Výsledky do novin
Okresní soutěž 5.třídy
1. kolo:
TTC Frýdlant F - Sokol Staré Město C 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimeček Marija Jindřich 1:3, Kociánová Natálie 0:4, Šimeček Samuel 0:4, WO 0:5, body hostů: Konvička Vojtěch 3:0, Čuraj Martin 3:0, Motyčka Ivo 3:0, Možíš Martin 2:1, WO 5:0), Beskyd Líštná B - TTC Frýdek-Místek C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marosz Ivo 4:0, Ponczová Adéla 4:0, Marosz Vít 3:1, Mendreková Natálie 2:2, body hostů: Fárková Kateřina 2:2, Šimek Ondřej 1:3, Fárek Vojtěch 0:4, Kaňák Adam 0:4), Sokol Ropice F - Sokol Dobrá D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stavarský Jakub 1:3, Šancer Jindřich ml. 0:4, Šancer Jindřich 1:3, Šancer Matouš 0:4, body hostů: Bubík Lukáš 2:2, Skarka Jan 4:0, Kalenda Pavel 4:0, Bařina Pavel 4:0), SK Frýdlant C - SK Frýdlant D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fuchsík Šimon 4:0, Bezecný TOMÁŠ 4:0, Novotný Michael 4:0, Blahuta Petr 4:0, body hostů: Menšík Martin 0:4, Filip Matouš 0:4, Ondračková Zuzana 0:4, Fuchsíková Hana 0:4), TTC Frýdek-Místek B - TTC Bystřice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běčák Matěj 4:0, Novák Petr 1:1, Svobodová Anna 1:3, Fabián Tobiáš 4:0, Tobola Kamil 1:1, body hostů: Pail František 0:4, Blahoňovský Marek 2:2, Marosz Daniel 1:3, Šulák Jan 2:2), Sokol Metylovice D - SC Smilovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schmidt René 1:3, Vráblík Josef 3:1, Kvarda Ľuboš 3:1, Šimek Petr 4:0, body hostů: Zientek Zbyněk 2:2, Ježowicz Jan 2:2, Potiorek Štěpán 1:3, Kubala David 0:4), SK Návsí - Milíkov E - TTC Vendryně D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bolek Václav 1:3, Majetný Tomáš 0:4, Sikora Petr 2:2, Zvrtková Magdaléna 2:2, body hostů: Šurík Miroslav 2:2, Holeksa Jaromír 4:0, Štóc Martin 1:3, Byrtus Martin 4:0),
2. kolo:
Sokol Staré Město C - TTC Vendryně D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuraj Martin 4:0, Sikora Roman 4:0, Motyčka Ivo 4:0, Richter Lubomír 4:0, body hostů: Káňa Jiří 0:4, Stiksa Zdeněk 0:4, Byrtus Martin 0:4, Štóc Martin 0:4), SC Smilovice C - SK Návsí - Milíkov E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zientek Zbyněk 3:1, Šulgan Filip 3:1, Chodura Roman 3:1, Korta Pavel 1:3, body hostů: Čmiel Adam 4:0, Sikora Petr 1:3, Majetný Tomáš 0:4, Zvrtková Magdaléna 1:3), TTC Bystřice D - Sokol Metylovice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blahoňovský Marek 4:0, Marosz Daniel 4:0, Marosz Milan 3:1, Pail František 2:2, body hostů: Vráblík Josef 1:3, Kvarda Ľuboš 1:3, Schmidt René 0:4, Luňáček Zbyněk 1:3), SK Frýdlant D - TTC Frýdek-Místek B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Somr Daniel 0:4, Menšík Martin 0:4, Ondračková Zuzana 0:4, Fuchsíková Hana 0:4, body hostů: Fabián Tobiáš 4:0, Běčák Matěj 4:0, Svobodová Anna 4:0, Tobola Kamil 2:0, Novák Petr 2:0), Sokol Dobrá D - SK Frýdlant C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubík Lukáš 0:4, Bubík Libor 1:3, Bařina Pavel 3:1, Skarka Jan 2:2, body hostů: Štefek Dominik 4:0, Blahuta Petr 3:1, Fuchsík Šimon 2:2, Bezecný TOMÁŠ 1:3), TTC Frýdek-Místek C - Sokol Ropice F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Ondřej 3:1, Kapolka Jan 2:2, Búlik Viktoria 1:3, Mokrošová Amanda 0:4, body hostů: Šancer Jindřich 4:0, Stavarský Jakub 3:1, Šancer Jindřich ml. 2:2, Šancer Matouš 1:3), TTC Frýdlant F - Beskyd Líštná B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kahánek Petr 3:1, Šimeček Marija Jindřich 2:2, Šimeček Petr 2:2, Šimeček Samuel 2:2, body hostů: Marosz Ivo 3:1, Marosz Vít 4:0, Maroszová Eva 0:4, Mendreková Natálie 0:4),
3. kolo:
Beskyd Líštná B - Sokol Staré Město C -:- (odloženo), Sokol Ropice F - TTC Frýdlant F -:- (odloženo), SK Frýdlant C - TTC Frýdek-Místek C -:- (odloženo), TTC Frýdek-Místek B - Sokol Dobrá D -:- (odloženo), Sokol Metylovice D - SK Frýdlant D -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov E - TTC Bystřice D -:- (odloženo), TTC Vendryně D - SC Smilovice C -:- (odloženo),
4. kolo:
Sokol Staré Město C - SC Smilovice C -:- (odloženo), TTC Bystřice D - TTC Vendryně D -:- (odloženo), SK Frýdlant D - SK Návsí - Milíkov E -:- (odloženo), Sokol Dobrá D - Sokol Metylovice D -:- (odloženo), TTC Frýdek-Místek C - TTC Frýdek-Místek B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopečný Adam 0:4, Kopečný Ondřej 0:4, Šimek Ondřej 0:4, Kaňák Adam 0:4, body hostů: Běčák Matěj 4:0, Novák Petr 4:0, Fabián Tobiáš 4:0, Tobola Kamil 4:0), TTC Frýdlant F - SK Frýdlant C -:- (odloženo), Beskyd Líštná B - Sokol Ropice F -:- (odloženo),
5. kolo:
Sokol Ropice F - Sokol Staré Město C -:- (odloženo), SK Frýdlant C - Beskyd Líštná B -:- (odloženo), TTC Frýdek-Místek B - TTC Frýdlant F -:- (odloženo), Sokol Metylovice D - TTC Frýdek-Místek C -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov E - Sokol Dobrá D -:- (odloženo), TTC Vendryně D - SK Frýdlant D -:- (odloženo), SC Smilovice C - TTC Bystřice D -:- (odloženo),
6. kolo:
Sokol Staré Město C - TTC Bystřice D -:- (odloženo), SK Frýdlant D - SC Smilovice C -:- (odloženo), Sokol Dobrá D - TTC Vendryně D -:- (odloženo), TTC Frýdek-Místek C - SK Návsí - Milíkov E -:- (odloženo), TTC Frýdlant F - Sokol Metylovice D -:- (odloženo), Beskyd Líštná B - TTC Frýdek-Místek B -:- (odloženo), Sokol Ropice F - SK Frýdlant C -:- (odloženo),
7. kolo:
SK Frýdlant C - Sokol Staré Město C -:- (odloženo), TTC Frýdek-Místek B - Sokol Ropice F -:- (odloženo), Sokol Metylovice D - Beskyd Líštná B -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov E - TTC Frýdlant F -:- (odloženo), TTC Vendryně D - TTC Frýdek-Místek C -:- (odloženo), SC Smilovice C - Sokol Dobrá D -:- (odloženo), TTC Bystřice D - SK Frýdlant D -:- (odloženo),
8. kolo:
Sokol Staré Město C - SK Frýdlant D -:- (odloženo), Sokol Dobrá D - TTC Bystřice D -:- (odloženo), TTC Frýdek-Místek C - SC Smilovice C -:-, TTC Frýdlant F - TTC Vendryně D -:- (odloženo), Beskyd Líštná B - SK Návsí - Milíkov E -:- (odloženo), Sokol Ropice F - Sokol Metylovice D -:- (odloženo), SK Frýdlant C - TTC Frýdek-Místek B -:- (odloženo),
9. kolo:
TTC Frýdek-Místek B - Sokol Staré Město C -:- (odloženo), Sokol Metylovice D - SK Frýdlant C -:- (odloženo), SK Návsí - Milíkov E - Sokol Ropice F -:- (odloženo), TTC Vendryně D - Beskyd Líštná B -:- (odloženo), SC Smilovice C - TTC Frýdlant F -:- (odloženo), TTC Bystřice D - TTC Frýdek-Místek C -:- (odloženo), SK Frýdlant D - Sokol Dobrá D -:- (odloženo),
10. kolo:
Sokol Staré Město C - Sokol Dobrá D -:- (zrušeno), TTC Frýdek-Místek C - SK Frýdlant D -:- (zrušeno), TTC Frýdlant F - TTC Bystřice D -:- (zrušeno), Beskyd Líštná B - SC Smilovice C -:- (zrušeno), Sokol Ropice F - TTC Vendryně D -:- (zrušeno), SK Frýdlant C - SK Návsí - Milíkov E -:- (zrušeno), TTC Frýdek-Místek B - Sokol Metylovice D -:- (zrušeno),
11. kolo:
Sokol Metylovice D - Sokol Staré Město C -:- (zrušeno), SK Návsí - Milíkov E - TTC Frýdek-Místek B -:- (zrušeno), TTC Vendryně D - SK Frýdlant C -:- (zrušeno), SC Smilovice C - Sokol Ropice F -:- (zrušeno), TTC Bystřice D - Beskyd Líštná B -:- (zrušeno), SK Frýdlant D - TTC Frýdlant F -:- (zrušeno), Sokol Dobrá D - TTC Frýdek-Místek C -:- (zrušeno),
12. kolo:
Sokol Staré Město C - TTC Frýdek-Místek C -:- (zrušeno), TTC Frýdlant F - Sokol Dobrá D -:- (zrušeno), Beskyd Líštná B - SK Frýdlant D -:- (zrušeno), Sokol Ropice F - TTC Bystřice D -:- (zrušeno), SK Frýdlant C - SC Smilovice C -:- (zrušeno), TTC Frýdek-Místek B - TTC Vendryně D -:- (zrušeno), Sokol Metylovice D - SK Návsí - Milíkov E -:- (zrušeno),
13. kolo:
SK Návsí - Milíkov E - Sokol Staré Město C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kluz Milan 2:2, Čmiel Adam 2:2, Majetný Jan 0:4, Zvrtková Magdaléna 1:3, body hostů: Sikora Roman 4:0, Motyčka Ivo 3:1, Konvička Vojtěch 3:1, Čuraj Martin 1:3), TTC Vendryně D - Sokol Metylovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Niedoba Richard 3:1, Holeksa Jaromír 2:0, Štóc Martin 3:1, Šurík Miroslav 0:4, Vita Karel 2:0, body hostů: Karteczka Martin 1:3, Vráblík Josef 1:3, Šimek Petr 2:2, Luňáček Zbyněk 2:2), SC Smilovice C - TTC Frýdek-Místek B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chodura Roman 1:2, Zientek Zbyněk 1:2, Šulgan Filip 0:2, Ježowicz Jan 1:2, Kubala David 0:1, WO 5:0, body hostů: Fabián Tobiáš 3:1, Běčák Matěj 3:1, Tobola Kamil 3:1, WO 0:5), TTC Bystřice D - SK Frýdlant C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blahoňovský Marek 3:1, Marosz Milan 1:3, Šulák Jan 2:2, Pail František 2:2, body hostů: Štefek Dominik 4:0, Blahuta Petr 2:2, Fuchsík Šimon 2:2, Bezecný TOMÁŠ 0:4), SK Frýdlant D - Sokol Ropice F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondračková Zuzana 1:3, Menšík Martin 2:2, Ondračka Richard 4:0, Fuchsíková Hana 0:4, body hostů: Stavarský Jakub 3:1, Šancer Jindřich ml. 2:2, Šancer Jindřich 3:1, Šancer Matouš 1:3), Sokol Dobrá D - Beskyd Líštná B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubík Libor 3:1, Bubík Lukáš 0:4, Kalenda Pavel 3:1, Skarka Jan 3:1, body hostů: Ponczová Adéla 1:3, Marosz Ivo 3:1, Ponczová Silvie 1:3, Marosz Vít 2:2), TTC Frýdek-Místek C - TTC Frýdlant F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopečný Adam 3:1, Kopečný Ondřej 1:3, Fárek Vojtěch 2:2, Búlik Viktoria 2:2, body hostů: Kahánek Petr 4:0, Šimeček Samuel 2:2, Kociánová Natálie 2:2, Geldner Gabriel 0:4),
14. kolo:
Sokol Staré Město C - TTC Frýdlant F -:- (zrušeno), TTC Frýdek-Místek C - Beskyd Líštná B -:- (zrušeno), Sokol Dobrá D - Sokol Ropice F -:- (zrušeno), SK Frýdlant D - SK Frýdlant C -:- (zrušeno), TTC Bystřice D - TTC Frýdek-Místek B -:- (zrušeno), SC Smilovice C - Sokol Metylovice D -:- (zrušeno), TTC Vendryně D - SK Návsí - Milíkov E -:- (zrušeno),
15. kolo:
TTC Vendryně D - Sokol Staré Město C -:- (zrušeno), SK Návsí - Milíkov E - SC Smilovice C -:- (zrušeno), Sokol Metylovice D - TTC Bystřice D -:- (zrušeno), TTC Frýdek-Místek B - SK Frýdlant D -:- (zrušeno), SK Frýdlant C - Sokol Dobrá D -:- (zrušeno), Sokol Ropice F - TTC Frýdek-Místek C -:- (zrušeno), Beskyd Líštná B - TTC Frýdlant F -:- (zrušeno),
16. kolo:
Sokol Staré Město C - Beskyd Líštná B -:-, TTC Frýdlant F - Sokol Ropice F -:-, TTC Frýdek-Místek C - SK Frýdlant C -:-, Sokol Dobrá D - TTC Frýdek-Místek B -:-, SK Frýdlant D - Sokol Metylovice D -:-, TTC Bystřice D - SK Návsí - Milíkov E -:-, SC Smilovice C - TTC Vendryně D -:-,
17. kolo:
SC Smilovice C - Sokol Staré Město C -:-, TTC Vendryně D - TTC Bystřice D -:-, SK Návsí - Milíkov E - SK Frýdlant D -:-, Sokol Metylovice D - Sokol Dobrá D -:-, TTC Frýdek-Místek B - TTC Frýdek-Místek C -:-, SK Frýdlant C - TTC Frýdlant F -:-, Sokol Ropice F - Beskyd Líštná B -:-,
18. kolo:
Sokol Staré Město C - Sokol Ropice F -:-, Beskyd Líštná B - SK Frýdlant C -:-, TTC Frýdlant F - TTC Frýdek-Místek B -:-, TTC Frýdek-Místek C - Sokol Metylovice D -:-, Sokol Dobrá D - SK Návsí - Milíkov E -:-, SK Frýdlant D - TTC Vendryně D -:-, TTC Bystřice D - SC Smilovice C -:-,
19. kolo:
TTC Bystřice D - Sokol Staré Město C -:-, SC Smilovice C - SK Frýdlant D -:-, TTC Vendryně D - Sokol Dobrá D -:-, SK Návsí - Milíkov E - TTC Frýdek-Místek C -:-, Sokol Metylovice D - TTC Frýdlant F -:-, TTC Frýdek-Místek B - Beskyd Líštná B -:-, SK Frýdlant C - Sokol Ropice F -:-,
20. kolo:
Sokol Staré Město C - SK Frýdlant C -:-, Sokol Ropice F - TTC Frýdek-Místek B -:-, Beskyd Líštná B - Sokol Metylovice D -:-, TTC Frýdlant F - SK Návsí - Milíkov E -:-, TTC Frýdek-Místek C - TTC Vendryně D -:-, Sokol Dobrá D - SC Smilovice C -:-, SK Frýdlant D - TTC Bystřice D -:-,
21. kolo:
SK Frýdlant D - Sokol Staré Město C -:-, TTC Bystřice D - Sokol Dobrá D -:-, SC Smilovice C - TTC Frýdek-Místek C -:-, TTC Vendryně D - TTC Frýdlant F -:-, SK Návsí - Milíkov E - Beskyd Líštná B -:-, Sokol Metylovice D - Sokol Ropice F -:-, TTC Frýdek-Místek B - SK Frýdlant C -:-,
22. kolo:
Sokol Staré Město C - TTC Frýdek-Místek B -:-, SK Frýdlant C - Sokol Metylovice D -:-, Sokol Ropice F - SK Návsí - Milíkov E -:-, Beskyd Líštná B - TTC Vendryně D -:-, TTC Frýdlant F - SC Smilovice C -:-, TTC Frýdek-Místek C - TTC Bystřice D -:-, Sokol Dobrá D - SK Frýdlant D -:-,
23. kolo:
Sokol Dobrá D - Sokol Staré Město C -:-, SK Frýdlant D - TTC Frýdek-Místek C -:-, TTC Bystřice D - TTC Frýdlant F -:-, SC Smilovice C - Beskyd Líštná B -:-, TTC Vendryně D - Sokol Ropice F -:-, SK Návsí - Milíkov E - SK Frýdlant C -:-, Sokol Metylovice D - TTC Frýdek-Místek B -:-,
24. kolo:
Sokol Staré Město C - Sokol Metylovice D -:-, TTC Frýdek-Místek B - SK Návsí - Milíkov E -:-, SK Frýdlant C - TTC Vendryně D -:-, Sokol Ropice F - SC Smilovice C -:-, Beskyd Líštná B - TTC Bystřice D -:-, TTC Frýdlant F - SK Frýdlant D -:-, TTC Frýdek-Místek C - Sokol Dobrá D -:-,
25. kolo:
TTC Frýdek-Místek C - Sokol Staré Město C -:-, Sokol Dobrá D - TTC Frýdlant F -:-, SK Frýdlant D - Beskyd Líštná B -:-, TTC Bystřice D - Sokol Ropice F -:-, SC Smilovice C - SK Frýdlant C -:-, TTC Vendryně D - TTC Frýdek-Místek B -:-, SK Návsí - Milíkov E - Sokol Metylovice D -:-,
26. kolo:
Sokol Staré Město C - SK Návsí - Milíkov E -:-, Sokol Metylovice D - TTC Vendryně D -:-, TTC Frýdek-Místek B - SC Smilovice C -:-, SK Frýdlant C - TTC Bystřice D -:-, Sokol Ropice F - SK Frýdlant D -:-, Beskyd Líštná B - Sokol Dobrá D -:-, TTC Frýdlant F - TTC Frýdek-Místek C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy