Výsledky do novin
Regionální přebor muži 3
1. kolo:
SK Miletín B - TJ Sokol Železnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fof Ladislav 2:2, Plecháč Roman 4:0, Rais Roman 2:2, Balihar Jan 3:1, body hostů: Krétová Monika 1:3, Ježková Zuzana 2:2, Jindra Zbyněk 0:4, Švanda Ondřej 2:2), TJ Jiskra Hořice C - TJ Jičín E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hovad Martin 2:2, Krejčí Vojtěch 3:1, Hovad David 4:0, Samek Jiří 3:1, body hostů: Kříž Milan st. 2:2, Karták Kryštof 0:4, Jenka Martin 0:4, Kuba Vojtěch 2:2), PINGO Chyjice A - TJ Lázně Bělohrad D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šolc Jiří 1:3, Douša Tomáš 3:1, Mádlo Josef 4:0, Douša Jiří 2:2, body hostů: Hoza Roman 2:2, Jína Vojtěch 3:1, Stehlík Emil 0:4, Václavík Josef 1:3), TJ Sokol Nemyčeves C - TJ Sokol Rovensko B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pulec Jan 2:2, Rössler Leoš 2:2, Bareš Jaromír 3:1, Nosek Milan 4:0, body hostů: Šteffan Jan 3:1, Borovička Zdeněk 0:4, Tyrychtr Milan 1:3, Drahoňovský Zdeněk 1:3), TJ Sokol Roškopov A - SK Miletín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafář Jaromír 2:2, Zuzánek Karel 2:2, Krejčí Petr ml. 3:1, Stuchlík Jiří 1:3, body hostů: Kozák Filip 0:4, Černík Luděk 2:2, Drahonínský Marek 2:2, Petr Miloš 4:0),
2. kolo:
TJ Sokol Železnice B - SK Miletín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švanda Ondřej 2:2, Ježková Zuzana 2:2, Jindra Zbyněk 2:2, Krétová Monika 2:2, body hostů: Petr Miloš 3:1, Petrová Soňa 0:4, Černík Luděk 3:1, Drahonínský Marek 2:2), TJ Sokol Rovensko B - TJ Sokol Roškopov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šteffan Jan 3:1, Drahoňovský Zdeněk 1:3, Tyrychtr Milan 2:2, Ježek Josef 2:2, body hostů: Krejčí Josef st. 4:0, Šafář Jaromír 0:4, Krejčí Petr ml. 3:1, Stuchlík Jiří 1:3), TJ Lázně Bělohrad D - TJ Sokol Nemyčeves C -:-, TJ Jičín E - PINGO Chyjice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jenka Martin 0:4, Kunášek František 2:0, Kuba Vojtěch 0:4, Kříž Milan st. 2:2, Zikmund Zbyněk 0:2, body hostů: Douša Jiří 2:2, Douša Tomáš 3:1, Douša Luboš 3:1, Šolc Jiří 4:0), TJ SOKOL Stará Paka C - TJ Jiskra Hořice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vávra Pavel 4:0, Krutský Jiří ml. 1:1, Krutský Jiří st. 4:0, Handschug Jan 3:1, Havelka Martin 0:2, body hostů: Krejčí Vojtěch 1:3, Samek Jiří 1:3, Hovad David 1:3, Hovad Martin 1:3),
3. kolo:
TJ Jiskra Hořice C - SK Miletín B -:-, PINGO Chyjice A - TJ SOKOL Stará Paka C -:-, TJ Sokol Nemyčeves C - TJ Jičín E -:-, TJ Sokol Roškopov A - TJ Lázně Bělohrad D -:-, SK Miletín C - TJ Sokol Rovensko B -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Železnice B - TJ Sokol Rovensko B -:-, TJ Lázně Bělohrad D - SK Miletín C -:-, TJ Jičín E - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ SOKOL Stará Paka C - TJ Sokol Nemyčeves C -:-, SK Miletín B - PINGO Chyjice A -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Nemyčeves C - SK Miletín B -:-, TJ Jiskra Hořice C - TJ Sokol Železnice B -:-, TJ Sokol Roškopov A - TJ SOKOL Stará Paka C -:-, SK Miletín C - TJ Jičín E -:-, TJ Sokol Rovensko B - TJ Lázně Bělohrad D -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Železnice B - TJ Lázně Bělohrad D -:-, TJ Jičín E - TJ Sokol Rovensko B -:-, TJ SOKOL Stará Paka C - SK Miletín C -:-, SK Miletín B - TJ Sokol Roškopov A -:-, TJ Jiskra Hořice C - PINGO Chyjice A -:-,
7. kolo:
PINGO Chyjice A - TJ Sokol Železnice B -:-, TJ Sokol Nemyčeves C - TJ Jiskra Hořice C -:-, SK Miletín C - SK Miletín B -:-, TJ Sokol Rovensko B - TJ SOKOL Stará Paka C -:-, TJ Lázně Bělohrad D - TJ Jičín E -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Železnice B - TJ Jičín E -:-, TJ SOKOL Stará Paka C - TJ Lázně Bělohrad D -:-, SK Miletín B - TJ Sokol Rovensko B -:-, TJ Jiskra Hořice C - TJ Sokol Roškopov A -:-, PINGO Chyjice A - TJ Sokol Nemyčeves C -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Nemyčeves C - TJ Sokol Železnice B -:-, TJ Sokol Roškopov A - PINGO Chyjice A -:-, SK Miletín C - TJ Jiskra Hořice C -:-, TJ Lázně Bělohrad D - SK Miletín B -:-, TJ Jičín E - TJ SOKOL Stará Paka C -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Železnice B - TJ SOKOL Stará Paka C -:-, SK Miletín B - TJ Jičín E -:-, TJ Jiskra Hořice C - TJ Sokol Rovensko B -:-, PINGO Chyjice A - SK Miletín C -:-, TJ Sokol Nemyčeves C - TJ Sokol Roškopov A -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Roškopov A - TJ Sokol Železnice B -:-, SK Miletín C - TJ Sokol Nemyčeves C -:-, TJ Sokol Rovensko B - PINGO Chyjice A -:-, TJ Lázně Bělohrad D - TJ Jiskra Hořice C -:-, TJ SOKOL Stará Paka C - SK Miletín B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy