Výsledky do novin
Divize mužů
1. kolo:
TTC Litvínov A - SKST Baník Most B 1:10 (DV, čtyřhry 1:1, body domácích: Bláha Radek 0:2, Bencs Ladislav 0:2, Čejka Vratislav 0:1, Kadlec Michal 0:2, Piskáček Ondřej 0:2, body hostů: Bartes Petr 3:0, Klouček Luboš ml. 2:0, Šťovíček Petr 2:0, Schmoranz Pavel 2:0), Baník Březenecká A - KST Jirkov A - TECHNOLINE -:- (DV), SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Děčín B -:- (DV), SKST Teplice A - SKST Baník Most C 10:6 (DV, čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Jiří 2:1, Černý Tomáš 0:2, Rúža David 2:1, Černý Jaroslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Keller Filip 4:0, Záruba David 2:2, Žielinský Tomáš 0:3, WO 0:4), TJ Sever Žatec A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A -:- (DV), KST Apollo Ústí nad Labem A - TTC Litoměřice C -:- (DV),
2. kolo:
Baník Březenecká A - KST Apollo Ústí nad Labem A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Michal 3:1, Hofmann Martin ml. 1:2, Držálek Jan 1:2, Kubelka Jan 3:1, body hostů: Hybler Martin 3:1, Fiklík Michael 2:2, Nechyba Radim 1:2, Budinský Petr 0:3), KST Jirkov A - TECHNOLINE - TTC Litoměřice C 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feifrlík Marcel 2:0, Krejčí Ladislav 2:0, Hrnčál Miroslav 2:1, Šmucr Jiří 3:0, body hostů: Pospíšil Václav 1:2, Chrvala Radovan 0:3, Brhovský Václav 0:2, Balcar František 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sever Žatec A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňák Radek 2:2, Nováková Martina 3:1, Smíšková Martina 1:2, Peterka Milan ml. 3:1, body hostů: Broum Pavel 4:0, Průša Dominik 1:3, Krejčí Karel 0:4, Hofreiter Zdeněk 1:2), SKST Děčín B - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hampejs Vladislav 2:1, Kacálková Kristýna 1:1, Svěchota Vojtěch 2:0, Matas Jan 3:0, Novák Ondřej 0:1, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 2:1, Filín Jan 1:2, Zlatohlávek Jaroslav 0:3, Polanecký Miroslav 0:2), TJ Sokol Filipov A - SKST Baník Most C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franěk Tomáš 3:1, Neumann Jan 1:3, Rambousek Jiří ml. 3:1, Neumann Martin 1:3, body hostů: Hejč Antonín st. 3:1, Holovčák Jiří 3:1, Skružný Vratislav 1:3, Vaník Jiří ml. 1:3),
3. kolo:
Baník Březenecká A - TTC Litoměřice C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Michal 3:0, Hofmann Martin ml. 1:1, Držálek Jan 3:0, Kubelka Jan 1:2, body hostů: Chrvala Radovan 0:3, Pospíšil Václav 1:2, Balcar František 1:2, Brhovský Václav 1:1), KST Jirkov A - TECHNOLINE - KST Apollo Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feifrlík Marcel 3:1, Krejčí Ladislav 1:3, Hrnčál Miroslav 1:3, Šmucr Jiří 3:1, body hostů: Hybler Martin 2:2, Fiklík Michael 2:2, Kabelka Jakub 2:2, Boháč Dominik 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luňák Radek 3:0, Nováková Martina 2:1, Smíšková Martina 0:3, Peterka Milan ml. 3:0, body hostů: Reichl Jaroslav ml. 2:1, Filín Jan 1:2, Baláž Josef 1:2, Zlatohlávek Jaroslav 0:3), SKST Děčín B - TJ Sever Žatec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ondřej 2:0, Kacálková Kristýna 2:0, Hampejs Vladislav 2:1, Matas Jan 3:0, body hostů: Průša Dominik 0:3, Hofreiter Zdeněk 0:3, Krejčí Karel 1:1, Kubovský Zdeněk 0:2), TJ Sokol Filipov A - SKST Teplice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rambousek Jiří ml. 1:3, Neumann Jan 1:3, Neumann Martin 0:3, Franěk Tomáš 4:0, body hostů: Černý Jaroslav 2:2, Růžička Jiří 3:1, Rúža David 3:1, Černý Tomáš 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A - TJ Sokol Filipov A -:-, KST Apollo Ústí nad Labem A - SKP Sever Ústí nad Labem A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Karel 1:3, Boháč Dominik 2:2, Kabelka Jakub 3:0, Hybler Martin 3:1, body hostů: Peterka Milan ml. 2:2, Luňák Radek 2:2, Smíšková Martina 1:3, Zedník Josef 1:2), TTC Litoměřice C - SKST Děčín B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrvala Radovan 1:2, Brhovský Václav 0:3, Balcar František 0:3, Pospíšil Václav 2:1, body hostů: Matas Jan 3:0, Svěchota Vojtěch 3:0, Hampejs Vladislav 1:2, Novák Ondřej 2:1), TTC Litvínov A - Baník Březenecká A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fencl Lukáš 0:3, Bencs Ladislav 0:3, Kastner Milan 1:2, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Malý Michal 4:0, Hofmann Martin ml. 1:2, Kubelka Jan 2:1, Držálek Jan 2:1), SKST Baník Most B - KST Jirkov A - TECHNOLINE 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klouček Luboš ml. 2:1, Schmoranz Pavel 2:0, Šťovíček Petr 1:2, Bartes Petr 3:0, body hostů: Feifrlík Marcel 2:1, Krejčí Ladislav 1:2, Veselý Petr 0:3, Hrnčál Miroslav 0:2),
5. kolo:
TJ Sever Žatec A - TJ Sokol Filipov A -:-, KST Apollo Ústí nad Labem A - SKST Děčín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budinský Petr 2:2, Nechyba Radim 1:3, Fiklík Michael 2:2, Hybler Martin 4:0, body hostů: Matas Jan 3:1, Svěchota Vojtěch 1:3, Grubr Vojtěch 2:2, Hampejs Vladislav 1:3), TTC Litoměřice C - SKP Sever Ústí nad Labem A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steif Richard 1:2, Balcar František 1:2, Brhovský Václav 1:2, Pospíšil Václav 2:2, body hostů: Peterka Milan ml. 4:0, Luňák Radek 1:2, Smíšková Martina 1:2, Zedník Josef 2:1), TTC Litvínov A - KST Jirkov A - TECHNOLINE 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fencl Lukáš 2:1, Kastner Milan 2:1, Bencs Ladislav 1:2, Beránek Miroslav 3:1, body hostů: Feifrlík Marcel 2:2, Krejčí Ladislav 1:2, Hrnčál Miroslav 2:1, Veselý Petr 0:3), SKST Baník Most B - Baník Březenecká A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Luboš ml. 1:2, Schmoranz Pavel 0:3, Rovner Antonín 0:3, Bartes Petr 2:1, body hostů: Malý Michal 3:0, Hofmann Martin ml. 2:1, Kubelka Jan 3:0, Držálek Jan 1:2),
6. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem A - TTC Litvínov A -:-, SKST Děčín B - SKST Baník Most B -:-, TJ Sokol Filipov A - TTC Litoměřice C -:-, SKST Teplice A - TJ Sever Žatec A -:-, SKST Baník Most C - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A -:-,
7. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem A - SKST Baník Most B -:-, SKST Děčín B - TTC Litvínov A -:-, TJ Sokol Filipov A - KST Apollo Ústí nad Labem A -:-, SKST Teplice A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A -:-, SKST Baník Most C - TJ Sever Žatec A -:-,
8. kolo:
KST Apollo Ústí nad Labem A - SKST Teplice A -:-, TTC Litoměřice C - SKST Baník Most C -:-, SKST Baník Most B - TJ Sokol Filipov A -:-, Baník Březenecká A - SKP Sever Ústí nad Labem A -:-, KST Jirkov A - TECHNOLINE - SKST Děčín B -:-,
9. kolo:
KST Apollo Ústí nad Labem A - SKST Baník Most C -:-, TTC Litoměřice C - SKST Teplice A -:-, TTC Litvínov A - TJ Sokol Filipov A -:-, Baník Březenecká A - SKST Děčín B -:-, KST Jirkov A - TECHNOLINE - SKP Sever Ústí nad Labem A -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Filipov A - KST Jirkov A - TECHNOLINE -:-, SKST Teplice A - TTC Litvínov A -:-, SKST Baník Most C - SKST Baník Most B 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záruba David 2:0, Skružný Vratislav 2:0, Keller Filip 3:0, Hejč Antonín st. 3:0, body hostů: Bartes Petr 0:3, Klouček Luboš ml. 0:3, Rovner Antonín 0:2, Šťovíček Petr 0:2), TJ Sever Žatec A - KST Apollo Ústí nad Labem A -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A - TTC Litoměřice C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Filipov A - Baník Březenecká A -:-, SKST Teplice A - SKST Baník Most B -:-, SKST Baník Most C - TTC Litvínov A -:-, TJ Sever Žatec A - TTC Litoměřice C -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A - KST Apollo Ústí nad Labem A -:-,
12. kolo:
TTC Litvínov A - TJ Sever Žatec A -:-, SKST Baník Most B - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A -:-, Baník Březenecká A - SKST Teplice A -:-, KST Jirkov A - TECHNOLINE - SKST Baník Most C -:-, SKST Děčín B - TJ Sokol Filipov A -:-,
13. kolo:
TTC Litvínov A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A -:-, SKST Baník Most B - TJ Sever Žatec A -:-, Baník Březenecká A - SKST Baník Most C -:-, KST Jirkov A - TECHNOLINE - SKST Teplice A -:-, SKP Sever Ústí nad Labem A - TJ Sokol Filipov A -:-,
14. kolo:
SKST Teplice A - SKP Sever Ústí nad Labem A -:-, SKST Baník Most C - SKST Děčín B -:-, TJ Sever Žatec A - Baník Březenecká A -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A - KST Jirkov A - TECHNOLINE -:-, KST Apollo Ústí nad Labem A - TTC Litvínov A -:-, TTC Litoměřice C - SKST Baník Most B -:-,
15. kolo:
SKST Teplice A - SKST Děčín B -:-, SKST Baník Most C - SKP Sever Ústí nad Labem A -:-, TJ Sever Žatec A - KST Jirkov A - TECHNOLINE -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A - Baník Březenecká A -:-, KST Apollo Ústí nad Labem A - SKST Baník Most B -:-, TTC Litoměřice C - TTC Litvínov A -:-,
25. kolo:
SKST Baník Most B - SKST Baník Most C 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťovíček Petr 2:0, Rovner Antonín 2:0, Klouček Luboš ml. 3:0, Bartes Petr 3:0, body hostů: Hejč Antonín st. 0:3, Keller Filip 0:3, Skružný Vratislav 0:2, Záruba David 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy