Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská soutěž II. třídy sk. B
1. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TTC Hať 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synková Kristýna 2:2, Koblovská Dominika 1:3, Synek Petr 2:2, Segetová Patricie 3:1, body hostů: Libscher Petr 3:1, Smetka Pavel 2:2, Vůjtek Ivo 2:2, Plaček Tomáš 1:3), SKST Baník Havířov E - KLUBsten Karviná 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janošec Jakub 1:2, Slaný Martin 3:0, Slaný Vojtěch 2:1, Baroš Antonín 3:0, body hostů: Trávníček Jakub 2:1, Čížek Aleš 0:3, Szotek David 1:2, Motyková Martina 0:3), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. - TTC Siko Orlová D 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Otakar 0:2, Bajtek Pavel 0:2, Janovský Aleš 0:2, Chlán Vladimír 0:2, body hostů: Sikora Ladislav 2:0, Cabák Josef 2:0, Branný Tomáš 2:0, Musil Milan 2:0), TTC Bolatice B - TJ Sokol Radvanice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maier Zbyněk 1:3, Strak Martin 1:3, Vavřínek Hubert 3:1, Laburda František 4:0, body hostů: Pavlínek Zdeněk 2:2, Merta Tomáš 3:1, Pastrňák Jan 2:2, Topinka Bohumír 0:4), SK Slavia Orlová B - TJ Ostrava KST F 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupec Ladislav 0:2, Zářický Petr 0:2, Škerko Milan 0:3, 0:2, body hostů: Slavík Lukáš 3:0, Vitásek Daniel 2:0, Kindl Tomáš 2:0, Hýl Jakub 2:0),
2. kolo:
TJ Sokol Děhylov - KLUBsten Karviná 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synková Kristýna 1:2, Koblovská Dominika 3:0, Synek Petr 2:1, Straková Bára 3:1, body hostů: Trávníček Jakub 1:3, Szotek David 1:2, Górecki Bronislav 1:2, Zajíc Filip 1:2), SKST Baník Havířov E - TTC Hať 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazůrek Matěj 2:0, Slaný Vojtěch 2:0, Slaný Martin 2:1, Grimmerová Diana 2:0, body hostů: Libscher Petr 0:3, Vůjtek Ivo 1:1, Plaček Tomáš 0:2, Pískala Pavel 0:2), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. - TJ Sokol Záblatí -:- (Ukončeno), TTC Bolatice B - TJ Ostrava KST F 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rataj Jakub 0:2, Strak Martin 0:2, Maier Zbyněk 0:3, Laburda František 1:2, body hostů: Slavík Lukáš 3:0, Vitásek Daniel 3:0, Kindl Tomáš 1:1, Hýl Jakub 2:0), SK Slavia Orlová B - TJ Sokol Radvanice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupec Ladislav 2:2, Valčák Petr 0:3, Škerko Milan 0:3, Zářický Petr 4:0, body hostů: Pavlínek Zdeněk 2:2, Merta Tomáš 3:1, Pastrňák Jan 2:1, Muroň David 1:2),
12. kolo:
SK Slavia Orlová B - TTC Bolatice B -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST F - TJ Sokol Radvanice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Záblatí - TTC Siko Orlová D -:- (Ukončeno), KLUBsten Karviná - TTC Hať -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Děhylov -:- (Ukončeno),
15. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TJ Sokol Radvanice -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov E - TJ Ostrava KST F -:- (Ukončeno), TTC Bolatice B - TTC Siko Orlová D -:- (Ukončeno), SK Slavia Orlová B - TJ Sokol Záblatí -:- (Ukončeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. - TTC Hať -:- (Ukončeno),
16. kolo:
SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Radvanice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Děhylov - TJ Ostrava KST F -:- (Ukončeno), SK Slavia Orlová B - TTC Siko Orlová D -:- (Ukončeno), TTC Bolatice B - TJ Sokol Záblatí -:- (Ukončeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. - KLUBsten Karviná -:- (Ukončeno),
17. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. - TJ Sokol Děhylov -:- (Ukončeno), TTC Hať - TTC Bolatice B -:- (Ukončeno), KLUBsten Karviná - SK Slavia Orlová B -:- (Ukončeno), TTC Siko Orlová D - TJ Sokol Radvanice -:- (Ukončeno), TJ Sokol Záblatí - TJ Ostrava KST F -:- (Ukončeno),
18. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. - SKST Baník Havířov E -:- (Ukončeno), KLUBsten Karviná - TTC Bolatice B -:- (Ukončeno), TTC Hať - SK Slavia Orlová B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Záblatí - TJ Sokol Radvanice -:- (Ukončeno), TTC Siko Orlová D - TJ Ostrava KST F -:- (Ukončeno),
19. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TTC Siko Orlová D -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov E - TJ Sokol Záblatí -:- (Ukončeno), TJ Sokol Radvanice - TTC Hať -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST F - KLUBsten Karviná -:- (Ukončeno), TTC Bolatice B - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. -:- (Ukončeno),
20. kolo:
SKST Baník Havířov E - TTC Siko Orlová D -:- (Ukončeno), TJ Sokol Děhylov - TJ Sokol Záblatí -:- (Ukončeno), TJ Ostrava KST F - TTC Hať -:- (Ukončeno), TJ Sokol Radvanice - KLUBsten Karviná -:- (Ukončeno), SK Slavia Orlová B - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. -:- (Ukončeno),
21. kolo:
TJ Sokol Děhylov - TTC Bolatice B -:- (Ukončeno), SKST Baník Havířov E - SK Slavia Orlová B -:- (Ukončeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. - TJ Sokol Radvanice -:- (Ukončeno), TTC Hať - TTC Siko Orlová D -:- (Ukončeno), KLUBsten Karviná - TJ Sokol Záblatí -:- (Ukončeno),
22. kolo:
SKST Baník Havířov E - TTC Bolatice B -:- (Ukončeno), TJ Sokol Děhylov - SK Slavia Orlová B -:- (Ukončeno), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s. - TJ Ostrava KST F -:- (Ukončeno), KLUBsten Karviná - TTC Siko Orlová D -:- (Ukončeno), TTC Hať - TJ Sokol Záblatí -:- (Ukončeno),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy