Výsledky do novin
Okresní soutěž 1.třídy
1. kolo:
SSK Komorní Lhotka C - KST Dolní Lomná 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pagáč Zbyněk 0:4, Čech Jiří 4:0, Novák Petr 2:2, Chylek Rostislav 4:0, body hostů: Kantor Josef 2:2, Ramšák Milan 2:2, Sikora Roman 1:3, Šigut Dalibor 1:3), Sokol Krmelín - Sokol Ropice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Jiří 2:2, Palmi Ivo 1:3, Širan Jozef 1:3, Bujok Jan 3:1, body hostů: Krucina Vojtěch 2:2, Zelenický Vít 2:2, Schmiedl Hostimil 2:2, Čellár Jaroslav 3:1), ST Kozlovice C - Slezan Frýdek-Místek B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blabla Šimon 0:1, Tobola Daniel 1:3, Pustka Filip 3:1, Tofel Antonín 3:1, Stempěn Svatoslav 2:1, body hostů: Hrabec Tomáš 2:2, Sýkora Pavel ml. 0:4, Klišová Alena 3:1, Žvak Radomír 2:2), Sokol Skalice B - TTC Vendryně B -:-, TJ Janovice - SC Smilovice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekárek David 2:2, Krauz Samuel 2:2, Borovský Martin 3:1, Nezhoda Jiří 4:0, body hostů: Krmaschková Gabriela 2:2, Šulgan Ladislav 3:1, Eschner Martin 0:4, Procházka Rudolf 0:4), Sokol Dobrá - SK Návsí - Milíkov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tóth Jozef 1:3, Skarka Miroslav 1:3, Meca Rostislav 4:0, Bařina Lukáš 3:1, body hostů: Dytko Zbigniew 1:3, Byrtus Samuel 2:2, Walek Adrian 3:1, Bojko Lukáš 1:3),
2. kolo:
SK Návsí - Milíkov B - KST Dolní Lomná 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Byrtus Samuel 0:2, Dytko Zbigniew 0:3, Heczko David 0:3, Bojko Lukáš 1:3, WO 4:0, body hostů: Gruszka Jan 4:0, Sikora Roman 3:0, Šigut Dalibor 1:1, Kantor Josef 3:0, WO 0:4), SC Smilovice - Sokol Dobrá 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulgan Ladislav 1:3, Eschner Martin 0:4, Procházka Rudolf 2:2, Krmaschková Gabriela 2:2, body hostů: Kahánek Dalibor 3:1, Meca Rostislav 2:2, Skarka Miroslav 4:0, Bařina Lukáš 2:2), TTC Vendryně B - TJ Janovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drozd Kamil 3:1, Stonavský Luděk 1:3, Pszczolka Vlastimil 3:1, Zavřel Ivo 1:3, body hostů: Nezhoda Jiří 3:1, Borovský Martin 1:3, Krauz Samuel 3:1, Pekárek David 1:3), Slezan Frýdek-Místek B - Sokol Skalice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Tomáš 3:1, Žvak Radomír 4:0, Járová Dana 1:3, Klišová Alena 1:3, body hostů: Valenta Karel 2:2, Moškoř Václav 3:1, Beneš Milan 2:2, Šuta Petr 0:4), Sokol Ropice C - ST Kozlovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krucina Vojtěch 3:1, Rusnák Tomáš 3:1, Zelenický Vít 0:2, Čellár Jaroslav 2:2, Schmiedl Hostimil 1:0, WO 0:1, body hostů: Tofel Antonín 2:2, Jirousek Miroslav 1:3, Pustka Filip 1:3, Stempěn Svatoslav 2:1, WO 1:0), SSK Komorní Lhotka C - Sokol Krmelín 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pagáč Zbyněk 1:3, Čech Jiří 3:1, Chylek Rostislav 3:1, Čečotka Dušan 2:2, body hostů: Stach Jiří 3:1, Palmi Ivo 2:2, Širan Jozef 2:2, Adámek Ladislav 0:4),
3. kolo:
Sokol Krmelín - KST Dolní Lomná -:- (odloženo), ST Kozlovice C - SSK Komorní Lhotka C -:- (odloženo), Sokol Skalice B - Sokol Ropice C -:- (odloženo), TJ Janovice - Slezan Frýdek-Místek B -:- (odloženo), Sokol Dobrá - TTC Vendryně B -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov B - SC Smilovice -:- (odloženo),
4. kolo:
KST Dolní Lomná - SC Smilovice -:- (odleženo), TTC Vendryně B - SK Návsí - Milíkov B -:- (odloženo), Slezan Frýdek-Místek B - Sokol Dobrá -:- (odloženo), Sokol Ropice C - TJ Janovice -:- (odloženo), SSK Komorní Lhotka C - Sokol Skalice B -:- (odloženo), Sokol Krmelín - ST Kozlovice C -:- (odloženo),
5. kolo:
ST Kozlovice C - KST Dolní Lomná -:- (odloženo), Sokol Skalice B - Sokol Krmelín -:- (odloženo), TJ Janovice - SSK Komorní Lhotka C -:- (odloženo), Sokol Dobrá - Sokol Ropice C -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov B - Slezan Frýdek-Místek B -:- (odloženo), SC Smilovice - TTC Vendryně B -:- (odloženo),
6. kolo:
KST Dolní Lomná - TTC Vendryně B -:- (odloženo), Slezan Frýdek-Místek B - SC Smilovice -:- (odloženo), Sokol Ropice C - SK Návsí - Milíkov B -:- (odloženo), SSK Komorní Lhotka C - Sokol Dobrá -:- (odloženo), Sokol Krmelín - TJ Janovice -:- (odloženo), ST Kozlovice C - Sokol Skalice B -:- (odloženo),
7. kolo:
Sokol Skalice B - KST Dolní Lomná -:- (odloženo), TJ Janovice - ST Kozlovice C -:- (odloženo), Sokol Dobrá - Sokol Krmelín -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov B - SSK Komorní Lhotka C -:- (odloženo), SC Smilovice - Sokol Ropice C -:- (odloženo), TTC Vendryně B - Slezan Frýdek-Místek B -:- (odloženo),
8. kolo:
KST Dolní Lomná - Slezan Frýdek-Místek B -:- (odloženo), Sokol Ropice C - TTC Vendryně B -:- (odloženo), SSK Komorní Lhotka C - SC Smilovice -:- (odloženo), Sokol Krmelín - SK Návsí - Milíkov B -:- (odloženo), ST Kozlovice C - Sokol Dobrá -:- (odloženo), Sokol Skalice B - TJ Janovice -:- (odloženo),
9. kolo:
TJ Janovice - KST Dolní Lomná -:- (odloženo), Sokol Dobrá - Sokol Skalice B -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov B - ST Kozlovice C -:- (odloženo), SC Smilovice - Sokol Krmelín -:- (odloženo), TTC Vendryně B - SSK Komorní Lhotka C -:- (odloženo), Slezan Frýdek-Místek B - Sokol Ropice C -:- (odloženo),
10. kolo:
KST Dolní Lomná - Sokol Ropice C -:- (zrušeno), SSK Komorní Lhotka C - Slezan Frýdek-Místek B -:- (zrušeno), Sokol Krmelín - TTC Vendryně B -:- (zrušeno), ST Kozlovice C - SC Smilovice -:- (zrušeno), Sokol Skalice B - SK Návsí - Milíkov B -:- (zrušeno), TJ Janovice - Sokol Dobrá -:- (zrušeno),
11. kolo:
Sokol Dobrá - KST Dolní Lomná -:- (zrušeno), SK Návsí - Milíkov B - TJ Janovice -:- (zrušeno), SC Smilovice - Sokol Skalice B -:- (zrušeno), TTC Vendryně B - ST Kozlovice C -:- (zrušeno), Slezan Frýdek-Místek B - Sokol Krmelín -:- (zrušeno), Sokol Ropice C - SSK Komorní Lhotka C -:- (zrušeno),
12. kolo:
KST Dolní Lomná - SSK Komorní Lhotka C -:- (zrušeno), Sokol Ropice C - Sokol Krmelín -:- (zrušeno), Slezan Frýdek-Místek B - ST Kozlovice C -:- (zrušeno), TTC Vendryně B - Sokol Skalice B -:- (zrušeno), SC Smilovice - TJ Janovice -:- (zrušeno), SK Návsí - Milíkov B - Sokol Dobrá -:- (zrušeno),
13. kolo:
KST Dolní Lomná - SK Návsí - Milíkov B -:- (zrušeno), Sokol Dobrá - SC Smilovice -:- (zrušeno), TJ Janovice - TTC Vendryně B -:- (zrušeno), Sokol Skalice B - Slezan Frýdek-Místek B -:- (zrušeno), ST Kozlovice C - Sokol Ropice C -:- (zrušeno), Sokol Krmelín - SSK Komorní Lhotka C -:- (zrušeno),
14. kolo:
KST Dolní Lomná - Sokol Krmelín -:-, SSK Komorní Lhotka C - ST Kozlovice C -:-, Sokol Ropice C - Sokol Skalice B -:-, Slezan Frýdek-Místek B - TJ Janovice -:-, TTC Vendryně B - Sokol Dobrá -:-, SC Smilovice - SK Návsí - Milíkov B -:-,
15. kolo:
SC Smilovice - KST Dolní Lomná -:-, SK Návsí - Milíkov B - TTC Vendryně B -:-, Sokol Dobrá - Slezan Frýdek-Místek B -:-, TJ Janovice - Sokol Ropice C -:-, Sokol Skalice B - SSK Komorní Lhotka C -:-, ST Kozlovice C - Sokol Krmelín -:-,
16. kolo:
KST Dolní Lomná - ST Kozlovice C -:-, Sokol Krmelín - Sokol Skalice B -:-, SSK Komorní Lhotka C - TJ Janovice -:-, Sokol Ropice C - Sokol Dobrá -:-, Slezan Frýdek-Místek B - SK Návsí - Milíkov B -:-, TTC Vendryně B - SC Smilovice -:-,
17. kolo:
TTC Vendryně B - KST Dolní Lomná -:-, SC Smilovice - Slezan Frýdek-Místek B -:-, SK Návsí - Milíkov B - Sokol Ropice C -:-, Sokol Dobrá - SSK Komorní Lhotka C -:-, TJ Janovice - Sokol Krmelín -:-, Sokol Skalice B - ST Kozlovice C -:-,
18. kolo:
KST Dolní Lomná - Sokol Skalice B -:-, ST Kozlovice C - TJ Janovice -:-, Sokol Krmelín - Sokol Dobrá -:-, SSK Komorní Lhotka C - SK Návsí - Milíkov B -:-, Sokol Ropice C - SC Smilovice -:-, Slezan Frýdek-Místek B - TTC Vendryně B -:-,
19. kolo:
Slezan Frýdek-Místek B - KST Dolní Lomná -:-, TTC Vendryně B - Sokol Ropice C -:-, SC Smilovice - SSK Komorní Lhotka C -:-, SK Návsí - Milíkov B - Sokol Krmelín -:-, Sokol Dobrá - ST Kozlovice C -:-, TJ Janovice - Sokol Skalice B -:-,
20. kolo:
KST Dolní Lomná - TJ Janovice -:-, Sokol Skalice B - Sokol Dobrá -:-, ST Kozlovice C - SK Návsí - Milíkov B -:-, Sokol Krmelín - SC Smilovice -:-, SSK Komorní Lhotka C - TTC Vendryně B -:-, Sokol Ropice C - Slezan Frýdek-Místek B -:-,
21. kolo:
Sokol Ropice C - KST Dolní Lomná -:-, Slezan Frýdek-Místek B - SSK Komorní Lhotka C -:-, TTC Vendryně B - Sokol Krmelín -:-, SC Smilovice - ST Kozlovice C -:-, SK Návsí - Milíkov B - Sokol Skalice B -:-, Sokol Dobrá - TJ Janovice -:-,
22. kolo:
KST Dolní Lomná - Sokol Dobrá -:-, TJ Janovice - SK Návsí - Milíkov B -:-, Sokol Skalice B - SC Smilovice -:-, ST Kozlovice C - TTC Vendryně B -:-, Sokol Krmelín - Slezan Frýdek-Místek B -:-, SSK Komorní Lhotka C - Sokol Ropice C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy