Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1. třídy
1. kolo:
OÚ Blšany u Loun A - OÚ Výškov A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Menšík Václav st. 1:3, Vilhelm Pavel 1:3, Zmatlík Jaroslav st. 3:1, Čimpera Alexandr 1:3, body hostů: Mildorf Jiří 3:1, Fiedler Jakub 4:0, Nowak Jiří 0:4, Příhoda Marcel 3:1), TJ Sokol Peruc A - Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Vladimír 4:0, Černý Pavel 2:2, Kuželka Zdeněk 0:2, Liška Libor 4:0, Hosnedl Tomáš 2:0, body hostů: Macháček Martin 1:3, Kuttelwascher Luboš 1:3, Kiesswetter Vojtěch ml. 2:2, Zaspal Adolf 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C - TJ Sokol Telce A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanecký Lukáš 2:2, Kadlec Zdeněk 3:1, Hruška Miroslav 3:1, Polanecký Miroslav 3:1, body hostů: Jiříkovský Jiří 0:4, Tomišinec Zdenek 0:2, Hubáček Miroslav 0:4, Obr Jaroslav 4:0, Uldrich Milan 1:1), TJ Sokol Černčice A - Tělovýchovná jednota Smolnice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Volmut Jaroslav 0:4, Koblížka Petr 1:3, Betka Pavel 3:1, Ondráček Milan 2:2, body hostů: Kusáková Milada 2:2, Pechal Roman 4:0, Petržilka Vladislav 1:3, Němeček Josef 3:1), Sportovní klub Cítoliby, z.s. B - Sportovní klub Cítoliby, z.s. C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybák Milan 3:1, Rais Jindřich 0:2, Menčík Pavel 1:3, Knor Martin 3:1, Růžek Jan 0:2, body hostů: Reichl Jaroslav st. 2:0, Czervoniak Ladislav 2:2, Hegr Miloslav 2:2, Rambousek Jiří 2:2, Dubecký Zdenko 1:1), OÚ Blažim Tygři - TJ Sever Žatec, z.s. C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Říha Zdeněk 0:4, Lakatoš Patrik 3:1, Káninský Jaroslav 0:2, Lakatoš Roman 3:1, Gaži Radek 1:1, body hostů: Kubovský Zdeněk 4:0, Plečinda Jiří 2:2, Šmidílek Pavel 2:2, Suško Michal 1:1, Karas Pavel 0:2),
2. kolo:
OÚ Výškov A - TJ Sever Žatec, z.s. C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příhoda Marcel 1:3, Mildorf Jiří 4:0, Nowak Jiří 1:3, Fiedler Jakub 1:3, body hostů: Šmidílek Pavel 3:1, Suško Michal 2:2, Pohanka Filip 3:1, Karas Pavel 1:3), Sportovní klub Cítoliby, z.s. C - OÚ Blažim Tygři 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hegr Miloslav 1:3, Rambousek Jiří 1:1, Czervoniak Ladislav 1:3, Reichl Jaroslav st. 0:4, Dubecký Zdenko 0:2, body hostů: Lakatoš Roman 4:0, Lakatoš Patrik 1:3, Bartko Ondřej 4:0, Káninský Jaroslav 4:0), Tělovýchovná jednota Smolnice B - Sportovní klub Cítoliby, z.s. B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pechal Roman 4:0, Kusáková Milada 1:3, Němeček Josef 3:1, Bartoš Filip 2:2, body hostů: Rais Jindřich 2:2, Rybák Milan 2:2, Knor Martin 2:2, Menčík Pavel 0:4), TJ Sokol Telce A - TJ Sokol Černčice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wágner Josef 3:1, Filip Martin 2:0, Obr Jaroslav 4:0, Uldrich Milan 3:1, Tomišinec Zdenek 0:2, body hostů: Koblížka Petr 0:4, Kříž Vladislav 0:4, Betka Pavel 3:1, Brandtl Jaroslav 1:3), Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C - Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuttelwascher Luboš 0:4, Macháček Martin 0:4, Zaspal Adolf 0:1, Figa Norbert 1:3, Kiesswetter Vojtěch ml. 0:3, body hostů: Polanecký Miroslav 4:0, Hruška Miroslav 4:0, Kadlec Zdeněk 3:1, Polanecký Lukáš 4:0), OÚ Blšany u Loun A - TJ Sokol Peruc A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čimpera Alexandr 0:4, Vilhelm Pavel 2:2, Zmatlík Jaroslav st. 2:2, Menšík Václav st. 1:3, body hostů: Liška Libor 4:0, Hosnedl Tomáš 1:3, Ineman Robert 4:0, Černý Pavel 2:0, Hořínek Vladimír 0:2),
3. kolo:
TJ Sokol Peruc A - OÚ Výškov A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C - OÚ Blšany u Loun A -:-, TJ Sokol Černčice A - Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. B - TJ Sokol Telce A -:-, OÚ Blažim Tygři - Tělovýchovná jednota Smolnice B -:-, TJ Sever Žatec, z.s. C - Sportovní klub Cítoliby, z.s. C -:-,
4. kolo:
OÚ Výškov A - Sportovní klub Cítoliby, z.s. C -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice B - TJ Sever Žatec, z.s. C -:-, TJ Sokol Telce A - OÚ Blažim Tygři -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C - Sportovní klub Cítoliby, z.s. B -:-, OÚ Blšany u Loun A - TJ Sokol Černčice A -:-, TJ Sokol Peruc A - Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C -:-,
5. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C - OÚ Výškov A -:-, TJ Sokol Černčice A - TJ Sokol Peruc A -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. B - OÚ Blšany u Loun A -:-, OÚ Blažim Tygři - Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C -:-, TJ Sever Žatec, z.s. C - TJ Sokol Telce A -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. C - Tělovýchovná jednota Smolnice B -:-,
6. kolo:
OÚ Výškov A - Tělovýchovná jednota Smolnice B -:-, TJ Sokol Telce A - Sportovní klub Cítoliby, z.s. C -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C - TJ Sever Žatec, z.s. C -:-, OÚ Blšany u Loun A - OÚ Blažim Tygři -:-, TJ Sokol Peruc A - Sportovní klub Cítoliby, z.s. B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C - TJ Sokol Černčice A -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Černčice A - OÚ Výškov A -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C -:-, OÚ Blažim Tygři - TJ Sokol Peruc A -:-, TJ Sever Žatec, z.s. C - OÚ Blšany u Loun A -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. C - Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice B - TJ Sokol Telce A -:-,
8. kolo:
OÚ Výškov A - TJ Sokol Telce A -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C - Tělovýchovná jednota Smolnice B -:-, OÚ Blšany u Loun A - Sportovní klub Cítoliby, z.s. C -:-, TJ Sokol Peruc A - TJ Sever Žatec, z.s. C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C - OÚ Blažim Tygři -:-, TJ Sokol Černčice A - Sportovní klub Cítoliby, z.s. B -:-,
9. kolo:
Sportovní klub Cítoliby, z.s. B - OÚ Výškov A -:-, OÚ Blažim Tygři - TJ Sokol Černčice A -:-, TJ Sever Žatec, z.s. C - Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. C - TJ Sokol Peruc A -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice B - OÚ Blšany u Loun A -:-, TJ Sokol Telce A - Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C -:-,
10. kolo:
OÚ Výškov A - Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C -:-, OÚ Blšany u Loun A - TJ Sokol Telce A -:-, TJ Sokol Peruc A - Tělovýchovná jednota Smolnice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C - Sportovní klub Cítoliby, z.s. C -:-, TJ Sokol Černčice A - TJ Sever Žatec, z.s. C -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. B - OÚ Blažim Tygři -:-,
11. kolo:
OÚ Blažim Tygři - OÚ Výškov A -:-, TJ Sever Žatec, z.s. C - Sportovní klub Cítoliby, z.s. B -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. C - TJ Sokol Černčice A -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice B - Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C -:-, TJ Sokol Telce A - TJ Sokol Peruc A -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C - OÚ Blšany u Loun A -:-,
12. kolo:
OÚ Výškov A - OÚ Blšany u Loun A -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C - TJ Sokol Peruc A -:-, TJ Sokol Telce A - Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice B - TJ Sokol Černčice A -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. C - Sportovní klub Cítoliby, z.s. B -:-, TJ Sever Žatec, z.s. C - OÚ Blažim Tygři -:-,
13. kolo:
TJ Sever Žatec, z.s. C - OÚ Výškov A -:-, OÚ Blažim Tygři - Sportovní klub Cítoliby, z.s. C -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. B - Tělovýchovná jednota Smolnice B -:-, TJ Sokol Černčice A - TJ Sokol Telce A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C - Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C -:-, TJ Sokol Peruc A - OÚ Blšany u Loun A -:-,
14. kolo:
OÚ Výškov A - TJ Sokol Peruc A -:-, OÚ Blšany u Loun A - Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C - TJ Sokol Černčice A -:-, TJ Sokol Telce A - Sportovní klub Cítoliby, z.s. B -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice B - OÚ Blažim Tygři -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. C - TJ Sever Žatec, z.s. C -:-,
15. kolo:
Sportovní klub Cítoliby, z.s. C - OÚ Výškov A -:-, TJ Sever Žatec, z.s. C - Tělovýchovná jednota Smolnice B -:-, OÚ Blažim Tygři - TJ Sokol Telce A -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C -:-, TJ Sokol Černčice A - OÚ Blšany u Loun A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C - TJ Sokol Peruc A -:-,
16. kolo:
OÚ Výškov A - Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C -:-, TJ Sokol Peruc A - TJ Sokol Černčice A -:-, OÚ Blšany u Loun A - Sportovní klub Cítoliby, z.s. B -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C - OÚ Blažim Tygři -:-, TJ Sokol Telce A - TJ Sever Žatec, z.s. C -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice B - Sportovní klub Cítoliby, z.s. C -:-,
17. kolo:
Tělovýchovná jednota Smolnice B - OÚ Výškov A -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. C - TJ Sokol Telce A -:-, TJ Sever Žatec, z.s. C - Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C -:-, OÚ Blažim Tygři - OÚ Blšany u Loun A -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. B - TJ Sokol Peruc A -:-, TJ Sokol Černčice A - Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C -:-,
18. kolo:
OÚ Výškov A - TJ Sokol Černčice A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C - Sportovní klub Cítoliby, z.s. B -:-, TJ Sokol Peruc A - OÚ Blažim Tygři -:-, OÚ Blšany u Loun A - TJ Sever Žatec, z.s. C -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C - Sportovní klub Cítoliby, z.s. C -:-, TJ Sokol Telce A - Tělovýchovná jednota Smolnice B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Telce A - OÚ Výškov A -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice B - Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. C - OÚ Blšany u Loun A -:-, TJ Sever Žatec, z.s. C - TJ Sokol Peruc A -:-, OÚ Blažim Tygři - Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. B - TJ Sokol Černčice A -:-,
20. kolo:
OÚ Výškov A - Sportovní klub Cítoliby, z.s. B -:-, TJ Sokol Černčice A - OÚ Blažim Tygři -:-, Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C - TJ Sever Žatec, z.s. C -:-, TJ Sokol Peruc A - Sportovní klub Cítoliby, z.s. C -:-, OÚ Blšany u Loun A - Tělovýchovná jednota Smolnice B -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C - TJ Sokol Telce A -:-,
21. kolo:
Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C - OÚ Výškov A -:-, TJ Sokol Telce A - OÚ Blšany u Loun A -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice B - TJ Sokol Peruc A -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. C - Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C -:-, TJ Sever Žatec, z.s. C - TJ Sokol Černčice A -:-, OÚ Blažim Tygři - Sportovní klub Cítoliby, z.s. B -:-,
22. kolo:
OÚ Výškov A - OÚ Blažim Tygři -:-, Sportovní klub Cítoliby, z.s. B - TJ Sever Žatec, z.s. C -:-, TJ Sokol Černčice A - Sportovní klub Cítoliby, z.s. C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C - Tělovýchovná jednota Smolnice B -:-, TJ Sokol Peruc A - TJ Sokol Telce A -:-, OÚ Blšany u Loun A - Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy