Výsledky do novin
3.liga mužů sk.B
1. kolo:
TJ Sokol M. Hradiště - AC Sparta Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jamrich Robert 2:2, Antoš Petr 2:1, Stránský Michal 1:2, Košák Vojtěch 4:0, body hostů: Havlíček Tomáš 3:1, Šmíd Miroslav 0:4, Hüttl Michal 1:2, Hájek Michal 1:2), TTC Bělá p/Bezdězem - TJ Sokol Roztoky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kapras Karel 1:1, Vavák Pavel 1:1, Glogar Jaroslav 3:0, Balog Roland 3:0, body hostů: Veselý Milan 1:2, Jirásek Jiří 0:3, Levenec Petr 0:2, Žáček Josef 1:1), SKST Děčín - SF SKK El Niňo Praha D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 1:2, Tauš Jiří 1:3, Matas Jan 2:2, Čížek Jiří 3:0, WO 2:0, body hostů: Beran Matěj 3:1, Podrazil Václav 0:2, Khalaila Adam 2:2, Plachý Ladislav 2:2, WO 0:2), SK Štětí - Slovan KST Bohnice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 2:1, Dvořák Milan ml. 1:2, Ullman Miloslav 2:1, Líska Tomáš 3:0, body hostů: Vrba Jan 2:1, Zábranský Josef 2:1, Kuba Miloslav 0:3, Kadavý Ondřej 0:1, Kadavý Vladimír 0:2), TJ Sokol Stěžery A - TTC Brandýs n.L 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kodym Tomáš 1:2, Slavík Jan 1:2, Dufek Lukáš 2:1, Novotný Petr 4:0, body hostů: Chalupa Josef ml. 3:1, Blažek Martin 0:3, Sysel Pavel 0:3, Sysel Vojtěch 2:1), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TTC Elizza Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedomlel Lukáš 0:2, Tisoňů Nikola 1:3, Hnik Ondřej 1:2, Šmidt Karel 4:0, Havrlant Zdeněk 0:2, body hostů: Zacharda Jáchym 3:1, Rochowanski Jan 1:3, Rochowanski Pavel 3:1, Remunda Alexandros Matheos 2:1), SKST Liberec E - Lokodepo Liberec 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obešlo Josef ml. 3:0, Kodým Jiří 0:3, Fabíni Marek 2:1, Brumlich Daniel 4:0, body hostů: Smejkal Tomáš 2:2, Bradáč Petr 1:2, Smetana Josef 0:3, Batthyány Tibor 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol M. Hradiště - TJ Sokol Roztoky 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jamrich Robert 1:1, Antoš Petr 1:1, Stránský Michal 3:0, Košák Vojtěch 3:0, body hostů: Veselý Milan 2:1, Jirásek Jiří 0:3, Eibich Jan 0:2, Žáček Josef 0:2), TTC Bělá p/Bezdězem - AC Sparta Praha B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balog Roland 3:1, Glogar Jaroslav 2:2, Vavák Pavel 0:3, Zajíček Pavel 3:1, body hostů: Havlíček Tomáš 4:0, Hájek Michal 1:3, Hüttl Michal 1:3, Šmíd Miroslav 1:2), SKST Děčín - Slovan KST Bohnice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 2:2, Svěchota Vojtěch 2:2, Matas Jan 1:2, Čížek Jiří 4:0, body hostů: Vrba Jan 3:1, Zábranský Josef 3:1, Berger Miroslav 0:4, Kuba Miloslav 0:3), SK Štětí - SF SKK El Niňo Praha D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 1:2, Dvořák Milan ml. 1:2, Ullman Miloslav 2:1, Líska Tomáš 4:0, body hostů: Beran Matěj 2:2, Plachý Ladislav 2:1, Khalaila Adam 1:2, Gajda Jonáš 0:3), TJ Sokol Stěžery A - TTC Elizza Praha C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jan 1:3, Kodym Tomáš 0:3, Dufek Lukáš 1:2, Novotný Petr 3:1, body hostů: Remunda Alexandros Matheos 2:2, Šedivý Zdeněk 4:0, Rochowanski Pavel 2:1, Zacharda Jáchym 1:2), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TTC Brandýs n.L 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadaník Martin 0:2, Tisoňů Nikola 2:1, Hnik Ondřej 3:0, Šmidt Karel 3:0, Vraštil Tomáš 1:0, body hostů: Chalupa Josef ml. 2:1, Sysel Vojtěch 0:3, Šperl Jakub 0:3, Blažek Martin 1:2),
3. kolo:
SF SKK El Niňo Praha D - TJ Sokol Stěžery A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajda Jonáš 1:3, Půlpán David 3:1, Beran Matěj 0:2, Plachý Ladislav 3:1, WO 0:2, body hostů: Slavík Jan 1:2, Brož Petr 2:2, Dufek Lukáš 2:2, Kodym Tomáš 2:1, WO 2:0), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miroslav 1:2, Kuba Miloslav 2:1, Kadavý Vladimír 1:2, Zábranský Josef 4:0, body hostů: Wagner Max Richard 2:2, Hnik Ondřej 2:1, Nedomlel Lukáš 1:2, Havrlant Zdeněk 0:3), SKST Děčín - AC Sparta Praha B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 1:2, Tauš Jiří 2:1, Matas Jan 2:1, Čížek Jiří 4:0, body hostů: Kubát Jan 2:2, Šmíd Miroslav 0:3, Sochor David 2:1, Chlumský Petr 0:3), SK Štětí - TJ Sokol Roztoky 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 3:0, Dvořák Milan ml. 1:1, Ullman Miloslav 1:2, Líska Tomáš 3:0, body hostů: Veselý Milan 2:1, Smrček Michal 1:2, Jirásek Jiří 0:3, Žáček Josef 0:2), SKST Liberec E - TJ Sokol M. Hradiště 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabíni Marek 2:0, Mečl Jan ml. 2:0, Pusch František 2:1, Brumlich Daniel 2:0, body hostů: Košák Vojtěch 0:3, Stránský Michal 0:2, Antoš Petr 1:1, Jamrich Robert 0:2), Lokodepo Liberec - TTC Bělá p/Bezdězem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradáč Petr 3:1, Smetana Josef 1:3, Pokorný Marcel 1:3, Smejkal Tomáš 2:2, body hostů: Zajíček Pavel 4:0, Balog Roland 3:1, Vavák Pavel 0:3, Glogar Jaroslav 2:2, Kapras Karel 0:1), TTC Brandýs n.L - TTC Elizza Praha C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Martin 2:2, Sysel Vojtěch 2:2, Sysel Pavel 1:3, Chalupa Josef ml. 2:2, body hostů: Zacharda Jáchym 3:1, Rochowanski Jan 1:3, Remunda Alexandros Matheos 2:2, Rochowanski Pavel 3:1),
4. kolo:
SF SKK El Niňo Praha D - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 2:2, Gajda Jonáš 1:3, Půlpán David 1:3, Špaček Zbyněk 3:0, WO 0:1, body hostů: Šmidt Karel 2:1, Hnik Ondřej 2:2, Tisoňů Nikola 1:3, Vraštil Tomáš 3:1, WO 1:0), Slovan KST Bohnice - TJ Sokol Stěžery A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Miroslav 2:2, Kézr Aleš 3:1, Kuba Miloslav 1:3, Zábranský Josef 2:0, WO 0:2, body hostů: Novotný Petr 3:0, Dufek Lukáš 2:1, Hanzl Matěj 1:3, Kodym Tomáš 0:4, WO 2:0), SK Štětí - AC Sparta Praha B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Libor 3:0, Dvořák Milan ml. 1:1, Ullman Miloslav 1:2, Líska Tomáš 3:0, body hostů: Kubát Jan 1:2, Sochor David 1:2, Šmíd Miroslav 1:2, Chlumský Petr 0:2), SKST Děčín - TJ Sokol Roztoky 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 2:1, Tauš Jiří 0:1, Matas Jan 2:1, Čížek Jiří 3:0, Svěchota Vojtěch 2:0, body hostů: Veselý Milan 1:2, Smrček Michal 2:1, Jirásek Jiří 0:3, Žáček Josef 0:3), SKST Liberec E - TTC Bělá p/Bezdězem 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabíni Marek 3:1, Pusch František 2:1, Mečl Jan ml. 1:0, Brumlich Daniel 2:2, Huk Martin 0:2, body hostů: Zajíček Pavel 4:0, Balog Roland 2:2, Glogar Jaroslav 0:3, Vavák Pavel 0:3), Lokodepo Liberec - TJ Sokol M. Hradiště 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradáč Petr 3:1, Smetana Josef 2:2, Pokorný Marcel 2:1, Smejkal Tomáš 2:2, body hostů: Košák Vojtěch 3:1, Antoš Petr 3:1, Stránský Michal 0:4, Jamrich Robert 0:3),
19. kolo:
SKST Liberec E - SKST Děčín -:- (Ukončeno), Lokodepo Liberec - SK Štětí -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha B - TJ Sokol Stěžery A -:- (Ukončeno), TJ Sokol Roztoky - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha D - TTC Brandýs n.L -:- (Ukončeno), Slovan KST Bohnice - TTC Elizza Praha C -:- (Ukončeno), TTC Bělá p/Bezdězem - TJ Sokol M. Hradiště -:- (Ukončeno),
20. kolo:
Lokodepo Liberec - SKST Děčín -:- (Ukončeno), SKST Liberec E - SK Štětí -:- (Ukončeno), TJ Sokol Roztoky - TJ Sokol Stěžery A -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha B - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 -:- (Ukončeno), Slovan KST Bohnice - TTC Brandýs n.L -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha D - TTC Elizza Praha C -:- (Ukončeno),
21. kolo:
TTC Brandýs n.L - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol Roztoky -:- (Ukončeno), TJ Sokol Stěžery A - SKST Liberec E -:- (Ukončeno), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - Lokodepo Liberec -:- (Ukončeno), SKST Děčín - TJ Sokol M. Hradiště -:- (Ukončeno), SK Štětí - TTC Bělá p/Bezdězem -:- (Ukončeno), Slovan KST Bohnice - SF SKK El Niňo Praha D -:- (Ukončeno),
22. kolo:
TTC Elizza Praha C - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno), TTC Brandýs n.L - TJ Sokol Roztoky -:- (Ukončeno), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - SKST Liberec E -:- (Ukončeno), TJ Sokol Stěžery A - Lokodepo Liberec -:- (Ukončeno), SK Štětí - TJ Sokol M. Hradiště -:- (Ukončeno), SKST Děčín - TTC Bělá p/Bezdězem -:- (Ukončeno),
23. kolo:
TJ Sokol M. Hradiště - TJ Sokol Stěžery A -:- (Ukončeno), TTC Bělá p/Bezdězem - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 -:- (Ukončeno), SKST Liberec E - TTC Brandýs n.L -:- (Ukončeno), Lokodepo Liberec - TTC Elizza Praha C -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha B - SF SKK El Niňo Praha D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Roztoky - Slovan KST Bohnice -:- (Ukončeno), SK Štětí - SKST Děčín -:- (Ukončeno),
24. kolo:
TTC Bělá p/Bezdězem - TJ Sokol Stěžery A -:- (Ukončeno), TJ Sokol M. Hradiště - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 -:- (Ukončeno), Lokodepo Liberec - TTC Brandýs n.L -:- (Ukončeno), SKST Liberec E - TTC Elizza Praha C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Roztoky - SF SKK El Niňo Praha D -:- (Ukončeno), AC Sparta Praha B - Slovan KST Bohnice -:- (Ukončeno),
25. kolo:
SF SKK El Niňo Praha D - SKST Liberec E -:- (Ukončeno), Slovan KST Bohnice - Lokodepo Liberec -:- (Ukončeno), TTC Brandýs n.L - TJ Sokol M. Hradiště -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha C - TTC Bělá p/Bezdězem -:- (Ukončeno), TJ Sokol Stěžery A - SKST Děčín -:- (Ukončeno), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - SK Štětí -:- (Ukončeno), TJ Sokol Roztoky - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno),
26. kolo:
Slovan KST Bohnice - SKST Liberec E -:- (Ukončeno), SF SKK El Niňo Praha D - Lokodepo Liberec -:- (Ukončeno), TTC Elizza Praha C - TJ Sokol M. Hradiště -:- (Ukončeno), TTC Brandýs n.L - TTC Bělá p/Bezdězem -:- (Ukončeno), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - SKST Děčín -:- (Ukončeno), TJ Sokol Stěžery A - SK Štětí -:- (Ukončeno),
27. kolo:
SKST Děčín - TTC Brandýs n.L -:- (Ukončeno), SK Štětí - TTC Elizza Praha C -:- (Ukončeno), TJ Sokol M. Hradiště - SF SKK El Niňo Praha D -:- (Ukončeno), TTC Bělá p/Bezdězem - Slovan KST Bohnice -:- (Ukončeno), SKST Liberec E - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno), Lokodepo Liberec - TJ Sokol Roztoky -:- (Ukončeno), TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 - TJ Sokol Stěžery A -:- (Ukončeno),
28. kolo:
SK Štětí - TTC Brandýs n.L -:- (Ukončeno), SKST Děčín - TTC Elizza Praha C -:- (Ukončeno), TTC Bělá p/Bezdězem - SF SKK El Niňo Praha D -:- (Ukončeno), TJ Sokol M. Hradiště - Slovan KST Bohnice -:- (Ukončeno), Lokodepo Liberec - AC Sparta Praha B -:- (Ukončeno), SKST Liberec E - TJ Sokol Roztoky -:- (Ukončeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy