Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 2.třídy
1. kolo:
TJ Spartak Čelákovice C - Sokol Přezletice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlček Matěj 0:4, Šnajdr Jakub 2:1, Tuška Jan 3:1, Knor Tomáš 1:3, WO 1:0, body hostů: Poláček Petr 4:0, Hron Martin 2:2, Macho Martin 1:2, Teplý Stanislav st. 2:2, WO 0:1), SKST Úvaly B - ASK Stará Boleslav 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bambas Petr 3:1, Kukla Oldřich st. 4:0, Kocurek Martin 4:0, Doucha Mladoš 0:4, body hostů: Pitro Miroslav 1:3, Králík Pavel 1:3, Králík Martin 1:3, Juhász Radovan 2:2), TTC Říčany E - Sokol Líbeznice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Jaroslav 2:2, Šanc Karel 2:1, Dušek Zdeněk 3:1, Šafařík Jakub 4:0, WO 0:1, body hostů: Václavík Pavel 0:4, Samiec Roman 0:4, Flusser Jan 2:1, Kotrbáček Matyáš 2:2, WO 1:0), Sokol Líbeznice B - Jizera Káraný A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreibich Pavel 0:4, Švinger Jan 1:3, Srbek Jan 1:2, Pavlík Zbyšek 1:2, WO 0:2, body hostů: Čmuhař Daniel 3:0, Drlička Jan 4:0, Pokorná Bára 3:1, Leistner Jan ml. 1:2, WO 2:0), Sokol Přezletice C - SKST Úvaly C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macek Pavel 0:4, Weishaupt Antonín 1:3, Ptáčník Luboš 1:3, Burša Martin 2:2, body hostů: Holý Zdeněk 3:1, Trojan Petr 4:0, Michalcová Martina 2:2, Havel Marek 3:1), Sokol Mratín A - TTC Brandýs n.L E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samborský Jakub 1:3, Vajgl Lukáš 0:1, Skopal Roman 4:0, Samborský Vladimír 3:1, Slouka Martin 1:1, WO 1:0, body hostů: Pelant Jiří 2:2, Svoboda Milan st. 2:2, Lang Petr 1:2, Bessenyey Vaszil 1:3, WO 0:1),
2. kolo:
Sokol Přezletice B - TTC Brandýs n.L E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 3:1, Antoš Václav 0:2, Kail Roman 2:1, Hron Martin 3:1, Teplý Stanislav st. 1:1, WO 0:1, body hostů: Svoboda Milan st. 3:1, Lang Petr 2:2, Bessenyey Vaszil 1:3, Pokorný Tomáš 0:3, WO 1:0), SKST Úvaly C - Sokol Mratín A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Zdeněk 3:1, Trojan Petr 2:2, Michalcová Martina 1:3, Havel Marek 0:4, body hostů: Samborský Jakub 1:3, Slouka Martin 3:1, Samborský Vladimír 3:1, Skopal Roman 3:1), Jizera Káraný A - Sokol Přezletice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čmuhař Daniel 4:0, Pokorná Bára 3:1, Leistner Jan ml. 2:1, Drlička Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Burša Martin 2:2, Ptáčník Luboš 0:4, Rabochová Hana 0:4, Weishaupt Antonín 0:3, WO 0:1), Sokol Líbeznice C - Sokol Líbeznice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samiec Roman 0:4, Smetana Roman 1:3, Flusser Jan 4:0, Kotrbáček Matyáš 4:0, body hostů: Srbek Jan 2:2, Pavlík Zbyšek 2:2, Kreibich Pavel 1:3, Švinger Jan 2:2), ASK Stará Boleslav - TTC Říčany E 4:14 (zápis, čtyřhry 0:2, body domácích: Králík Pavel 2:2, Králík Martin 0:4, Svášek Bohumil st. 1:3, Juhász Radovan 1:3, body hostů: Šafařík Jakub 4:0, Navrátil Jaroslav 1:3, Doskočil Jan 4:0, Doskočil Matěj 3:1), TJ Spartak Čelákovice C - SKST Úvaly B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knor Tomáš 1:3, Šnajdr Jakub 2:1, Tuška Jan 3:1, Dlouhý Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Hůlka Bohuslav 0:4, Kukla Oldřich st. 1:3, Bambas Petr 1:2, Kocurek Martin 4:0, WO 0:1),
3. kolo:
SKST Úvaly B - Sokol Přezletice B -:- (zrušeno), TTC Říčany E - TJ Spartak Čelákovice C -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice B - ASK Stará Boleslav -:- (zrušeno), Sokol Přezletice C - Sokol Líbeznice C -:- (zrušeno), Sokol Mratín A - Jizera Káraný A -:- (zrušeno), TTC Brandýs n.L E - SKST Úvaly C -:- (zrušeno),
4. kolo:
Sokol Přezletice B - SKST Úvaly C -:- (zrušeno), Jizera Káraný A - TTC Brandýs n.L E -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice C - Sokol Mratín A -:- (zrušeno), ASK Stará Boleslav - Sokol Přezletice C -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice C - Sokol Líbeznice B -:- (zrušeno), SKST Úvaly B - TTC Říčany E -:- (zrušeno),
5. kolo:
TTC Říčany E - Sokol Přezletice B -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice B - SKST Úvaly B -:- (zrušeno), Sokol Přezletice C - TJ Spartak Čelákovice C -:- (zrušeno), Sokol Mratín A - ASK Stará Boleslav -:- (zrušeno), TTC Brandýs n.L E - Sokol Líbeznice C -:- (zrušeno), SKST Úvaly C - Jizera Káraný A -:- (zrušeno),
6. kolo:
Sokol Přezletice B - Jizera Káraný A -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice C - SKST Úvaly C -:- (zrušeno), ASK Stará Boleslav - TTC Brandýs n.L E -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice C - Sokol Mratín A -:- (zrušeno), SKST Úvaly B - Sokol Přezletice C -:- (zrušeno), TTC Říčany E - Sokol Líbeznice B -:- (zrušeno),
7. kolo:
Sokol Líbeznice B - Sokol Přezletice B -:- (zrušeno), Sokol Přezletice C - TTC Říčany E -:- (zrušeno), Sokol Mratín A - SKST Úvaly B -:- (zrušeno), TTC Brandýs n.L E - TJ Spartak Čelákovice C -:- (zrušeno), SKST Úvaly C - ASK Stará Boleslav -:- (zrušeno), Jizera Káraný A - Sokol Líbeznice C -:- (zrušeno),
8. kolo:
Sokol Přezletice B - Sokol Líbeznice C -:- (zrušeno), ASK Stará Boleslav - Jizera Káraný A -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice C - SKST Úvaly C -:- (zrušeno), SKST Úvaly B - TTC Brandýs n.L E -:- (zrušeno), TTC Říčany E - Sokol Mratín A -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice B - Sokol Přezletice C -:- (zrušeno),
9. kolo:
Sokol Přezletice C - Sokol Přezletice B -:- (zrušeno), Sokol Mratín A - Sokol Líbeznice B -:- (zrušeno), TTC Brandýs n.L E - TTC Říčany E -:- (zrušeno), SKST Úvaly C - SKST Úvaly B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Marek 0:4, Holý Zdeněk 2:2, Trojan Petr 0:4, Michalcová Martina 1:3, body hostů: Bartel Michal 3:1, Hůlka Bohuslav 3:1, Bambas Petr 3:1, Kukla Oldřich st. 4:0), Jizera Káraný A - TJ Spartak Čelákovice C -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice C - ASK Stará Boleslav -:- (zrušeno),
10. kolo:
Sokol Přezletice B - ASK Stará Boleslav -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice C - Sokol Líbeznice C -:- (zrušeno), SKST Úvaly B - Jizera Káraný A -:- (zrušeno), TTC Říčany E - SKST Úvaly C -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice B - TTC Brandýs n.L E -:- (zrušeno), Sokol Přezletice C - Sokol Mratín A -:- (zrušeno),
11. kolo:
Sokol Mratín A - Sokol Přezletice B -:- (zrušeno), TTC Brandýs n.L E - Sokol Přezletice C -:- (zrušeno), SKST Úvaly C - Sokol Líbeznice B -:- (zrušeno), Jizera Káraný A - TTC Říčany E -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice C - SKST Úvaly B -:- (zrušeno), ASK Stará Boleslav - TJ Spartak Čelákovice C -:- (zrušeno),
12. kolo:
Sokol Přezletice B - TJ Spartak Čelákovice C -:- (zrušeno), ASK Stará Boleslav - SKST Úvaly B -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice C - TTC Říčany E -:- (zrušeno), Jizera Káraný A - Sokol Líbeznice B -:- (zrušeno), SKST Úvaly C - Sokol Přezletice C -:- (zrušeno), TTC Brandýs n.L E - Sokol Mratín A -:- (zrušeno),
13. kolo:
TTC Brandýs n.L E - Sokol Přezletice B -:- (zrušeno), Sokol Mratín A - SKST Úvaly C -:- (zrušeno), Sokol Přezletice C - Jizera Káraný A -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice B - Sokol Líbeznice C -:- (zrušeno), TTC Říčany E - ASK Stará Boleslav -:- (zrušeno), SKST Úvaly B - TJ Spartak Čelákovice C -:- (zrušeno),
14. kolo:
Sokol Přezletice B - SKST Úvaly B -:-, TJ Spartak Čelákovice C - TTC Říčany E -:-, ASK Stará Boleslav - Sokol Líbeznice B -:-, Sokol Líbeznice C - Sokol Přezletice C -:-, Jizera Káraný A - Sokol Mratín A -:-, SKST Úvaly C - TTC Brandýs n.L E -:-,
15. kolo:
SKST Úvaly C - Sokol Přezletice B -:-, TTC Brandýs n.L E - Jizera Káraný A -:-, Sokol Mratín A - Sokol Líbeznice C -:-, Sokol Přezletice C - ASK Stará Boleslav -:-, Sokol Líbeznice B - TJ Spartak Čelákovice C -:-, TTC Říčany E - SKST Úvaly B -:-,
16. kolo:
Sokol Přezletice B - TTC Říčany E -:-, SKST Úvaly B - Sokol Líbeznice B -:-, TJ Spartak Čelákovice C - Sokol Přezletice C -:-, ASK Stará Boleslav - Sokol Mratín A -:-, Sokol Líbeznice C - TTC Brandýs n.L E -:-, Jizera Káraný A - SKST Úvaly C -:-,
17. kolo:
Jizera Káraný A - Sokol Přezletice B -:-, SKST Úvaly C - Sokol Líbeznice C -:-, TTC Brandýs n.L E - ASK Stará Boleslav -:-, Sokol Mratín A - TJ Spartak Čelákovice C -:-, Sokol Přezletice C - SKST Úvaly B -:-, Sokol Líbeznice B - TTC Říčany E -:-,
18. kolo:
Sokol Přezletice B - Sokol Líbeznice B -:-, TTC Říčany E - Sokol Přezletice C -:-, SKST Úvaly B - Sokol Mratín A -:-, TJ Spartak Čelákovice C - TTC Brandýs n.L E -:-, ASK Stará Boleslav - SKST Úvaly C -:-, Sokol Líbeznice C - Jizera Káraný A -:-,
19. kolo:
Sokol Líbeznice C - Sokol Přezletice B -:-, Jizera Káraný A - ASK Stará Boleslav -:-, SKST Úvaly C - TJ Spartak Čelákovice C -:-, TTC Brandýs n.L E - SKST Úvaly B -:-, Sokol Mratín A - TTC Říčany E -:-, Sokol Přezletice C - Sokol Líbeznice B -:-,
20. kolo:
Sokol Přezletice B - Sokol Přezletice C -:-, Sokol Líbeznice B - Sokol Mratín A -:-, TTC Říčany E - TTC Brandýs n.L E -:-, SKST Úvaly B - SKST Úvaly C -:-, TJ Spartak Čelákovice C - Jizera Káraný A -:-, ASK Stará Boleslav - Sokol Líbeznice C -:-,
21. kolo:
ASK Stará Boleslav - Sokol Přezletice B -:-, Sokol Líbeznice C - TJ Spartak Čelákovice C -:-, Jizera Káraný A - SKST Úvaly B -:-, SKST Úvaly C - TTC Říčany E -:-, TTC Brandýs n.L E - Sokol Líbeznice B -:-, Sokol Mratín A - Sokol Přezletice C -:-,
22. kolo:
Sokol Přezletice B - Sokol Mratín A -:-, Sokol Přezletice C - TTC Brandýs n.L E -:-, Sokol Líbeznice B - SKST Úvaly C -:-, TTC Říčany E - Jizera Káraný A -:-, SKST Úvaly B - Sokol Líbeznice C -:-, TJ Spartak Čelákovice C - ASK Stará Boleslav -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy