Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Městský přebor 2.třídy
1. kolo:
SSVČ Don Bosco B - VSK VŠB-TU Ostrava B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Caha Jiří 3:1, Zapletal Jiří 3:1, Grundza Martin 1:3, Miko David 2:2, body hostů: Kurial Patrik 1:3, Broskevič Jan 1:3, Dokoupil Jiří 3:1, Zíka Milan 2:2), TJ Sokol Hrabůvka C - TJ Sokol Krásné Pole 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stempak Lukáš 1:3, Mončka Petr 2:2, Stempak Vasil 1:3, Dyba Daniel 2:2, body hostů: Plhák Ondřej 1:3, Marek Martin 4:0, Havrlant Tomáš 1:3, Bódiová Milena 4:0), TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ B. Š. Mariánské Hory B 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Petr 2:2, Zajíc Filip 3:1, Adamec Petr 0:4, Hrubý Lukáš 2:2, body hostů: Chodurek Jiří 2:2, Rybář Václav 2:2, Ryška Petr 2:2, Kočí David 3:1), TJ Sokol Proskovice - TJ Sokol Výškovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sahaj Jaroslav 2:2, Vidlička Jan 0:1, Sojka Radim 2:2, Kunz Martin 3:1, Knop Jakub 0:3, body hostů: Hranická Jana 4:0, Hinšt František 3:1, Kreisinger Rostislav 1:3, Kokeš Martin 1:3), TJ Sokol Klimkovice B - TJ Sokol Horní Lhota B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jankovič Jan 2:2, Merta Marek 4:0, Bala Jiří 0:4, Vilím Stanislav 2:2, body hostů: Velký Dalibor ml. 3:1, Jurčík Lukáš 3:1, Jurčík Petr 1:3, Bedry Jakub 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Výškovice - TJ Sokol Klimkovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mroz Jaroslav 1:3, Hranická Jana 3:1, Hinšt František 1:3, Kreisinger Rostislav 2:2, body hostů: Merta Marek 2:2, Vilím Stanislav 3:1, Jankovič Jan 3:1, Jahoda Dušan 1:3), TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Proskovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybář Václav 3:1, Chodurek Jiří 1:3, Kočí David 3:1, Ryška Petr 1:0, Pokojský Čestmír 1:2, body hostů: Frais René 1:1, Sojka Radim 2:2, Kunz Martin 2:2, Sahaj Jaroslav 2:2, Knop Jakub 0:2), TJ Sokol Krásné Pole - TTC MG Odra GAS Vratimov D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bódiová Milena 3:1, Marek Martin 3:1, Plhák Ondřej 3:1, Mojžíš Pavel 3:1, body hostů: Válek Petr 1:3, Hrubý Lukáš 1:3, Kolpak Tomáš 0:4, Zajíc Filip 2:2), VSK VŠB-TU Ostrava B - Orel Stará Bělá B 4:14 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Kurial Patrik 1:3, Dokoupil Jiří 2:2, Zíka Milan 1:3, Broskevič Jan 0:4, body hostů: Pavelek Ondřej 4:0, Fabián Miloš ml. 3:1, Kučera Radek 4:0, Hejneš Jan 1:3), SK - SVINOV F - SSVČ Don Bosco B 15:3 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Vereš Bohumil 2:2, Barták Tomáš 4:0, Mička Jaroslav 3:1, Lysek Tomáš 4:0, body hostů: Caha Jiří 1:3, Štec Alexander 0:4, Miko David 1:3, Pawlas Nikolas 1:3),
3. kolo:
Orel Stará Bělá B - SK - SVINOV F 17:1 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Pavelek Ondřej 3:0, Fabián Miloš ml. 3:0, Kučera Radek 3:0, Fabián Miloš 2:1, WO 5:0, body hostů: Barták Tomáš 0:4, Polášek Petr 1:3, Henžel Miroslav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Hrabůvka C - VSK VŠB-TU Ostrava B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stempak Tomáš 2:2, Mončka Petr 3:1, Stempak Vasil 2:2, Stempak Lukáš 3:1, body hostů: Dokoupil Jiří 1:3, Zíka Milan 1:3, Václavík Vojtěch 1:3, Mayrhofer Jindřich 3:1), TJ Sokol Proskovice - TJ Sokol Krásné Pole 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frais René 1:3, Sahaj Jaroslav 0:4, Kunz Martin 4:0, Knop Jakub 0:4, body hostů: Marek Martin 3:1, Plhák Ondřej 2:2, Bódiová Milena 3:1, Mojžíš Pavel 3:1), TJ Sokol Klimkovice B - TJ B. Š. Mariánské Hory B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merta Marek 4:0, Jankovič Jan 3:1, Vilím Stanislav 3:1, Havrlantová Klára 2:2, body hostů: Kožušník Milan 1:3, Ryška Petr 2:2, Rybář Václav 1:3, Chaleplis Christos 0:4), TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Výškovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurčík Petr 2:2, Jurčík Lukáš 3:1, Bedry Jakub 3:1, Velký Dalibor ml. 3:1, body hostů: Hranická Jana 2:2, Hinšt František 3:1, Kreisinger Rostislav 0:4, Benedík Jaroslav 0:4),
4. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Horní Lhota B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočí David 1:3, Chodurek Jiří 1:3, Ryška Petr 3:1, Rybář Václav 1:3, body hostů: Velký Dalibor ml. 4:0, Jurčík Petr 1:3, Jurčík Lukáš 3:1, Bedry Jakub 2:2), TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Klimkovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mojžíš Pavel 3:1, Marek Martin 3:1, Plhák Ondřej 1:3, Bódiová Milena 3:1, body hostů: Vilím Stanislav 1:3, Jankovič Jan 0:4, Merta Marek 4:0, Havrlantová Klára 1:3), VSK VŠB-TU Ostrava B - TTC MG Odra GAS Vratimov D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Václavík Vojtěch 2:2, Zíka Milan 1:3, Kurial Patrik 0:4, Dokoupil Jiří 4:0, body hostů: Zajíc Filip 3:1, Kolpak Tomáš 1:3, Válek Petr 3:1, Hrubý Lukáš 2:2), SK - SVINOV F - TJ Sokol Hrabůvka C 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Vereš Bohumil 2:2, Barták Tomáš 1:3, Lysek Tomáš 4:0, Mička Jaroslav 0:4, body hostů: Stempak Tomáš 1:3, Stempak Lukáš 3:1, Mončka Petr 3:1, Schneider Ondřej 2:2), SSVČ Don Bosco B - Orel Stará Bělá B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Caha Jiří 2:2, Grundza Martin 1:3, Štec Alexander 0:4, Pawlas Nikolas 2:2, body hostů: Fabián Miloš 2:2, Fabián Miloš ml. 3:1, Röder Jiří 4:0, Šimko Tomáš 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka C - SSVČ Don Bosco B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stempak Tomáš 4:0, Stempak Lukáš 4:0, Mončka Petr 4:0, Dyba Daniel 3:1, body hostů: Grundza Martin 0:4, Štec Alexander 0:4, Pawlas Nikolas 1:3, Kotlár Robin 0:4), TTC MG Odra GAS Vratimov D - SK - SVINOV F 14:4 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Válek Petr 2:1, Zajíc Filip 2:1, Kalina František 3:0, Hrubý Lukáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Lysek Tomáš 3:1, Vereš Bohumil 1:3, Barták Tomáš 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Proskovice - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Krásné Pole 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurčík Lukáš 3:1, Jurčík Petr 2:2, Bedry Jakub 0:4, Velký Dalibor ml. 2:2, body hostů: Bódiová Milena 2:2, Mojžíš Pavel 2:2, Marek Martin 3:1, Plhák Ondřej 2:2), TJ Sokol Výškovice - TJ B. Š. Mariánské Hory B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benedík Jaroslav 1:3, Hranická Jana 4:0, Hinšt František 3:0, Kreisinger Rostislav 2:2, Lébl Zdeněk 0:1, body hostů: Ryška Petr 1:3, Kočí David 2:2, Kuchař Andrej 0:4, Rybář Václav 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Výškovice -:-, VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Klimkovice B -:-, SK - SVINOV F - TJ Sokol Proskovice -:-, SSVČ Don Bosco B - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-, Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Hrabůvka C -:-,
7. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov D - Orel Stará Bělá B -:-, TJ Sokol Proskovice - SSVČ Don Bosco B -:-, TJ Sokol Klimkovice B - SK - SVINOV F -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Krásné Pole -:-,
8. kolo:
VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Výškovice -:-, SK - SVINOV F - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Klimkovice B -:-, Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Proskovice -:-, TJ Sokol Hrabůvka C - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Proskovice - TJ Sokol Hrabůvka C -:-, TJ Sokol Klimkovice B - Orel Stará Bělá B -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - SSVČ Don Bosco B -:-, TJ Sokol Výškovice - SK - SVINOV F -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-,
10. kolo:
VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Krásné Pole -:-, SK - SVINOV F - TJ B. Š. Mariánské Hory B -:-, SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Výškovice -:-, Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, TJ Sokol Hrabůvka C - TJ Sokol Klimkovice B -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Sokol Proskovice -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Klimkovice B - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Hrabůvka C -:-, TJ Sokol Výškovice - Orel Stará Bělá B -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - SSVČ Don Bosco B -:-, TJ Sokol Krásné Pole - SK - SVINOV F -:-,
12. kolo:
SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Krásné Pole -:-, Orel Stará Bělá B - TJ B. Š. Mariánské Hory B -:-, TJ Sokol Hrabůvka C - TJ Sokol Výškovice -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, TJ Sokol Proskovice - TJ Sokol Klimkovice B -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Proskovice -:-, TJ Sokol Výškovice - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Hrabůvka C -:-, TJ Sokol Krásné Pole - Orel Stará Bělá B -:-, VSK VŠB-TU Ostrava B - SK - SVINOV F -:-,
14. kolo:
VSK VŠB-TU Ostrava B - SSVČ Don Bosco B -:-, TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Hrabůvka C -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-, TJ Sokol Výškovice - TJ Sokol Proskovice -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Klimkovice B -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Klimkovice B - TJ Sokol Výškovice -:-, TJ Sokol Proskovice - TJ B. Š. Mariánské Hory B -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Sokol Krásné Pole -:-, Orel Stará Bělá B - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-, SSVČ Don Bosco B - SK - SVINOV F -:-,
16. kolo:
SK - SVINOV F - Orel Stará Bělá B -:-, VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Hrabůvka C -:-, TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Proskovice -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Klimkovice B -:-, TJ Sokol Výškovice - TJ Sokol Horní Lhota B -:-,
17. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota B - TJ B. Š. Mariánské Hory B -:-, TJ Sokol Klimkovice B - TJ Sokol Krásné Pole -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov D - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-, TJ Sokol Hrabůvka C - SK - SVINOV F -:-, Orel Stará Bělá B - SSVČ Don Bosco B -:-,
18. kolo:
SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Hrabůvka C -:-, SK - SVINOV F - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-, VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Proskovice -:-, TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Výškovice -:-,
19. kolo:
TJ Sokol Výškovice - TJ Sokol Krásné Pole -:-, TJ Sokol Klimkovice B - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-, TJ Sokol Proskovice - SK - SVINOV F -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov D - SSVČ Don Bosco B -:-, TJ Sokol Hrabůvka C - Orel Stará Bělá B -:-,
20. kolo:
Orel Stará Bělá B - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-, SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Proskovice -:-, SK - SVINOV F - TJ Sokol Klimkovice B -:-, VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, TJ Sokol Krásné Pole - TJ B. Š. Mariánské Hory B -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Výškovice - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - SK - SVINOV F -:-, TJ Sokol Klimkovice B - SSVČ Don Bosco B -:-, TJ Sokol Proskovice - Orel Stará Bělá B -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Sokol Hrabůvka C -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka C - TJ Sokol Proskovice -:-, Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Klimkovice B -:-, SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, SK - SVINOV F - TJ Sokol Výškovice -:-, VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ B. Š. Mariánské Hory B -:-,
23. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - SK - SVINOV F -:-, TJ Sokol Výškovice - SSVČ Don Bosco B -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - Orel Stará Bělá B -:-, TJ Sokol Klimkovice B - TJ Sokol Hrabůvka C -:-, TJ Sokol Proskovice - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-,
24. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Sokol Klimkovice B -:-, TJ Sokol Hrabůvka C - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Výškovice -:-, SSVČ Don Bosco B - TJ B. Š. Mariánské Hory B -:-, SK - SVINOV F - TJ Sokol Krásné Pole -:-,
25. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole - SSVČ Don Bosco B -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory B - Orel Stará Bělá B -:-, TJ Sokol Výškovice - TJ Sokol Hrabůvka C -:-, TJ Sokol Horní Lhota B - TTC MG Odra GAS Vratimov D -:-, TJ Sokol Klimkovice B - TJ Sokol Proskovice -:-,
26. kolo:
TJ Sokol Proskovice - TJ Sokol Horní Lhota B -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Sokol Výškovice -:-, TJ Sokol Hrabůvka C - TJ B. Š. Mariánské Hory B -:-, Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Krásné Pole -:-, SK - SVINOV F - VSK VŠB-TU Ostrava B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy