Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1.třídy
1. kolo:
TTC Brandýs n.L D - TJ Mnichovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelant Jiří 2:2, Svoboda Milan st. 1:3, Ivan Milan 4:0, Semián Richard 2:2, body hostů: Skolil Lukáš 1:3, Kožíšek Tomáš 2:2, Novotný Miloslav 1:3, Hejný Stanislav ml. 3:1), Sokol Velké Popovice C - Aero Odolena Voda C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejda Karel 3:1, Hozman Luděk 3:1, Holub Pavel 2:2, Doule Josef 4:0, body hostů: Vyvial Pavel 1:3, Kuchynka Pavel 0:4, David Jan 1:3, Hudečková Věra 2:2), Aero Odolena Voda B - SKST Úvaly A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Michal 0:4, Procházka Petr st. 0:4, Procházka Petr ml. 4:0, Procházka Michal 4:0, body hostů: Bříza Vlastislav 2:2, Jandovský Petr 2:2, Michal Tomáš 2:2, Kovařík Jaromír 0:1, Kukla Oldřich st. 2:1), Sokol Líbeznice A - Aero Odolena Voda D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laštůvka Petr 3:0, Kotrbáček Petr 4:0, Srbek Jan 1:0, Zloch Petr 4:0, Ptáček Josef 1:2, WO 1:0, body hostů: Topol Martin 1:3, Valenta Petr 1:2, Topol Filip nejml. 0:4, Tkáč Jan 0:4, WO 0:1), TTC Říčany C - Slavoj Veleň 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Jakub 3:1, Černý Roman 3:0, Štěpánek Aleš 2:1, Plíhal Martin 4:0, WO 0:2, body hostů: Malý Jaroslav 1:2, Novák Václav 0:4, Šilhán Rudolf ml. 1:2, Němeček Petr 0:3, Sládek Daniel 0:1, WO 2:0), TTC Říčany D - TJ Spartak Čelákovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Míka Petr 2:2, Vitvar Milan 0:2, Dušek Zdeněk 1:3, Riedl Martin 2:2, Mencl Adam 2:0, body hostů: Dlouhý Martin 4:0, Vlček Matěj 1:3, Šnajdr Jakub 2:2, Knor Tomáš 2:2),
2. kolo:
TJ Mnichovice - TJ Spartak Čelákovice B 6:12 (nehlášeno!, čtyřhry 1:1, body domácích: Skolil Lukáš 1:3, Novotný Miloslav 1:3, Hejný Stanislav ml. 3:0, Bareš Luboš 0:4, WO 0:1, body hostů: Duška Daniel 1:3, Přichystal Jiří 3:1, Šnajdr Jakub 3:1, Míchal Jiří 3:0, WO 1:0), Slavoj Veleň - TTC Říčany D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Václav 2:1, Malý Jaroslav 3:1, Němeček Petr 2:1, Šilhán Rudolf ml. 4:0, Sládek Daniel 0:1, WO 1:0, body hostů: Riedl Martin 3:1, Šanc Karel 1:3, Doskočil Matěj 0:4, Vitvar Milan 0:3, WO 0:1), Aero Odolena Voda D - TTC Říčany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Topol Martin 3:1, Topol Filip nejml. 0:1, Tkáč Jan 3:1, Valenta Petr 3:1, Fofonka Karel 0:3, body hostů: Štěpánek Aleš 4:0, Plíhal Martin 1:3, Černý Roman 1:3, Dědič David 1:3), SKST Úvaly A - Sokol Líbeznice A -:- (odloženo), Aero Odolena Voda C - Aero Odolena Voda B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyvial Pavel 2:2, Kuchynka Pavel 2:2, Vyvialová Tereza 0:2, David Jan 1:3, Hudečková Věra 2:0, body hostů: Vaňásek Miloš 2:2, Hanák Michal 2:2, Procházka Michal 3:1, Procházka Petr st. 2:2), TTC Brandýs n.L D - Sokol Velké Popovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelant Jiří 3:1, Doležalová Pavlína 4:0, Ivan Milan 3:0, Semián Richard 3:1, WO 0:1, body hostů: Kaválek Radim 1:3, Doule Josef 0:4, Hozman Luděk 0:4, Hejda Karel 1:2, WO 1:0),
3. kolo:
Sokol Velké Popovice C - TJ Mnichovice -:- (zrušeno), Aero Odolena Voda B - TTC Brandýs n.L D -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice A - Aero Odolena Voda C -:- (zrušeno), TTC Říčany C - SKST Úvaly A -:- (zrušeno), TTC Říčany D - Aero Odolena Voda D -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice B - Slavoj Veleň -:- (zrušeno),
4. kolo:
TJ Mnichovice - Slavoj Veleň -:- (zrušeno), Aero Odolena Voda D - TJ Spartak Čelákovice B -:- (zrušeno), SKST Úvaly A - TTC Říčany D -:- (zrušeno), Aero Odolena Voda C - TTC Říčany C -:- (zrušeno), TTC Brandýs n.L D - Sokol Líbeznice A -:- (zrušeno), Sokol Velké Popovice C - Aero Odolena Voda B -:- (zrušeno),
5. kolo:
Aero Odolena Voda B - TJ Mnichovice -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice A - Sokol Velké Popovice C -:- (zrušeno), TTC Říčany C - TTC Brandýs n.L D -:- (zrušeno), TTC Říčany D - Aero Odolena Voda C -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice B - SKST Úvaly A -:- (zrušeno), Slavoj Veleň - Aero Odolena Voda D -:- (zrušeno),
6. kolo:
TJ Mnichovice - Aero Odolena Voda D -:- (zrušeno), SKST Úvaly A - Slavoj Veleň -:- (zrušeno), Aero Odolena Voda C - TJ Spartak Čelákovice B -:- (zrušeno), TTC Brandýs n.L D - TTC Říčany D -:- (zrušeno), Sokol Velké Popovice C - TTC Říčany C -:- (zrušeno), Aero Odolena Voda B - Sokol Líbeznice A -:- (zrušeno),
7. kolo:
Sokol Líbeznice A - TJ Mnichovice -:- (zrušeno), TTC Říčany C - Aero Odolena Voda B -:- (zrušeno), TTC Říčany D - Sokol Velké Popovice C -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice B - TTC Brandýs n.L D -:- (zrušeno), Slavoj Veleň - Aero Odolena Voda C -:- (zrušeno), Aero Odolena Voda D - SKST Úvaly A -:- (zrušeno),
8. kolo:
TJ Mnichovice - SKST Úvaly A -:- (zrušeno), Aero Odolena Voda C - Aero Odolena Voda D -:- (zrušeno), TTC Brandýs n.L D - Slavoj Veleň -:- (zrušeno), Sokol Velké Popovice C - TJ Spartak Čelákovice B -:- (zrušeno), Aero Odolena Voda B - TTC Říčany D -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice A - TTC Říčany C -:- (zrušeno),
9. kolo:
TTC Říčany C - TJ Mnichovice -:- (zrušeno), TTC Říčany D - Sokol Líbeznice A -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice B - Aero Odolena Voda B -:- (zrušeno), Slavoj Veleň - Sokol Velké Popovice C -:- (zrušeno), Aero Odolena Voda D - TTC Brandýs n.L D -:- (zrušeno), SKST Úvaly A - Aero Odolena Voda C -:- (zrušeno),
10. kolo:
TJ Mnichovice - Aero Odolena Voda C -:- (zrušeno), TTC Brandýs n.L D - SKST Úvaly A -:- (zrušeno), Sokol Velké Popovice C - Aero Odolena Voda D -:- (zrušeno), Aero Odolena Voda B - Slavoj Veleň -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice A - TJ Spartak Čelákovice B -:- (zrušeno), TTC Říčany C - TTC Říčany D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědič David 2:2, Šafařík Jakub 2:2, Černý Roman 4:0, Plíhal Martin 4:0, body hostů: Vitvar Milan 2:2, Navrátil Pavel 1:3, Doskočil Matěj 1:3, Hobzík Ondřej 0:4),
11. kolo:
TTC Říčany D - TJ Mnichovice -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice B - TTC Říčany C -:- (zrušeno), Slavoj Veleň - Sokol Líbeznice A -:- (zrušeno), Aero Odolena Voda D - Aero Odolena Voda B -:- (zrušeno), SKST Úvaly A - Sokol Velké Popovice C -:- (zrušeno), Aero Odolena Voda C - TTC Brandýs n.L D -:- (zrušeno),
12. kolo:
TJ Mnichovice - TTC Brandýs n.L D -:- (zrušeno), Aero Odolena Voda C - Sokol Velké Popovice C -:- (zrušeno), SKST Úvaly A - Aero Odolena Voda B -:- (zrušeno), Aero Odolena Voda D - Sokol Líbeznice A -:- (zrušeno), Slavoj Veleň - TTC Říčany C -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice B - TTC Říčany D -:- (zrušeno),
13. kolo:
TJ Spartak Čelákovice B - TJ Mnichovice -:- (zrušeno), TTC Říčany D - Slavoj Veleň -:- (zrušeno), TTC Říčany C - Aero Odolena Voda D -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice A - SKST Úvaly A -:- (zrušeno), Aero Odolena Voda B - Aero Odolena Voda C 8:10 (zrušeno, čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Michal 2:2, Vaňásek Miloš 1:3, Procházka Petr st. 2:2, Procházka Petr ml. 3:1, body hostů: Vyvial Pavel 3:1, Hudečková Věra 2:0, David Jan 1:3, Kuchynka Pavel 2:2, Vyvialová Tereza 0:2), Sokol Velké Popovice C - TTC Brandýs n.L D -:- (zrušeno),
14. kolo:
TJ Mnichovice - Sokol Velké Popovice C -:-, TTC Brandýs n.L D - Aero Odolena Voda B -:-, Aero Odolena Voda C - Sokol Líbeznice A -:-, SKST Úvaly A - TTC Říčany C -:-, Aero Odolena Voda D - TTC Říčany D -:-, Slavoj Veleň - TJ Spartak Čelákovice B -:-,
15. kolo:
Slavoj Veleň - TJ Mnichovice -:-, TJ Spartak Čelákovice B - Aero Odolena Voda D -:-, TTC Říčany D - SKST Úvaly A -:-, TTC Říčany C - Aero Odolena Voda C -:-, Sokol Líbeznice A - TTC Brandýs n.L D -:-, Aero Odolena Voda B - Sokol Velké Popovice C -:-,
16. kolo:
TJ Mnichovice - Aero Odolena Voda B -:-, Sokol Velké Popovice C - Sokol Líbeznice A -:-, TTC Brandýs n.L D - TTC Říčany C -:-, Aero Odolena Voda C - TTC Říčany D -:-, SKST Úvaly A - TJ Spartak Čelákovice B -:-, Aero Odolena Voda D - Slavoj Veleň -:-,
17. kolo:
Aero Odolena Voda D - TJ Mnichovice -:-, Slavoj Veleň - SKST Úvaly A -:-, TJ Spartak Čelákovice B - Aero Odolena Voda C -:-, TTC Říčany D - TTC Brandýs n.L D -:-, TTC Říčany C - Sokol Velké Popovice C -:-, Sokol Líbeznice A - Aero Odolena Voda B -:-,
18. kolo:
TJ Mnichovice - Sokol Líbeznice A -:-, Aero Odolena Voda B - TTC Říčany C -:-, Sokol Velké Popovice C - TTC Říčany D -:-, TTC Brandýs n.L D - TJ Spartak Čelákovice B -:-, Aero Odolena Voda C - Slavoj Veleň -:-, SKST Úvaly A - Aero Odolena Voda D -:-,
19. kolo:
SKST Úvaly A - TJ Mnichovice -:-, Aero Odolena Voda D - Aero Odolena Voda C -:-, Slavoj Veleň - TTC Brandýs n.L D -:-, TJ Spartak Čelákovice B - Sokol Velké Popovice C -:-, TTC Říčany D - Aero Odolena Voda B -:-, TTC Říčany C - Sokol Líbeznice A -:-,
20. kolo:
TJ Mnichovice - TTC Říčany C -:-, Sokol Líbeznice A - TTC Říčany D -:-, Aero Odolena Voda B - TJ Spartak Čelákovice B -:-, Sokol Velké Popovice C - Slavoj Veleň -:-, TTC Brandýs n.L D - Aero Odolena Voda D -:-, Aero Odolena Voda C - SKST Úvaly A -:-,
21. kolo:
Aero Odolena Voda C - TJ Mnichovice -:-, SKST Úvaly A - TTC Brandýs n.L D -:-, Aero Odolena Voda D - Sokol Velké Popovice C -:-, Slavoj Veleň - Aero Odolena Voda B -:-, TJ Spartak Čelákovice B - Sokol Líbeznice A -:-, TTC Říčany D - TTC Říčany C 12:6 (zrušeno, čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Pavel 2:2, Vitvar Milan 3:1, Doskočil Matěj 2:2, Riedl Martin 4:0, body hostů: Dědič David 1:3, Severa Lukáš 0:4, Navrátil Jaroslav 2:2, Bébr Leoš 2:2),
22. kolo:
TJ Mnichovice - TTC Říčany D -:-, TTC Říčany C - TJ Spartak Čelákovice B -:-, Sokol Líbeznice A - Slavoj Veleň -:-, Aero Odolena Voda B - Aero Odolena Voda D -:-, Sokol Velké Popovice C - SKST Úvaly A -:-, TTC Brandýs n.L D - Aero Odolena Voda C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy