Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 1. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Rychvald B - T3 Table Tennis Těrlicko 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pociskova Alena 1:3, Kusýn Pavel 0:4, Vrožina Vlastimil 0:4, Serafín Jiří 1:3, body hostů: Schneeberger Antonín 3:1, Barabasz Gustav 4:0, Snášel František 4:0, Erban Čestmír 3:1), TJ Sokol Záblatí C - TJ Slavoj Český Těšín D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cieslar Dominik 2:2, Sajko Rostislav 2:2, Frycz Adam 1:3, Plasgura Dominik 0:4, body hostů: Brudny Sebastian 3:1, Janeczek Ondřej 1:3, Sagan Jakub 3:1, Szczelina Krystian 4:0), TJ Sokol Chotěbuz B - TJ Sokol Záblatí B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palowski Vít 1:3, Bican Rene st. 0:2, Roman Břetislav 1:3, Cienciala Daniel 0:4, Slowiaczek Tomasz 0:2, body hostů: Palička Jiří 4:0, Koch Petr 4:0, Jochym David 2:0, Táborská Eliška 3:1, Pavlas David 1:1), KlubSten Karviná C - TJ Sokol Bohumín B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Tomáš 0:4, Břenková Kristina 0:4, Břenek Jiří 0:4, Martinovský Ondřej 0:4, body hostů: Vicherek Pavel 4:0, Frenzel Petr 4:0, Sivek Martin 4:0, Prefetová Lucie 4:0), SK Slavia Orlová D - TTC Siko Orlová F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelikán Antonín 4:0, Fusek Jan 1:3, Swaczyna Bruno 3:1, Lukášová Lenka 1:3, body hostů: Florková Adela 2:2, Valošek Pavel 3:1, Valošková Jana 1:3, Sitková Valentina 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Rychvald B - TJ Slavoj Český Těšín D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pociskova Alena 4:0, Serafín Jiří 4:0, Kusýn Pavel 4:0, Serafín Jaromír 3:1, body hostů: Brudny Sebastian 1:3, Sagan Jakub 0:4, Janeczek Ondřej 0:4, Szczelina Krystian 0:4), TJ Sokol Záblatí C - T3 Table Tennis Těrlicko 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cieslar Dominik 0:4, Sajko Rostislav 0:4, Frycz Adam 0:4, Plasgura Dominik 0:2, Vančík Filip 0:2, body hostů: Erban Čestmír 4:0, Krzystek Ivo 4:0, Snášel František 4:0, Wojtyna Josef 4:0), TJ Sokol Chotěbuz B - SKST Baník Havířov G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bican Rene st. 1:3, Roman Břetislav 3:1, Palowski Vít 3:1, Cienciala Daniel 0:2, Slowiaczek Tomasz 0:2, body hostů: Gavlas Libor 2:2, Mrvečka Justin st. 2:2, Hořavka Jan 2:2, Klus Daniel 3:1), KlubSten Karviná C - TTC Siko Orlová F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Břenková Kristina 1:3, Vaněk Tomáš 1:3, Martinovský Ondřej 0:4, Pružinský Jan 1:3, body hostů: Czolko Daniel 4:0, Valošek Pavel 4:0, Sitková Valentina 4:0, Valošková Jana 1:3), SK Slavia Orlová D - TJ Sokol Bohumín B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sikora Michal 3:1, Lukášová Lenka 0:4, Swaczyna Bruno 0:4, WO 0:5, body hostů: Sivek Martin 3:0, Fišer Jan 2:1, Frenzel Petr 2:1, Prefetová Lucie 2:1, WO 5:0),
3. kolo:
TJ Sokol Bohumín B - TJ Sokol Rychvald B -:- (zrušeno), TTC Siko Orlová F - TJ Sokol Záblatí C -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov G - KlubSten Karviná C -:- (zrušeno), TJ Sokol Záblatí B - SK Slavia Orlová D -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín D - TJ Sokol Chotěbuz B -:- (zrušeno),
4. kolo:
TJ Sokol Bohumín B - TJ Sokol Záblatí C -:- (zrušeno), TTC Siko Orlová F - TJ Sokol Rychvald B -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov G - SK Slavia Orlová D -:- (zrušeno), TJ Sokol Záblatí B - KlubSten Karviná C -:- (zrušeno), T3 Table Tennis Těrlicko - TJ Sokol Chotěbuz B -:- (zrušeno),
5. kolo:
TJ Sokol Záblatí C - TJ Sokol Chotěbuz B -:- (zrušeno), KlubSten Karviná C - T3 Table Tennis Těrlicko -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová D - TJ Slavoj Český Těšín D -:- (zrušeno), TJ Sokol Bohumín B - SKST Baník Havířov G -:- (zrušeno), TTC Siko Orlová F - TJ Sokol Záblatí B -:- (zrušeno),
6. kolo:
TJ Sokol Rychvald B - TJ Sokol Chotěbuz B -:- (zrušeno), KlubSten Karviná C - TJ Slavoj Český Těšín D -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová D - T3 Table Tennis Těrlicko -:- (zrušeno), TJ Sokol Bohumín B - TJ Sokol Záblatí B -:- (zrušeno), TTC Siko Orlová F - SKST Baník Havířov G -:- (zrušeno),
7. kolo:
SKST Baník Havířov G - TJ Sokol Rychvald B -:- (zrušeno), TJ Sokol Záblatí B - TJ Sokol Záblatí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jochym David 4:0, Koch Petr 4:0, Palička Jiří 4:0, Pavlas David 2:2, body hostů: Sajko Rostislav 1:3, Cieslar Dominik 1:3, Frycz Adam 0:4, Plasgura Dominik 0:4), T3 Table Tennis Těrlicko - TJ Sokol Bohumín B -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín D - TTC Siko Orlová F -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz B - SK Slavia Orlová D -:- (zrušeno),
8. kolo:
SKST Baník Havířov G - TJ Sokol Záblatí C -:- (zrušeno), TJ Sokol Záblatí B - TJ Sokol Rychvald B -:- (zrušeno), T3 Table Tennis Těrlicko - TTC Siko Orlová F -:- (zrušeno), TJ Slavoj Český Těšín D - TJ Sokol Bohumín B -:- (zrušeno), TJ Sokol Chotěbuz B - KlubSten Karviná C -:- (zrušeno),
9. kolo:
KlubSten Karviná C - TJ Sokol Rychvald B -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová D - TJ Sokol Záblatí C -:- (zrušeno), TTC Siko Orlová F - TJ Sokol Chotěbuz B -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov G - T3 Table Tennis Těrlicko -:- (zrušeno), TJ Sokol Záblatí B - TJ Slavoj Český Těšín D -:- (zrušeno),
10. kolo:
KlubSten Karviná C - TJ Sokol Záblatí C -:- (zrušeno), SK Slavia Orlová D - TJ Sokol Rychvald B -:- (zrušeno), TJ Sokol Bohumín B - TJ Sokol Chotěbuz B -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov G - TJ Slavoj Český Těšín D -:- (zrušeno), TJ Sokol Záblatí B - T3 Table Tennis Těrlicko -:- (zrušeno),
11. kolo:
KlubSten Karviná C - SK Slavia Orlová D -:- (zrušeno), TJ Sokol Bohumín B - TTC Siko Orlová F -:- (zrušeno), SKST Baník Havířov G - TJ Sokol Záblatí B -:- (zrušeno), T3 Table Tennis Těrlicko - TJ Slavoj Český Těšín D -:- (zrušeno), TJ Sokol Rychvald B - TJ Sokol Záblatí C -:- (zrušeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy