Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 3. třídy
1. kolo:
ST Dolní Bousov C - SK Dolní Stakory C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jihlavec Jan 2:2, Nitray Jozef 0:4, Novotný Karel 2:2, Pavlišta Jaroslav 2:2, body hostů: Drapák Jaroslav st. 4:0, Kopal Miroslav 1:3, Šaněk Pavel 3:1, Šádek Jaroslav st. 2:2), TJ Březovice B - TJ Plazy C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klaus Tomáš 3:1, Trlida Michal 2:1, Takács Petr 3:1, Svoboda Pavel 0:2, Volák Martin 1:1, WO 1:0, body hostů: Mejsnar Jan 0:1, Vaňousek Miroslav 0:4, Vyrtych Jiří 3:0, Vyrtych Martin 2:2, Marek Jiří 1:2, WO 0:1), Sokol Březno ST B - TJ Slavoj Čistá C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Myška Jiří 2:2, Vedral Jan 2:2, Bišický Michal 3:1, Tominec Aleš 2:2, body hostů: Chuvan Quy 4:0, Doubek Miroslav 1:1, Ďurfina Karel 1:3, Martinec Jaroslav 0:4, Holub Vladimír 1:1), TJ Sokol Otradovice C - TTC HESO Nepřevázka A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: May Pavel 4:0, Macura Zdeněk 4:0, Honzák Jakub 2:2, Doležalová Daniela 3:1, body hostů: Pulda Tomáš 1:3, Pulda Radek 0:4, Beran Antonín 1:3, Císařovský Petr 1:3), TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Sokol Kosmonosy D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šumera Matěj 2:2, Kučera Josef 4:0, Mareš Jan 3:0, Koťátko Matouš 1:3, WO 1:0, body hostů: Veselý Michal 2:2, Hošek Petr 1:3, Falta Michal 2:2, Černý Jaroslav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Podlázky C - TJ AŠ Mladá Boleslav F 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muras David 4:0, Michal Jaroslav 4:0, Živný Josef 2:0, Mlčoch Petr 4:0, Röckel Sascha 2:0, body hostů: Čapek Adam 0:4, Dlouhý Martin ml. 0:4, Švachová Lenka 0:4, Čamrová Eliška 0:2, Čapek Tomáš 0:2),
2. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Sokol Podlázky C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Falta Michal 0:4, Odnoha Václav 0:4, Hošek Petr 1:3, Veselý Michal 2:2, body hostů: Žďánský Karel 3:1, Michal Jaroslav 3:1, Mlčoch Petr 4:0, Gavura Jan 3:1), TTC HESO Nepřevázka A - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Otradovice C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chuvan Quy 2:2, Holub Vladimír 1:1, Martinec Jaroslav 2:2, Ďurfina Karel 0:4, Doubek Miroslav 0:2, body hostů: Doležalová Daniela 2:2, Hradecká Šárka 1:3, May Pavel 4:0, Macura Zdeněk 4:0), TJ Plazy C - Sokol Březno ST B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyrtych Martin 2:0, Vaňousek Miroslav 3:1, Marek Jiří 4:0, Vyrtych Jiří 3:1, Mejsnar Jan 0:2, body hostů: Dutý Radek 0:4, Šnajdr Josef 1:3, Vedral Jan 2:2, Bišický Michal 1:3), ST Dolní Bousov C - TJ Březovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlišta Jaroslav 3:1, Nitray Jozef 3:1, Novotný Karel 3:1, Vitmajer Vladimír 2:2, body hostů: Klaus Tomáš 3:1, Trlida Michal 2:2, Svoboda Pavel 0:4, Vovčák Adam 0:4),
3. kolo:
TJ Březovice B - SK Dolní Stakory C -:-, Sokol Březno ST B - ST Dolní Bousov C -:-, TJ Sokol Otradovice C - TJ Plazy C -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Slavoj Čistá C -:-, TJ Sokol Podlázky C - TTC HESO Nepřevázka A -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - TJ Sokol Kosmonosy D -:-,
4. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ Sokol Kosmonosy D -:-, TTC HESO Nepřevázka A - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Podlázky C -:-, TJ Plazy C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Otradovice C -:-, TJ Březovice B - Sokol Březno ST B -:-,
5. kolo:
Sokol Březno ST B - SK Dolní Stakory C -:-, TJ Sokol Otradovice C - TJ Březovice B -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - ST Dolní Bousov C -:-, TJ Sokol Podlázky C - TJ Plazy C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - TJ Slavoj Čistá C -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - TTC HESO Nepřevázka A -:-,
6. kolo:
SK Dolní Stakory C - TTC HESO Nepřevázka A -:-, TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Kosmonosy D -:-, TJ Plazy C - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Podlázky C -:-, TJ Březovice B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, Sokol Březno ST B - TJ Sokol Otradovice C -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Otradovice C - SK Dolní Stakory C -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - Sokol Březno ST B -:-, TJ Sokol Podlázky C - TJ Březovice B -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - ST Dolní Bousov C -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Plazy C -:-, TTC HESO Nepřevázka A - TJ Slavoj Čistá C -:-,
8. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ Slavoj Čistá C -:-, TJ Plazy C - TTC HESO Nepřevázka A -:-, ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Kosmonosy D -:-, TJ Březovice B - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, Sokol Březno ST B - TJ Sokol Podlázky C -:-, TJ Sokol Otradovice C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - SK Dolní Stakory C -:-, TJ Sokol Podlázky C - TJ Sokol Otradovice C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - Sokol Březno ST B -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Březovice B -:-, TTC HESO Nepřevázka A - ST Dolní Bousov C -:-, TJ Slavoj Čistá C - TJ Plazy C -:-,
10. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ Plazy C -:-, ST Dolní Bousov C - TJ Slavoj Čistá C -:-, TJ Březovice B - TTC HESO Nepřevázka A -:-, Sokol Březno ST B - TJ Sokol Kosmonosy D -:-, TJ Sokol Otradovice C - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Sokol Podlázky C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Podlázky C - SK Dolní Stakory C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Sokol Otradovice C -:-, TTC HESO Nepřevázka A - Sokol Březno ST B -:-, TJ Slavoj Čistá C - TJ Březovice B -:-, TJ Plazy C - ST Dolní Bousov C -:-,
12. kolo:
SK Dolní Stakory C - ST Dolní Bousov C -:-, TJ Plazy C - TJ Březovice B -:-, TJ Slavoj Čistá C - Sokol Březno ST B -:-, TTC HESO Nepřevázka A - TJ Sokol Otradovice C -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - TJ Sokol Podlázky C -:-,
13. kolo:
TJ AŠ Mladá Boleslav F - SK Dolní Stakory C -:-, TJ Sokol Podlázky C - TJ Sokol Kosmonosy D -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TTC HESO Nepřevázka A -:-, TJ Sokol Otradovice C - TJ Slavoj Čistá C -:-, Sokol Březno ST B - TJ Plazy C -:-, TJ Březovice B - ST Dolní Bousov C -:-,
14. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ Březovice B -:-, ST Dolní Bousov C - Sokol Březno ST B -:-, TJ Plazy C - TJ Sokol Otradovice C -:-, TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, TTC HESO Nepřevázka A - TJ Sokol Podlázky C -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy D - SK Dolní Stakory C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - TTC HESO Nepřevázka A -:-, TJ Sokol Podlázky C - TJ Slavoj Čistá C -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Plazy C -:-, TJ Sokol Otradovice C - ST Dolní Bousov C -:-, Sokol Březno ST B - TJ Březovice B -:-,
16. kolo:
SK Dolní Stakory C - Sokol Březno ST B -:-, TJ Březovice B - TJ Sokol Otradovice C -:-, ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, TJ Plazy C - TJ Sokol Podlázky C -:-, TJ Slavoj Čistá C - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, TTC HESO Nepřevázka A - TJ Sokol Kosmonosy D -:-,
17. kolo:
TTC HESO Nepřevázka A - SK Dolní Stakory C -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Slavoj Čistá C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - TJ Plazy C -:-, TJ Sokol Podlázky C - ST Dolní Bousov C -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Březovice B -:-, TJ Sokol Otradovice C - Sokol Březno ST B -:-,
18. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ Sokol Otradovice C -:-, Sokol Březno ST B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, TJ Březovice B - TJ Sokol Podlázky C -:-, ST Dolní Bousov C - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, TJ Plazy C - TJ Sokol Kosmonosy D -:-, TJ Slavoj Čistá C - TTC HESO Nepřevázka A -:-,
19. kolo:
TJ Slavoj Čistá C - SK Dolní Stakory C -:-, TTC HESO Nepřevázka A - TJ Plazy C -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - ST Dolní Bousov C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - TJ Březovice B -:-, TJ Sokol Podlázky C - Sokol Březno ST B -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ Sokol Otradovice C -:-,
20. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-, TJ Sokol Otradovice C - TJ Sokol Podlázky C -:-, Sokol Březno ST B - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, TJ Březovice B - TJ Sokol Kosmonosy D -:-, ST Dolní Bousov C - TTC HESO Nepřevázka A -:-, TJ Plazy C - TJ Slavoj Čistá C -:-,
21. kolo:
TJ Plazy C - SK Dolní Stakory C -:-, TJ Slavoj Čistá C - ST Dolní Bousov C -:-, TTC HESO Nepřevázka A - TJ Březovice B -:-, TJ Sokol Kosmonosy D - Sokol Březno ST B -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav F - TJ Sokol Otradovice C -:-, TJ Sokol Podlázky C - TJ Sokol Mnichovo Hradiště D -:-,
22. kolo:
SK Dolní Stakory C - TJ Sokol Podlázky C -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště D - TJ AŠ Mladá Boleslav F -:-, TJ Sokol Otradovice C - TJ Sokol Kosmonosy D -:-, Sokol Březno ST B - TTC HESO Nepřevázka A -:-, TJ Březovice B - TJ Slavoj Čistá C -:-, ST Dolní Bousov C - TJ Plazy C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy