Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor II. třídy
1. kolo:
SK Telč C - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švec Jaroslav st. 4:0, Goliáš Stanislav 2:2, Němeček Jaroslav 2:2, Veselý Martin 3:1, body hostů: Pech František 3:1, Slavík František 1:3, Dorážka Jaroslav 0:4, Drastich Michal 1:3), Sportovní klub Jihlava C - TJ Velký Beranov 1975, z.s. 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koláček Ivo 4:0, Urban Oldřich 2:2, Hons David 1:3, Hons Karel 3:1, body hostů: Pavlíček Luboš 3:1, Veselý Jaromír 0:4, Röder Tomáš 2:2, Pýcha Jiří 1:3), SKST Třešť E - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-, Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - TJ Věžnice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holoubek Jindřich 3:1, Sedlický Jiří 4:0, Kodet Jan 2:2, Ladra Robert 2:2, body hostů: Tlačbaba Ondřej 1:3, Dohnal Filip 2:2, Klimeš Ladislav 1:3, Dohnal Luboš 1:1, Vostál Roman 0:2), TJ Kozlov A - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kliment Vít 2:1, Kriegsmann Miroslav 3:1, Polách Jan 3:1, Čejka Marek 3:0, WO 2:0, body hostů: Hos Roman 3:0, Hos František 0:3, Vrzal Milan 0:4, Brussmann Jiří 0:4, WO 0:2),
2. kolo:
TJ Věžnice B - TJ Kozlov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tlačbaba Ondřej 2:2, Dohnal Luboš 1:1, Klimeš Ladislav 0:4, Vostál Roman 0:4, Kourek Radim 0:2, body hostů: Kliment Vít 3:1, Kriegsmann Miroslav 3:1, Polách Jan 3:1, Čejka Marek 4:0), Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-, TJ Velký Beranov 1975, z.s. - SKST Třešť E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Luboš 2:2, Röder Tomáš 1:3, Pýcha Jiří 0:4, Veselý Jaromír 0:4, body hostů: Vyhlídal Jan 2:2, Rudolf Vincent 4:0, Křivánek Jan 3:1, Kučera Vlastislav 4:0), Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - Sportovní klub Jihlava C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvojsík Jaroslav 3:1, Pech František 2:2, Dorážka Jaroslav 1:3, Novotný Zdeněk 1:3, body hostů: Koláček Ivo 3:1, Frydrychovský Pavel 3:1, Urban Oldřich 1:3, Hons David 2:2), TJ Sokol Kamenice C - SK Telč C -:-,
3. kolo:
Sportovní klub Jihlava C - TJ Sokol Kamenice C -:-, SKST Třešť E - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-, Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-, TJ Kozlov A - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - TJ Věžnice B -:-,
4. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-, TJ Velký Beranov 1975, z.s. - TJ Kozlov A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-, TJ Sokol Kamenice C - SKST Třešť E -:-, SK Telč C - Sportovní klub Jihlava C -:-,
5. kolo:
SKST Třešť E - SK Telč C -:-, Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - TJ Sokol Kamenice C -:-, TJ Kozlov A - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-, TJ Věžnice B - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-,
6. kolo:
TJ Velký Beranov 1975, z.s. - TJ Věžnice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-, TJ Sokol Kamenice C - TJ Kozlov A -:-, SK Telč C - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-, Sportovní klub Jihlava C - SKST Třešť E -:-,
7. kolo:
Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - Sportovní klub Jihlava C -:-, TJ Kozlov A - SK Telč C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - TJ Sokol Kamenice C -:-, TJ Věžnice B - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-,
8. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-, TJ Sokol Kamenice C - TJ Věžnice B -:-, SK Telč C - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-, Sportovní klub Jihlava C - TJ Kozlov A -:-, SKST Třešť E - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-,
9. kolo:
TJ Kozlov A - SKST Třešť E -:-, Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - Sportovní klub Jihlava C -:-, TJ Věžnice B - SK Telč C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - TJ Sokol Kamenice C -:-, TJ Velký Beranov 1975, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Kamenice C - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-, SK Telč C - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-, Sportovní klub Jihlava C - TJ Věžnice B -:-, SKST Třešť E - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-, Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - TJ Kozlov A -:-,
11. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-, TJ Věžnice B - SKST Třešť E -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - Sportovní klub Jihlava C -:-, TJ Velký Beranov 1975, z.s. - SK Telč C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - TJ Sokol Kamenice C -:-,
12. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - SK Telč C -:-, TJ Velký Beranov 1975, z.s. - Sportovní klub Jihlava C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - SKST Třešť E -:-, TJ Věžnice B - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-, Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - TJ Kozlov A -:-,
13. kolo:
TJ Kozlov A - TJ Věžnice B -:-, Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-, SKST Třešť E - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-, Sportovní klub Jihlava C - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-, SK Telč C - TJ Sokol Kamenice C -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Kamenice C - Sportovní klub Jihlava C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - SKST Třešť E -:-, TJ Velký Beranov 1975, z.s. - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - TJ Kozlov A -:-, TJ Věžnice B - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-,
15. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-, TJ Kozlov A - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-, Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-, SKST Třešť E - TJ Sokol Kamenice C -:-, Sportovní klub Jihlava C - SK Telč C -:-,
16. kolo:
SK Telč C - SKST Třešť E -:-, TJ Sokol Kamenice C - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - TJ Kozlov A -:-, TJ Velký Beranov 1975, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - TJ Věžnice B -:-,
17. kolo:
TJ Věžnice B - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-, Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-, TJ Kozlov A - TJ Sokol Kamenice C -:-, Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - SK Telč C -:-, SKST Třešť E - Sportovní klub Jihlava C -:-,
18. kolo:
Sportovní klub Jihlava C - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-, SK Telč C - TJ Kozlov A -:-, TJ Sokol Kamenice C - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - TJ Věžnice B -:-, TJ Velký Beranov 1975, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-,
19. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-, TJ Věžnice B - TJ Sokol Kamenice C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - SK Telč C -:-, TJ Kozlov A - Sportovní klub Jihlava C -:-, Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - SKST Třešť E -:-,
20. kolo:
SKST Třešť E - TJ Kozlov A -:-, Sportovní klub Jihlava C - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-, SK Telč C - TJ Věžnice B -:-, TJ Sokol Kamenice C - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-, Tělocvičná jednota Sokol Puklice B - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-,
21. kolo:
TJ Velký Beranov 1975, z.s. - TJ Sokol Kamenice C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B - SK Telč C -:-, TJ Věžnice B - Sportovní klub Jihlava C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C - SKST Třešť E -:-, TJ Kozlov A - Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA -:-,
22. kolo:
Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA - Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C -:-, SKST Třešť E - TJ Věžnice B -:-, Sportovní klub Jihlava C - Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B -:-, SK Telč C - TJ Velký Beranov 1975, z.s. -:-, TJ Sokol Kamenice C - Tělocvičná jednota Sokol Puklice B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy