Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 1. třídy
1. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav D - SK Dolní Stakory A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jan ml. 4:0, Janoušková Jitka 1:3, Školník Luboš 4:0, Sedláček Jan st. 1:2, WO 0:1, body hostů: Košťál Marek 1:2, Šádek Jaroslav ml. 1:3, Pejta Petr ml. 2:2, Matějů Václav 1:3, WO 1:0), TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, Sokol Březno ST A - TTC Josefův Důl A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klíma Miroslav 1:3, Žďánský Milan 2:2, Novotný Miroslav 3:1, Drahota Václav 4:0, body hostů: Stehlík Radek 2:2, Fanta Petr 1:3, Šlambor Oldřich 1:3, Petrus Libor 2:2), TJ Sokol Kochánky - TJ Slavoj Čistá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňousek Milan 0:4, Vraník Jan 2:2, Ježek Josef 2:2, Vraník Pavel 4:0, body hostů: Šádek Jiří 3:1, Sajdl Vladimír 1:3, Holub Vladimír 1:3, Smutný Vratislav 3:1), TJ Plazy A - TJ Březovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hodboď Martin 1:3, Folprecht Jan 0:4, Běloubek Roman 1:3, Štolovský Josef 2:2, body hostů: Pazderník Václav 4:0, Vovčák Michal 4:0, Ginzlová Eva 3:1, Pazderník Roman 1:3), TJ Sokol Podlázky A - ST Dolní Bousov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marján Marcel 1:3, Zahrádka Michal 4:0, Čermák Vladimír 3:1, Vtelenský Luděk 1:3, body hostů: Doubek Miroslav 1:3, Štolovský Miloslav 1:3, Vlasáková Martina 2:2, Odstrčilík Tadeáš 3:1),
2. kolo:
SK Dolní Stakory A - ST Dolní Bousov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šádek Jaroslav ml. 3:1, Pejta Petr ml. 0:4, Trávnický Luboš 1:3, Košťál Marek 3:1, body hostů: Noha Jan 2:2, Štolovský Miloslav 2:2, Vlasáková Martina 2:2, Odstrčilík Tadeáš 3:1), TJ Březovice A - TJ Sokol Podlázky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pazderník Václav 3:1, Ginzlová Eva 1:3, Pazderník Roman 1:3, Vovčák Michal 1:3, body hostů: Zahrádka Michal 4:0, Musil Filip 1:3, Vtelenský Luděk 2:2, Čermák Vladimír 3:1), TJ Sokol Kochánky - TJ Plazy A -:-, TTC Josefův Důl A - TJ Slavoj Čistá A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fanta Petr 0:4, Šlambor Oldřich 3:1, Petrus Libor 3:1, Stehlík Radek 3:1, body hostů: Šádek Jiří 4:0, Sajdl Vladimír 1:3, Holub Vladimír 1:3, Smutný Vratislav 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - Sokol Březno ST A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černovský Pavel 3:1, Kracman Martin 2:2, Švasta Jindřich 1:3, Dlask Ladislav st. 3:1, body hostů: Klíma Miroslav 0:4, Drahota Václav 3:1, Veselý Martin 1:3, Novotný Miroslav 3:1), TJ AŠ Mladá Boleslav D - TTC Bělá pod Bezdězem C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jan ml. 4:0, Sedláček Jan st. 3:0, Janoušková Jitka 1:2, Školník Luboš 2:2, WO 1:1, body hostů: Vokoun Petr 0:4, Krucký Milan 2:2, Postelt Vladimír 1:2, Grill Josef 1:2, WO 1:1),
3. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem C - SK Dolní Stakory A -:-, Sokol Březno ST A - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, TJ Slavoj Čistá A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, TJ Plazy A - TTC Josefův Důl A -:-, TJ Sokol Podlázky A - TJ Sokol Kochánky -:-, ST Dolní Bousov A - TJ Březovice A -:-,
4. kolo:
SK Dolní Stakory A - TJ Březovice A -:-, TJ Sokol Kochánky - ST Dolní Bousov A -:-, TTC Josefův Důl A - TJ Sokol Podlázky A -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Plazy A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Slavoj Čistá A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - Sokol Březno ST A -:-,
5. kolo:
Sokol Březno ST A - SK Dolní Stakory A -:-, TJ Slavoj Čistá A - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, TJ Plazy A - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, TJ Sokol Podlázky A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, ST Dolní Bousov A - TTC Josefův Důl A -:-, TJ Březovice A - TJ Sokol Kochánky -:-,
6. kolo:
SK Dolní Stakory A - TJ Sokol Kochánky -:-, TTC Josefův Důl A - TJ Březovice A -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - ST Dolní Bousov A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Podlázky A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Plazy A -:-, Sokol Březno ST A - TJ Slavoj Čistá A -:-,
7. kolo:
TJ Slavoj Čistá A - SK Dolní Stakory A -:-, TJ Plazy A - Sokol Březno ST A -:-, TJ Sokol Podlázky A - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, ST Dolní Bousov A - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, TJ Březovice A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, TJ Sokol Kochánky - TTC Josefův Důl A -:-,
8. kolo:
SK Dolní Stakory A - TTC Josefův Důl A -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Kochánky -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Březovice A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - ST Dolní Bousov A -:-, Sokol Březno ST A - TJ Sokol Podlázky A -:-, TJ Slavoj Čistá A - TJ Plazy A -:-,
9. kolo:
TJ Plazy A - SK Dolní Stakory A -:-, TJ Sokol Podlázky A - TJ Slavoj Čistá A -:-, ST Dolní Bousov A - Sokol Březno ST A -:-, TJ Březovice A - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, TJ Sokol Kochánky - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, TTC Josefův Důl A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-,
10. kolo:
SK Dolní Stakory A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - TTC Josefův Důl A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Kochánky -:-, Sokol Březno ST A - TJ Březovice A -:-, TJ Slavoj Čistá A - ST Dolní Bousov A -:-, TJ Plazy A - TJ Sokol Podlázky A -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Podlázky A - SK Dolní Stakory A -:-, ST Dolní Bousov A - TJ Plazy A -:-, TJ Březovice A - TJ Slavoj Čistá A -:-, TJ Sokol Kochánky - Sokol Březno ST A -:-, TTC Josefův Důl A - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-,
12. kolo:
SK Dolní Stakory A - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, TTC Josefův Důl A - Sokol Březno ST A -:-, TJ Slavoj Čistá A - TJ Sokol Kochánky -:-, TJ Březovice A - TJ Plazy A -:-, ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Podlázky A -:-,
13. kolo:
ST Dolní Bousov A - SK Dolní Stakory A -:-, TJ Sokol Podlázky A - TJ Březovice A -:-, TJ Plazy A - TJ Sokol Kochánky -:-, TJ Slavoj Čistá A - TTC Josefův Důl A -:-, Sokol Březno ST A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-,
14. kolo:
SK Dolní Stakory A - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - Sokol Březno ST A -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Slavoj Čistá A -:-, TTC Josefův Důl A - TJ Plazy A -:-, TJ Sokol Kochánky - TJ Sokol Podlázky A -:-, TJ Březovice A - ST Dolní Bousov A -:-,
15. kolo:
TJ Březovice A - SK Dolní Stakory A -:-, ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Kochánky -:-, TJ Sokol Podlázky A - TTC Josefův Důl A -:-, TJ Plazy A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, TJ Slavoj Čistá A - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, Sokol Březno ST A - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-,
16. kolo:
SK Dolní Stakory A - Sokol Březno ST A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Slavoj Čistá A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Plazy A -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Sokol Podlázky A -:-, TTC Josefův Důl A - ST Dolní Bousov A -:-, TJ Sokol Kochánky - TJ Březovice A -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Kochánky - SK Dolní Stakory A -:-, TJ Březovice A - TTC Josefův Důl A -:-, ST Dolní Bousov A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, TJ Sokol Podlázky A - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, TJ Plazy A - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, TJ Slavoj Čistá A - Sokol Březno ST A -:-,
18. kolo:
SK Dolní Stakory A - TJ Slavoj Čistá A -:-, Sokol Březno ST A - TJ Plazy A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Sokol Podlázky A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - ST Dolní Bousov A -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TJ Březovice A -:-, TTC Josefův Důl A - TJ Sokol Kochánky -:-,
19. kolo:
TTC Josefův Důl A - SK Dolní Stakory A -:-, TJ Sokol Kochánky - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-, TJ Březovice A - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, ST Dolní Bousov A - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, TJ Sokol Podlázky A - Sokol Březno ST A -:-, TJ Plazy A - TJ Slavoj Čistá A -:-,
20. kolo:
SK Dolní Stakory A - TJ Plazy A -:-, TJ Slavoj Čistá A - TJ Sokol Podlázky A -:-, Sokol Březno ST A - ST Dolní Bousov A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - TJ Březovice A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Kochánky -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - TTC Josefův Důl A -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště C - SK Dolní Stakory A -:-, TTC Josefův Důl A - TJ AŠ Mladá Boleslav D -:-, TJ Sokol Kochánky - TTC Bělá pod Bezdězem C -:-, TJ Březovice A - Sokol Březno ST A -:-, ST Dolní Bousov A - TJ Slavoj Čistá A -:-, TJ Sokol Podlázky A - TJ Plazy A -:-,
22. kolo:
SK Dolní Stakory A - TJ Sokol Podlázky A -:-, TJ Plazy A - ST Dolní Bousov A -:-, TJ Slavoj Čistá A - TJ Březovice A -:-, Sokol Březno ST A - TJ Sokol Kochánky -:-, TTC Bělá pod Bezdězem C - TTC Josefův Důl A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav D - TJ Sokol Mnichovo Hradiště C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy