Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 4. třídy
1. kolo:
ST Dolní Bousov D - TJ Sokol Podlázky D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváčková Eliška 0:4, Suk David 0:4, Vitmajer Vladimír 2:2, Kužel Jiří 0:4, body hostů: Žďánský Karel 4:0, Kozák Roman 4:0, Röckel Sascha 3:1, Soumar Miroslav 3:1), TJ Březovice C - TJ Sokol Chotětov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vovčák Adam 3:1, Růžička Tomáš 3:1, Vovčák Jan 0:4, Novotný David 4:0, body hostů: Martiak Pavol 1:3, Vosyka Jiří st. 2:2, Vosyka Jiří ml. 2:2, Vonášek Pavel 1:3), TTC HESO Nepřevázka B - TJ Sokol Otradovice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaček Pavel 0:2, Boháček Miroslav 0:4, Pulda Radek 0:4, Mareček Bohuslav 1:3, Kafluk Miloslav 0:2, body hostů: Novák Ivo 3:1, Kačírková Květa 4:0, Honzák Miloš 4:0, Honzák Jakub 4:0), TTC Josefův Důl B - TJ Sokol Kněžmost B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fanta Petr 4:0, Blažek Lubomír 2:2, Najman Jiří 1:3, Šlambor Oldřich st. 2:2, body hostů: Sajdl Radek 3:1, Kalina Jaroslav 3:1, Rašín Rastislav 1:3, Zita Mirek 0:2, Maršálek Petr 0:2), SK Dolní Stakory E - TTC Bělá pod Bezdězem E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brabec Jaroslav 4:0, Jonáš Marek st. 2:2, Jonáš Marek ml. 0:4, Hercík Jiří ml. 0:4, body hostů: Stachová Simona 3:1, Smékal Jiří 2:2, Samlerová Kateřina 2:2, Balog Lukáš 3:1),
2. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem E - SK Dolní Stakory D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smékal Jiří 2:2, Samlerová Kateřina 0:4, Balog Lukáš 0:4, Stachová Simona 4:0, body hostů: Kopal Jaroslav 2:2, Hercík Jiří st. 3:1, Šámal Vladimír 2:2, Jonáš Martin 3:1), TJ Sokol Kněžmost B - SK Dolní Stakory E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sajdl Radek 4:0, Rašín Rastislav 3:1, Maršálek Petr 2:0, Kalina Jaroslav 3:1, Zita Mirek 1:1, body hostů: Brabec Jaroslav 3:1, David Petr 0:4, Jonáš Marek ml. 0:4, Hercík Jiří ml. 0:4), TJ Sokol Otradovice D - TTC Josefův Důl B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kačírková Květa 3:1, Novák Ivo 1:3, Honzák Jakub 2:2, Honzák Miloš 0:4, body hostů: Fanta Petr 4:0, Blažek Lubomír 2:2, Šlambor Oldřich st. 2:2, Najman Jiří 2:2), TJ Sokol Chotětov B - TTC HESO Nepřevázka B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vonášek Pavel 3:1, Moc Vladimír st. 0:4, Vosyka Jiří ml. 4:0, Martiak Pavol 3:1, body hostů: Mareček Bohuslav 3:1, Pulda Radek 1:3, Jaček Pavel 1:3, Stehlík Jan 1:3), ST Dolní Bousov D - TJ Březovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváčková Eliška 2:2, Matějčková Zuzana 1:3, Kužel Jiří 1:3, Vitmajer Vladimír 4:0, body hostů: Vovčák Adam 3:1, Růžička Tomáš 3:1, Vovčák Zdeněk 1:3, Vovčák Jan 1:3),
3. kolo:
TJ Březovice C - TJ Sokol Podlázky D -:-, TTC HESO Nepřevázka B - ST Dolní Bousov D -:-, TTC Josefův Důl B - TJ Sokol Chotětov B -:-, SK Dolní Stakory E - TJ Sokol Otradovice D -:-, SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Kněžmost B -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-, TJ Sokol Otradovice D - SK Dolní Stakory D -:-, TJ Sokol Chotětov B - SK Dolní Stakory E -:-, ST Dolní Bousov D - TTC Josefův Důl B -:-, TJ Březovice C - TTC HESO Nepřevázka B -:-,
5. kolo:
TTC HESO Nepřevázka B - TJ Sokol Podlázky D -:-, TTC Josefův Důl B - TJ Březovice C -:-, SK Dolní Stakory E - ST Dolní Bousov D -:-, SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Chotětov B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem E - TJ Sokol Kněžmost B -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TJ Sokol Kněžmost B -:-, TJ Sokol Otradovice D - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-, ST Dolní Bousov D - SK Dolní Stakory D -:-, TJ Březovice C - SK Dolní Stakory E -:-, TTC HESO Nepřevázka B - TTC Josefův Důl B -:-,
7. kolo:
TTC Josefův Důl B - TJ Sokol Podlázky D -:-, SK Dolní Stakory E - TTC HESO Nepřevázka B -:-, SK Dolní Stakory D - TJ Březovice C -:-, TTC Bělá pod Bezdězem E - TJ Sokol Chotětov B -:-, TJ Sokol Kněžmost B - TJ Sokol Otradovice D -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TJ Sokol Otradovice D -:-, TJ Sokol Chotětov B - TJ Sokol Kněžmost B -:-, ST Dolní Bousov D - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-, TTC HESO Nepřevázka B - SK Dolní Stakory D -:-, TTC Josefův Důl B - SK Dolní Stakory E -:-,
9. kolo:
SK Dolní Stakory E - TJ Sokol Podlázky D -:-, SK Dolní Stakory D - TTC Josefův Důl B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem E - TJ Březovice C -:-, TJ Sokol Kněžmost B - ST Dolní Bousov D -:-, TJ Sokol Otradovice D - TJ Sokol Chotětov B -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TJ Sokol Chotětov B -:-, ST Dolní Bousov D - TJ Sokol Otradovice D -:-, TJ Březovice C - TJ Sokol Kněžmost B -:-, TTC HESO Nepřevázka B - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-, SK Dolní Stakory E - SK Dolní Stakory D -:-,
11. kolo:
SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Podlázky D -:-, TTC Bělá pod Bezdězem E - TTC Josefův Důl B -:-, TJ Sokol Kněžmost B - TTC HESO Nepřevázka B -:-, TJ Sokol Otradovice D - TJ Březovice C -:-, TJ Sokol Chotětov B - ST Dolní Bousov D -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - ST Dolní Bousov D -:-, TJ Sokol Chotětov B - TJ Březovice C -:-, TJ Sokol Otradovice D - TTC HESO Nepřevázka B -:-, TJ Sokol Kněžmost B - TTC Josefův Důl B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem E - SK Dolní Stakory E -:-,
13. kolo:
SK Dolní Stakory D - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-, SK Dolní Stakory E - TJ Sokol Kněžmost B -:-, TTC Josefův Důl B - TJ Sokol Otradovice D -:-, TTC HESO Nepřevázka B - TJ Sokol Chotětov B -:-, TJ Březovice C - ST Dolní Bousov D -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TJ Březovice C -:-, ST Dolní Bousov D - TTC HESO Nepřevázka B -:-, TJ Sokol Chotětov B - TTC Josefův Důl B -:-, TJ Sokol Otradovice D - SK Dolní Stakory E -:-, TJ Sokol Kněžmost B - SK Dolní Stakory D -:-,
15. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem E - TJ Sokol Podlázky D -:-, SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Otradovice D -:-, SK Dolní Stakory E - TJ Sokol Chotětov B -:-, TTC Josefův Důl B - ST Dolní Bousov D -:-, TTC HESO Nepřevázka B - TJ Březovice C -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TTC HESO Nepřevázka B -:-, TJ Březovice C - TTC Josefův Důl B -:-, ST Dolní Bousov D - SK Dolní Stakory E -:-, TJ Sokol Chotětov B - SK Dolní Stakory D -:-, TJ Sokol Kněžmost B - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Kněžmost B - TJ Sokol Podlázky D -:-, TTC Bělá pod Bezdězem E - TJ Sokol Otradovice D -:-, SK Dolní Stakory D - ST Dolní Bousov D -:-, SK Dolní Stakory E - TJ Březovice C -:-, TTC Josefův Důl B - TTC HESO Nepřevázka B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TTC Josefův Důl B -:-, TTC HESO Nepřevázka B - SK Dolní Stakory E -:-, TJ Březovice C - SK Dolní Stakory D -:-, TJ Sokol Chotětov B - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-, TJ Sokol Otradovice D - TJ Sokol Kněžmost B -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Otradovice D - TJ Sokol Podlázky D -:-, TJ Sokol Kněžmost B - TJ Sokol Chotětov B -:-, TTC Bělá pod Bezdězem E - ST Dolní Bousov D -:-, SK Dolní Stakory D - TTC HESO Nepřevázka B -:-, SK Dolní Stakory E - TTC Josefův Důl B -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - SK Dolní Stakory E -:-, TTC Josefův Důl B - SK Dolní Stakory D -:-, TJ Březovice C - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-, ST Dolní Bousov D - TJ Sokol Kněžmost B -:-, TJ Sokol Chotětov B - TJ Sokol Otradovice D -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Chotětov B - TJ Sokol Podlázky D -:-, TJ Sokol Otradovice D - ST Dolní Bousov D -:-, TJ Sokol Kněžmost B - TJ Březovice C -:-, TTC Bělá pod Bezdězem E - TTC HESO Nepřevázka B -:-, SK Dolní Stakory D - SK Dolní Stakory E -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - SK Dolní Stakory D -:-, TTC Josefův Důl B - TTC Bělá pod Bezdězem E -:-, TTC HESO Nepřevázka B - TJ Sokol Kněžmost B -:-, TJ Březovice C - TJ Sokol Otradovice D -:-, ST Dolní Bousov D - TJ Sokol Chotětov B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy