Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 2. třídy
1. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Podlázky B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kargl Tomáš 4:0, Valenta Zdeněk 2:0, Kupec Petr 4:0, Sluka Čeněk 3:1, WO 0:2, body hostů: Kučera Michal st. 0:4, Marján Marcel 0:4, Muras David 1:2, Mlčoch Petr 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Plazy B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Potměšil Pavel 3:0, Durdis Petr st. 2:0, Veselý Martin 1:2, Čuban Jiří 3:0, WO 3:2, body hostů: Jonáš Zdeněk 0:3, Čuban Zdeněk 1:2, Ort Marek 1:2, Stejskal Jindřich 0:2, WO 2:3), TJ Sokol Kněžmost A - TJ Slavoj Čistá B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Jaroslav 3:1, Březina Pavel 1:3, Šlapáček Martin 4:0, Hybner Martin 2:2, body hostů: Smutný Vratislav 3:1, Ráb Martin 1:3, Veselý Luděk 0:4, Rampas František 2:2), TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Březno A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Jan 1:2, Vaňousek Zdeněk 2:2, Klimeš Drahomír 2:2, Fidrant Radek 1:3, WO 0:1, body hostů: Šálený Petr 4:0, Stejskal Zdeněk 3:0, Charvát Milan 2:2, Berky Jozef 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Chotětov A - TTC Bělá pod Bezdězem D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoušek Vladimír 4:0, Tahal Jiří 2:2, Sekelský Jan st. 2:2, Novotný Josef 2:2, body hostů: Kudrnáč Jaroslav 1:3, Postelt Vladimír 3:1, Grundman Pavel st. 1:3, Kudrnáč Jiří 1:3), SK Dolní Stakory B - ST Dolní Bousov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Jaroslav ml. 1:2, Matějů Václav 3:1, Pejta Petr st. 0:3, Strouhal Jiří 2:2, WO 1:1, body hostů: Vilhan Martin 2:2, Jihlavec Jan 2:1, Ungr Milan 1:3, Doubek Miroslav 3:0, WO 1:1),
2. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - ST Dolní Bousov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Muras David 1:3, Mlčoch Petr 1:3, Kříž Jakub 2:2, Marján Marcel 1:3, body hostů: Doubek Miroslav 4:0, Vilhan Martin 1:3, Ungr Milan 3:1, Pavlišta Jaroslav 3:1), TTC Bělá pod Bezdězem D - SK Dolní Stakory B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudrnáč Jiří 2:2, Kudrnáč Jaroslav 1:3, Blecha Lubomír 4:0, Grundman Pavel st. 2:0, Postelt Vladimír 2:0, body hostů: Jonáš Jaroslav ml. 1:3, Matějů Václav 2:2, Pejta Petr st. 1:3, Strouhal Jiří 1:3), TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Chotětov A -:-, TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Otradovice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ráb Martin 0:4, Veselý Luděk 2:2, Rampas František 1:3, Chuvan Quy 2:2, body hostů: Vaňousek Zdeněk 3:1, Fidrant Radek 2:2, Klimeš Drahomír 4:0, Skála Jiří 2:2), TJ Plazy B - TJ Sokol Kněžmost A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ort Marek 0:3, Čuban Zdeněk 2:1, Stejskal Jindřich 1:2, Trlida Hubert 0:3, WO 2:2, body hostů: Macek Jaroslav 1:2, Šlapáček Martin 3:0, Březina Pavel 3:0, Hybner Martin 2:1, WO 2:2), TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Kosmonosy C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sluka Čeněk 0:4, Valenta Zdeněk 1:3, Kargl Tomáš 3:1, Kupec Petr 4:0, body hostů: Čuban Jiří 3:1, Potměšil Pavel 1:3, Durdis Petr st. 2:2, Veselý Martin 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Podlázky B -:-, TJ Sokol Kněžmost A - TJ AŠ Mladá Boleslav E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Jaroslav 1:3, Březina Pavel 2:2, Šlapáček Martin 4:0, Hybner Martin 1:3, body hostů: Kargl Tomáš 3:1, Sluka Čeněk 0:4, Valenta Zdeněk 2:2, Kupec Petr 3:1), TJ Sokol Otradovice B - TJ Plazy B -:-, TJ Sokol Chotětov A - TJ Slavoj Čistá B -:-, SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Březno A -:-, ST Dolní Bousov B - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-, TJ Sokol Březno A - ST Dolní Bousov B -:-, TJ Slavoj Čistá B - SK Dolní Stakory B -:-, TJ Plazy B - TJ Sokol Chotětov A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Otradovice B -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Kněžmost A -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Kněžmost A - TJ Sokol Podlázky B -:-, TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, TJ Sokol Chotětov A - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-, SK Dolní Stakory B - TJ Plazy B -:-, ST Dolní Bousov B - TJ Slavoj Čistá B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Březno A -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Březno A -:-, TJ Slavoj Čistá B - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-, TJ Plazy B - ST Dolní Bousov B -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - SK Dolní Stakory B -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Chotětov A -:-, TJ Sokol Kněžmost A - TJ Sokol Otradovice B -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Podlázky B -:-, TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Kněžmost A -:-, SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, ST Dolní Bousov B - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Plazy B -:-, TJ Sokol Březno A - TJ Slavoj Čistá B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Slavoj Čistá B -:-, TJ Plazy B - TJ Sokol Březno A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - ST Dolní Bousov B -:-, TJ Sokol Kněžmost A - SK Dolní Stakory B -:-, TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Chotětov A -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Podlázky B -:-, SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Otradovice B -:-, ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Kněžmost A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, TJ Sokol Březno A - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-, TJ Slavoj Čistá B - TJ Plazy B -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Plazy B -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Slavoj Čistá B -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Březno A -:-, TJ Sokol Kněžmost A - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-, TJ Sokol Otradovice B - ST Dolní Bousov B -:-, TJ Sokol Chotětov A - SK Dolní Stakory B -:-,
11. kolo:
SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Podlázky B -:-, ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Chotětov A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Otradovice B -:-, TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Kněžmost A -:-, TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, TJ Plazy B - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-, TJ Plazy B - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Kněžmost A -:-, TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Otradovice B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Chotětov A -:-, ST Dolní Bousov B - SK Dolní Stakory B -:-,
13. kolo:
ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Podlázky B -:-, SK Dolní Stakory B - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-, TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Březno A -:-, TJ Sokol Otradovice B - TJ Slavoj Čistá B -:-, TJ Sokol Kněžmost A - TJ Plazy B -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Kněžmost A -:-, TJ Plazy B - TJ Sokol Otradovice B -:-, TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Chotětov A -:-, TJ Sokol Březno A - SK Dolní Stakory B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - ST Dolní Bousov B -:-,
15. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Podlázky B -:-, ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Březno A -:-, SK Dolní Stakory B - TJ Slavoj Čistá B -:-, TJ Sokol Chotětov A - TJ Plazy B -:-, TJ Sokol Otradovice B - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-, TJ Sokol Kněžmost A - TJ Sokol Kosmonosy C -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Kněžmost A -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Sokol Otradovice B -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Chotětov A -:-, TJ Plazy B - SK Dolní Stakory B -:-, TJ Slavoj Čistá B - ST Dolní Bousov B -:-, TJ Sokol Březno A - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Podlázky B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Slavoj Čistá B -:-, ST Dolní Bousov B - TJ Plazy B -:-, SK Dolní Stakory B - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-, TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, TJ Sokol Otradovice B - TJ Sokol Kněžmost A -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Otradovice B -:-, TJ Sokol Kněžmost A - TJ Sokol Chotětov A -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - SK Dolní Stakory B -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - ST Dolní Bousov B -:-, TJ Plazy B - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-, TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Březno A -:-,
19. kolo:
TJ Slavoj Čistá B - TJ Sokol Podlázky B -:-, TJ Sokol Březno A - TJ Plazy B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-, ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Kněžmost A -:-, TJ Sokol Chotětov A - TJ Sokol Otradovice B -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - TJ Sokol Chotětov A -:-, TJ Sokol Otradovice B - SK Dolní Stakory B -:-, TJ Sokol Kněžmost A - ST Dolní Bousov B -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Sokol Březno A -:-, TJ Plazy B - TJ Slavoj Čistá B -:-,
21. kolo:
TJ Plazy B - TJ Sokol Podlázky B -:-, TJ Slavoj Čistá B - TJ AŠ Mladá Boleslav E -:-, TJ Sokol Březno A - TJ Sokol Kosmonosy C -:-, TTC Bělá pod Bezdězem D - TJ Sokol Kněžmost A -:-, ST Dolní Bousov B - TJ Sokol Otradovice B -:-, SK Dolní Stakory B - TJ Sokol Chotětov A -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Podlázky B - SK Dolní Stakory B -:-, TJ Sokol Chotětov A - ST Dolní Bousov B -:-, TJ Sokol Otradovice B - TTC Bělá pod Bezdězem D -:-, TJ Sokol Kněžmost A - TJ Sokol Březno A -:-, TJ Sokol Kosmonosy C - TJ Slavoj Čistá B -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav E - TJ Plazy B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy