Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Městský přebor 3.třídy
1. kolo:
Orel Třebovice - TJ Sokol Horní Lhota C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pajurek Josef 2:2, Novák Václav 1:3, Kronberg Alfréd 0:2, Broskevič Lumír 2:2, Trojek Ondřej 0:2, body hostů: Černý Vojtěch 3:1, Folwarczny Jan 3:1, Černý Zdeněk 3:1, Peřina Jan 2:2), Orel Stará Bělá C - TTC MG Odra GAS Vratimov E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Röder Jiří 4:0, Režný Tomáš 4:0, Šimko Tomáš 4:0, Pražák Tomáš 3:1, body hostů: Konrád Marek 0:4, Pravda Adam 1:3, Vlček Patrik 0:4, Kolpak Tomáš 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory C - TJ Ostrava KST G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolba Miroslav 2:2, Pokojský Čestmír 2:2, Chaleplis Christos 2:2, Kožušník Milan 0:4, body hostů: Bajgerová Kristýna 4:0, Kubas Marcel 4:0, Havrlantová Klára 1:3, Levický Matěj 1:3), TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - SK - SVINOV G 12:6 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín Jaromír 3:1, Kožušník Jiří 1:3, Neuvirth Jan 2:2, Kolenčiak Ivan 4:0, body hostů: Volný Jakub 0:4, Henžel Miroslav 2:2, Beňuš Martin 1:3, Polášek Petr 3:1),
2. kolo:
TJ Ostrava KST G - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubas Marcel 2:2, Vavřinová Petra 0:4, Koláček Dušan 0:4, Bajgerová Kristýna 4:0, body hostů: Kolenčiak Ivan 3:1, Neuvirth Jan 3:1, Kožušník Jiří 2:2, Hrbáček Josef 2:2), TTC MG Odra GAS Vratimov E - TJ Sokol Krásné Pole B 9:9 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Konrád Marek 3:1, Kolpak Tomáš 2:2, Zajíc Filip 4:0, WO 0:5, body hostů: Seget Viktor 0:3, Kuchta Miroslav 0:3, Hlista Martin 1:2, Černý Jiří 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Horní Lhota C - Orel Stará Bělá C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peřina Jan 2:2, Černý Zdeněk 1:3, Folwarczny Tobiáš 1:3, Černý Vojtěch 1:3, body hostů: Röder Jiří 4:0, Šimko Tomáš 4:0, Hejneš Jan 3:1, Režný Tomáš 0:4), TJ Sokol Hrabůvka D - Orel Třebovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brázdil Roman 3:1, Brumla David 3:1, Smieško Tomáš 0:1, Návrat Tomáš 3:1, Mališ Petr 2:1, body hostů: Lukša Zdeněk 2:2, Lochman Ondřej 1:3, Kronberg Alfréd 1:1, Broskevič Lumír 1:3, Dobřanský Václav ml. 0:2),
3. kolo:
Orel Stará Bělá C - TJ Sokol Hrabůvka D 12:6 (online, čtyřhry 1:1, body domácích: Šimko Tomáš 3:1, Röder Jiří 3:1, Hejneš Jan 3:1, Režný Tomáš 2:2, body hostů: Návrat Tomáš 1:3, Brázdil Roman 0:4, Mališ Petr 4:0, Brumla David 0:4), TJ Sokol Krásné Pole B - TJ Sokol Horní Lhota C 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jiří 1:3, Seget Viktor 1:3, Havrlant Tomáš 1:3, Plhák Ondřej 4:0, body hostů: Černý Vojtěch 3:1, Černý Zdeněk 2:2, Hrbáč Dominik 2:2, Peřina Jan 2:2), SK Vřesina LT B - TTC MG Odra GAS Vratimov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Miroslav 3:1, Pleva Jiří 1:3, Lazar Jiří 0:4, Plaček Lumír 3:1, body hostů: Zajíc Filip 4:0, Grobař Ondřej 1:3, Konrád Marek 2:2, Kolpak Tomáš 2:2), SK - SVINOV G - TJ Ostrava KST G 5:13 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Jakub 0:4, Vereš Bohumil 1:1, Polášek Petr 1:3, Bartoš Václav 1:3, Henžel Miroslav 1:1, body hostů: Bajgerová Kristýna 4:0, Kubas Marcel 3:1, Herman Ondřej 4:0, Koláček Dušan 1:3),
4. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov E - TJ B. Š. Mariánské Hory C 5:13 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kolpak Tomáš 0:4, Pravda Adam 0:4, Grobař Ondřej 0:3, Zajíc Filip 4:0, Konrád Marek 0:1, body hostů: Chaleplis Christos 3:1, Štolba Miroslav 3:1, Pokojský Čestmír 3:1, Kožušník Milan 3:1), TJ Sokol Horní Lhota C - SK Vřesina LT B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Folwarczny Jan 1:3, Peřina Jan 2:2, Černý Vojtěch 0:4, Černý Zdeněk 0:4, body hostů: Plaček Lumír 4:0, Fabián Miroslav 3:1, Břečka David 2:2, Lotrek Kryštof 4:0), TJ Sokol Hrabůvka D - TJ Sokol Krásné Pole B 17:1 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Brázdil Roman 4:0, Dyba Daniel 4:0, Mališ Petr 4:0, Návrat Tomáš 3:1, body hostů: Havrlant Tomáš 1:3, Hlista Martin 0:4, Seget Viktor 0:4, Černý Jiří 0:4), Orel Třebovice - Orel Stará Bělá C 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Broskevič Lumír 1:3, Lochman Ondřej 2:2, Kronberg Alfréd 0:2, Lukša Zdeněk 2:2, Pajurek Josef 1:1, body hostů: Röder Jiří 4:0, Šimko Tomáš 2:2, Režný Tomáš 2:2, Pražák Tomáš 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole B - Orel Třebovice 9:9 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Plhák Ondřej 2:2, Havrlant Tomáš 3:1, Černý Jiří 1:3, Hlista Martin 1:3, body hostů: Lukša Zdeněk 3:1, Broskevič Lumír 1:3, Kronberg Alfréd 0:1, Novák Václav 4:0, Dobřanský Václav ml. 1:2), SK Vřesina LT B - TJ Sokol Hrabůvka D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Miroslav 4:0, Pleva Jiří 0:4, Břečka David 0:4, Plaček Lumír 2:2, body hostů: Brumla David 3:1, Brázdil Roman 2:2, Mališ Petr 3:1, Dyba Daniel 2:2), TJ B. Š. Mariánské Hory C - TJ Sokol Horní Lhota C 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokojský Čestmír 3:0, Kožušník Milan 3:0, Chaleplis Christos 3:0, Štolba Miroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Folwarczny Jan 0:4, Černý Zdeněk 1:3, Černý Vojtěch 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TTC MG Odra GAS Vratimov E 13:5 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Neuvirth Jan 3:1, Kožušník Jiří 3:1, Šustek Antonín 3:1, Hrbáček Josef 1:0, Hečko Jiří 1:2, body hostů: Frančík Miroslav 0:4, Zajíc Filip 4:0, Konrád Marek 1:3, Kolpak Tomáš 0:4),
6. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov E - SK - SVINOV G -:-, TJ Sokol Horní Lhota C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-, TJ Sokol Hrabůvka D - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-, Orel Třebovice - SK Vřesina LT B -:-, Orel Stará Bělá C - TJ Sokol Krásné Pole B -:-,
7. kolo:
SK Vřesina LT B - Orel Stará Bělá C -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory C - Orel Třebovice -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TJ Sokol Hrabůvka D -:-, SK - SVINOV G - TJ Sokol Horní Lhota C -:-, TJ Ostrava KST G - TTC MG Odra GAS Vratimov E -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota C - TJ Ostrava KST G -:-, TJ Sokol Hrabůvka D - SK - SVINOV G -:-, Orel Třebovice - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-, Orel Stará Bělá C - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-, TJ Sokol Krásné Pole B - SK Vřesina LT B -:-,
9. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory C - TJ Sokol Krásné Pole B -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - Orel Stará Bělá C -:-, SK - SVINOV G - Orel Třebovice -:-, TJ Ostrava KST G - TJ Sokol Hrabůvka D -:-,
10. kolo:
Orel Třebovice - TJ Ostrava KST G -:-, Orel Stará Bělá C - SK - SVINOV G -:-, TJ Sokol Krásné Pole B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-, SK Vřesina LT B - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - SK Vřesina LT B -:-, SK - SVINOV G - TJ Sokol Krásné Pole B -:-, TJ Ostrava KST G - Orel Stará Bělá C -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov E - TJ Sokol Horní Lhota C -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka D - TTC MG Odra GAS Vratimov E -:-, TJ Sokol Krásné Pole B - TJ Ostrava KST G -:-, SK Vřesina LT B - SK - SVINOV G -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-,
13. kolo:
SK - SVINOV G - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-, TJ Ostrava KST G - SK Vřesina LT B -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov E - Orel Třebovice -:-, TJ Sokol Horní Lhota C - TJ Sokol Hrabůvka D -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota C - Orel Třebovice -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov E - Orel Stará Bělá C -:-, TJ Ostrava KST G - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-, SK - SVINOV G - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TJ Ostrava KST G -:-, TJ Sokol Krásné Pole B - TTC MG Odra GAS Vratimov E -:-, Orel Stará Bělá C - TJ Sokol Horní Lhota C -:-, Orel Třebovice - TJ Sokol Hrabůvka D -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka D - Orel Stará Bělá C -:-, TJ Sokol Horní Lhota C - TJ Sokol Krásné Pole B -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov E - SK Vřesina LT B -:-, TJ Ostrava KST G - SK - SVINOV G -:-,
17. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory C - TTC MG Odra GAS Vratimov E -:-, SK Vřesina LT B - TJ Sokol Horní Lhota C -:-, TJ Sokol Krásné Pole B - TJ Sokol Hrabůvka D -:-, Orel Stará Bělá C - Orel Třebovice -:-,
18. kolo:
Orel Třebovice - TJ Sokol Krásné Pole B -:-, TJ Sokol Hrabůvka D - SK Vřesina LT B -:-, TJ Sokol Horní Lhota C - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov E - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-,
19. kolo:
SK - SVINOV G - TTC MG Odra GAS Vratimov E -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TJ Sokol Horní Lhota C -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory C - TJ Sokol Hrabůvka D -:-, SK Vřesina LT B - Orel Třebovice -:-, TJ Sokol Krásné Pole B - Orel Stará Bělá C -:-,
20. kolo:
Orel Stará Bělá C - SK Vřesina LT B -:-, Orel Třebovice - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-, TJ Sokol Hrabůvka D - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-, TJ Sokol Horní Lhota C - SK - SVINOV G -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov E - TJ Ostrava KST G -:-,
21. kolo:
TJ Ostrava KST G - TJ Sokol Horní Lhota C -:-, SK - SVINOV G - TJ Sokol Hrabůvka D -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - Orel Třebovice -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory C - Orel Stará Bělá C -:-, SK Vřesina LT B - TJ Sokol Krásné Pole B -:-,
22. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole B - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-, Orel Stará Bělá C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-, Orel Třebovice - SK - SVINOV G -:-, TJ Sokol Hrabůvka D - TJ Ostrava KST G -:-,
23. kolo:
TJ Ostrava KST G - Orel Třebovice -:-, SK - SVINOV G - Orel Stará Bělá C -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TJ Sokol Krásné Pole B -:-, TJ B. Š. Mariánské Hory C - SK Vřesina LT B -:-,
24. kolo:
SK Vřesina LT B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D -:-, TJ Sokol Krásné Pole B - SK - SVINOV G -:-, Orel Stará Bělá C - TJ Ostrava KST G -:-, TJ Sokol Horní Lhota C - TTC MG Odra GAS Vratimov E -:-,
25. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov E - TJ Sokol Hrabůvka D -:-, TJ Ostrava KST G - TJ Sokol Krásné Pole B -:-, SK - SVINOV G - SK Vřesina LT B -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TJ B. Š. Mariánské Hory C -:-,
26. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory C - SK - SVINOV G -:-, SK Vřesina LT B - TJ Ostrava KST G -:-, Orel Třebovice - TTC MG Odra GAS Vratimov E -:-, TJ Sokol Hrabůvka D - TJ Sokol Horní Lhota C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy