Výsledky do novin
Krajská soutěž I.třídy, muži
1. kolo:
SK Slušovice - Sport centrum Bylnice -:- (odloženo), TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Fryšták 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Vojtěch 0:4, Surýnek Tomáš 1:2, Dohnal Matěj 0:3, Matula Jaroslav 2:2, WO 1:1, body hostů: Hrdlička Martin 3:1, Hrdlička Michal 4:0, Románek Ivo 3:0, Pekař Pavel 1:2, WO 1:1), TJ Holešov B - TJ Sokol Kostelec-Zlín B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlobil Stanislav 1:2, Liška Libor 0:3, Dědič Michal 0:3, Holík Alois 0:3, WO 2:2, body hostů: Pavlíček Rudolf 2:1, Adamec Michal 3:0, Karal Oldřich 3:0, Zahradnický Jiří 3:0, WO 2:2), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Sokol Horní Bečva 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 1:3, Kolečkář Matyáš 2:2, Kolečkář Marek 3:1, Mikoška Ivo 1:3, body hostů: Zetocha Martin 4:0, Šenkeřík Martin 2:2, Baroš Karel 3:1, Mikuláček Filip 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Bystřice pod Hostýnem B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladil Radek 3:1, Drápela Marek 3:1, Bazalka Michal 3:0, Konečný Jiří 2:0, Střílka Jakub 0:2, WO 0:1, body hostů: Burda Milan 2:2, Moráček Jakub 1:3, Vrbecký Tomáš 1:3, Vašík Jan 0:3, WO 1:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm - ST AMON Kunovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raab Leander 3:1, Míček Petr 0:4, Glac Michal 1:3, Černota Pavel 4:0, body hostů: Jančík Martin 1:3, Mořický Tomáš 2:2, Autrata Vít 2:2, Chvíla Pavel 3:1),
2. kolo:
SK Slušovice - TJ Fryšták 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březík Bohumil 1:3, Vaněk Jan ml. 1:2, Kresta Richard 0:4, Lysoněk Marek 0:4, WO 1:0, body hostů: Hrdlička Martin 4:0, Hrdlička Michal 3:1, Pekař Pavel 3:0, Gregor Radek 3:1, WO 0:1), TJ SLAVIA Kroměříž - Sport centrum Bylnice -:- (odloženo), TJ Holešov B - TJ Sokol Horní Bečva 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlobil Stanislav 0:2, Liška Libor 0:2, Holík Alois 1:2, Dědič Michal 1:2, WO 3:3, body hostů: Zetocha Martin 3:0, Šenkeřík Martin 1:2, Baroš Karel 2:0, Mikuláček Filip 2:0, WO 3:3), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Sokol Kostelec-Zlín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 3:1, Kolečkář Matyáš 3:1, Kolečkář Marek 3:1, Mikoška Ivo 1:2, WO 1:0, body hostů: Strejček Jiří 1:2, Karal Oldřich 1:3, Jániš Pavel 2:2, Zahradnický Jiří 1:3, WO 0:1), TJ DDM Valašské Meziříčí C - ST AMON Kunovice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vahala Jiří 0:3, Drápela Marek 1:3, Šíma Martin 0:4, Střílka Jakub 0:4, WO 1:0, body hostů: Jančík Martin 3:1, Mořický Tomáš 3:0, Autrata Vít 4:0, Chvíla Pavel 4:0, WO 0:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Bystřice pod Hostýnem B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raab Leander 1:3, Křenek Zdeněk 1:3, Glac Michal 3:0, Černota Pavel 3:0, Míček Petr 0:1, WO 1:0, body hostů: Burda Milan 3:1, Kvasnička Jiří 1:3, Moráček Jakub 1:3, Černocký Radek 2:1, WO 0:1),
3. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem B - SK Slušovice -:- (odloženo), ST AMON Kunovice B - TJ SLAVIA Kroměříž -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín B - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:- (odloženo), Sport centrum Bylnice - TJ Holešov B -:- (odloženo), TJ Fryšták - Orel Ostrožská Nová Ves -:- (odloženo),
4. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ SLAVIA Kroměříž -:- (odloženo), ST AMON Kunovice B - SK Slušovice -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín B - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bečva - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:- (odloženo), Sport centrum Bylnice - Orel Ostrožská Nová Ves -:- (odloženo), TJ Fryšták - TJ Holešov B -:- (odloženo),
5. kolo:
SK Slušovice - TJ Holešov B -:- (odloženo), TJ SLAVIA Kroměříž - Orel Ostrožská Nová Ves -:- (odloženo), TJ DDM Valašské Meziříčí C - Sport centrum Bylnice -:- (odloženo), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Fryšták -:- (odloženo), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:- (odloženo), ST AMON Kunovice B - TJ Sokol Horní Bečva -:- (odloženo),
6. kolo:
SK Slušovice - Orel Ostrožská Nová Ves -:- (odloženo), TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Holešov B -:- (odloženo), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Fryšták -:- (odloženo), TJ Rožnov pod Radhoštěm - Sport centrum Bylnice -:- (odloženo), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Sokol Horní Bečva -:- (odloženo), ST AMON Kunovice B - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:- (odloženo),
7. kolo:
TJ Sokol Kostelec-Zlín B - SK Slušovice -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bečva - TJ SLAVIA Kroměříž -:- (odloženo), Sport centrum Bylnice - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:- (odloženo), TJ Fryšták - ST AMON Kunovice B -:- (odloženo), TJ Holešov B - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:- (odloženo), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:- (odloženo),
8. kolo:
TJ Sokol Kostelec-Zlín B - TJ SLAVIA Kroměříž -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bečva - SK Slušovice -:- (odloženo), Sport centrum Bylnice - ST AMON Kunovice B -:- (odloženo), TJ Fryšták - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:- (odloženo), TJ Holešov B - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:- (odloženo), Orel Ostrožská Nová Ves - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:- (odloženo),
9. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí C - SK Slušovice -:- (odloženo), TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ SLAVIA Kroměříž -:- (odloženo), TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Holešov B -:- (odloženo), ST AMON Kunovice B - Orel Ostrožská Nová Ves -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín B - Sport centrum Bylnice -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Fryšták -:- (odloženo),
10. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ SLAVIA Kroměříž -:- (odloženo), TJ Rožnov pod Radhoštěm - SK Slušovice -:- (odloženo), TJ Bystřice pod Hostýnem B - Orel Ostrožská Nová Ves -:- (odloženo), ST AMON Kunovice B - TJ Holešov B -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín B - TJ Fryšták -:- (odloženo), TJ Sokol Horní Bečva - Sport centrum Bylnice -:- (odloženo),
11. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:- (odloženo), TJ Bystřice pod Hostýnem B - ST AMON Kunovice B -:- (odloženo), TJ Sokol Kostelec-Zlín B - TJ Sokol Horní Bečva -:- (odloženo), Sport centrum Bylnice - TJ Fryšták -:- (odloženo), TJ Holešov B - Orel Ostrožská Nová Ves -:- (odloženo), SK Slušovice - TJ SLAVIA Kroměříž -:- (odloženo),
12. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:-, ST AMON Kunovice B - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:-, TJ Sokol Horní Bečva - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:-, TJ Fryšták - Sport centrum Bylnice -:-, Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Holešov B -:-, TJ SLAVIA Kroměříž - SK Slušovice -:-,
13. kolo:
Sport centrum Bylnice - SK Slušovice -:-, TJ Fryšták - TJ SLAVIA Kroměříž -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín B - TJ Holešov B -:-, TJ Sokol Horní Bečva - Orel Ostrožská Nová Ves -:-, TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:-, ST AMON Kunovice B - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:-,
14. kolo:
TJ Fryšták - SK Slušovice -:-, Sport centrum Bylnice - TJ SLAVIA Kroměříž -:-, TJ Sokol Horní Bečva - TJ Holešov B -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín B - Orel Ostrožská Nová Ves -:-, ST AMON Kunovice B - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:-, TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:-,
15. kolo:
SK Slušovice - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:-, TJ SLAVIA Kroměříž - ST AMON Kunovice B -:-, TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Horní Bečva -:-, TJ Holešov B - Sport centrum Bylnice -:-, Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Fryšták -:-,
16. kolo:
TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:-, SK Slušovice - ST AMON Kunovice B -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:-, TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Sokol Horní Bečva -:-, Orel Ostrožská Nová Ves - Sport centrum Bylnice -:-, TJ Holešov B - TJ Fryšták -:-,
17. kolo:
TJ Holešov B - SK Slušovice -:-, Orel Ostrožská Nová Ves - TJ SLAVIA Kroměříž -:-, Sport centrum Bylnice - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:-, TJ Fryšták - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín B - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:-, TJ Sokol Horní Bečva - ST AMON Kunovice B -:-,
18. kolo:
Orel Ostrožská Nová Ves - SK Slušovice -:-, TJ Holešov B - TJ SLAVIA Kroměříž -:-, TJ Fryšták - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:-, Sport centrum Bylnice - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:-, TJ Sokol Horní Bečva - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín B - ST AMON Kunovice B -:-,
19. kolo:
SK Slušovice - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:-, TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Sokol Horní Bečva -:-, TJ Bystřice pod Hostýnem B - Sport centrum Bylnice -:-, ST AMON Kunovice B - TJ Fryšták -:-, TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Holešov B -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm - Orel Ostrožská Nová Ves -:-,
20. kolo:
TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:-, SK Slušovice - TJ Sokol Horní Bečva -:-, ST AMON Kunovice B - Sport centrum Bylnice -:-, TJ Bystřice pod Hostýnem B - TJ Fryšták -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Holešov B -:-, TJ DDM Valašské Meziříčí C - Orel Ostrožská Nová Ves -:-,
21. kolo:
SK Slušovice - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:-, TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:-, TJ Holešov B - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:-, Orel Ostrožská Nová Ves - ST AMON Kunovice B -:-, Sport centrum Bylnice - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:-, TJ Fryšták - TJ Sokol Horní Bečva -:-,
22. kolo:
TJ SLAVIA Kroměříž - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:-, SK Slušovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm -:-, Orel Ostrožská Nová Ves - TJ Bystřice pod Hostýnem B -:-, TJ Holešov B - ST AMON Kunovice B -:-, TJ Fryšták - TJ Sokol Kostelec-Zlín B -:-, Sport centrum Bylnice - TJ Sokol Horní Bečva -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy