Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Městský přebor 5.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Proskovice B - TJ Sokol Horní Lhota E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vidlička Jan 3:1, Adámková Markéta 2:2, Knop Jakub 4:0, Adámek Vít 4:0, body hostů: Kupková Petra 0:4, Válek Pavel 1:3, Faruzel Matyáš 2:2, Hořín Viktor 0:4), TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - SK Vřesina LT E 10:8 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Krkoška Matyáš 3:1, Kučera Pavel 3:1, Hřivnová Anežka 1:1, Tanistra Martin 1:3, Gregor Dominik 0:2, body hostů: Dubnová Tereza 4:0, Skyba Radek 2:2, Heroldová Karolína 1:3, Duben Jiří 1:3), KST Zengrovka - TJ Sokol Hrabůvka F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Andrejko Jaroslav 3:1, Zbořil Zdeněk 0:4, Pelíšek Tomáš 1:3, Řežáb Tomáš 2:2, body hostů: Plachý Lukáš 4:0, Pilch Daniel 2:2, Vavrečka Jiří 3:1, Molin Tomáš 1:3), SSVČ Don Bosco D - Orel Stará Bělá E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlár Robin 3:1, Štefela Jakub 3:1, Štecová Miroslava 1:3, Štecová Andrea 0:4, body hostů: Szarowski Daniel 3:1, Pšenica Vladislav 3:1, Kožušník Jiří 2:2, Čajčík Michal 1:3), SK Vřesina LT D - Orel Třebovice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Tomáš 1:3, Lazar Jiří 0:4, Mentznerová Beáta 0:4, Adámek Aleš 1:3, body hostů: Zavadinka Ludevít 4:0, Pajurek Josef 2:0, Sokol Jiří 2:2, Broskevič Lumír 4:0, Šimoňák Jindřich 2:0),
2. kolo:
Orel Stará Bělá E - SK Vřesina LT D 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Szarowski Daniel 0:4, Pšenica Vladislav 2:2, Kratoš Adam 3:1, Čajčík Michal 1:3, body hostů: Řezníček Marcel 2:2, Mentznerová Beáta 2:2, Ševěček Jiří 2:2, Pleva Jiří 4:0), TJ Sokol Hrabůvka F - SSVČ Don Bosco D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý Lukáš 3:1, Pilch Daniel 2:2, Vavrečka Jiří 2:2, Teufel Reinhold 3:1, body hostů: Czina Pavel 2:2, Kotlár Robin 2:2, Štefela Jakub 2:2, Štecová Miroslava 0:3, Štecová Andrea 0:1), SK Vřesina LT E - KST Zengrovka 3:15 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Skyba Radek 2:2, Skyba Petr 1:3, Duben Jiří 0:4, Kozelský Štěpán 0:4, body hostů: Pelíšek Tomáš 2:2, Zbořil Zdeněk 4:0, Andrejko Jaroslav 4:0, Řežáb Tomáš 3:1), TJ Sokol Horní Lhota E - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupková Petra 0:4, Válek Pavel 4:0, Faruzel Matyáš 0:4, Hořín Viktor 0:4, body hostů: Kupec Rostislav 3:1, Menkina Bohuslav 3:1, Ogrodník Matěj 3:1, Krkoška Matyáš 3:1), TTC ENFIREEX OSTRAVA C - TJ Sokol Proskovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Václavík Jiří 2:2, Pápay Lukáš 2:2, Borik Jan 2:2, Chalupa Dominik 1:3, body hostů: Adámek Vít 4:0, Adámková Markéta 0:4, Knop Jakub 4:0, Kunz Lukáš 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - TTC ENFIREEX OSTRAVA C 13:5 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Ivo 3:1, Hřivnová Anežka 1:3, Krkoška Matyáš 4:0, Ogrodník Matěj 3:1, body hostů: Chalupa Dominik 1:3, Richter Dominik 0:4, Václavík Jiří 3:1, Borik Jan 1:3), KST Zengrovka - TJ Sokol Horní Lhota E 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Řežáb Tomáš 2:1, Zbořil Zdeněk 2:1, Pelíšek Tomáš 2:1, Andrejko Jaroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Kupková Petra 0:4, Faruzel Matyáš 1:3, Válek Pavel 3:1, WO 0:5), SSVČ Don Bosco D - SK Vřesina LT E 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotlár Robin 3:1, Štefela Jakub 3:1, Czina Pavel 4:0, Štecová Miroslava 1:1, Štecová Andrea 0:2, body hostů: Kozelský Martin 3:1, Skyba Radek 1:3, Skyba Petr 1:3, Kozelský Štěpán 0:4), SK Vřesina LT D - TJ Sokol Hrabůvka F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hora Antonín 1:3, Lazar Tomáš 3:1, Mentznerová Beáta 1:3, Adámek Aleš 1:3, body hostů: Plachý Lukáš 3:1, Vavrečka Jiří 2:2, Pilch Daniel 4:0, Molin Tomáš 1:3),
4. kolo:
SK Vřesina LT E - SK Vřesina LT D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Břečka Václav 3:1, Lotrek Radomil 2:2, Duben Jiří 0:4, Kozelský Štěpán 1:3, body hostů: Řezníček Marcel 1:3, Lazar Jiří 3:1, Lazar Tomáš 3:1, Mentznerová Beáta 3:1), TJ Sokol Horní Lhota E - SSVČ Don Bosco D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papayova Pavla 1:3, Válek Pavel 2:2, Faruzel Matyáš 1:3, Kupková Petra 1:3, body hostů: Czina Pavel 4:0, Kotlár Robin 4:0, Štefela Jakub 2:2, Baláž Jakub 1:1, Štecová Miroslava 0:2), TTC ENFIREEX OSTRAVA C - KST Zengrovka 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Václavík Jiří 2:2, Borik Jan 2:2, Krupa Daniel 4:0, Sikora Radim 2:2, body hostů: Andrejko Jaroslav 3:1, Zbořil Zdeněk 1:3, Pelíšek Tomáš 1:3, Řežáb Tomáš 1:3), TJ Sokol Proskovice B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knop Jakub 3:1, Vidlička Jan 1:3, Kunz Michal 0:4, Adámková Markéta 2:2, body hostů: Krkoška Matyáš 4:0, Ogrodník Matěj 1:3, Kučera Pavel 3:1, Hřivnová Anežka 2:2),
5. kolo:
KST Zengrovka - TJ Sokol Proskovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řežáb Tomáš 3:1, Zbořil Zdeněk 0:4, Andrejko Jaroslav 3:1, Pelíšek Tomáš 1:3, body hostů: Adámek Vít 4:0, Adámková Markéta 1:3, Kunz Lukáš 2:2, Knop Jakub 2:2), SSVČ Don Bosco D - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-, SK Vřesina LT D - TJ Sokol Horní Lhota E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mentznerová Beáta 2:2, Hora Antonín 2:2, Paleta Petr 3:1, Lazar Jiří 4:0, body hostů: Kupková Petra 0:4, Faruzel Matyáš 1:3, Papayova Pavla 3:1, Hořín Viktor 1:3), Orel Třebovice B - Orel Stará Bělá E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pajurek Josef 3:1, Štulík Michal 3:1, Zavadinka Ludevít 3:1, Šimoňák Jindřich 1:3, body hostů: Pšenica Vladislav 1:3, Szarowski Daniel 0:4, Kolačko Libor 0:1, Darin Kyryl 4:0, Hricenko Jan 1:2),
6. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka F - Orel Třebovice B -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA C - SK Vřesina LT D -:-, TJ Sokol Proskovice B - SSVČ Don Bosco D -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - KST Zengrovka -:-,
7. kolo:
SSVČ Don Bosco D - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E -:-, SK Vřesina LT D - TJ Sokol Proskovice B -:-, Orel Třebovice B - SK Vřesina LT E -:-, Orel Stará Bělá E - TJ Sokol Hrabůvka F -:-,
8. kolo:
SK Vřesina LT E - Orel Stará Bělá E -:-, TJ Sokol Horní Lhota E - Orel Třebovice B -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - SK Vřesina LT D -:-, KST Zengrovka - SSVČ Don Bosco D -:-,
9. kolo:
SK Vřesina LT D - KST Zengrovka -:-, Orel Třebovice B - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-, Orel Stará Bělá E - TJ Sokol Horní Lhota E -:-, TJ Sokol Hrabůvka F - SK Vřesina LT E -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota E - TJ Sokol Hrabůvka F -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA C - Orel Stará Bělá E -:-, TJ Sokol Proskovice B - Orel Třebovice B -:-, SSVČ Don Bosco D - SK Vřesina LT D -:-,
11. kolo:
Orel Třebovice B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E -:-, Orel Stará Bělá E - TJ Sokol Proskovice B -:-, TJ Sokol Hrabůvka F - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-, SK Vřesina LT E - TJ Sokol Horní Lhota E -:-,
12. kolo:
TTC ENFIREEX OSTRAVA C - SK Vřesina LT E -:-, TJ Sokol Proskovice B - TJ Sokol Hrabůvka F -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - Orel Stará Bělá E -:-, KST Zengrovka - Orel Třebovice B -:-,
13. kolo:
Orel Třebovice B - SSVČ Don Bosco D -:-, Orel Stará Bělá E - KST Zengrovka -:-, TJ Sokol Hrabůvka F - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E -:-, SK Vřesina LT E - TJ Sokol Proskovice B -:-, TJ Sokol Horní Lhota E - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota E - TJ Sokol Proskovice B -:-, SK Vřesina LT E - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E -:-, TJ Sokol Hrabůvka F - KST Zengrovka -:-, Orel Stará Bělá E - SSVČ Don Bosco D -:-, Orel Třebovice B - SK Vřesina LT D -:-,
15. kolo:
SK Vřesina LT D - Orel Stará Bělá E -:-, SSVČ Don Bosco D - TJ Sokol Hrabůvka F -:-, KST Zengrovka - SK Vřesina LT E -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - TJ Sokol Horní Lhota E -:-, TJ Sokol Proskovice B - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-,
16. kolo:
TTC ENFIREEX OSTRAVA C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E -:-, TJ Sokol Horní Lhota E - KST Zengrovka -:-, SK Vřesina LT E - SSVČ Don Bosco D -:-, TJ Sokol Hrabůvka F - SK Vřesina LT D -:-,
17. kolo:
SK Vřesina LT D - SK Vřesina LT E -:-, SSVČ Don Bosco D - TJ Sokol Horní Lhota E -:-, KST Zengrovka - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - TJ Sokol Proskovice B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Proskovice B - KST Zengrovka -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA C - SSVČ Don Bosco D -:-, TJ Sokol Horní Lhota E - SK Vřesina LT D -:-, Orel Stará Bělá E - Orel Třebovice B -:-,
19. kolo:
Orel Třebovice B - TJ Sokol Hrabůvka F -:-, SK Vřesina LT D - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-, SSVČ Don Bosco D - TJ Sokol Proskovice B -:-, KST Zengrovka - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - SSVČ Don Bosco D -:-, TJ Sokol Proskovice B - SK Vřesina LT D -:-, SK Vřesina LT E - Orel Třebovice B -:-, TJ Sokol Hrabůvka F - Orel Stará Bělá E -:-,
21. kolo:
Orel Stará Bělá E - SK Vřesina LT E -:-, Orel Třebovice B - TJ Sokol Horní Lhota E -:-, SK Vřesina LT D - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E -:-, SSVČ Don Bosco D - KST Zengrovka -:-,
22. kolo:
KST Zengrovka - SK Vřesina LT D -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA C - Orel Třebovice B -:-, TJ Sokol Horní Lhota E - Orel Stará Bělá E -:-, SK Vřesina LT E - TJ Sokol Hrabůvka F -:-,
23. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka F - TJ Sokol Horní Lhota E -:-, Orel Stará Bělá E - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-, Orel Třebovice B - TJ Sokol Proskovice B -:-, SK Vřesina LT D - SSVČ Don Bosco D -:-,
24. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - Orel Třebovice B -:-, TJ Sokol Proskovice B - Orel Stará Bělá E -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA C - TJ Sokol Hrabůvka F -:-, TJ Sokol Horní Lhota E - SK Vřesina LT E -:-,
25. kolo:
SK Vřesina LT E - TTC ENFIREEX OSTRAVA C -:-, TJ Sokol Hrabůvka F - TJ Sokol Proskovice B -:-, Orel Stará Bělá E - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E -:-, Orel Třebovice B - KST Zengrovka -:-,
26. kolo:
SSVČ Don Bosco D - Orel Třebovice B -:-, KST Zengrovka - Orel Stará Bělá E -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - TJ Sokol Hrabůvka F -:-, TJ Sokol Proskovice B - SK Vřesina LT E -:-, TTC ENFIREEX OSTRAVA C - TJ Sokol Horní Lhota E -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy