Výsledky do novin
Okresní přebor
1. kolo:
Sokol Brušperk D - Sokol Palkovice 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Humplík David 2:1, Janečka Martin 3:0, Vantuch Tomáš 2:1, Mrowetz Bruno 3:0, body hostů: Chlebek Vladimír 1:2, Lukšík Roman 1:2, Weigert Miloslav 0:3, Menšík Vladimír 0:3), Orel Paskov B - SSK Komorní Lhotka B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rundt Vladimír 0:3, Růža Jiří st. 0:3, Taichman Ivo 1:2, Němčík Pavel 2:1, body hostů: Návrat Lubomír 3:0, Kroupa Pavel 1:2, Galuszka Weronika 3:0, Čečotka Dušan 2:1), ST Kozlovice B - Sokol Metylovice 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tobola Daniel 0:3, Polášek Pavel 0:2, Stempěn Svatoslav 0:2, Tofel Vojtěch 2:1, Pustka Mikuláš 0:1, body hostů: Šigut Tomáš 3:0, Bezecný Petr 2:1, Šigut Matěj 3:0, Kuběna Aleš 1:1), TTC Bystřice - Spartak Jablunkov 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palarczyk Petr 3:0, Matloch Tadeusz 1:1, Šedivý Radek 2:1, Adamczyk Martin 3:0, body hostů: Glos Michal 1:2, Niedoba Vilém 1:2, Kufa Radek 0:3, 0:2), Slezan Frýdek-Místek - Sokol Skalice 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvostek Jakub 1:2, Gelnar Zbyněk 2:1, Vlk Radek 2:1, Šimonovský Pavel 4:0, body hostů: Typovský David 3:1, Tobola Martin 0:3, Petruška Jiří 1:2, Kolář Michal 0:3), TŽ Třinec C - SK Frýdlant 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lachowicz Jiří 3:0, Delina Jan 0:2, Březina Tomáš 3:0, Cieslar Radek 3:0, body hostů: Ondračka Pavel 1:2, Vacula Petr 1:2, Vacula Lubomír 0:3, Hofman Adrian 0:2), SK Návsí - Milíkov - Sokol Staré Město 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvrtek Jan 3:1, Heczko Marcel 2:2, Byrtek Zbigniew 1:2, Benek Vlastimil 2:2, body hostů: Kaliáš Petr 4:0, Zahradník Stanislav 3:1, Raška Michal 0:4, Typovský Václav 0:2, Kaňok Jaromír 0:1),
2. kolo:
Sokol Palkovice - Sokol Staré Město 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukšík Roman 2:1, Weigert Miloslav 0:3, Adámek Petr 0:3, Chlebek Vladimír 3:1, body hostů: Kaliáš Petr 4:0, Zahradník Stanislav 2:1, Raška Michal 1:2, Peter Ivo 1:2), SK Frýdlant - SK Návsí - Milíkov 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacula Lubomír 0:2, Vacula Petr 0:2, Žáčiková Petra 1:2, Somrová Gabriela 2:1, Ondračka Pavel 0:1, body hostů: Zvrtek Jan 2:1, Heczko Marcel 3:0, Benek Vlastimil 2:1, Byrtek Zbigniew 1:1), Sokol Skalice - TŽ Třinec C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tobola Martin 0:3, Typovský David 2:1, Tobola Jiří 0:3, Petruška Jiří 2:2, body hostů: Cieslar Radek 4:0, Březina Tomáš 1:2, Lachowicz Jiří 2:1, Drong Pavel 2:1), Spartak Jablunkov - Slezan Frýdek-Místek 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glos Michal 0:2, Niedoba Vilém 0:2, Kufa Radek 0:3, Glos Tomáš 0:2, body hostů: Vlk Radek 3:0, Šimonovský Pavel 2:0, Chvostek Jakub 2:0, Hrabec Tomáš 2:0), Sokol Metylovice - TTC Bystřice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šigut Matěj 0:1, Kuběna Aleš 1:2, Bezecný Petr 3:0, Šigut Tomáš 3:1, Foldyna Vlastislav 2:1, body hostů: Adamczyk Martin 2:2, Matloch Tadeusz 0:4, Palarczyk Petr 1:2, Šedivý Radek 2:1), SSK Komorní Lhotka B - ST Kozlovice B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galuszka Weronika 3:1, Čečotka Dušan 1:2, Chylek Rostislav 2:1, Návrat Lubomír 3:1, body hostů: Tofel Vojtěch 3:1, Polášek Pavel 1:3, Tobola Daniel 1:2, Stempěn Svatoslav 0:3), Orel Paskov B - Sokol Brušperk D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němčík Pavel 3:1, Taichman Ivo 2:1, Michna Petr 0:3, Růža Jiří ml. 3:0, WO 1:0, body hostů: Mrowetz Bruno 1:2, Janečka Martin 1:3, Vantuch Tomáš 2:1, Humplík David 1:2, WO 0:1),
3. kolo:
Orel Paskov B - Sokol Palkovice -:- (odloženo), ST Kozlovice B - Sokol Brušperk D -:- (odloženo), TTC Bystřice - SSK Komorní Lhotka B -:- (odloženo), Slezan Frýdek-Místek - Sokol Metylovice -:- (odloženo), TŽ Třinec C - Spartak Jablunkov -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov - Sokol Skalice -:- (odloženo), Sokol Staré Město - SK Frýdlant -:- (odloženo),
4. kolo:
Sokol Palkovice - SK Frýdlant -:- (odloženo), Sokol Skalice - Sokol Staré Město -:- (odloženo), Spartak Jablunkov - SK Návsí - Milíkov -:- (odloženo), Sokol Metylovice - TŽ Třinec C -:- (odloženo), SSK Komorní Lhotka B - Slezan Frýdek-Místek -:- (odloženo), Sokol Brušperk D - TTC Bystřice -:- (odloženo), Orel Paskov B - ST Kozlovice B -:- (odloženo),
5. kolo:
ST Kozlovice B - Sokol Palkovice -:- (odloženo), TTC Bystřice - Orel Paskov B -:- (odloženo), Slezan Frýdek-Místek - Sokol Brušperk D -:- (odloženo), TŽ Třinec C - SSK Komorní Lhotka B -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov - Sokol Metylovice -:- (odloženo), Sokol Staré Město - Spartak Jablunkov -:- (odloženo), SK Frýdlant - Sokol Skalice -:- (odloženo),
6. kolo:
Sokol Palkovice - Sokol Skalice -:- (odloženo), Spartak Jablunkov - SK Frýdlant -:- (odloženo), Sokol Metylovice - Sokol Staré Město -:- (odloženo), SSK Komorní Lhotka B - SK Návsí - Milíkov -:- (odloženo), Sokol Brušperk D - TŽ Třinec C -:- (odloženo), Orel Paskov B - Slezan Frýdek-Místek -:- (odloženo), ST Kozlovice B - TTC Bystřice -:- (odloženo),
7. kolo:
TTC Bystřice - Sokol Palkovice -:- (odloženo), Slezan Frýdek-Místek - ST Kozlovice B -:- (odloženo), TŽ Třinec C - Orel Paskov B -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov - Sokol Brušperk D -:- (odloženo), Sokol Staré Město - SSK Komorní Lhotka B -:- (odloženo), SK Frýdlant - Sokol Metylovice -:- (odloženo), Sokol Skalice - Spartak Jablunkov -:- (odloženo),
8. kolo:
Sokol Palkovice - Spartak Jablunkov -:- (odloženo), Sokol Metylovice - Sokol Skalice -:- (odloženo), SSK Komorní Lhotka B - SK Frýdlant -:-, Sokol Brušperk D - Sokol Staré Město -:- (odloženo), Orel Paskov B - SK Návsí - Milíkov -:- (odloženo), ST Kozlovice B - TŽ Třinec C -:- (odloženo), TTC Bystřice - Slezan Frýdek-Místek -:- (odloženo),
9. kolo:
Slezan Frýdek-Místek - Sokol Palkovice -:- (odloženo), TŽ Třinec C - TTC Bystřice -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov - ST Kozlovice B -:- (odloženo), Sokol Staré Město - Orel Paskov B -:- (odloženo), SK Frýdlant - Sokol Brušperk D -:- (odloženo), Sokol Skalice - SSK Komorní Lhotka B -:- (odloženo), Spartak Jablunkov - Sokol Metylovice -:- (odloženo),
10. kolo:
Sokol Palkovice - Sokol Metylovice -:- (zrušeno), SSK Komorní Lhotka B - Spartak Jablunkov -:- (zrušeno), Sokol Brušperk D - Sokol Skalice -:- (zrušeno), Orel Paskov B - SK Frýdlant -:- (zrušeno), ST Kozlovice B - Sokol Staré Město -:- (zrušeno), TTC Bystřice - SK Návsí - Milíkov -:- (zrušeno), Slezan Frýdek-Místek - TŽ Třinec C -:- (zrušeno),
11. kolo:
TŽ Třinec C - Sokol Palkovice -:- (zrušeno), SK Návsí - Milíkov - Slezan Frýdek-Místek -:- (zrušeno), Sokol Staré Město - TTC Bystřice -:-, SK Frýdlant - ST Kozlovice B -:- (zrušeno), Sokol Skalice - Orel Paskov B -:- (zrušeno), Spartak Jablunkov - Sokol Brušperk D -:- (zrušeno), Sokol Metylovice - SSK Komorní Lhotka B -:- (zrušeno),
12. kolo:
Sokol Palkovice - SSK Komorní Lhotka B -:- (zrušeno), Sokol Brušperk D - Sokol Metylovice -:- (zrušeno), Orel Paskov B - Spartak Jablunkov -:- (zrušeno), ST Kozlovice B - Sokol Skalice -:- (zrušeno), TTC Bystřice - SK Frýdlant -:- (zrušeno), Slezan Frýdek-Místek - Sokol Staré Město -:- (zrušeno), TŽ Třinec C - SK Návsí - Milíkov -:- (zrušeno),
13. kolo:
SK Návsí - Milíkov - Sokol Palkovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvrtek Jan 2:1, Heczko Marcel 1:1, Byrtek Zbigniew 2:1, Benek Vlastimil 3:0, body hostů: Plesník Lukáš 3:0, Chlebek Vladimír 0:3, Lukšík Roman 0:3, Weigert Miloslav 0:2), Sokol Staré Město - TŽ Třinec C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Stanislav 2:2, Raška Michal 1:3, Typovský Václav 1:3, Kaliáš Petr 4:0, body hostů: Cieslar Radek 3:1, Lachowicz Jiří 3:1, Marosz Marian 2:2, Březina Tomáš 0:4), SK Frýdlant - Slezan Frýdek-Místek 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacula Lubomír 0:4, Žáčiková Petra 1:2, Ondračka Pavel 1:2, Somrová Gabriela 4:0, body hostů: Šimonovský Pavel 2:2, Gelnar Zbyněk 2:2, Chvostek Jakub 2:1, Hrabec Tomáš 2:1), Sokol Skalice - TTC Bystřice 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Typovský David 2:1, Tobola Martin 2:1, Tobola Jiří 0:3, Kabuďa Tomáš 1:3, body hostů: Adamczyk Martin 4:0, Matloch Tadeusz 2:1, Šedivý Radek 2:1, Bruk Tomáš 0:3), Spartak Jablunkov - ST Kozlovice B 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Glos Michal 0:2, Niedoba Vilém 1:1, Glos Tomáš 1:2, WO 0:4, body hostů: Stempěn Svatoslav 2:0, Tobola Daniel 1:1, Trubák Vojtěch 1:1, Polášek Pavel 1:0, WO 4:0), Sokol Metylovice - Orel Paskov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezecný Petr 2:0, Šigut Matěj 2:0, Foldyna Vlastislav 2:0, Šigut Tomáš 2:0, body hostů: Němčík Pavel 0:2, Růža Jiří st. 0:2, Michna Ivo 0:2, Michna Viktor 0:2), SSK Komorní Lhotka B - Sokol Brušperk D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečotka Dušan 2:1, Galuszka Weronika 1:2, Kroupa Pavel 3:0, Návrat Lubomír 3:1, body hostů: Mrowetz Bruno 2:2, Vantuch Tomáš 0:3, Humplík David 1:2, Krupník Lukáš ml. 1:2),
14. kolo:
Sokol Palkovice - Sokol Brušperk D -:- (zrušeno), SSK Komorní Lhotka B - Orel Paskov B -:- (zrušeno), Sokol Metylovice - ST Kozlovice B -:- (zrušeno), Spartak Jablunkov - TTC Bystřice -:- (zrušeno), Sokol Skalice - Slezan Frýdek-Místek -:- (zrušeno), SK Frýdlant - TŽ Třinec C -:- (zrušeno), Sokol Staré Město - SK Návsí - Milíkov -:- (zrušeno),
15. kolo:
Sokol Staré Město - Sokol Palkovice -:- (zrušeno), SK Návsí - Milíkov - SK Frýdlant -:- (zrušeno), TŽ Třinec C - Sokol Skalice -:- (zrušeno), Slezan Frýdek-Místek - Spartak Jablunkov -:-, TTC Bystřice - Sokol Metylovice -:- (zrušeno), ST Kozlovice B - SSK Komorní Lhotka B -:- (zrušeno), Sokol Brušperk D - Orel Paskov B -:- (zrušeno),
16. kolo:
Sokol Palkovice - Orel Paskov B -:-, Sokol Brušperk D - ST Kozlovice B -:-, SSK Komorní Lhotka B - TTC Bystřice -:-, Sokol Metylovice - Slezan Frýdek-Místek -:-, Spartak Jablunkov - TŽ Třinec C -:-, Sokol Skalice - SK Návsí - Milíkov -:-, SK Frýdlant - Sokol Staré Město -:-,
17. kolo:
SK Frýdlant - Sokol Palkovice -:-, Sokol Staré Město - Sokol Skalice -:-, SK Návsí - Milíkov - Spartak Jablunkov -:-, TŽ Třinec C - Sokol Metylovice -:-, Slezan Frýdek-Místek - SSK Komorní Lhotka B -:-, TTC Bystřice - Sokol Brušperk D -:-, ST Kozlovice B - Orel Paskov B -:-,
18. kolo:
Sokol Palkovice - ST Kozlovice B -:-, Orel Paskov B - TTC Bystřice -:-, Sokol Brušperk D - Slezan Frýdek-Místek -:-, SSK Komorní Lhotka B - TŽ Třinec C -:-, Sokol Metylovice - SK Návsí - Milíkov -:-, Spartak Jablunkov - Sokol Staré Město -:-, Sokol Skalice - SK Frýdlant -:-,
19. kolo:
Sokol Skalice - Sokol Palkovice -:-, SK Frýdlant - Spartak Jablunkov -:-, Sokol Staré Město - Sokol Metylovice -:-, SK Návsí - Milíkov - SSK Komorní Lhotka B -:-, TŽ Třinec C - Sokol Brušperk D -:-, Slezan Frýdek-Místek - Orel Paskov B -:-, TTC Bystřice - ST Kozlovice B -:-,
20. kolo:
Sokol Palkovice - TTC Bystřice -:-, ST Kozlovice B - Slezan Frýdek-Místek -:-, Orel Paskov B - TŽ Třinec C -:-, Sokol Brušperk D - SK Návsí - Milíkov -:-, SSK Komorní Lhotka B - Sokol Staré Město -:-, Sokol Metylovice - SK Frýdlant -:-, Spartak Jablunkov - Sokol Skalice -:-,
21. kolo:
Spartak Jablunkov - Sokol Palkovice -:-, Sokol Skalice - Sokol Metylovice -:-, SK Frýdlant - SSK Komorní Lhotka B -:-, Sokol Staré Město - Sokol Brušperk D -:-, SK Návsí - Milíkov - Orel Paskov B -:-, TŽ Třinec C - ST Kozlovice B -:-, Slezan Frýdek-Místek - TTC Bystřice -:-,
22. kolo:
Sokol Palkovice - Slezan Frýdek-Místek -:-, TTC Bystřice - TŽ Třinec C -:-, ST Kozlovice B - SK Návsí - Milíkov -:-, Orel Paskov B - Sokol Staré Město -:-, Sokol Brušperk D - SK Frýdlant -:-, SSK Komorní Lhotka B - Sokol Skalice -:-, Sokol Metylovice - Spartak Jablunkov -:-,
23. kolo:
Sokol Metylovice - Sokol Palkovice -:-, Spartak Jablunkov - SSK Komorní Lhotka B -:-, Sokol Skalice - Sokol Brušperk D -:-, SK Frýdlant - Orel Paskov B -:-, Sokol Staré Město - ST Kozlovice B -:-, SK Návsí - Milíkov - TTC Bystřice -:-, TŽ Třinec C - Slezan Frýdek-Místek -:-,
24. kolo:
Sokol Palkovice - TŽ Třinec C -:-, Slezan Frýdek-Místek - SK Návsí - Milíkov -:-, TTC Bystřice - Sokol Staré Město -:-, ST Kozlovice B - SK Frýdlant -:-, Orel Paskov B - Sokol Skalice -:-, Sokol Brušperk D - Spartak Jablunkov -:-, SSK Komorní Lhotka B - Sokol Metylovice -:-,
25. kolo:
SSK Komorní Lhotka B - Sokol Palkovice -:-, Sokol Metylovice - Sokol Brušperk D -:-, Spartak Jablunkov - Orel Paskov B -:-, Sokol Skalice - ST Kozlovice B -:-, SK Frýdlant - TTC Bystřice -:-, Sokol Staré Město - Slezan Frýdek-Místek -:-, SK Návsí - Milíkov - TŽ Třinec C -:-,
26. kolo:
Sokol Palkovice - SK Návsí - Milíkov -:-, TŽ Třinec C - Sokol Staré Město -:-, Slezan Frýdek-Místek - SK Frýdlant -:-, TTC Bystřice - Sokol Skalice -:-, ST Kozlovice B - Spartak Jablunkov -:-, Orel Paskov B - Sokol Metylovice -:-, Sokol Brušperk D - SSK Komorní Lhotka B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy