karel 2:2, Záděra František 3:1, Křupala Vladislav 0:3, Vališ Petr 4:0, body hostů: Bařina Leoš 2:2, Brozák Radomír 2:2, Gajan Pavel ml. 2:2, Mikulinec Roman 0:3), TJ Jiskra Strážnice B - T.J. Sokol Hodonín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žajdlík Ludvík 1:3, Černý Zdeněk 2:2, Lanová Renata 2:2, Kamenský Petr 4:0, body hostů: Rybár Dušan st. 3:1, Šaur Ivo 2:2, Bezucha Jan 2:2, Mikuš Martin 0:4), KST Prace A - TJ Sokol Rakvice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuklínek Miloš 1:2, Hofírek Filip 1:1, Hofírek Dominik 2:1, Mrkvica Lukáš 4:0, Boleslav Josef 0:1, body hostů: Anth Zdeněk 3:1, Vala Vítězslav 0:3, Suský Stanislav 1:2, Valoušek František 1:2), MK Řeznovice C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jedlička Jindřich 2:0, Lustig Adam 2:0, Netolička Lubomír 3:0, Fučík Martin 1:1, body hostů: Tuhý Roman 0:3, Housar Jiří 0:2, Pop Miroslav 1:1, Durda Vojtěch 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Otnice A - STP Mikulov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 0:4, Vojáček Jaromír 3:1, Bubla Jaroslav st. 3:1, Šebeček Marek 3:1, body hostů: Bařina Leoš 3:1, Brozák Radomír 1:3, Gajan Pavel ml. 2:2, Mikulinec Roman 1:3), Orel jednota Silůvky C - SPIN Lednice B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Kamil 0:2, Křupala Vladislav 0:2, Vašulín Karel 0:3, Kolbert Radek 1:2, body hostů: Hladký Rostislav 3:0, Šimon Peter 3:0, Pagáč Martin 2:0, Zechmeister Jan 1:1), TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Rakvice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žajdlík Ludvík 1:1, Černý Zdeněk 2:0, Lanová Renata 2:1, Kamenský Petr 3:0, body hostů: Anth Zdeněk 0:3, Vala Vítězslav 0:3, Suský Stanislav 1:1, Valoušek František 1:1), KST Prace A - T.J. Sokol Hodonín A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuklínek Miloš 0:1, Hofírek Filip 1:1, Hofírek Dominik 3:0, Mrkvica Lukáš 1:0, WO 4:0, body hostů: Šaur Ivo 1:2, Bezucha Jan 1:1, Pijáček Lukáš 0:2, WO 0:4), TJ Velešovice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kordiovský Zbyněk 2:0, Jelínek Marek 2:0, Dřímal Josef 1:2, Mráz David 3:0, body hostů: Tuhý Roman 0:3, Pop Miroslav 1:2, Housar Jiří 1:1, Durda Vojtěch 0:2),
3. kolo:
SPIN Lednice B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Rostislav 2:0, Pagáč Martin 2:0, Bobrzyk David 1:0, Mikuš Josef 3:0, Zechmeister Jan 0:2, body hostů: Pop Miroslav 1:2, Tuhý Roman 1:2, Durda Vojtěch 0:2, 0:2), T.J. Sokol Hodonín A - MK Řeznovice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybár Dušan st. 3:0, Pařízek Richard 1:1, Bezucha Jan 2:1, Šaur Ivo 2:1, body hostů: Fučík Martin 0:3, Halačka Milan 1:2, Staněk Milan 1:2, Jedlička Jindřich 1:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Velešovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anth Zdeněk 4:0, Hanák Jiří 2:2, Suský Stanislav 1:2, Valoušek František 2:2, body hostů: Mráz David 2:2, Jelínek Marek 3:1, Rulíšek Karel 1:3, Dřímal Josef 0:3), TJ Sokol Otnice A - TJ Jiskra Strážnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 0:4, Vojáček Jaromír 4:0, Bubla Jaroslav st. 2:2, Šebeček Marek 2:2, body hostů: Martinek Tomáš 2:2, Žajdlík Ludvík 1:3, Lanová Renata 2:2, Černý Zdeněk 3:1), Orel jednota Silůvky C - KST Prace A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Kamil 0:2, Křupala Vladislav 0:2, Vašulín Karel 0:3, Záděra František 1:2, body hostů: Mrkvica Lukáš 3:0, Hofírek Dominik 3:0, Hofírek Filip 2:0, Kuklínek Miloš 1:1),
4. kolo:
STP Mikulov B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulinec Roman 1:2, Gajan Pavel ml. 2:1, Čížek Ondřej 1:2, Brozák Radomír 2:1, WO 4:0, body hostů: Pop Miroslav 2:2, Ondrovčák Ladislav 3:1, Tuhý Roman 1:3, WO 0:4), T.J. Sokol Hodonín A - TJ Velešovice A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybár Dušan st. 4:0, Hromek František st. 0:3, Bezucha Jan 2:1, Šaur Ivo 4:0, body hostů: Jelínek Marek 2:2, Mráz David 1:3, Rulíšek Karel 0:3, Dřímal Josef 1:2), TJ Sokol Rakvice A - MK Řeznovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anth Zdeněk 3:1, Hanák Jiří 2:2, Suský Stanislav 1:3, Valoušek František 2:2, body hostů: Fučík Martin 0:4, Netolička Lubomír 3:1, Lehocký Vojtěch 3:1, Jedlička Jindřich 2:2), TJ Sokol Otnice A - KST Prace A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salajka Jaroslav ml. 1:2, Vojáček Jaromír 2:1, Bubla Jaroslav st. 2:1, Šebeček Marek 3:0, body hostů: Mrkvica Lukáš 1:2, Hofírek Dominik 2:1, Hofírek Filip 1:2, Kuklínek Miloš 0:3), Orel jednota Silůvky C - TJ Jiskra Strážnice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašulín Karel 1:3, Záděra František 2:1, Křupala Vladislav 2:1, Kolbert Radek 1:3, body hostů: Kamenský Petr 2:2, Frolek Radek 3:1, Lanová Renata 2:1, Černý Zdeněk 1:2),
5. kolo:
TJ Jiskra Strážnice B - SPIN Lednice B -:-, KST Prace A - STP Mikulov B -:-, MK Řeznovice C - TJ Sokol Otnice A -:-, TJ Velešovice A - Orel jednota Silůvky C -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - T.J. Sokol Hodonín A 10:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pop Miroslav 1:1, Housar Jiří 0:2, Šalomoun Ivo 2:1, Ondrovčák Ladislav 2:1, WO 4:0, body hostů: Rybár Dušan st. 2:2, Pařízek Richard 3:0, Bezucha Jan 0:3, WO 0:4),
6. kolo:
TJ Jiskra Strážnice B - STP Mikulov B -:-, KST Prace A - SPIN Lednice B -:-, MK Řeznovice C - Orel jednota Silůvky C -:-, TJ Velešovice A - TJ Sokol Otnice A -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Rakvice A -:-,
7. kolo:
SPIN Lednice B - T.J. Sokol Hodonín A -:-, STP Mikulov B - TJ Sokol Rakvice A -:-, TJ Sokol Otnice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E -:-, TJ Jiskra Strážnice B - MK Řeznovice C -:-, KST Prace A - TJ Velešovice A -:-,
8. kolo:
SPIN Lednice B - TJ Sokol Rakvice A -:-, STP Mikulov B - T.J. Sokol Hodonín A -:-, Orel jednota Silůvky C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E -:-, TJ Jiskra Strážnice B - TJ Velešovice A -:-, KST Prace A - MK Řeznovice C -:-,
9. kolo:
MK Řeznovice C - SPIN Lednice B -:-, TJ Velešovice A - STP Mikulov B -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Jiskra Strážnice B -:-, T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Otnice A -:-, TJ Sokol Rakvice A - Orel jednota Silůvky C -:-,
10. kolo:
MK Řeznovice C - STP Mikulov B -:-, TJ Velešovice A - SPIN Lednice B -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - KST Prace A -:-, T.J. Sokol Hodonín A - Orel jednota Silůvky C -:-, TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Otnice A -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Otnice A - Orel jednota Silůvky C -:-, TJ Jiskra Strážnice B - KST Prace A -:-, MK Řeznovice C - TJ Velešovice A -:-, T.J. Sokol Hodonín A - TJ Sokol Rakvice A -:-, SPIN Lednice B - STP Mikulov B -:-,
12. kolo:
SPIN Lednice B - TJ Sokol Otnice A -:-, STP Mikulov B - Orel jednota Silůvky C -:-, T.J. Sokol Hodonín A - TJ Jiskra Strážnice B -:-, TJ Sokol Rakvice A - KST Prace A -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - MK Řeznovice C -:-,
13. kolo:
STP Mikulov B - TJ Sokol Otnice A -:-, SPIN Lednice B - Orel jednota Silůvky C -:-, TJ Sokol Rakvice A - TJ Jiskra Strážnice B -:-, T.J. Sokol Hodonín A - KST Prace A -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Velešovice A -:-,
14. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - SPIN Lednice B -:-, MK Řeznovice C - T.J. Sokol Hodonín A -:-, TJ Velešovice A - TJ Sokol Rakvice A -:-, TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Otnice A -:-, KST Prace A - Orel jednota Silůvky C -:-,
15. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - STP Mikulov B -:-, TJ Velešovice A - T.J. Sokol Hodonín A -:-, MK Řeznovice C - TJ Sokol Rakvice A -:-, KST Prace A - TJ Sokol Otnice A -:-, TJ Jiskra Strážnice B - Orel jednota Silůvky C -:-,
16. kolo:
SPIN Lednice B - TJ Jiskra Strážnice B -:-, STP Mikulov B - KST Prace A -:-, TJ Sokol Otnice A - MK Řeznovice C -:-, Orel jednota Silůvky C - TJ Velešovice A -:-, T.J. Sokol Hodonín A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E -:-,
17. kolo:
STP Mikulov B - TJ Jiskra Strážnice B -:-, SPIN Lednice B - KST Prace A -:-, Orel jednota Silůvky C - MK Řeznovice C -:-, TJ Sokol Otnice A - TJ Velešovice A -:-, TJ Sokol Rakvice A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E -:-,
18. kolo:
T.J. Sokol Hodonín A - SPIN Lednice B -:-, TJ Sokol Rakvice A - STP Mikulov B -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - TJ Sokol Otnice A -:-, MK Řeznovice C - TJ Jiskra Strážnice B -:-, TJ Velešovice A - KST Prace A -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - SPIN Lednice B -:-, T.J. Sokol Hodonín A - STP Mikulov B -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - Orel jednota Silůvky C -:-, TJ Velešovice A - TJ Jiskra Strážnice B -:-, MK Řeznovice C - KST Prace A -:-,
20. kolo:
SPIN Lednice B - MK Řeznovice C -:-, STP Mikulov B - TJ Velešovice A -:-, TJ Jiskra Strážnice B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E -:-, TJ Sokol Otnice A - T.J. Sokol Hodonín A -:-, Orel jednota Silůvky C - TJ Sokol Rakvice A -:-,
21. kolo:
STP Mikulov B - MK Řeznovice C -:-, SPIN Lednice B - TJ Velešovice A -:-, KST Prace A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E -:-, Orel jednota Silůvky C - T.J. Sokol Hodonín A -:-, TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Rakvice A -:-,
22. kolo:
Orel jednota Silůvky C - TJ Sokol Otnice A -:-, KST Prace A - TJ Jiskra Strážnice B -:-, TJ Velešovice A - MK Řeznovice C -:-, TJ Sokol Rakvice A - T.J. Sokol Hodonín A -:-, STP Mikulov B - SPIN Lednice B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy