Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor
1. kolo:
TTC Siko Orlová E - KLUBsten Karviná B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sionkala Eduard 2:1, Adamczyk Vladimír 3:1, Wilk Adam 4:0, Blucha Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Novák František 2:2, Górecki Bronislav 0:3, Reitz Aleš 1:3, Šopa Miroslav 0:4, WO 1:0), SKST Baník Havířov F - TJ Slavoj Český Těšín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Olejník Oliver 1:3, Janošec Jakub 2:2, Přeček Erik 4:0, Balvar Oliver 4:0, body hostů: Heczko Kazimierz 2:2, Daníšek Richard 1:3, Brudny Sebastian 0:4, Zíka Tadeáš 2:2), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - TJ Sokol Rychvald A -:- (odloženo), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - SK Slavia Orlová C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štětina Lukáš 4:0, Antlová Vanesa 0:4, Wewiórka Adam 1:3, Matuš Jiří 4:0, body hostů: Balica Lukáš 2:2, Valčák Petr 2:2, Čempel Milan 2:2, Šeliga Roman 1:3),
2. kolo:
TTC Siko Orlová E - TJ Slavoj Český Těšín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sionkala Eduard 2:2, Adamczyk Vladimír 2:2, Wilk Adam 3:1, Blucha Tomáš 2:2, body hostů: Heczko Kazimierz 3:1, Daníšek Richard 2:2, Brudny Sebastian 0:4, Zíka Tadeáš 2:2), SKST Baník Havířov F - KLUBsten Karviná B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Olejník Oliver 0:2, Přeček Erik 4:0, Balvar Oliver 4:0, Balvar Adam 3:0, Janošec Jakub 2:0, WO 0:1, body hostů: Novák František 1:2, Šopa Miroslav 0:4, Górecki Bronislav 0:4, Reitz Aleš 1:3, WO 1:0), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - SK Slavia Orlová C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budirský Roman 2:2, Motak Jiří 1:3, Chlán Vladimír 0:4, Fusek Radovan 2:2, body hostů: Škerko Milan 4:0, Čempel Milan 3:1, Valčák Petr 1:3, Balica Lukáš 3:1), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TJ Sokol Rychvald A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štětina Lukáš 4:0, Štětina Ondřej 2:2, Antlová Vanesa 0:4, Matuš Jiří 4:0, body hostů: Hašek Jan 2:2, Prokel Radim 2:2, Pociskova Alena 1:3, Urbánek Dušan 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Bohumín A - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz A - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno), KLUBsten Karviná B - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín C - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno),
4. kolo:
TJ Sokol Bohumín A - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz A - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno), KLUBsten Karviná B - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín C - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno),
5. kolo:
TTC Siko Orlová E - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov F - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno), TJ Sokol Bohumín A - TJ Sokol Rychvald A -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz A - SK Slavia Orlová C -:- (zrušeno),
6. kolo:
TTC Siko Orlová E - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov F - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno), TJ Sokol Bohumín A - SK Slavia Orlová C -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz A - TJ Sokol Rychvald A -:- (zrušeno),
7. kolo:
TJ Sokol Rychvald A - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno), KLUBsten Karviná B - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín C - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno),
8. kolo:
TJ Sokol Rychvald A - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno), KLUBsten Karviná B - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín C - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno),
9. kolo:
TJ Sokol Bohumín A - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz A - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno), TJ Sokol Rychvald A - KLUBsten Karviná B -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - TJ Slavoj Český Těšín C -:- (zrušeno),
10. kolo:
TJ Sokol Bohumín A - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz A - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno), TJ Sokol Rychvald A - TJ Slavoj Český Těšín C -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - KLUBsten Karviná B -:- (zrušeno),
11. kolo:
TJ Sokol Bohumín A - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno), TJ Sokol Rychvald A - SK Slavia Orlová C -:- (zrušeno), KLUBsten Karviná B - TJ Slavoj Český Těšín C -:- (zrušeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno), TTC Siko Orlová E - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno),
12. kolo:
TJ Sokol Chotěbuz A - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - TJ Sokol Rychvald A -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín C - KLUBsten Karviná B -:- (zrušeno), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov F - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno),
13. kolo:
KLUBsten Karviná B - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín C - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno), TJ Sokol Rychvald A - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno),
14. kolo:
TJ Slavoj Český Těšín C - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno), KLUBsten Karviná B - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B -:- (zrušeno), TJ Sokol Rychvald A - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově -:- (zrušeno),
15. kolo:
TTC Siko Orlová E - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov F - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - KLUBsten Karviná B -:- (zrušeno), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TJ Slavoj Český Těšín C -:- (zrušeno),
16. kolo:
SKST Baník Havířov F - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno), TTC Siko Orlová E - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - KLUBsten Karviná B -:- (zrušeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - TJ Slavoj Český Těšín C -:- (zrušeno),
17. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno), TJ Sokol Rychvald A - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno),
18. kolo:
CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TTC Siko Orlová E -:- (zrušeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - SKST Baník Havířov F -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová C - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno), TJ Sokol Rychvald A - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno),
19. kolo:
TTC Siko Orlová E - TJ Sokol Rychvald A -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov F - SK Slavia Orlová C -:- (zrušeno), TJ Sokol Bohumín A - KLUBsten Karviná B -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz A - TJ Slavoj Český Těšín C -:- (zrušeno),
20. kolo:
SKST Baník Havířov F - TJ Sokol Rychvald A -:- (zrušeno), TTC Siko Orlová E - SK Slavia Orlová C -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz A - KLUBsten Karviná B -:- (zrušeno), TJ Sokol Bohumín A - TJ Slavoj Český Těšín C -:- (zrušeno),
21. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno), KLUBsten Karviná B - TJ Sokol Rychvald A -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín C - SK Slavia Orlová C -:- (zrušeno),
22. kolo:
CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TJ Sokol Bohumín A -:- (zrušeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - TJ Sokol Chotěbuz A -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín C - TJ Sokol Rychvald A -:- (zrušeno), KLUBsten Karviná B - SK Slavia Orlová C -:- (zrušeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy