Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor I. třídy
1. kolo:
Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítek Luděk 2:2, Merenda Ladislav 4:0, Pařil Ondřej 2:2, Michálek Pavel 3:1, body hostů: Zaoral David 2:2, Stillner David 3:1, Hanyš Petr 0:4, Falhar Přemysl 0:4), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - TJ Mořkov "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Návedla Matyáš 4:0, Bosák Martin 4:0, Filko Daniel 2:0, Kletenský Lubomír 4:0, Pivka Patrik 1:1, body hostů: Kyselý Radim 1:3, Černoch Petr 0:4, Pavlín Petr 0:4, Kyselý Ondřej 0:4), TJ Frenštát pod Radhoštěm C - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skapka Jiří 2:2, Juroška Radan 2:2, Hazuka Pavel 3:1, Hüttl Marian 3:1, body hostů: Popadič Kamil 4:0, Bosák Vítězslav 1:3, Sedlák Milan 0:4, Lachký Petr st. 1:3), TJ ODRY C - TJ Frenštát pod Radhoštěm D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdičiar Ondřej 4:0, Lakomý Roman 4:0, Fabík Vítězslav 0:4, Bača Jaroslav 3:1, body hostů: Lorenc Martin 1:3, Milata Radek 1:3, Hüttl Adolf 2:0, Mezerová Andrea 1:3, Kántor Lukáš 0:2), TJ Mořkov "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyselý Štěpán 3:1, Vilímek Zdeněk 3:1, Kudělka Tomáš 3:1, Kunc Patrik 4:0, body hostů: Langer Tomáš 3:1, Málek Martin 0:4, John Filip 0:4, Vavroš Štěpán 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - KST NOVÝ JIČÍN D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Luděk 2:2, Peichel Stanislav 1:3, Jakubec Ondřej 1:3, Kypr Tomáš 3:1, body hostů: Kratochvíl Roman 4:0, Kopecký Stanislav st. 3:1, Loukota Dušan 2:2, Jakubec Michal 0:4),
2. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - KST NOVÝ JIČÍN D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stillner Petr 1:3, Zaoral David 4:0, Stillner David 3:1, Hanyš Petr 0:4, body hostů: Kratochvíl Roman 2:2, Kopecký Stanislav st. 3:1, Loukota Dušan 2:2, Beier David 1:3), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: John Filip 0:4, Málek Martin 1:3, Vavroš Štěpán 0:4, Sommer Jan 3:1, body hostů: Kypr Tomáš 3:1, Pešat Tomáš 4:0, Jakubec Ondřej 3:1, Peichel Stanislav 2:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Mořkov "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Milata Radek 3:1, Kántor Lukáš 2:2, Mezerová Andrea 0:4, Hüttl Adolf 2:2, body hostů: Kunc Patrik 3:1, Vilímek Zdeněk 2:2, Kudělka Tomáš 3:1, Kyselý Štěpán 1:3), Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - TJ ODRY C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stoklasa Pavel 2:2, Takáč Roman 0:2, Bosák Vítězslav 2:2, Jurča Lubomír 0:4, Lachký Jan 0:2, body hostů: Lakomý Roman 4:0, Gajdičiar Ondřej 4:0, Hendrych Radek 2:2, Hendrych Pavel 2:2), TJ Mořkov "B" - TJ Frenštát pod Radhoštěm C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlín Petr 0:4, Kyselý Radim 4:0, Černoch Petr 4:0, Kyselý Tomáš 1:3, body hostů: Hazuka Pavel 2:2, Hüttl Marian 2:2, Sobota Martin 1:3, Skapka Jiří 2:2), Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:- (Odloženo),
3. kolo:
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Návedla Matyáš 3:1, Bosák Martin 2:1, Filko Daniel 2:2, Kletenský Lubomír 3:1, Pivka Patrik 1:0, body hostů: Zaoral David 1:3, Stillner David 4:0, Hanyš Petr 0:4, Falhar Přemysl 0:4), TJ Frenštát pod Radhoštěm C - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:- (Odloženo), TJ ODRY C - TJ Mořkov "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bača Jaroslav 3:1, Lakomý Roman 4:0, Kubík Tomáš 1:3, Fabík Vítězslav 3:1, body hostů: Kyselý Radim 2:2, Černoch Petr 2:2, Pavlín Petr 0:2, Kyselý Tomáš 1:3, Kyselý Ondřej 0:2), TJ Mořkov "A" - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:- (Odloženo), Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - TJ Frenštát pod Radhoštěm D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešat Tomáš 1:3, Jakubec Ondřej 3:1, Peichel Stanislav 2:2, Fojtík Luděk 3:1, body hostů: Hüttl Adolf 3:1, Lorenc Martin 3:1, Milata Radek 0:2, Mezerová Andrea 0:4, Kántor Lukáš 1:1), KST NOVÝ JIČÍN D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beier David 3:1, Knopová Natálie 0:4, Kozák Alexandr 1:3, Kratochvíl Roman 4:0, body hostů: Langer Tomáš 3:1, Sommer Jan 2:2, Šimíčková Martina 1:3, Málek Martin 2:2),
4. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - KST NOVÝ JIČÍN D -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-, TJ Mořkov "B" - TJ Mořkov "A" -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - TJ ODRY C -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-,
5. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm C - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, TJ ODRY C - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, TJ Mořkov "A" - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - TJ Mořkov "B" -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-,
6. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-, TJ Mořkov "B" - KST NOVÝ JIČÍN D -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - TJ Mořkov "A" -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - TJ ODRY C -:-,
7. kolo:
TJ ODRY C - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, TJ Mořkov "A" - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - TJ Mořkov "B" -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-,
8. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-, TJ Mořkov "B" - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - KST NOVÝ JIČÍN D -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-, TJ ODRY C - TJ Mořkov "A" -:-,
9. kolo:
TJ Mořkov "A" - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - TJ ODRY C -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - TJ Mořkov "B" -:-,
10. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - TJ Mořkov "B" -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-, TJ ODRY C - KST NOVÝ JIČÍN D -:-, TJ Mořkov "A" - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-,
11. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - TJ Mořkov "A" -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - TJ ODRY C -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, TJ Mořkov "B" - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-,
12. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-, TJ Mořkov "B" - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ ODRY C -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - TJ Mořkov "A" -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-,
13. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN D - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-, TJ Mořkov "A" - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-, TJ ODRY C - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - TJ Mořkov "B" -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-,
14. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-, TJ Mořkov "B" - TJ ODRY C -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - TJ Mořkov "A" -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - KST NOVÝ JIČÍN D -:-,
15. kolo:
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-, TJ Mořkov "A" - TJ Mořkov "B" -:-, TJ ODRY C - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-,
16. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - TJ ODRY C -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - TJ Mořkov "A" -:-, TJ Mořkov "B" - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - KST NOVÝ JIČÍN D -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-,
17. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm D - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - TJ Mořkov "B" -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-, TJ Mořkov "A" - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, TJ ODRY C - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-,
18. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - TJ ODRY C -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - TJ Mořkov "A" -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - KST NOVÝ JIČÍN D -:-, TJ Mořkov "B" - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-,
19. kolo:
Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Mořkov "B" -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-, TJ Mořkov "A" - TJ ODRY C -:-,
20. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - TJ Mořkov "A" -:-, TJ ODRY C - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - KST NOVÝ JIČÍN D -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-, TJ Mořkov "B" - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-,
21. kolo:
TJ Mořkov "B" - Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. -:-, Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B - TJ Frenštát pod Radhoštěm C -:-, KST NOVÝ JIČÍN D - TJ ODRY C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - TJ Mořkov "A" -:-,
22. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B -:-, TJ Mořkov "A" - KST NOVÝ JIČÍN D -:-, TJ ODRY C - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - TJ Frenštát pod Radhoštěm D -:-, Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. -:-, Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B" - TJ Mořkov "B" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy