Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 3.třídy
1. kolo:
TJ Spartak Čelákovice E - TTC Říčany G 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tvrdý Vladimír 1:1, Mužíková Jana 1:3, Skála Lukáš 0:4, Macková Dana 0:4, Alexander Jaroslav 0:2, body hostů: Bébr Leoš 4:0, Severa Lukáš 4:0, Severa Lukáš st. 4:0, Stárek Karel nejml. 2:2), SKST Úvaly D - TTC Říčany F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufal Petr 3:1, Hůlka Bohuslav 2:2, Mouchová Andrea 0:4, Koch Antonín 0:4, body hostů: Mencl Adam 3:1, Navrátil Pavel 4:0, Kohout Jindřich 1:0, Peřinová Adéla 2:2, Menclová Kateřina 1:2), TJ Sokol Nehvizdy A - Sokol Líbeznice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macko Arnošt 2:2, Cimbůrek Martin 3:1, Počepický Petr 4:0, Macko Lukáš 2:2, body hostů: Švinger Jan 1:3, Smetana Roman 2:2, Švec Karel 1:3, Srbek Jiří 1:3), Sokol Mratín B - TJ Sokol Nehvizdy B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semerák Lukáš 4:0, Slouka Martin 4:0, Kápar Miroslav 4:0, Carda Roman 1:3, body hostů: Hrdina Pavel 1:3, Holub Daniel 0:4, Pastír Roman 1:3, Znamenáček Petr 1:3), Jizera Káraný B - Sokol Velké Popovice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázová Aneta 0:4, Jarý Jan 2:2, Cafmeyer Nathan 1:3, Pivoňka Bedřich 1:3, body hostů: Hozman Luděk 4:0, Procházka Martin 3:1, Tyller Jiří 4:0, Hynek Jaroslav 1:3), Sokol Zvánovice - TJ Spartak Čelákovice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Jan 2:2, Strnad Václav 1:3, Krčmář Daniel 0:4, Hobík Zdeněk 2:2, body hostů: Čech Jakub 1:3, Čech Ondřej 4:0, Dvořák Jakub 2:2, Wolf Josef 4:0),
2. kolo:
TTC Říčany G - TJ Spartak Čelákovice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Severa Lukáš 2:2, Havlík Šimon 1:3, Jaroš Petr 2:2, Bébr Leoš 2:2, body hostů: Čech Ondřej 3:1, Knor Tomáš 4:0, Čech Jakub 0:4, Wolf Josef 2:2), Sokol Velké Popovice D - Sokol Zvánovice 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Ondřej 4:0, Tyller Jiří 4:0, Hozman Luděk 4:0, Procházka Martin 4:0, body hostů: Hobík Zdeněk 0:4, Kubíček Jan 0:4, Strnad Václav 0:4, Krčmář Daniel 0:4), TJ Sokol Nehvizdy B - Jizera Káraný B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Pavel 1:3, Holub Daniel 1:3, Znamenáček Petr 2:2, Pastír Roman 2:2, body hostů: Jarý Jan 4:0, Cafmeyer Nathan 4:0, Leistner Petr 1:3, Pivoňka Bedřich 1:3), Sokol Líbeznice D - Sokol Mratín B 9:9 (zápis, čtyřhry 2:0, body domácích: Švinger Jan 2:2, Srbek Jiří 2:2, Smetana Roman 1:1, Švec Karel 0:4, Hejný Miroslav 2:0, body hostů: Carda Roman 1:3, Kápar Miroslav 2:2, Semerák Lukáš 3:1, Slouka Martin 3:1), TTC Říčany F - TJ Sokol Nehvizdy A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Adam 4:0, Navrátil Pavel 2:2, Dušek Zdeněk 3:1, Kohout Jindřich 3:1, body hostů: Macko Arnošt 0:4, Macko Lukáš 1:3, Jankovská Iveta 1:3, Liehm Ondřej 2:2), TJ Spartak Čelákovice E - SKST Úvaly D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lágner Václav 3:1, Marfinec Václav 0:1, Ulman Jiří 0:4, Macková Dana 1:3, Tvrdý Vladimír 1:2, body hostů: Coufal Petr 4:0, Procházka Milan 3:1, Ženíšek Zbyněk 1:3, Kuběna Ondřej 3:1),
3. kolo:
SKST Úvaly D - TTC Říčany G -:- (zrušeno), TJ Sokol Nehvizdy A - TJ Spartak Čelákovice E -:- (zrušeno), Sokol Mratín B - TTC Říčany F -:- (zrušeno), Jizera Káraný B - Sokol Líbeznice D -:- (zrušeno), Sokol Zvánovice - TJ Sokol Nehvizdy B -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice D - Sokol Velké Popovice D -:- (zrušeno),
4. kolo:
TTC Říčany G - Sokol Velké Popovice D -:- (zrušeno), TJ Sokol Nehvizdy B - TJ Spartak Čelákovice D -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice D - Sokol Zvánovice -:- (zrušeno), TTC Říčany F - Jizera Káraný B -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice E - Sokol Mratín B -:- (zrušeno), SKST Úvaly D - TJ Sokol Nehvizdy A -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Sokol Nehvizdy A - TTC Říčany G -:- (zrušeno), Sokol Mratín B - SKST Úvaly D -:- (zrušeno), Jizera Káraný B - TJ Spartak Čelákovice E -:- (zrušeno), Sokol Zvánovice - TTC Říčany F -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice D - Sokol Líbeznice D -:- (zrušeno), Sokol Velké Popovice D - TJ Sokol Nehvizdy B -:- (zrušeno),
6. kolo:
TTC Říčany G - TJ Sokol Nehvizdy B -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice D - Sokol Velké Popovice D -:- (zrušeno), TTC Říčany F - TJ Spartak Čelákovice D -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice E - Sokol Zvánovice -:- (zrušeno), SKST Úvaly D - Jizera Káraný B -:- (zrušeno), TJ Sokol Nehvizdy A - Sokol Mratín B -:- (zrušeno),
7. kolo:
Sokol Mratín B - TTC Říčany G -:- (zrušeno), Jizera Káraný B - TJ Sokol Nehvizdy A -:- (zrušeno), Sokol Zvánovice - SKST Úvaly D -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Spartak Čelákovice E -:- (zrušeno), Sokol Velké Popovice D - TTC Říčany F -:- (zrušeno), TJ Sokol Nehvizdy B - Sokol Líbeznice D -:- (zrušeno),
8. kolo:
TTC Říčany G - Sokol Líbeznice D -:- (zrušeno), TTC Říčany F - TJ Sokol Nehvizdy B -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice E - Sokol Velké Popovice D -:- (zrušeno), SKST Úvaly D - TJ Spartak Čelákovice D -:- (zrušeno), TJ Sokol Nehvizdy A - Sokol Zvánovice -:- (zrušeno), Sokol Mratín B - Jizera Káraný B -:- (zrušeno),
9. kolo:
Jizera Káraný B - TTC Říčany G -:- (zrušeno), Sokol Zvánovice - Sokol Mratín B -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Nehvizdy A -:- (zrušeno), Sokol Velké Popovice D - SKST Úvaly D -:- (zrušeno), TJ Sokol Nehvizdy B - TJ Spartak Čelákovice E -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice D - TTC Říčany F -:- (zrušeno),
10. kolo:
TTC Říčany G - TTC Říčany F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Severa Lukáš 2:2, Tůma Adam 0:4, Stárek Karel nejml. 1:3, Severa Lukáš st. 2:2, body hostů: Hobzík Ondřej 2:2, Mencl Adam 4:0, Navrátil Pavel 4:0, Menclová Kateřina 1:3), TJ Spartak Čelákovice E - Sokol Líbeznice D -:- (zrušeno), SKST Úvaly D - TJ Sokol Nehvizdy B -:- (zrušeno), TJ Sokol Nehvizdy A - Sokol Velké Popovice D -:- (zrušeno), Sokol Mratín B - TJ Spartak Čelákovice D -:- (zrušeno), Jizera Káraný B - Sokol Zvánovice -:- (zrušeno),
11. kolo:
Sokol Zvánovice - TTC Říčany G -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice D - Jizera Káraný B -:- (zrušeno), Sokol Velké Popovice D - Sokol Mratín B -:- (zrušeno), TJ Sokol Nehvizdy B - TJ Sokol Nehvizdy A -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice D - SKST Úvaly D -:- (zrušeno), TTC Říčany F - TJ Spartak Čelákovice E -:- (zrušeno),
12. kolo:
TTC Říčany G - TJ Spartak Čelákovice E -:- (zrušeno), TTC Říčany F - SKST Úvaly D -:- (zrušeno), Sokol Líbeznice D - TJ Sokol Nehvizdy A -:- (zrušeno), TJ Sokol Nehvizdy B - Sokol Mratín B -:- (zrušeno), Sokol Velké Popovice D - Jizera Káraný B -:- (zrušeno), TJ Spartak Čelákovice D - Sokol Zvánovice -:- (zrušeno),
13. kolo:
TJ Spartak Čelákovice D - TTC Říčany G -:-, Sokol Zvánovice - Sokol Velké Popovice D -:-, Jizera Káraný B - TJ Sokol Nehvizdy B -:-, Sokol Mratín B - Sokol Líbeznice D -:-, TJ Sokol Nehvizdy A - TTC Říčany F -:-, SKST Úvaly D - TJ Spartak Čelákovice E -:-,
14. kolo:
TTC Říčany G - SKST Úvaly D -:-, TJ Spartak Čelákovice E - TJ Sokol Nehvizdy A -:-, TTC Říčany F - Sokol Mratín B -:-, Sokol Líbeznice D - Jizera Káraný B -:-, TJ Sokol Nehvizdy B - Sokol Zvánovice -:-, Sokol Velké Popovice D - TJ Spartak Čelákovice D -:-,
15. kolo:
Sokol Velké Popovice D - TTC Říčany G -:-, TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Nehvizdy B -:-, Sokol Zvánovice - Sokol Líbeznice D -:-, Jizera Káraný B - TTC Říčany F -:-, Sokol Mratín B - TJ Spartak Čelákovice E -:-, TJ Sokol Nehvizdy A - SKST Úvaly D -:-,
16. kolo:
TTC Říčany G - TJ Sokol Nehvizdy A -:-, SKST Úvaly D - Sokol Mratín B -:-, TJ Spartak Čelákovice E - Jizera Káraný B -:-, TTC Říčany F - Sokol Zvánovice -:-, Sokol Líbeznice D - TJ Spartak Čelákovice D -:-, TJ Sokol Nehvizdy B - Sokol Velké Popovice D -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Nehvizdy B - TTC Říčany G -:-, Sokol Velké Popovice D - Sokol Líbeznice D -:-, TJ Spartak Čelákovice D - TTC Říčany F -:-, Sokol Zvánovice - TJ Spartak Čelákovice E -:-, Jizera Káraný B - SKST Úvaly D -:-, Sokol Mratín B - TJ Sokol Nehvizdy A -:-,
18. kolo:
TTC Říčany G - Sokol Mratín B -:-, TJ Sokol Nehvizdy A - Jizera Káraný B -:-, SKST Úvaly D - Sokol Zvánovice -:-, TJ Spartak Čelákovice E - TJ Spartak Čelákovice D -:-, TTC Říčany F - Sokol Velké Popovice D -:-, Sokol Líbeznice D - TJ Sokol Nehvizdy B -:-,
19. kolo:
Sokol Líbeznice D - TTC Říčany G -:-, TJ Sokol Nehvizdy B - TTC Říčany F -:-, Sokol Velké Popovice D - TJ Spartak Čelákovice E -:-, TJ Spartak Čelákovice D - SKST Úvaly D -:-, Sokol Zvánovice - TJ Sokol Nehvizdy A -:-, Jizera Káraný B - Sokol Mratín B -:-,
20. kolo:
TTC Říčany G - Jizera Káraný B -:-, Sokol Mratín B - Sokol Zvánovice -:-, TJ Sokol Nehvizdy A - TJ Spartak Čelákovice D -:-, SKST Úvaly D - Sokol Velké Popovice D -:-, TJ Spartak Čelákovice E - TJ Sokol Nehvizdy B -:-, TTC Říčany F - Sokol Líbeznice D -:-,
21. kolo:
TTC Říčany F - TTC Říčany G 14:4 (zrušeno, čtyřhry 2:0, body domácích: Mencl Adam 4:0, Hobzík Ondřej 2:2, Navrátil Pavel 3:1, Peřinová Adéla 3:1, body hostů: Severa Lukáš 3:1, Tůma Adam 1:3, Heisler Petr 0:4, Stárek Karel nejml. 0:4), Sokol Líbeznice D - TJ Spartak Čelákovice E -:-, TJ Sokol Nehvizdy B - SKST Úvaly D -:-, Sokol Velké Popovice D - TJ Sokol Nehvizdy A -:-, TJ Spartak Čelákovice D - Sokol Mratín B -:-, Sokol Zvánovice - Jizera Káraný B -:-,
22. kolo:
TTC Říčany G - Sokol Zvánovice -:-, Jizera Káraný B - TJ Spartak Čelákovice D -:-, Sokol Mratín B - Sokol Velké Popovice D -:-, TJ Sokol Nehvizdy A - TJ Sokol Nehvizdy B -:-, SKST Úvaly D - Sokol Líbeznice D -:-, TJ Spartak Čelákovice E - TTC Říčany F -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy