Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 2. třídy
1. kolo:
SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Zbraslavice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírek David 3:1, Vaněk Jiří 1:1, Vlach Luděk 0:4, Hurt Jan 1:3, Krupička Jaroslav 1:1, body hostů: Hnízdo Petr 3:1, Břečka Josef 2:2, Jandík Luboš 3:1, Fuchs Josef 2:2), TJ Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Josef 2:0, Lepič Jaroslav 3:1, Frajt František 3:0, Novotný Pavel 4:0, Šmíd Jan 1:1, WO 0:1, body hostů: Kupsa Radim 0:4, Kupsa Tomáš 0:4, Baloun Jan 2:2, Fuchsová Kateřina 0:2, Fuchsová Adéla 0:1, WO 1:0), TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Malín E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Milan 4:0, Zikmunda Petr 2:2, Zatřepálek Filip 1:3, Hervertová Natálie 0:4, body hostů: Fiedler Jan 0:2, Kárník Jiří 3:1, Svoboda Jiří 2:2, Sosnovec Bohumil 3:1, Veverková Kateřina 1:1), Sokol Močovice C - TJ Sokol Malešov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hatala Peter 3:1, Novotný Luboš 2:0, Kvaček Miloslav 4:0, Ronovský Milan 4:0, Stojanov Alexandr 0:2, body hostů: Kapička Aleš 1:3, Douda Jiří 0:4, Mráz Zdeněk 1:3, Kamenář Jan 1:3), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Uhlířské Janovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jajčišin Martin 3:1, Babka Dominik 3:1, Cendelín Filip 2:1, Förster Tomáš 2:2, Förster Josef 1:0, body hostů: Pufler Václav 4:0, Puflerová Markéta 1:3, Nešpor Miroslav 0:4, Skalický Tomáš 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Zbraslavice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mulenková Eva 3:1, Král Jiří 2:1, Šimková Aneta 3:1, Pufler Václav 4:0, WO 1:0, body hostů: Břečka Josef 0:4, Jandík Luboš 2:2, Fuchs Josef 1:2, Stoklasa Jan 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kapička Aleš 0:4, Melvald Lukáš 2:2, Douda Jiří 2:2, Starý Milan 0:4, body hostů: Cendelín Filip 2:2, Babka Dominik 4:0, Jajčišin Martin 2:2, Vacík Patrick 4:0), TJ Sokol Chlístovice - Sokol Močovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Milan 2:2, Křemenák Josef 0:2, Podholová Soňa 1:3, Franc Lukáš 3:1, Král Miloslav 2:0, body hostů: Ronovský Milan 2:2, Hatala Peter 4:0, Novotný Luboš 1:3, Kvaček Miloslav 1:3), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Malín E 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Friš Miroslav 4:0, Baloun Jan 1:3, Nácovský Ondřej 4:0, Fuchsová Adéla 1:3, WO 1:0, body hostů: Sosnovec Bohumil 2:2, Fiedler Jan 2:2, Svoboda Jiří 2:2, Veverková Kateřina 0:4, WO 0:1), SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Kácov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírek David 3:0, Vlach Luděk 0:1, Krupička Jaroslav 0:3, Vaněk Jiří 3:0, Hurt Jan 1:1, WO 4:0, body hostů: Novotný Pavel 0:2, Frajt František 2:2, Lepič Jaroslav 2:2, Svoboda Josef 1:1, WO 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Zbraslavice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kohout Milan 1:2, Lepič Jaroslav 1:3, Frajt František 2:1, Novotný Pavel 1:3, Svoboda Josef 0:1, WO 1:0, body hostů: Hnízdo Petr 4:0, Jandík Luboš 2:2, Břečka Josef 3:1, Fuchs Josef 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Malín E - SKP Olympia Kutná Hora B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 0:4, Veverková Kateřina 0:4, Uhrová Tereza 0:4, Fiedler Jan 0:2, Kárník Jiří 2:0, body hostů: Kačírek David 3:1, Krupička Jaroslav 3:1, Chyba Jaroslav 2:0, Hurt Jan 4:0, Vaněk Jiří 2:0), Sokol Močovice C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hatala Peter 4:0, Novotný Luboš 0:4, Kvaček Miloslav 2:1, Ronovský Milan 4:0, WO 0:1, body hostů: Herout Václav 2:2, Friš Miroslav 1:3, Nácovský Ondřej 1:3, Dolejš Ladislav 1:2, WO 1:0), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Chlístovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Förster Vojtěch 2:2, Babka Dominik 2:2, Jajčišin Martin 0:4, Vacík Patrick 3:1, body hostů: Franc Lukáš 4:0, Zikmunda Petr 1:3, Podholová Soňa 3:1, Sojka Tomáš 1:3), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Malešov 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mulenková Eva 4:0, Král Jiří 4:0, Šimková Aneta 2:2, WO 0:5, body hostů: Melvald Lukáš 1:2, Douda Jiří 1:2, Kamenář Jan 0:3, Mráz Zdeněk 0:3, WO 5:0),
4. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Malešov -:- (zrušeno), TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Uhlířské Janovice C -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fuchsová Kateřina 1:3, Dolejš Ladislav 1:3, Fuchsová Adéla 1:3, Herout Václav 3:1, body hostů: Babka Dominik 3:1, Förster Josef 1:2, Förster Vojtěch 4:0, Cendelín Filip 2:2, Förster Tomáš 0:1), SKP Olympia Kutná Hora B - Sokol Močovice C -:- (zrušeno), TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Malín E -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - Sokol Močovice C -:- (zrušeno), TJ Sokol Malešov - TJ Sokol Malín E -:- (zrušeno), TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Kácov -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - SKP Olympia Kutná Hora B -:- (zrušeno),
6. kolo:
TJ Sokol Malín E - TJ Sokol Zbraslavice B -:- (zrušeno), Sokol Močovice C - TJ Sokol Kácov -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - SKP Olympia Kutná Hora B -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C -:- (zrušeno), TJ Sokol Malešov - TJ Sokol Chlístovice -:- (zrušeno),
7. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Chlístovice -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Malešov -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Uhlířské Janovice C -:- (zrušeno), TJ Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín E - Sokol Močovice C -:- (zrušeno),
8. kolo:
Sokol Močovice C - TJ Sokol Zbraslavice B -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Malín E -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Kácov -:- (zrušeno), TJ Sokol Malešov - SKP Olympia Kutná Hora B -:- (zrušeno), TJ Sokol Chlístovice - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C -:- (zrušeno),
9. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Zbraslavice B -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Chlístovice -:- (zrušeno), TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Malešov -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín E - TJ Sokol Uhlířské Janovice C -:- (zrušeno), Sokol Močovice C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D -:- (zrušeno),
10. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Uhlířské Janovice C -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Malešov -:- (zrušeno), Sokol Močovice C - TJ Sokol Chlístovice -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín E - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C -:- (zrušeno), TJ Sokol Kácov - SKP Olympia Kutná Hora B -:- (zrušeno),
11. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Kácov -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Malín E -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - Sokol Močovice C -:- (zrušeno), TJ Sokol Chlístovice - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D -:- (zrušeno), TJ Sokol Malešov - TJ Sokol Uhlířské Janovice C -:- (zrušeno),
12. kolo:
TJ Sokol Malešov - TJ Sokol Zbraslavice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Chlístovice -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babka Dominik 3:1, Förster Vojtěch 3:1, Jajčišin Martin 0:4, Vacík Patrick 2:2, body hostů: Herout Václav 3:1, Friš Miroslav 3:1, Dolejš Ladislav 1:3, Nácovský Ondřej 1:3), Sokol Močovice C - SKP Olympia Kutná Hora B -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín E - TJ Sokol Kácov -:- (zrušeno),
13. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Zbraslavice B -:- (zrušeno), Sokol Močovice C - TJ Sokol Uhlířské Janovice C -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín E - TJ Sokol Malešov -:- (zrušeno), TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Chlístovice -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C -:- (zrušeno),
14. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - TJ Sokol Malín E -:- (zrušeno), TJ Sokol Kácov - Sokol Močovice C -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Uhlířské Janovice C -:- (zrušeno), TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Malešov -:- (zrušeno),
15. kolo:
TJ Sokol Chlístovice - TJ Sokol Zbraslavice B -:- (zrušeno), TJ Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - SKP Olympia Kutná Hora B -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - TJ Sokol Kácov -:- (zrušeno), Sokol Močovice C - TJ Sokol Malín E -:- (zrušeno),
16. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - SKP Olympia Kutná Hora B -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Kácov -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín E - TJ Sokol Chlístovice -:- (zrušeno), TJ Sokol Malešov - Sokol Močovice C -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D -:- (zrušeno),
17. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - Sokol Močovice C -:- (zrušeno), TJ Sokol Malín E - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D -:- (zrušeno), TJ Sokol Kácov - TJ Sokol Uhlířské Janovice C -:- (zrušeno), SKP Olympia Kutná Hora B - TJ Sokol Malešov -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C - TJ Sokol Chlístovice -:- (zrušeno),
18. kolo:
TJ Sokol Zbraslavice B - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C -:- (zrušeno), TJ Sokol Chlístovice - SKP Olympia Kutná Hora B -:- (zrušeno), TJ Sokol Malešov - TJ Sokol Kácov -:- (zrušeno), TJ Sokol Uhlířské Janovice C - TJ Sokol Malín E -:- (zrušeno), SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D - Sokol Močovice C -:- (zrušeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy