Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY
1. kolo:
TTC KB Brázda Vrchlabí B - TJ Lokomotiva Trutnov A 10:8 (anulováno, čtyřhry 0:1, body domácích: Brázda Martin 2:1, Horák Jaroslav 2:1, Svoboda Bohumil 1:2, Šín Jiří 0:2, WO 5:1, body hostů: Jiránek Tomáš 3:0, Čurda Zdeněk 2:2, Doubek Václav 1:3, WO 1:5), TJ Tatran Hostinné "F" - TJ Trutnov - Poříčí B 4:14 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Matěják Jan 0:4, Antoš Michal 2:1, Polák Kryštof 0:4, Chmelík Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Benko Jakub 3:1, Tuček Josef 4:0, Birke Marek 3:0, Falta Martin 2:2, WO 0:1), TJ Rudník A - TJ Bernartice B 8:10 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Richard 2:2, Voňka Martin 1:3, Matěásko Jiří 2:2, Toman Luboš 2:2, body hostů: Tylš Adolf 2:2, Nikl Antonín 4:0, Voplatek Karel 3:1, Šnajdr Antonín 0:4), TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - TJ Tatran Hostinné "G" 12:6 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Havrda Luboš 1:3, Hronešová Jana 3:1, Labíková Miluše 4:0, Konrád Michal 3:1, body hostů: Kalvach Petr 3:1, Doubek Martin 1:3, Mádle Martin 0:4, Klug Otmar 1:3), TJ Sokol Velké Svatoňovice A - SK Janské Lázně A 10:8 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Kult Vladimír 3:1, Bradáč Ladislav 2:2, Copák Juraj 2:0, Landsmann Ivo 1:3, Vavřena Luboš 1:1, body hostů: Toth Vlastimil 4:0, Soukup Josef 2:2, Holub Petr 1:3, Siddall Ronald 0:4),
2. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - SK Janské Lázně A 9:9 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Jiránek Tomáš 3:1, Čurda Zdeněk 1:3, Doubek Václav 2:2, Hrušková Veronika 2:2, body hostů: Toth Vlastimil 4:0, Soukup Josef 1:3, Holub Petr 2:2, Bureš Petr 1:3), TJ Tatran Hostinné "G" - TJ Sokol Velké Svatoňovice A 12:6 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Dymák Ladislav 4:0, Doubek Martin 2:2, Dian Marek 3:1, Klug Otmar 2:1, WO 0:1, body hostů: Copák Juraj 1:2, Kult Vladimír 2:2, Landsmann Ivo 1:3, Kuťák Petr 0:4, WO 1:0), TJ Bernartice B - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" 12:6 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Nikl Antonín 4:0, Tylš Adolf 3:1, Voplatek Karel 2:2, Šnajdr Antonín 2:2, body hostů: Všetečka Martin 3:1, Havrda Luboš 1:3, Joneš Milan 0:4, Konrád Michal 1:3), TJ Trutnov - Poříčí B - TJ Rudník A 13:5 (anulováno, čtyřhry 2:0, body domácích: Falta Martin 1:3, Břeň Tomáš 3:1, Benko Jakub 3:1, Tuček Josef 4:0, body hostů: Toman Richard 1:3, Havelka Miloslav 0:4, Toman Luboš 1:3, Matěásko Jiří 3:1), TTC KB Brázda Vrchlabí B - TJ Tatran Hostinné "F" 10:8 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Šín Jiří 1:3, Svoboda Bohumil 1:3, Brázda Martin 4:0, Horák Jaroslav 4:0, body hostů: Antoš Michal 2:2, Schwab Ráchel Magdaléna 2:2, Chmelík Jan 1:3, Matěják Jan 1:3),
3. kolo:
TJ Tatran Hostinné "F" - TJ Lokomotiva Trutnov A 12:6 (anulováno, čtyřhry 0:1, body domácích: Petružálková Anna 0:1, Antoš Michal 2:1, Buchar Petr 2:1, Matěják Jan 1:2, Chmelík Jan 1:0, WO 6:0, body hostů: Jiránek Tomáš 4:0, Hrušková Veronika 0:3, Čurda Zdeněk 1:3, WO 0:6), TJ Rudník A - TTC KB Brázda Vrchlabí B 9:9 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Toman Richard 2:2, Voňka Martin 1:3, Matěásko Jiří 3:1, Toman Luboš 2:2, body hostů: Brázda Martin 3:1, Horák Jaroslav 4:0, Šín Jiří 0:2, Svoboda Bohumil 0:4, Tomeš Petr 1:1), TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - TJ Trutnov - Poříčí B 14:4 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Havrda Luboš 3:1, Labíková Miluše 2:2, Hronešová Jana 4:0, Všetečka Martin 4:0, body hostů: Falta Martin 0:4, Vašíček Karel 0:4, Tuček Josef 1:3, Birke Marek 2:2), TJ Sokol Velké Svatoňovice A - TJ Bernartice B 6:12 (anulováno, čtyřhry 0:2, body domácích: Kult Vladimír 2:2, Landsmann Ivo 1:3, Kuťák Petr 3:1, Havlas Petr 0:4, body hostů: Šnajdr Antonín 1:3, Nikl Antonín 3:1, Voplatek Karel 2:2, Tylš Adolf 4:0), SK Janské Lázně A - TJ Tatran Hostinné "G" 12:6 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Petr 4:0, Soukup Josef 2:2, Bureš Petr 1:3, Toth Vlastimil 4:0, body hostů: Doubek Martin 2:2, Klug Otmar 1:3, Rulc Bohumír 2:2, Bönisch Milan 0:4),
4. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - TJ Tatran Hostinné "G" -:- (ZRUŠENO), TJ Bernartice B - SK Janské Lázně A -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí B - TJ Sokol Velké Svatoňovice A -:- (ZRUŠENO), TTC KB Brázda Vrchlabí B - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "F" - TJ Rudník A -:- (ZRUŠENO),
5. kolo:
TJ Rudník A - TJ Lokomotiva Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - TJ Tatran Hostinné "F" -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice A - TTC KB Brázda Vrchlabí B -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně A - TJ Trutnov - Poříčí B -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "G" - TJ Bernartice B -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - TJ Bernartice B -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí B - TJ Tatran Hostinné "G" -:- (ZRUŠENO), TTC KB Brázda Vrchlabí B - SK Janské Lázně A -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "F" - TJ Sokol Velké Svatoňovice A -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník A - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - TJ Lokomotiva Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice A - TJ Rudník A -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně A - TJ Tatran Hostinné "F" -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "G" - TTC KB Brázda Vrchlabí B -:- (ZRUŠENO), TJ Bernartice B - TJ Trutnov - Poříčí B -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - TJ Trutnov - Poříčí B -:- (ZRUŠENO), TTC KB Brázda Vrchlabí B - TJ Bernartice B -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "F" - TJ Tatran Hostinné "G" 8:10 (anulováno, čtyřhry 1:1, body domácích: Antoš Michal 3:1, Chmelík Jan 1:3, Petružálková Anna 0:4, Buchar Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Kalvach Petr 2:1, Rulc Bohumír 2:2, Dymák Ladislav 2:2, Doubek Martin 2:2, WO 1:0), TJ Rudník A - SK Janské Lázně A -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - TJ Sokol Velké Svatoňovice A -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
TJ Sokol Velké Svatoňovice A - TJ Lokomotiva Trutnov A -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně A - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "G" - TJ Rudník A -:- (ZRUŠENO), TJ Bernartice B - TJ Tatran Hostinné "F" -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí B - TTC KB Brázda Vrchlabí B -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - TTC KB Brázda Vrchlabí B -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí B - TJ Tatran Hostinné "F" -:- (ZRUŠENO), TJ Bernartice B - TJ Rudník A -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "G" - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně A - TJ Sokol Velké Svatoňovice A -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
SK Janské Lázně A - TJ Lokomotiva Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice A - TJ Tatran Hostinné "G" -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - TJ Bernartice B -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník A - TJ Trutnov - Poříčí B -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "F" - TTC KB Brázda Vrchlabí B -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - TJ Tatran Hostinné "F" -:- (ZRUŠENO), TTC KB Brázda Vrchlabí B - TJ Rudník A -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí B - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" -:- (ZRUŠENO), TJ Bernartice B - TJ Sokol Velké Svatoňovice A -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "G" - SK Janské Lázně A -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
TJ Tatran Hostinné "G" - TJ Lokomotiva Trutnov A -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně A - TJ Bernartice B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice A - TJ Trutnov - Poříčí B -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - TTC KB Brázda Vrchlabí B -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník A - TJ Tatran Hostinné "F" -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - TJ Rudník A -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "F" - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" -:- (ZRUŠENO), TTC KB Brázda Vrchlabí B - TJ Sokol Velké Svatoňovice A -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí B - SK Janské Lázně A -:- (ZRUŠENO), TJ Bernartice B - TJ Tatran Hostinné "G" -:- (ZRUŠENO),
15. kolo:
TJ Bernartice B - TJ Lokomotiva Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "G" - TJ Trutnov - Poříčí B -:- (ZRUŠENO), SK Janské Lázně A - TTC KB Brázda Vrchlabí B -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice A - TJ Tatran Hostinné "F" -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - TJ Rudník A -:- (ZRUŠENO),
16. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník A - TJ Sokol Velké Svatoňovice A -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "F" - SK Janské Lázně A -:- (ZRUŠENO), TTC KB Brázda Vrchlabí B - TJ Tatran Hostinné "G" -:- (ZRUŠENO), TJ Trutnov - Poříčí B - TJ Bernartice B -:- (ZRUŠENO),
17. kolo:
TJ Trutnov - Poříčí B - TJ Lokomotiva Trutnov A -:- (ZRUŠENO), TJ Bernartice B - TTC KB Brázda Vrchlabí B -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "G" - TJ Tatran Hostinné "F" 8:10 (ANULOVÁNO, čtyřhry 1:1, body domácích: Bönisch Milan 0:4, Plecháč Jiří 0:4, Klug Otmar 4:0, Dian Marek 3:1, body hostů: Schwab Ráchel Magdaléna 2:2, Doubek Michal 2:2, Chmelík Jan 3:1, Sivák Jakub 2:2), SK Janské Lázně A - TJ Rudník A -:- (ZRUŠENO), TJ Sokol Velké Svatoňovice A - TJ Dvůr Králové n.L.,"C" -:- (ZRUŠENO),
18. kolo:
TJ Lokomotiva Trutnov A - TJ Sokol Velké Svatoňovice A -:- (ZRUŠENO), TJ Dvůr Králové n.L.,"C" - SK Janské Lázně A -:- (ZRUŠENO), TJ Rudník A - TJ Tatran Hostinné "G" -:- (ZRUŠENO), TJ Tatran Hostinné "F" - TJ Bernartice B -:- (ZRUŠENO), TTC KB Brázda Vrchlabí B - TJ Trutnov - Poříčí B -:- (ZRUŠENO),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy