Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
KP1 - UKONČENO
1. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe B - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocián Martin 2:1, Horník Evžen 1:1, Urban Miroslav 2:1, Pock Václav 3:0, body hostů: Jánský Radek 3:0, Nguyen Huy Hac 0:3, Jánská Jana 0:3, Svárovský Šimon 0:2), TJ Lomnice A - TJ Baník Vintířov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupčíková Nela 0:4, Rada Jan 0:2, Zima Jiří 2:1, Šindelář Kamil 4:0, Kupčík Albert st. 0:2, body hostů: Leňka Jiří 2:2, Kožuškanič Jan 3:1, Stellner Karel st. 2:2, Harušťák Milan 2:1), SKST Chodov C - TJ Spartak Horní Slavkov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Noveský Leon 2:0, Boči Lukáš 2:0, Sankotová Klára 2:0, Tonhauser Martin 2:0, body hostů: Ježek Václav 0:2, Harašta Ivan 0:2, Kurfúrst Oldřich 0:2, Krombholz Josef 0:2), TJ Baník Bukovany A - TJ Slavoj Kynšperk A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesák František 3:1, Niebauer Aleš 0:4, Strýček Rudolf 1:3, Holeček Martin 3:1, body hostů: Liška Jan 4:0, Kadavý Vladimír 1:3, Bárta Václav st. 2:2, Liška David 2:2), Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - TTC Sokolov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gerba Ondřej 2:2, Kotál Jakub 2:2, Krejčí David 1:3, Vyhlídka Daniel 4:0, body hostů: Paprštein Ladislav 3:1, Choděra Miroslav 3:1, Fabiš Štefan 1:3, Truong Van Ba 0:4),
2. kolo:
TJ Lomnice A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rada Kvído Štěpán 0:2, Zima Jiří 0:2, Rada Jan 0:2, WO 0:3, body hostů: Vyhlídka Daniel 2:0, Gerba Ondřej 1:0, Řezáč Bohumil 2:0, Kotál Jakub 1:0, WO 3:0), TJ Baník Vintířov A - TTC Sokolov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harušťák Milan 1:2, Jaroš Vladimír 0:2, Stellner Karel st. 0:3, Leňka Jiří 2:2, Horvát Milan 1:0, body hostů: Paprštein Ladislav 4:0, Choděra Miroslav 3:0, Beníšek Karel 2:1, Fabiš Štefan 0:3), SKST Chodov C - TJ Baník Bukovany A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nykl Jiří 2:1, Sankotová Klára 2:1, Brož Matěj 1:2, Tonhauser Martin 4:0, body hostů: Lesák František 2:2, Holeček Martin 1:2, Strýček Rudolf 1:2, Niebauer Aleš 0:3), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Slavoj Kynšperk A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krombholz Josef 0:4, Hejtmánek Tomáš 4:0, Harašta Ivan 3:1, Suchan Miroslav ml. 2:2, body hostů: Liška Jan 2:2, Kadavý Vladimír 3:1, Bárta Václav st. 1:3, Liška David 1:3),
3. kolo:
TJ Lomnice A - TTC Sokolov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Kvído Štěpán 2:2, Zima Jiří 1:3, Rada Jan 0:4, Šindelář Kamil 4:0, body hostů: Paprštein Ladislav 3:1, Choděra Miroslav 3:1, Beníšek Karel 2:2, Fabiš Štefan 1:3), TJ Baník Vintířov A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harušťák Milan 3:0, Horvát Milan 2:1, Stellner Karel st. 2:1, Leňka Jiří 2:1, body hostů: Vyhlídka Daniel 2:1, Řezáč Bohumil 0:3, Gerba Ondřej 1:2, Kotál Jakub 0:3), SKST Chodov C - TJ Slavoj Kynšperk A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamata Petr 4:0, Mihok Dušan 1:2, Tonhauser Martin ml. 0:2, Tonhauser Martin 4:0, Nykl Jiří 0:1, body hostů: Liška Jan 2:2, Kadavý Vladimír 2:2, Bárta Václav st. 1:2, Liška David 0:3), TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Baník Bukovany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejtmánek Tomáš 2:2, Harašta Ivan 3:1, Kurfúrst Oldřich 0:4, Suchan Miroslav ml. 3:1, body hostů: Lesák František 1:3, Holeček Martin 3:1, Strýček Rudolf 2:2, Niebauer Aleš 2:2),
4. kolo:
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - SKST Chodov C -:-, TTC Sokolov B - TJ Spartak Horní Slavkov A -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Lomnice A -:-, Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - TJ Baník Vintířov A -:-,
5. kolo:
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - TJ Spartak Horní Slavkov A -:-, TTC Sokolov B - SKST Chodov C -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Baník Vintířov A -:-, Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - TJ Lomnice A -:-,
6. kolo:
SKST Chodov C - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-, TJ Spartak Horní Slavkov A - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. -:-, TJ Baník Bukovany A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B -:-, TJ Slavoj Kynšperk A - TTC Sokolov B -:-,
7. kolo:
SKST Chodov C - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. -:-, TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-, TJ Baník Bukovany A - TTC Sokolov B -:-, TJ Slavoj Kynšperk A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Baník Bukovany A -:-, Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - TJ Slavoj Kynšperk A -:-, TJ Lomnice A - SKST Chodov C -:-, TJ Baník Vintířov A - TJ Spartak Horní Slavkov A -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Slavoj Kynšperk A -:-, Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - TJ Baník Bukovany A -:-, TJ Lomnice A - TJ Spartak Horní Slavkov A -:-, TJ Baník Vintířov A - SKST Chodov C -:-,
10. kolo:
TJ Baník Bukovany A - TJ Lomnice A -:-, TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Baník Vintířov A -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe B - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B -:-, Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - TTC Sokolov B -:-,
11. kolo:
TJ Baník Bukovany A - TJ Baník Vintířov A -:-, TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Lomnice A -:-, Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TTC Sokolov B -:-,
12. kolo:
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-, TJ Baník Vintířov A - TJ Lomnice A -:-, TJ Spartak Horní Slavkov A - SKST Chodov C -:-, TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Baník Bukovany A -:-, TTC Sokolov B - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B -:-,
13. kolo:
Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - TJ Lomnice A -:-, TTC Sokolov B - TJ Baník Vintířov A -:-, TJ Baník Bukovany A - SKST Chodov C -:-, TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Spartak Horní Slavkov A -:-,
14. kolo:
TTC Sokolov B - TJ Lomnice A -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - TJ Baník Vintířov A -:-, TJ Slavoj Kynšperk A - SKST Chodov C -:-, TJ Baník Bukovany A - TJ Spartak Horní Slavkov A -:-,
15. kolo:
SKST Chodov C - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B -:-, TJ Spartak Horní Slavkov A - TTC Sokolov B -:-, TJ Lomnice A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-, TJ Baník Vintířov A - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. -:-,
16. kolo:
TJ Spartak Horní Slavkov A - Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B -:-, SKST Chodov C - TTC Sokolov B -:-, TJ Baník Vintířov A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-, TJ Lomnice A - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Velká Hleďsebe B - SKST Chodov C -:-, Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - TJ Spartak Horní Slavkov A -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - TJ Baník Bukovany A -:-, TTC Sokolov B - TJ Slavoj Kynšperk A -:-,
18. kolo:
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. - SKST Chodov C -:-, TJ Sokol Velká Hleďsebe B - TJ Spartak Horní Slavkov A -:-, TTC Sokolov B - TJ Baník Bukovany A -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - TJ Slavoj Kynšperk A -:-,
19. kolo:
TJ Baník Bukovany A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-, TJ Slavoj Kynšperk A - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. -:-, SKST Chodov C - TJ Lomnice A -:-, TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Baník Vintířov A -:-,
20. kolo:
TJ Slavoj Kynšperk A - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-, TJ Baník Bukovany A - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. -:-, TJ Spartak Horní Slavkov A - TJ Lomnice A -:-, SKST Chodov C - TJ Baník Vintířov A -:-,
21. kolo:
TJ Lomnice A - TJ Baník Bukovany A -:-, TJ Baník Vintířov A - TJ Slavoj Kynšperk A -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-, TTC Sokolov B - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. -:-,
22. kolo:
TJ Baník Vintířov A - TJ Baník Bukovany A -:-, TJ Lomnice A - TJ Slavoj Kynšperk A -:-, Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B - Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s. -:-, TTC Sokolov B - TJ Sokol Velká Hleďsebe B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy