Výsledky do novin
Krajská soutěž II. třídy C
1. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - TJ Vážany nad Litavou A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Petr 3:1, Polášek Zdenek 2:2, Sláma Miroslav 0:3, Koníček Marek 4:0, body hostů: Frýb Tomáš 3:1, Šamšula Roman 2:2, Hégr Miroslav 1:3, Paseka Vladimír 0:3), TJ Sokol Kobylí B - Slovan Hodonín A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukal Jiří st. 2:0, Hoch Vítek 0:2, Otáhal Jan 0:3, Slavík Ondřej 0:3, body hostů: Čechovský Martin 2:1, Čechovský Václav 3:0, Bohunský Rostislav 2:0, Salajka Milan 1:1), SKST Dubňany A - SKST Rohatec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Zdeněk ml. 2:0, Juřík Adam 1:1, Hašlík Jakub 3:0, Ilčík Ondřej 3:0, body hostů: Příkaský Zbyněk 0:3, Chvátal Tomáš 1:2, Drábek Milan 0:2, Kolář David 0:2), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Rebešovice B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jiří 2:1, Hušek Jindřich 2:1, Šlancar Jiří 2:1, Hušek Jan 3:0, body hostů: Tůma Karel 3:0, Šenkýř Jiří 0:3, Mišejka Luboš 0:3, Sedláček Josef 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Rousínovec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zimek Jaroslav 2:1, Ondra Milan 2:1, Hruška Petr 1:2, Kazdera Pavel 3:0, body hostů: Flössler Miloslav 0:3, Braun Karel 2:1, Polouček Josef st. 2:1, Malý Roman 0:3),
2. kolo:
TJ Vlast Ježov A - TJ Vážany nad Litavou A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ingr David 4:0, Juras Martin 2:2, Juras Pavel 2:1, Kůřil Radim 1:3, body hostů: Frýb Tomáš 3:1, Šamšula Roman 2:2, Hégr Miroslav 1:3, Paseka Vladimír 0:3), TJ Sokol Kobylí B - SKST Rohatec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukal Jiří st. 1:1, Hoch Vítek 1:1, Soukal Jiří ml. 0:3, Otáhal Jan 0:3, body hostů: Malošek Radek 2:1, Příkaský Zbyněk 3:0, Chvátal Tomáš 2:0, Kolář David 1:1), SKST Dubňany A - Slovan Hodonín A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Zdeněk ml. 2:0, Juřík Adam 2:0, Hašlík Jakub 3:0, Ilčík Ondřej 2:0, body hostů: Král Jiří 0:3, Salajka Milan 0:2, Varmuža Mikuláš 0:2, Kmeť Milan 0:2), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Rousínovec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlancar Jiří 1:2, Hušek Jindřich 2:1, Blažek Jiří 1:2, Klabusay Martin 4:0, body hostů: Flössler Miloslav 3:1, Polouček Josef st. 0:3, Braun Karel 2:1, Malý Roman 0:3), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Rebešovice B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechvátal Petr 2:0, Ondra Milan 1:1, Hruška Petr 1:1, Kazdera Pavel 3:0, Zimek Jaroslav 1:0, body hostů: Sekanina Jiří 0:3, Mišejka Luboš 2:1, Kukla Jan 0:2, Vašulka Pavel 0:2),
3. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Rebešovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýb Tomáš 4:0, Šamšula Roman 3:1, Hégr Miroslav 1:3, Paseka Vladimír 0:4, body hostů: Kulhánek Jaroslav 2:2, Šenkýř Jiří 2:2, Mišejka Luboš 3:1, Sedláček Josef 1:3), Slovan Hodonín A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salajka Milan 2:1, Hřebačka Michal 2:0, Čechovský Václav 2:1, Čechovský Martin 3:0, body hostů: Blažek Jiří 1:2, Hušek Jan 0:3, Hušek Jindřich 0:3, Kuchař Pavel 1:1), SKST Rohatec A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 4:0, Drábek Milan 1:2, Kolář David 2:1, Příkaský Zbyněk 2:2, body hostů: Nechvátal Petr 3:1, Zimek Jaroslav 1:3, Kazdera Pavel 0:3, Hruška Petr 1:2), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Kobylí B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Petr 2:0, Němeček Radek 2:0, Sláma Miroslav 2:1, Koníček Marek 2:0, body hostů: Soukal Jiří ml. 0:3, Soukal Jiří st. 1:1, Otáhal Jan 0:2, Hoch Vítek 0:2), TJ Vlast Ježov A - SKST Dubňany A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ingr David 1:2, Juras Martin 0:2, Juras Pavel 2:1, Kůřil Radim 0:3, body hostů: Hašlík Jakub 1:2, Ilčík Ondřej 3:0, Juřík Adam 2:1, Jelínek Zdeněk ml. 2:0),
4. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Rousínovec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frýb Tomáš 4:0, Šamšula Roman 2:1, Hégr Miroslav 3:0, Paseka Vladimír 0:4, body hostů: Flössler Miloslav 1:3, Polouček Josef st. 1:3, Malý Roman 1:2, Braun Karel 2:1), Slovan Hodonín A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drábek Ivo 0:1, Čechovský Václav 3:0, Salajka Milan 1:2, Čechovský Martin 4:0, Král Jiří 1:1, body hostů: Zimek Jaroslav 2:2, Kazdera Pavel 0:3, Hruška Petr 1:2, Kovář Josef st. 1:2), SKST Rohatec A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 3:0, Drábek Milan 1:1, Kolář David 2:1, Příkaský Zbyněk 3:0, body hostů: Šlancar Jiří 1:2, Klabusay Martin 1:2, Blažek Jiří 0:3, Kuchař Pavel 0:2), TJ Sokol Lanžhot C - SKST Dubňany A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sláma Miroslav 0:2, Polášek Zdenek 0:2, Hrubý Petr 1:2, Koníček Marek 1:2, body hostů: Hašlík Jakub 3:0, Ilčík Ondřej 3:0, Juřík Adam 0:2, Jelínek Zdeněk ml. 2:0), TJ Vlast Ježov A - TJ Sokol Kobylí B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ingr David 1:1, Juras Martin 2:0, Juras Pavel 3:0, Kůřil Radim 2:1, body hostů: Soukal Jiří st. 1:2, Hoch Vítek 0:3, Soukal Jiří ml. 1:1, Otáhal Jan 0:2),
5. kolo:
TJ Sokol Kobylí B - TJ Vážany nad Litavou A -:- (ZRUŠENO), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Lanžhot C -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Vlast Ježov A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rebešovice B - Slovan Hodonín A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rousínovec A - SKST Rohatec A -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
SKST Dubňany A - TJ Vážany nad Litavou A -:- (ZRUŠENO), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Vlast Ježov A -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Lanžhot C -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rebešovice B - SKST Rohatec A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rousínovec A - Slovan Hodonín A -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - Slovan Hodonín A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Rebešovice B -:- (ZRUŠENO), TJ Vlast Ježov A - TJ Sokol Rousínovec A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Kobylí B - TJ Agrotec Hustopeče B -:- (ZRUŠENO), SKST Dubňany A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - SKST Rohatec A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Rousínovec A -:- (ZRUŠENO), TJ Vlast Ježov A - TJ Sokol Rebešovice B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Kobylí B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D -:- (ZRUŠENO), SKST Dubňany A - TJ Agrotec Hustopeče B -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Vážany nad Litavou A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rebešovice B - TJ Sokol Kobylí B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rousínovec A - SKST Dubňany A -:- (ZRUŠENO), Slovan Hodonín A - TJ Sokol Lanžhot C -:- (ZRUŠENO), SKST Rohatec A - TJ Vlast Ježov A -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Vážany nad Litavou A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rebešovice B - SKST Dubňany A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Kobylí B -:- (ZRUŠENO), Slovan Hodonín A - TJ Vlast Ježov A -:- (ZRUŠENO), SKST Rohatec A - TJ Sokol Lanžhot C -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - TJ Vlast Ježov A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Kobylí B - SKST Dubňany A -:- (ZRUŠENO), TJ Agrotec Hustopeče B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rebešovice B - TJ Sokol Rousínovec A -:- (ZRUŠENO), Slovan Hodonín A - SKST Rohatec A -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Lanžhot C -:- (ZRUŠENO), Slovan Hodonín A - TJ Sokol Kobylí B -:- (ZRUŠENO), SKST Rohatec A - SKST Dubňany A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rebešovice B - TJ Agrotec Hustopeče B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rousínovec A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Vlast Ježov A -:- (ZRUŠENO), SKST Rohatec A - TJ Sokol Kobylí B -:- (ZRUŠENO), Slovan Hodonín A - SKST Dubňany A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Agrotec Hustopeče B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Rebešovice B - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
TJ Sokol Rebešovice B - TJ Vážany nad Litavou A -:- (ZRUŠENO), TJ Agrotec Hustopeče B - Slovan Hodonín A -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - SKST Rohatec A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Lanžhot C -:- (ZRUŠENO), SKST Dubňany A - TJ Vlast Ježov A -:- (ZRUŠENO),
15. kolo:
TJ Sokol Rousínovec A - TJ Vážany nad Litavou A -:- (ZRUŠENO), KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - Slovan Hodonín A -:- (ZRUŠENO), TJ Agrotec Hustopeče B - SKST Rohatec A -:- (ZRUŠENO), SKST Dubňany A - TJ Sokol Lanžhot C -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Kobylí B - TJ Vlast Ježov A -:- (ZRUŠENO),
16. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Kobylí B -:-, TJ Sokol Lanžhot C - TJ Agrotec Hustopeče B -:-, TJ Vlast Ježov A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D -:-, Slovan Hodonín A - TJ Sokol Rebešovice B -:-, SKST Rohatec A - TJ Sokol Rousínovec A -:-,
17. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - SKST Dubňany A -:-, TJ Vlast Ježov A - TJ Agrotec Hustopeče B -:-, TJ Sokol Lanžhot C - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D -:-, SKST Rohatec A - TJ Sokol Rebešovice B -:-, Slovan Hodonín A - TJ Sokol Rousínovec A -:-,
18. kolo:
Slovan Hodonín A - TJ Vážany nad Litavou A -:-, TJ Sokol Rebešovice B - TJ Sokol Lanžhot C -:-, TJ Sokol Rousínovec A - TJ Vlast Ježov A -:-, TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Kobylí B -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - SKST Dubňany A -:-,
19. kolo:
SKST Rohatec A - TJ Vážany nad Litavou A -:-, TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Lanžhot C -:-, TJ Sokol Rebešovice B - TJ Vlast Ježov A -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Kobylí B -:-, TJ Agrotec Hustopeče B - SKST Dubňany A -:-,
20. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - TJ Agrotec Hustopeče B -:-, TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Rebešovice B -:-, SKST Dubňany A - TJ Sokol Rousínovec A -:-, TJ Sokol Lanžhot C - Slovan Hodonín A -:-, TJ Vlast Ježov A - SKST Rohatec A -:-,
21. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D -:-, SKST Dubňany A - TJ Sokol Rebešovice B -:-, TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Rousínovec A -:-, TJ Vlast Ježov A - Slovan Hodonín A -:-, TJ Sokol Lanžhot C - SKST Rohatec A -:-,
22. kolo:
TJ Vlast Ježov A - TJ Sokol Lanžhot C -:-, SKST Dubňany A - TJ Sokol Kobylí B -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Agrotec Hustopeče B -:-, TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Rebešovice B -:-, SKST Rohatec A - Slovan Hodonín A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy