Výsledky do novin
Krajský přebor II. tř. sk.B
1. kolo:
Sokol Libochovice A - ST Baroni Třebívlice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlata Jan 3:1, Obr Ivan 0:4, Šulc Milan 2:2, Turek Jaroslav 3:1, body hostů: Kalivoda Petr 1:3, Maxa Lukáš 3:1, Šolar Milan 1:3, Maxa Zdeněk 3:1), TJ Krupka B - SK Cítoliby A 12:6 (pozd.zápis, čtyřhry 2:0, body domácích: Mokriš Jakub 3:1, Mach Dalibor 1:3, Šnajdr Antonín 2:2, Demeter Jan 4:0, body hostů: Makarius Jaromír 0:4, Krob Jan 2:2, Petržilka Jiří 2:2, Bernášek Ivan 2:2), TJ Sokol Bořislav A - SKST Teplice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reininger Rostislav 3:1, Kadlček Lubomír 1:3, Pelc Jiří 0:4, Kročák Milan 4:0, body hostů: Beran Jakub 2:2, Soukup Karel 2:2, Štěpánek Jiří 1:3, Mašek Martin 3:1), ST Brozany nad Ohří A - TJ Smolnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šild Vladimír 1:3, Vaníček Pavel 3:1, Vaníček Jaroslav ml. 2:2, Vaníček Jaroslav 1:3, body hostů: Petrlík Josef 3:1, Zapletal Bohumil 1:3, Pidrman Petr 2:2, Martinovský Vít 3:1), SK Dubí A - TJ Sokol Terezín A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubáček Tomáš 0:4, Günther Emil 0:4, Barták Luboš 2:2, Sochor Karel 1:3, body hostů: Brdlík František 3:1, Skrbek Zdeněk 4:0, Pavelková Lenka 3:1, Pizur Miroslav 3:1), SKST Sokol Trnovany A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Ondřej 0:4, Jelínek Vlastimil 0:4, Dražan Pavel 2:2, Mašek Petr 2:2, body hostů: Ledvina Vilém 4:0, Cibulka Vladimír 2:2, Fiala Dušan 4:0, Polanecký Lukáš 2:2),
2. kolo:
ST Baroni Třebívlice A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koutský Jaroslav 2:2, Maxa Zdeněk 0:4, Koutská Marie 2:2, Maxa Lukáš 2:2, body hostů: Cibulka Vladimír 2:2, Ledvina Vilém 3:1, Fiala Dušan 3:1, Beckert Zdeněk 2:2), TJ Sokol Terezín A - SKST Sokol Trnovany A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Petr 3:1, Skrbek Zdeněk 1:1, Pavelková Lenka 3:1, Brdlík František 4:0, Pizur Miroslav 2:0, body hostů: Dražan Pavel 2:2, Mašek Petr 0:4, Pospíšil Ondřej 1:3, Slunéčko David 0:4), TJ Smolnice A - SK Dubí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrlík Josef 2:2, Pidrman Petr 3:1, Martinovský Vít 4:0, Zapletal Bohumil 2:2, body hostů: Barták Luboš 0:4, Bayer Jiří 2:2, Sochor Karel 2:2, Hubáček Tomáš 1:3), SKST Teplice C - ST Brozany nad Ohří A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Jiří 3:1, Beran Jakub 4:0, Soukup Karel 3:1, Hrivňák Petr 3:1, body hostů: Šild Vladimír 1:3, Vaníček Pavel 0:4, Vaníček Jaroslav 1:3, Vaníček Jaroslav ml. 1:3), SK Cítoliby A - TJ Sokol Bořislav A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makarius Jaromír 0:4, Krob Jan 1:3, Petržilka Jiří 2:2, Bernášek Ivan 0:4, body hostů: Kročák Milan 4:0, Reininger Rostislav 3:1, Kir Martin 3:1, Kadlček Lubomír 3:1), Sokol Libochovice A - TJ Krupka B -:-,
3. kolo:
TJ Krupka B - ST Baroni Třebívlice A -:-, TJ Sokol Bořislav A - Sokol Libochovice A -:-, ST Brozany nad Ohří A - SK Cítoliby A -:-, SK Dubí A - SKST Teplice C -:-, SKST Sokol Trnovany A - TJ Smolnice A -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B - TJ Sokol Terezín A -:-,
4. kolo:
ST Baroni Třebívlice A - TJ Sokol Terezín A -:-, TJ Smolnice A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B -:-, SKST Teplice C - SKST Sokol Trnovany A -:-, SK Cítoliby A - SK Dubí A -:-, Sokol Libochovice A - ST Brozany nad Ohří A -:-, TJ Krupka B - TJ Sokol Bořislav A -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Bořislav A - ST Baroni Třebívlice A -:-, ST Brozany nad Ohří A - TJ Krupka B -:-, SK Dubí A - Sokol Libochovice A -:-, SKST Sokol Trnovany A - SK Cítoliby A -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B - SKST Teplice C -:-, TJ Sokol Terezín A - TJ Smolnice A -:-,
6. kolo:
ST Baroni Třebívlice A - TJ Smolnice A -:-, SKST Teplice C - TJ Sokol Terezín A -:-, SK Cítoliby A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B -:-, Sokol Libochovice A - SKST Sokol Trnovany A -:-, TJ Krupka B - SK Dubí A -:-, TJ Sokol Bořislav A - ST Brozany nad Ohří A -:-,
7. kolo:
ST Brozany nad Ohří A - ST Baroni Třebívlice A -:-, SK Dubí A - TJ Sokol Bořislav A -:-, SKST Sokol Trnovany A - TJ Krupka B -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B - Sokol Libochovice A -:-, TJ Sokol Terezín A - SK Cítoliby A -:-, TJ Smolnice A - SKST Teplice C -:-,
8. kolo:
ST Baroni Třebívlice A - SKST Teplice C -:-, SK Cítoliby A - TJ Smolnice A -:-, Sokol Libochovice A - TJ Sokol Terezín A -:-, TJ Krupka B - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B -:-, TJ Sokol Bořislav A - SKST Sokol Trnovany A -:-, ST Brozany nad Ohří A - SK Dubí A -:-,
9. kolo:
SK Dubí A - ST Baroni Třebívlice A -:-, SKST Sokol Trnovany A - ST Brozany nad Ohří A -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B - TJ Sokol Bořislav A -:-, TJ Sokol Terezín A - TJ Krupka B -:-, TJ Smolnice A - Sokol Libochovice A -:-, SKST Teplice C - SK Cítoliby A -:-,
10. kolo:
ST Baroni Třebívlice A - SK Cítoliby A -:-, Sokol Libochovice A - SKST Teplice C -:-, TJ Krupka B - TJ Smolnice A -:-, TJ Sokol Bořislav A - TJ Sokol Terezín A -:-, ST Brozany nad Ohří A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B -:-, SK Dubí A - SKST Sokol Trnovany A -:-,
11. kolo:
SKST Sokol Trnovany A - ST Baroni Třebívlice A -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B - SK Dubí A -:-, TJ Sokol Terezín A - ST Brozany nad Ohří A -:-, TJ Smolnice A - TJ Sokol Bořislav A -:-, SKST Teplice C - TJ Krupka B -:-, SK Cítoliby A - Sokol Libochovice A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy