Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž I.třídy
1. kolo:
KST Darkovice - TJ ODRY B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavrečka Michal 1:3, Chvojka Peter 0:3, Kalvar Milan 0:2, Moravec Michal 4:0, Jonáš Bartoloměj 0:1, body hostů: Lakomý Roman 3:1, Holemý Josef 3:1, Hendrych Vojtěch 1:2, Hrachovec Jakub 2:1), TTC Ostrava-Poruba B - SK - Svinov C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chalupa Michal 2:2, Pařenica Vladimír 0:4, Danko Petr 2:2, Kolář Martin 4:0, body hostů: Theodor Filip 3:1, Blatný Jaroslav 2:2, Jašek Milan 1:3, Chovanec Pavel 2:2), TJ Sokol Nová Bělá - TJ Sokol Ropice 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vidlička Radomír 2:2, Balušek Zdeněk 2:2, Unzeitig Daniel 4:0, WO 0:5, body hostů: Przeczek Kamil 2:1, Benesz Radomír 0:3, Ogrocki Tomáš 1:2, Volný Marek 1:2, WO 5:0), Orel Paskov - TJ Sokol Brušperk B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valenta Daniel 1:3, Novák Michal 2:1, Michna Petr 0:3, Vojtek Lukáš 3:1, body hostů: Hudeczek Roman 4:0, Kocián Petr 2:2, Pajak Wojciech 1:2, Mrowetz Bruno 1:2), SK Stolní tenis Pstruží - TJ TŽ Třinec B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Neubauer Valdemar 1:2, Zajíc Josef 1:2, Popelář Radim 1:2, WO 0:3, body hostů: Urbaniec Radim 2:0, Lasota Laurent 2:1, Marosz Marian 0:2, Jurga Filip ml. 2:0, WO 3:0), ST Kozlovice - TJ TTC Vendryně 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustka Mikuláš 1:2, Mohyla Jan 0:3, Pustka Matouš 1:2, Pavliska Martin 2:2, body hostů: Berbr Aleš 4:0, Drozd Aleš 2:1, Berbr Marek 2:1, Zavřel Ivo 1:2),
2. kolo:
KST Darkovice - TJ Sokol Hrabůvka 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavrečka Michal 1:3, Chvojka Peter 1:3, Mohelník Radek 3:1, Moravec Michal 2:2, body hostů: Filípek Ondřej 3:1, Chlad Petr 2:2, Valošek Jakub 2:2, Molin Vojtěch 2:2), TTC Ostrava-Poruba B - TJ Sokol Ropice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Martin ml. 0:4, Pařenica Vladimír 0:1, Danko Petr 2:2, Kolář Martin 4:0, Chalupa Michal 3:0, body hostů: Volný Marek 2:2, Przeczek Kamil 3:1, Ogrocki Tomáš 1:3, Benesz Radomír 1:3), TJ Sokol Nová Bělá - SK - Svinov C 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Balušek Zdeněk 2:2, Vidlička Radomír 1:2, Unzeitig Daniel 4:0, WO 0:5, body hostů: Jašek Milan 0:3, Blatný Jaroslav 2:1, Chovanec Pavel 0:2, Theodor Filip 2:1, WO 5:0), Orel Paskov - TJ TŽ Třinec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poloch Roman 2:1, Novák Michal 2:1, Neuwirth Jaroslav ml. 2:1, Vojtek Lukáš 3:0, body hostů: Urbaniec Radim 1:2, Jurga Filip ml. 1:2, Lasota Laurent 0:3, Lachowicz Jiří 1:2), SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Brušperk B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Popelář Radim 0:3, Zajíc Josef 2:1, Babinec Zdeněk 2:1, Opřálka Roman 4:0, body hostů: Hudeczek Roman 2:2, Kocián Petr 1:2, Pajak Wojciech 1:2, Hýl Jakub 1:2),
3. kolo:
TJ ODRY B - TJ Sokol Brušperk B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdičiar Ondřej 2:1, Lakomý Roman 2:1, Hrachovec Jakub 2:1, Holemý Josef 3:1, body hostů: Hudeczek Roman 1:3, Kocián Petr 2:1, Koval Jakub 0:3, Mrowetz Bruno 1:2), TJ Sokol Hrabůvka - TJ TŽ Třinec B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlad Petr 0:4, Molin Vojtěch 1:2, Valošek Jakub 0:3, Filípek Ondřej 4:0, body hostů: Urbaniec Radim 3:1, Jurga Filip ml. 3:1, Lasota Laurent 2:1, Březina Tomáš 1:2), SK - Svinov C - ST Kozlovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Javůrek Martin 3:1, Jašek Milan 1:2, Lysek Tomáš 2:1, Blatný Jaroslav 3:1, body hostů: Pavliska Martin 2:2, Pustka Matouš 1:3, Mohyla Jan 1:2, Pustka Mikuláš 1:2), TJ Sokol Ropice - TJ TTC Vendryně 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Przeczek Kamil 1:1, Čellár Jaroslav 0:2, Ogrocki Tomáš 0:3, Volný Marek 1:2, body hostů: Berbr Aleš 2:1, Drozd Aleš 3:0, Cieslar Marcin 2:0, Berbr Marek 1:1), KST Darkovice - TTC Ostrava-Poruba B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mohelník Radek 2:2, Jonáš Bartoloměj 2:1, Chvojka Peter 1:2, Moravec Michal 3:1, body hostů: Kolář Martin 4:0, Chalupa Michal 1:3, Pařenica Vladimír 0:3, Horná Petra 1:2), Orel Paskov - SK Stolní tenis Pstruží 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němčík Pavel 0:2, Vojtek Lukáš 1:1, Neuwirth Jaroslav ml. 0:3, Poloch Roman 0:2, body hostů: Opřálka Roman 3:0, Babinec Zdeněk 1:1, Zajíc Josef 2:0, Popelář Radim 2:0),
4. kolo:
TJ ODRY B - TJ TŽ Třinec B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrachovec Jakub 3:1, Lakomý Roman 0:4, Bača Jaroslav 1:2, Holemý Josef 2:2, body hostů: Urbaniec Radim 3:1, Kliment Miroslav 3:1, Lasota Laurent 1:3, Szotek David 2:1), TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Brušperk B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filípek Ondřej 2:1, Molin Vojtěch 0:2, Chlad Petr 2:1, Rak Jonáš 4:0, Valošek Jakub 1:0, body hostů: Hudeczek Roman 1:3, Kocián Petr 2:1, Koval Jakub 1:2, Vantuch Tomáš 0:3), SK - Svinov C - TJ TTC Vendryně 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oborný Dominik 1:3, Javůrek Martin 3:1, Lysek Tomáš 1:3, Blatný Jaroslav 3:1, body hostů: Berbr Aleš 3:1, Drozd Aleš 1:3, Cieslar Marcin 3:1, Berbr Marek 1:3), TJ Sokol Ropice - ST Kozlovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Przeczek Kamil 3:1, Ogrocki Tomáš 2:2, Literáková Taťána 1:3, Volný Marek 2:2, body hostů: Pavliska Martin 2:2, Pustka Matouš 3:1, Mohyla Jan 3:1, Pustka Mikuláš 0:4), KST Darkovice - TJ Sokol Nová Bělá 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavrečka Michal 0:4, Mohelník Radek 1:2, Chvojka Peter 1:2, Moravec Michal 3:1, body hostů: Unzeitig Daniel 4:0, Holaň Petr 3:1, Balušek Zdeněk 1:2, Vidlička Radomír 1:2),
19. kolo:
TJ ODRY B - TTC Ostrava-Poruba B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Nová Bělá -:- (Ukončeno), KST Darkovice - ST Kozlovice -:- (Ukončeno), SK - Svinov C - Orel Paskov -:- (Ukončeno), TJ Sokol Ropice - SK Stolní tenis Pstruží -:- (Ukončeno), TJ TŽ Třinec B - TJ Sokol Brušperk B -:- (Ukončeno),
20. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka - TTC Ostrava-Poruba B -:- (Ukončeno), TJ ODRY B - TJ Sokol Nová Bělá -:- (Ukončeno), KST Darkovice - TJ TTC Vendryně -:- (Ukončeno), TJ Sokol Ropice - Orel Paskov -:- (Ukončeno), SK - Svinov C - SK Stolní tenis Pstruží -:- (Ukončeno),
21. kolo:
TJ Sokol Brušperk B - SK - Svinov C -:- (Ukončeno), TJ TŽ Třinec B - TJ Sokol Ropice -:- (Ukončeno), Orel Paskov - KST Darkovice -:- (Ukončeno), ST Kozlovice - TTC Ostrava-Poruba B -:- (Ukončeno), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Nová Bělá -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hrabůvka - TJ ODRY B -:- (Ukončeno),
22. kolo:
TJ TŽ Třinec B - SK - Svinov C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Ropice -:- (Ukončeno), SK Stolní tenis Pstruží - KST Darkovice -:- (Ukončeno), TJ TTC Vendryně - TTC Ostrava-Poruba B -:- (Ukončeno), ST Kozlovice - TJ Sokol Nová Bělá -:- (Ukončeno),
23. kolo:
TJ ODRY B - ST Kozlovice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hrabůvka - TJ TTC Vendryně -:- (Ukončeno), TTC Ostrava-Poruba B - Orel Paskov -:- (Ukončeno), TJ Sokol Nová Bělá - SK Stolní tenis Pstruží -:- (Ukončeno), KST Darkovice - TJ Sokol Brušperk B -:- (Ukončeno), SK - Svinov C - TJ Sokol Ropice -:- (Ukončeno),
24. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka - ST Kozlovice -:- (Ukončeno), TJ ODRY B - TJ TTC Vendryně -:- (Ukončeno), TJ Sokol Nová Bělá - Orel Paskov -:- (Ukončeno), TTC Ostrava-Poruba B - SK Stolní tenis Pstruží -:- (Ukončeno), KST Darkovice - TJ TŽ Třinec B -:- (Ukončeno),
25. kolo:
SK - Svinov C - TJ ODRY B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Ropice - TJ Sokol Hrabůvka -:- (Ukončeno), TJ Sokol Brušperk B - TTC Ostrava-Poruba B -:- (Ukončeno), TJ TŽ Třinec B - TJ Sokol Nová Bělá -:- (Ukončeno), Orel Paskov - ST Kozlovice -:- (Ukončeno), SK Stolní tenis Pstruží - TJ TTC Vendryně -:- (Ukončeno),
26. kolo:
TJ Sokol Ropice - TJ ODRY B -:- (Ukončeno), SK - Svinov C - TJ Sokol Hrabůvka -:- (Ukončeno), TJ TŽ Třinec B - TTC Ostrava-Poruba B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Nová Bělá -:- (Ukončeno), SK Stolní tenis Pstruží - ST Kozlovice -:- (Ukončeno), Orel Paskov - TJ TTC Vendryně -:- (Ukončeno),
27. kolo:
TJ ODRY B - Orel Paskov -:- (Ukončeno), TJ Sokol Hrabůvka - SK Stolní tenis Pstruží -:- (Ukončeno), ST Kozlovice - TJ Sokol Brušperk B -:- (Ukončeno), TJ TTC Vendryně - TJ TŽ Třinec B -:- (Ukončeno), KST Darkovice - SK - Svinov C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Nová Bělá - TTC Ostrava-Poruba B -:- (Ukončeno),
28. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka - Orel Paskov -:- (Ukončeno), TJ ODRY B - SK Stolní tenis Pstruží -:- (Ukončeno), TJ TTC Vendryně - TJ Sokol Brušperk B -:- (Ukončeno), ST Kozlovice - TJ TŽ Třinec B -:- (Ukončeno), KST Darkovice - TJ Sokol Ropice -:- (Ukončeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy