Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž II. třídy sk. A
1. kolo:
SK - Svinov D - KST NOVÝ JIČÍN C 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Milkov Tomáš 1:1, Chovanec Pavel 2:1, Turay Tomáš 2:0, Zapletal František 1:1, WO 4:0, body hostů: Havrlant Jaromír 3:0, Kratochvíl Roman 0:3, Kelnar Miroslav 0:3, WO 0:4), TJ Sokol Ropice B - SK Stolní tenis Pstruží B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Boszczyk Petr 0:4, Dočkálek Tomáš 0:4, Ogrocki Tomáš 4:0, Benesz Radomír 4:0, body hostů: Spiel Petr 2:2, Velička Martin 2:2, Veličková Petra 2:2, Petr Jaromír 2:2), TTC Frýdlant C - SSK Komorní Lhotka 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Židek Jiří 2:0, Ondračka Adam 1:1, Vaňous Jiří 3:0, Maršálek Patrik 3:0, body hostů: Branny Daniel 0:3, Galuszka Weronika 1:2, Návrat Lubomír 0:2, Čech Jiří 0:2), TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Sokol Příbor 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skácelík Richard 4:0, Zíka Tadeáš 4:0, Jokiel Patrik 0:3, Lupinski Milan 1:3, body hostů: Krček Kamil 2:2, Velička Lukáš 2:2, Poruba Jiří 2:2, Pavlištík Břetislav 0:3), TJ Sokol Brušperk C - TJ MSV Studénka 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Jaroslav 2:0, Janečka Martin 2:0, Vantuch Tomáš 2:0, Pajak Wojciech 2:0, body hostů: Vojtěšek Martin 0:2, Hrstka David 0:2, Žigmund Daniel 0:2, Vavřík Lukáš 0:2),
2. kolo:
SK - Svinov D - SK Stolní tenis Pstruží B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milkov Tomáš 0:1, Chovanec Pavel 2:0, Turay Tomáš 2:1, Zapletal František 2:1, Oborný Dominik 2:0, body hostů: Neubauer Valdemar 1:2, Ivánek Svatomír 2:1, Spiel Petr 0:3, Velička Martin 0:2), TJ Sokol Ropice B - KST NOVÝ JIČÍN C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Literáková Taťána 2:2, Benesz Radomír 2:2, Krucina Vojtěch 2:2, Ogrocki Tomáš 2:2, body hostů: Havrlant Jaromír 4:0, Beier David 0:4, Kratochvíl Roman 3:1, Kelnar Miroslav 1:3), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - SSK Komorní Lhotka 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martiňák Vojtěch 1:3, Lorenc Martin 2:2, Hüttl Adolf 2:2, Mezera Ondřej 2:2, body hostů: Přibyl Jan 4:0, Galuszka Weronika 2:2, Branny Daniel 2:2, Chylek Rostislav 1:3), TJ Slavoj Český Těšín B - TJ MSV Studénka 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skácelík Richard 2:0, Zíka Tadeáš 2:0, Jokiel Patrik 3:0, Lupinski Milan 2:0, body hostů: Vojtěšek Martin 0:3, Hrstka David 0:2, Žigmund Daniel 0:2, Vavřík Lukáš 0:2), TJ Sokol Brušperk C - TJ Sokol Příbor 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrowetz Bruno 2:2, Janečka Martin 2:2, Humplík David 1:2, Neuwirth Jaroslav 4:0, body hostů: Poruba Jiří 0:4, Krček Kamil 3:1, Velička Lukáš 2:2, Pavlištík Břetislav 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Brušperk C - TJ Slavoj Český Těšín B -:- (Ukončeno), TJ MSV Studénka - TJ Sokol Příbor -:- (Ukončeno), SK Stolní tenis Pstruží B - KST NOVÝ JIČÍN C -:- (Ukončeno), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TTC Frýdlant C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Ropice B - SK - Svinov D -:- (Ukončeno),
15. kolo:
SK - Svinov D - TJ Sokol Příbor -:- (Ukončeno), TJ Sokol Ropice B - TJ MSV Studénka -:- (Ukončeno), TJ Slavoj Český Těšín B - SSK Komorní Lhotka -:- (Ukončeno), TTC Frýdlant C - KST NOVÝ JIČÍN C -:- (Ukončeno), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - SK Stolní tenis Pstruží B -:- (Ukončeno),
16. kolo:
TJ Sokol Ropice B - TJ Sokol Příbor -:- (Ukončeno), SK - Svinov D - TJ MSV Studénka -:- (Ukončeno), TJ Sokol Brušperk C - SSK Komorní Lhotka -:- (Ukončeno), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - KST NOVÝ JIČÍN C -:- (Ukončeno), TTC Frýdlant C - SK Stolní tenis Pstruží B -:- (Ukončeno),
17. kolo:
TTC Frýdlant C - SK - Svinov D -:- (Ukončeno), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Sokol Ropice B -:- (Ukončeno), KST NOVÝ JIČÍN C - TJ Slavoj Český Těšín B -:- (Ukončeno), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ Sokol Brušperk C -:- (Ukončeno), SSK Komorní Lhotka - TJ Sokol Příbor -:- (Ukončeno),
18. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm B - SK - Svinov D -:- (Ukončeno), TTC Frýdlant C - TJ Sokol Ropice B -:- (Ukončeno), SK Stolní tenis Pstruží B - TJ Slavoj Český Těšín B -:- (Ukončeno), KST NOVÝ JIČÍN C - TJ Sokol Brušperk C -:- (Ukončeno), SSK Komorní Lhotka - TJ MSV Studénka -:- (Ukončeno),
19. kolo:
SK - Svinov D - SSK Komorní Lhotka -:- (Ukončeno), TJ Sokol Příbor - KST NOVÝ JIČÍN C -:- (Ukončeno), TJ MSV Studénka - SK Stolní tenis Pstruží B -:- (Ukončeno), TJ Slavoj Český Těšín B - TTC Frýdlant C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Brušperk C - TJ Frenštát pod Radhoštěm B -:- (Ukončeno),
20. kolo:
TJ Sokol Ropice B - SSK Komorní Lhotka -:- (Ukončeno), TJ MSV Studénka - KST NOVÝ JIČÍN C -:- (Ukončeno), TJ Sokol Příbor - SK Stolní tenis Pstruží B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Brušperk C - TTC Frýdlant C -:- (Ukončeno), TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B -:- (Ukončeno),
21. kolo:
SK - Svinov D - TJ Slavoj Český Těšín B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Ropice B - TJ Sokol Brušperk C -:- (Ukončeno), TTC Frýdlant C - TJ Sokol Příbor -:- (Ukončeno), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ MSV Studénka -:- (Ukončeno), KST NOVÝ JIČÍN C - SSK Komorní Lhotka -:- (Ukončeno),
22. kolo:
TJ Sokol Ropice B - TJ Slavoj Český Těšín B -:- (Ukončeno), SK - Svinov D - TJ Sokol Brušperk C -:- (Ukončeno), TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Sokol Příbor -:- (Ukončeno), TTC Frýdlant C - TJ MSV Studénka -:- (Ukončeno), SK Stolní tenis Pstruží B - SSK Komorní Lhotka -:- (Ukončeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy