Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Zbraslavice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlasák Ota 1:2, Váša Jan 2:2, Švarc Petr 1:3, Čtveráček Martin 2:2, WO 0:1, body hostů: Somberg Petr 3:1, Fuchs Martin 2:1, Světlík Milan ml. 1:3, Hnízdo Petr 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Čáslav D - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beran Stanislav 0:3, Sosnovec Martin ml. 0:4, Kotrba Jaroslav 2:2, Stínil Václav 3:1, WO 0:1, body hostů: Němec Marek 2:0, Jandejsek Zdeněk 2:1, Förster Vojtěch 3:1, Herout Václav 3:1, Langer Josef 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Malín C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolman Leon 2:0, Sytař Dan 0:2, Kárník Jiří 1:2, Křenovský Štěpán 0:1, WO 7:1, body hostů: Sosnovec Bohumil 3:1, Růžička Daniel 1:2, Kvíz Martin 1:0, WO 1:7), Sokol Močovice B - TJ Sokol Čáslav C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Ondřej 2:2, Kristek Ondřej 1:1, Dejnožka Tomáš 1:2, Dastych Jiří 2:2, Novotný Luboš 0:2, WO 0:1, body hostů: Šorejs Jaroslav 1:3, Kořínek Zdeněk 3:1, Líska David 2:2, Kasal Jan 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Starkoč - SKP Olympia Kutná Hora A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čakovský Karel 0:1, Palát Dominik 2:2, Čakovský Michal 2:2, Čakovský Milan st. 4:0, WO 0:3, body hostů: Darius Stanislav 2:2, Zajíček Ivan 1:2, Vrána Miroslav 0:3, Kunášek Josef 2:1, WO 3:0),
2. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - SKP Olympia Kutná Hora A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Světlík Milan ml. 3:1, Hnízdo Petr 1:3, Somberg Petr 3:1, Fuchs Martin 1:3, body hostů: Darius Stanislav 3:1, Zajíček Ivan 3:1, Kunášek Josef 2:2, Chyba Jaroslav 0:4), TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Starkoč 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šorejs Jaroslav 1:3, Kořínek Zdeněk 1:3, Líska Filip 2:2, Petržílka Ondřej 3:1, body hostů: Čakovský Milan st. 4:0, Palát Dominik 2:2, Čakovský Michal 3:1, Čakovský Karel 0:1, Kozák Pavel 0:3), TJ Sokol Malín C - Sokol Močovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cihlář Jan 2:1, Jirásek Zdeněk 2:1, Kořínek Milan 2:1, Kvíz Martin 2:2, WO 0:3, body hostů: Novotný Ondřej 1:3, Kristek Ondřej 3:0, Dejnožka Tomáš 0:3, Dastych Jiří 1:2, WO 3:0), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Malín D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jandejsek Zdeněk 3:0, Němec Marek 2:1, Herout Václav 3:0, Babka Dominik 2:0, WO 5:0, body hostů: Kárník Jiří 0:3, Sytař Dan 1:3, Fryml Filip 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Čáslav D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Petr 2:1, Vlasák Ota 1:1, Čtveráček Martin 3:0, Váša Jan 2:2, WO 2:2, body hostů: Stínil Václav 3:1, Širák Daniel 1:2, Kotrba Jaroslav 0:3, Beran Stanislav 0:2, WO 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Zbraslavice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Širák Daniel 0:3, Kotrba Jaroslav 2:2, Beran Stanislav 0:4, Stínil Václav 1:2, WO 2:0, body hostů: Somberg Petr 2:1, Fuchs Martin 3:0, Světlík Milan ml. 3:1, Hnízdo Petr 3:1, WO 0:2), TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Uhlířské Janovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fryml Filip 2:2, Kárník Jiří 0:2, Kolman Leon 4:0, Křenovský Štěpán 2:2, Sytař Dan 2:0, body hostů: Váša Jan 3:1, Pufler Václav 1:3, Vlasák Ota 0:4, Švarc Petr 2:2), Sokol Močovice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Ondřej 0:4, Kristek Ondřej 2:2, Dastych Jiří 2:2, Dejnožka Tomáš 0:4, body hostů: Jandejsek Pavel 4:0, Jandejsek Zdeněk 4:0, Herout Václav 2:2, Němec Marek 2:0, Langer Josef 0:2), TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Malín C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čakovský Milan ml. 1:1, Palát Dominik 0:2, Čakovský Milan st. 3:0, Čakovský Michal 2:0, WO 8:0, body hostů: Kořínek Milan 2:1, Jirásek Zdeněk 1:2, Sosnovec Bohumil 0:3, WO 0:8), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Čáslav C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Darius Stanislav 3:1, Kunášek Josef 3:1, Zajíček Ivan 3:1, Vrána Miroslav 0:4, body hostů: Petržílka Ondřej 3:1, Kořínek Zdeněk 2:2, Šorejs Jaroslav 1:3, Líska David 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Čáslav C -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín C - SKP Olympia Kutná Hora A -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Starkoč -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - Sokol Močovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Malín D -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Starkoč -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora A - Sokol Močovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Malín D -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Čáslav D -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Uhlířské Janovice B -:- (zrušeno),
6. kolo:
TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Zbraslavice A -:- (zrušeno), Sokol Močovice B - TJ Sokol Čáslav D -:- (zrušeno), TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Uhlířské Janovice B -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Malín C -:- (zrušeno),
7. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Malín C -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Čáslav C -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - SKP Olympia Kutná Hora A -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Starkoč -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín D - Sokol Močovice B -:- (zrušeno),
8. kolo:
Sokol Močovice B - TJ Sokol Zbraslavice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Malín D -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Čáslav D -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Uhlířské Janovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B -:- (zrušeno),
9. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Zbraslavice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Malín C -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Čáslav C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stínil Václav 3:1, Beran Stanislav 3:1, Reimann Jakub 2:2, Širák Daniel 3:1, body hostů: Kasal Jan 3:1, Líska David 2:2, Smetana Filip 0:4, Kratochvíl Šimon 0:4), TJ Sokol Malín D - SKP Olympia Kutná Hora A -:- (zrušeno), Sokol Močovice B - TJ Sokol Starkoč -:- (zrušeno),
10. kolo:
SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Zbraslavice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Čáslav C -:- (zrušeno), Sokol Močovice B - TJ Sokol Malín C -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín D - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Uhlířské Janovice B -:- (zrušeno),
11. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Čáslav D -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Malín D -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - Sokol Močovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Starkoč -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav C - SKP Olympia Kutná Hora A -:- (zrušeno),
12. kolo:
TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Zbraslavice A -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Malín C -:- (zrušeno), TJ Sokol Starkoč - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B -:- (zrušeno), Sokol Močovice B - TJ Sokol Uhlířské Janovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Čáslav D -:- (zrušeno),
13. kolo:
TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Zbraslavice A -:- (zrušeno), Sokol Močovice B - SKP Olympia Kutná Hora A -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Čáslav C -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav D - TJ Sokol Malín C -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B -:- (zrušeno),
14. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Malín D -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav D - Sokol Močovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Starkoč -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - SKP Olympia Kutná Hora A -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Čáslav C -:- (zrušeno),
15. kolo:
TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Zbraslavice A -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Uhlířské Janovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Starkoč - TJ Sokol Čáslav D -:- (zrušeno), Sokol Močovice B - TJ Sokol Malín D -:- (zrušeno),
16. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - TJ Sokol Uhlířské Janovice B -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Čáslav D -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Malín D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Bohumil 2:2, Faltín Antonín 2:0, Kvíz Martin 1:2, Beňuš Petr 4:0, Jirásek Zdeněk 1:0, WO 1:1, body hostů: Fryml Filip 1:3, Křenovský Štěpán 1:3, Kolman Leon 2:1, Sytař Dan 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Čáslav C - Sokol Močovice B -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Starkoč -:- (zrušeno),
17. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - Sokol Močovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín D - TJ Sokol Starkoč -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav D - SKP Olympia Kutná Hora A -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice B - TJ Sokol Čáslav C -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sokol Malín C -:- (zrušeno),
18. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín C - TJ Sokol Uhlířské Janovice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Čáslav C - TJ Sokol Čáslav D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Filip 4:0, Kořínek Zdeněk 4:0, Šorejs Jaroslav 4:0, Petržílka Ondřej 4:0, body hostů: Mundil Robert 0:4, Sosnovec Martin ml. 0:4, Řezníček Jan 0:4, Svoboda Michal 0:4), SKP Olympia Kutná Hora A - TJ Sokol Malín D -:- (zrušeno), TJ Sokol Starkoč - Sokol Močovice B -:- (zrušeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy