Výsledky do novin
Regionální přebor muži 5
1. kolo:
SK Miletín D - TJ Sokol Roškopov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kněžourek Vladimír 0:1, Řehák Michal 3:1, Portík Luboš 3:1, Šotola Petr 2:2, Hátle Jan 2:1, body hostů: Sochor Luděk 4:0, Zuzánek Karel 0:4, Rajm Pavel 2:2, Rajm Matyáš 0:4), TJ SOKOL Popovice B - TTC Slatiny A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šamko Vladislav ml. 0:4, Valeš Václav 1:3, Farkaš Jiří 3:1, Šamko Vladislav st. 3:1, body hostů: Debnár Josef 3:1, Martínek Jiří 2:2, Hampl Jindřich 2:2, Svobodová Šárka 1:1, Bílek Zdeněk 1:1), TJ Lázně Bělohrad E - TJ Sokol Radim B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knězáček Jiří 3:1, Vajdl Tomáš 3:1, Jína Vojtěch 3:1, Kout Filip 2:2, body hostů: Adolf Tomáš 0:4, Čermák Josef st. 0:4, Vrabec Dušan 1:3, Šimek Milan 4:0), PINGO Chyjice C - TJ Lázně Bělohrad F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelinger David 1:3, Stránský Tomáš 4:0, Veselý Milan 4:0, Šolc Dominik 0:1, Havíř Josef 0:3, body hostů: Vítová Daniela st. 2:2, Vítová Daniela ml. 2:2, Šmika Hugo 1:3, Krausová Michaela 2:2), TJ Sokol Nemyčeves E - TJ Sokol Rovensko D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Bohuslav 4:0, Ludvík Luděk 3:1, Zedek Pavel 3:1, Palička Josef 2:0, Rejman Bohumil 1:1, body hostů: Brožek Tomáš 2:2, Kupec František 0:4, Tichý Jakub 0:4, Petrásek Václav 1:3), Stolní tenis Sobotka A - TJ TK Žlunice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Najman Tomáš 4:0, Kuchař Petr 2:2, Zahradník Václav 2:0, Fejfar Milan 4:0, Hofman Zdeněk 2:0, body hostů: Karpaš Pavel 0:4, Horák Roman 1:3, Nechanický Pavel 0:4, Mázor Petr 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Roškopov B - TJ TK Žlunice B -:-, TJ Sokol Rovensko D - Stolní tenis Sobotka A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brožek Tomáš 1:3, Petrásek Václav 0:4, Kupec František 0:4, Tichý Jakub 0:4, body hostů: Najman Tomáš 4:0, Kozák Vratislav 4:0, Zahradník Václav 3:1, Fejfar Milan 4:0), TJ Lázně Bělohrad F - TJ Sokol Nemyčeves E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brykner Antonín 3:1, Krausová Michaela 0:4, Vítová Daniela st. 0:4, Vítová Daniela ml. 2:2, body hostů: Homola Ondřej 2:1, Hrdý Bohuslav 4:0, Ludvík Luděk 3:1, Palička Josef 2:2, Rejman Bohumil 0:1), TJ Sokol Radim B - PINGO Chyjice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrabec Dušan 4:0, Čermák Josef st. 4:0, Šimek Milan 4:0, Adolf Tomáš 2:2, body hostů: Veselý Radek 0:4, Zelinger David 0:4, Veselý Milan 1:3, Šolc Dominik 1:3), TTC Slatiny A - TJ Lázně Bělohrad E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martínek Jiří 1:3, Hampl Jindřich 0:4, Bílek Zdeněk 0:4, Tobiáš Lubomír 0:4, body hostů: Knězáček Jiří 3:1, Klejch Karel 4:0, Vajdl Tomáš 4:0, Jína Vojtěch 4:0), SK Miletín D - TJ SOKOL Popovice B -:-,
3. kolo:
TJ SOKOL Popovice B - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ Lázně Bělohrad E - SK Miletín D -:-, PINGO Chyjice C - TTC Slatiny A -:-, TJ Sokol Nemyčeves E - TJ Sokol Radim B -:-, Stolní tenis Sobotka A - TJ Lázně Bělohrad F -:-, TJ TK Žlunice B - TJ Sokol Rovensko D -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Roškopov B - TJ Sokol Rovensko D -:-, TJ Lázně Bělohrad F - TJ TK Žlunice B -:-, TJ Sokol Radim B - Stolní tenis Sobotka A -:-, TTC Slatiny A - TJ Sokol Nemyčeves E -:-, SK Miletín D - PINGO Chyjice C -:-, TJ SOKOL Popovice B - TJ Lázně Bělohrad E -:-,
5. kolo:
TJ Lázně Bělohrad E - TJ Sokol Roškopov B -:-, PINGO Chyjice C - TJ SOKOL Popovice B -:-, TJ Sokol Nemyčeves E - SK Miletín D -:-, Stolní tenis Sobotka A - TTC Slatiny A -:-, TJ TK Žlunice B - TJ Sokol Radim B -:-, TJ Sokol Rovensko D - TJ Lázně Bělohrad F -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Roškopov B - TJ Lázně Bělohrad F -:-, TJ Sokol Radim B - TJ Sokol Rovensko D -:-, TTC Slatiny A - TJ TK Žlunice B -:-, SK Miletín D - Stolní tenis Sobotka A -:-, TJ SOKOL Popovice B - TJ Sokol Nemyčeves E -:-, TJ Lázně Bělohrad E - PINGO Chyjice C -:-,
7. kolo:
PINGO Chyjice C - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ Sokol Nemyčeves E - TJ Lázně Bělohrad E -:-, Stolní tenis Sobotka A - TJ SOKOL Popovice B -:-, TJ TK Žlunice B - SK Miletín D -:-, TJ Sokol Rovensko D - TTC Slatiny A -:-, TJ Lázně Bělohrad F - TJ Sokol Radim B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Roškopov B - TJ Sokol Radim B -:-, TTC Slatiny A - TJ Lázně Bělohrad F -:-, SK Miletín D - TJ Sokol Rovensko D -:-, TJ SOKOL Popovice B - TJ TK Žlunice B -:-, TJ Lázně Bělohrad E - Stolní tenis Sobotka A -:-, PINGO Chyjice C - TJ Sokol Nemyčeves E -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Nemyčeves E - TJ Sokol Roškopov B -:-, Stolní tenis Sobotka A - PINGO Chyjice C -:-, TJ TK Žlunice B - TJ Lázně Bělohrad E -:-, TJ Sokol Rovensko D - TJ SOKOL Popovice B -:-, TJ Lázně Bělohrad F - SK Miletín D -:-, TJ Sokol Radim B - TTC Slatiny A -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Roškopov B - TTC Slatiny A -:-, SK Miletín D - TJ Sokol Radim B -:-, TJ SOKOL Popovice B - TJ Lázně Bělohrad F -:-, TJ Lázně Bělohrad E - TJ Sokol Rovensko D -:-, PINGO Chyjice C - TJ TK Žlunice B -:-, TJ Sokol Nemyčeves E - Stolní tenis Sobotka A -:-,
11. kolo:
Stolní tenis Sobotka A - TJ Sokol Roškopov B -:-, TJ TK Žlunice B - TJ Sokol Nemyčeves E -:-, TJ Sokol Rovensko D - PINGO Chyjice C -:-, TJ Lázně Bělohrad F - TJ Lázně Bělohrad E -:-, TJ Sokol Radim B - TJ SOKOL Popovice B -:-, TTC Slatiny A - SK Miletín D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy