Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 2. třídy
1. kolo:
OÚ Blšany u Loun B - OÚ Výškov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konečný Libor 1:3, Beránek Petr 3:1, Volák Lukáš 1:3, Vilhelm Josef 3:1, body hostů: Hubený Zdeněk 0:4, Gutlebet Milan 3:1, Příhoda Marcel 3:1, Musil Lubomír 2:2), TJ Sokol Líšťany - TJ Sokol Telce B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Formánek Jan 2:0, Zelenka Jan ml. 4:0, Zelenka Jan st. 4:0, Studenovský Alois 4:0, Čapek Ondřej 0:2, body hostů: Charvát Pavel 0:4, Routner Milan 1:3, Jiříkovský Jiří 1:3, Tomišinec Zdenek 0:4), Tělovýchovná jednota Smolnice C - TJ Sokol Černčice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrlík Jiří st. 2:2, Němeček Josef 4:0, Šuma Jaroslav 3:1, Petržilka Vladislav 4:0, body hostů: Rulf Jaroslav 1:3, Maršal Luděk 0:4, Brandtl Jaroslav 1:3, Kulhavý Miloš 1:3), Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. - SK Havran Kryry B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Lubomír 3:1, Gono Milan 1:3, Damaška Petr 3:1, Vonka Vlastimil 1:3, body hostů: Lorenc František ml. 3:1, Heský Rostislav 0:4, Fiala Josef 2:2, Kolář Pavel 3:1), TK Chraberce - TJ Sokol Peruc B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda Ladislav 0:4, Rus Aleš 4:0, Liehm Vojtěch 3:1, Kricner Lubomír 0:4, body hostů: Frič Rostislav 2:2, Kučera Petr 3:1, Bradschetl Karel 2:2, Muzika Jan 2:2), OÚ Blažim Kačeři - TJ Sokol Koštice, z.s. 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sodomka Oldřich 2:2, Lakatoš Robert 2:2, Říha Zdeněk 3:1, Bartko Pavel st. 0:4, body hostů: Gertner Jiří 1:3, Burdych Petr 1:3, Mical Petr 3:1, Horák Tomáš 4:0),
2. kolo:
TJ Sokol Koštice, z.s. - OÚ Výškov B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gertner Jiří 4:0, Horák Tomáš 4:0, Burdych Petr 2:0, Mical Petr 4:0, Chrudimský Karel 2:0, body hostů: Musil Lubomír 0:4, Schöpp Pavel 0:4, Cihlář Antonín 0:4, Hubený Zdeněk 0:4), TJ Sokol Peruc B - OÚ Blažim Kačeři 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bradschetl Karel 2:2, Frič Rostislav 3:1, Muzika Jan 0:4, Kučera Petr 2:2, body hostů: Sodomka Oldřich 1:3, Lakatoš Robert 4:0, Bartko Pavel st. 1:3, Říha Zdeněk 3:1), TK Chraberce - SK Havran Kryry B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liehm Vojtěch 1:3, Rus Aleš 4:0, Rus Tomáš 4:0, Janda Ladislav 0:2, Kricner Lubomír 0:2, body hostů: Spurný Karel 2:2, Dressler Tomáš 2:2, Fiala Josef 1:3, Kolář Pavel 2:2), TJ Sokol Černčice B - Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulf Jaroslav 2:2, Maršal Luděk 2:2, Brandtl Jaroslav 3:1, Kulhavý Miloš 1:3, body hostů: Damaška Petr 2:2, Kobelčuk Jiří st. 4:0, Gono Milan 1:3, Vonka Vlastimil 1:3), TJ Sokol Telce B - Tělovýchovná jednota Smolnice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jiříkovský Jiří 1:3, Tomišinec Zdenek 0:4, Hubáček Miroslav 4:0, Routner Milan 0:4, body hostů: Šuma Jaroslav 2:2, Němeček Josef 3:1, Petržilka Vladislav 3:1, Petrlík Jiří st. 3:1), OÚ Blšany u Loun B - TJ Sokol Líšťany 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Volák Lukáš 3:1, Konečný Libor 0:4, Vilhelm Josef 1:3, Patrovský Vlastimil st. 0:4, body hostů: Zelenka Jan ml. 4:0, Formánek Jan 3:1, Makridenkov Sergey 1:1, Studenovský Alois 3:1, Čapek Ondřej 1:1),
3. kolo:
TJ Sokol Líšťany - OÚ Výškov B -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice C - OÚ Blšany u Loun B -:-, Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. - TJ Sokol Telce B -:-, TK Chraberce - TJ Sokol Černčice B -:-, OÚ Blažim Kačeři - SK Havran Kryry B -:-, TJ Sokol Koštice, z.s. - TJ Sokol Peruc B -:-,
4. kolo:
OÚ Výškov B - TJ Sokol Peruc B -:-, SK Havran Kryry B - TJ Sokol Koštice, z.s. -:-, TJ Sokol Černčice B - OÚ Blažim Kačeři -:-, TJ Sokol Telce B - TK Chraberce -:-, OÚ Blšany u Loun B - Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. -:-, TJ Sokol Líšťany - Tělovýchovná jednota Smolnice C -:-,
5. kolo:
Tělovýchovná jednota Smolnice C - OÚ Výškov B -:-, Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. - TJ Sokol Líšťany -:-, TK Chraberce - OÚ Blšany u Loun B -:-, OÚ Blažim Kačeři - TJ Sokol Telce B -:-, TJ Sokol Koštice, z.s. - TJ Sokol Černčice B -:-, TJ Sokol Peruc B - SK Havran Kryry B -:-,
6. kolo:
OÚ Výškov B - SK Havran Kryry B -:-, TJ Sokol Černčice B - TJ Sokol Peruc B -:-, TJ Sokol Koštice, z.s. - TJ Sokol Telce B -:-, OÚ Blšany u Loun B - OÚ Blažim Kačeři -:-, TJ Sokol Líšťany - TK Chraberce -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice C - Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. -:-,
7. kolo:
Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. - OÚ Výškov B -:-, TK Chraberce - Tělovýchovná jednota Smolnice C -:-, OÚ Blažim Kačeři - TJ Sokol Líšťany -:-, TJ Sokol Koštice, z.s. - OÚ Blšany u Loun B -:-, TJ Sokol Peruc B - TJ Sokol Telce B -:-, SK Havran Kryry B - TJ Sokol Černčice B -:-,
8. kolo:
OÚ Výškov B - TJ Sokol Černčice B -:-, TJ Sokol Telce B - SK Havran Kryry B -:-, OÚ Blšany u Loun B - TJ Sokol Peruc B -:-, TJ Sokol Líšťany - TJ Sokol Koštice, z.s. -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice C - OÚ Blažim Kačeři -:-, Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. - TK Chraberce -:-,
9. kolo:
TK Chraberce - OÚ Výškov B -:-, OÚ Blažim Kačeři - Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. -:-, TJ Sokol Koštice, z.s. - Tělovýchovná jednota Smolnice C -:-, TJ Sokol Peruc B - TJ Sokol Líšťany -:-, SK Havran Kryry B - OÚ Blšany u Loun B -:-, TJ Sokol Černčice B - TJ Sokol Telce B -:-,
10. kolo:
OÚ Výškov B - TJ Sokol Telce B -:-, OÚ Blšany u Loun B - TJ Sokol Černčice B -:-, TJ Sokol Líšťany - SK Havran Kryry B -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice C - TJ Sokol Peruc B -:-, Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. - TJ Sokol Koštice, z.s. -:-, TK Chraberce - OÚ Blažim Kačeři -:-,
11. kolo:
OÚ Blažim Kačeři - OÚ Výškov B -:-, TJ Sokol Koštice, z.s. - TK Chraberce -:-, TJ Sokol Peruc B - Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. -:-, SK Havran Kryry B - Tělovýchovná jednota Smolnice C -:-, TJ Sokol Černčice B - TJ Sokol Líšťany -:-, TJ Sokol Telce B - OÚ Blšany u Loun B -:-,
12. kolo:
OÚ Výškov B - OÚ Blšany u Loun B -:-, TJ Sokol Telce B - TJ Sokol Líšťany -:-, TJ Sokol Černčice B - Tělovýchovná jednota Smolnice C -:-, SK Havran Kryry B - Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. -:-, TJ Sokol Peruc B - TK Chraberce -:-, TJ Sokol Koštice, z.s. - OÚ Blažim Kačeři -:-,
13. kolo:
OÚ Výškov B - TJ Sokol Koštice, z.s. -:-, OÚ Blažim Kačeři - TJ Sokol Peruc B -:-, TK Chraberce - SK Havran Kryry B -:-, Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. - TJ Sokol Černčice B -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice C - TJ Sokol Telce B -:-, TJ Sokol Líšťany - OÚ Blšany u Loun B -:-,
14. kolo:
OÚ Výškov B - TJ Sokol Líšťany -:-, OÚ Blšany u Loun B - Tělovýchovná jednota Smolnice C -:-, TJ Sokol Telce B - Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. -:-, TJ Sokol Černčice B - TK Chraberce -:-, SK Havran Kryry B - OÚ Blažim Kačeři -:-, TJ Sokol Peruc B - TJ Sokol Koštice, z.s. -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Peruc B - OÚ Výškov B -:-, TJ Sokol Koštice, z.s. - SK Havran Kryry B -:-, OÚ Blažim Kačeři - TJ Sokol Černčice B -:-, TK Chraberce - TJ Sokol Telce B -:-, Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. - OÚ Blšany u Loun B -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice C - TJ Sokol Líšťany -:-,
16. kolo:
OÚ Výškov B - Tělovýchovná jednota Smolnice C -:-, TJ Sokol Líšťany - Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. -:-, OÚ Blšany u Loun B - TK Chraberce -:-, TJ Sokol Telce B - OÚ Blažim Kačeři -:-, TJ Sokol Černčice B - TJ Sokol Koštice, z.s. -:-, SK Havran Kryry B - TJ Sokol Peruc B -:-,
17. kolo:
SK Havran Kryry B - OÚ Výškov B -:-, TJ Sokol Peruc B - TJ Sokol Černčice B -:-, TJ Sokol Telce B - TJ Sokol Koštice, z.s. -:-, OÚ Blažim Kačeři - OÚ Blšany u Loun B -:-, TK Chraberce - TJ Sokol Líšťany -:-, Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. - Tělovýchovná jednota Smolnice C -:-,
18. kolo:
OÚ Výškov B - Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice C - TK Chraberce -:-, TJ Sokol Líšťany - OÚ Blažim Kačeři -:-, OÚ Blšany u Loun B - TJ Sokol Koštice, z.s. -:-, TJ Sokol Telce B - TJ Sokol Peruc B -:-, TJ Sokol Černčice B - SK Havran Kryry B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Černčice B - OÚ Výškov B -:-, SK Havran Kryry B - TJ Sokol Telce B -:-, TJ Sokol Peruc B - OÚ Blšany u Loun B -:-, TJ Sokol Koštice, z.s. - TJ Sokol Líšťany -:-, OÚ Blažim Kačeři - Tělovýchovná jednota Smolnice C -:-, TK Chraberce - Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. -:-,
20. kolo:
OÚ Výškov B - TK Chraberce -:-, Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. - OÚ Blažim Kačeři -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice C - TJ Sokol Koštice, z.s. -:-, TJ Sokol Líšťany - TJ Sokol Peruc B -:-, OÚ Blšany u Loun B - SK Havran Kryry B -:-, TJ Sokol Telce B - TJ Sokol Černčice B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Telce B - OÚ Výškov B -:-, TJ Sokol Černčice B - OÚ Blšany u Loun B -:-, SK Havran Kryry B - TJ Sokol Líšťany -:-, TJ Sokol Peruc B - Tělovýchovná jednota Smolnice C -:-, TJ Sokol Koštice, z.s. - Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. -:-, OÚ Blažim Kačeři - TK Chraberce -:-,
22. kolo:
OÚ Výškov B - OÚ Blažim Kačeři -:-, TK Chraberce - TJ Sokol Koštice, z.s. -:-, Tělovýchovná jednota Žatec, z.s. - TJ Sokol Peruc B -:-, Tělovýchovná jednota Smolnice C - SK Havran Kryry B -:-, TJ Sokol Líšťany - TJ Sokol Černčice B -:-, OÚ Blšany u Loun B - TJ Sokol Telce B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy