Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP 1. třídy
1. kolo:
Orel Šitbořice A - Sokol Klobouky u Brna B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jakub 3:1, Slavík Ondřej 3:1, Slavík Jiří 3:1, Skála Richard 3:1, body hostů: Pilát Ondřej 0:4, Huták Ondřej 1:3, Sedláček Zdeněk 3:1, Ryšavý Luděk 0:4), Sokol Vranovice A - SPIN Lednice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křivka Jan 4:0, Tetur Stanislav 3:1, Zouhar Rudolf 2:2, Ponížil David 2:0, WO 0:2, body hostů: Mikuš Josef 2:1, Zechmeister Jan 0:3, Baťka Stanislav 1:3, Kováč Josef 0:4, WO 2:0), SPORT Němčičky A - Sokol Brumovice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Sláma Adam 2:2, Šalášek Jiří 4:0, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Ševela František 0:4, Fiedor Marek 1:3, Zítka Karel 0:4, Krátký Milan 1:3), Sokol Velké Němčice A - TJ Jevišovka-Drnholec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frömmel Zdeněk 2:2, Hrnčíř Leoš 0:4, Sýkora Daniel 3:1, Citterbard Oldřich 2:2, body hostů: Filip Bohumír 2:2, Švejda Alois 2:2, Lorenc Miroslav 2:2, Hanák Zdeněk 3:1), Sokol Křepice A - Sokol Lanžhot D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Radek 1:2, Sedláček Aleš 2:2, Rygl Ondřej 3:1, Novotný Pavel 2:2, Zástěra Libor 0:1, body hostů: Polášek Michal 0:4, Němeček Radek 4:0, Maněk Marek 3:1, Tomek Jan 1:3), Sokol Perná A - TJ Troskotovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Radek 2:2, Čulen Vlastimil 1:3, Bačovský David 4:0, Kolínek Vladimír 1:3, body hostů: Sýkora Marek 3:1, Vaculík František 1:1, Lukša Břetislav 2:2, Sirbu Jan 2:2, Novosad Jiří 0:2),
2. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - TJ Troskotovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryšavý Luděk 1:1, Šubík Jiří 2:2, Huták Ondřej 1:3, Sedláček Zdeněk 3:1, Pilát Ondřej 0:2, body hostů: Vráblík Bohumil 0:4, Sýkora Marek 3:1, Lukša Břetislav 3:1, Sirbu Jan 3:1), Sokol Křepice A - Sokol Perná A -:- (ODLOŽENO), TJ Jevišovka-Drnholec B - Sokol Lanžhot D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulík Jan 0:4, Filip Bohumír 3:1, Lorenc Miroslav 1:3, Hanák Zdeněk 2:2, body hostů: Němeček Radek 3:1, Maněk Marek 2:2, Polášek Michal 2:2, Tomek Jan 3:1), Sokol Brumovice A - Sokol Velké Němčice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševela František 1:2, Krátký Milan 2:2, Zítka Karel 0:4, Fiedor Marek 1:3, Šišma Ondřej 0:1, body hostů: Citterbard Oldřich 3:1, Godany Milan 3:1, Sýkora Daniel 3:1, Fiala Jiří 3:1), SPIN Lednice C - SPORT Němčičky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zechmeister Jan 1:1, Svoboda Michal 3:1, Mikuš Josef 3:1, Baťka Stanislav 2:2, Kováč Josef 0:2, body hostů: Prokeš Zdeněk 3:1, Stávek Radim 3:1, Pinkas Václav 1:3, Šalášek Jiří 0:4), Orel Šitbořice A - Sokol Vranovice A -:- (ODLOŽENO),
3. kolo:
Sokol Vranovice A - Sokol Klobouky u Brna B -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky A - Orel Šitbořice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice A - SPIN Lednice C -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot D - Sokol Brumovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Perná A - TJ Jevišovka-Drnholec B -:- (ZRUŠENO), TJ Troskotovice A - Sokol Křepice A -:- (ZRUŠENO),
4. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - Sokol Křepice A -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Troskotovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice A - Sokol Perná A -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice C - Sokol Lanžhot D -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice A - Sokol Velké Němčice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice A - SPORT Němčičky A -:- (ZRUŠENO),
5. kolo:
SPORT Němčičky A - Sokol Klobouky u Brna B -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice A - Sokol Vranovice A -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice A - Sokol Lanžhot D -:- (ZRUŠENO), Sokol Perná A - SPIN Lednice C -:- (ZRUŠENO), TJ Troskotovice A - Sokol Brumovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice A - TJ Jevišovka-Drnholec B -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - TJ Jevišovka-Drnholec B -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice A - Sokol Křepice A -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice C - TJ Troskotovice A -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice A - Sokol Perná A -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice A - Sokol Lanžhot D -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky A - Sokol Velké Němčice A -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
Sokol Velké Němčice A - Sokol Klobouky u Brna B -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot D - SPORT Němčičky A -:- (ZRUŠENO), Sokol Perná A - Sokol Vranovice A -:- (ZRUŠENO), TJ Troskotovice A - Orel Šitbořice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice A - SPIN Lednice C -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec B - Sokol Brumovice A -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - Sokol Brumovice A -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice C - TJ Jevišovka-Drnholec B -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice A - Sokol Křepice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice A - TJ Troskotovice A -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky A - Sokol Perná A -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice A - Sokol Lanžhot D -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
Sokol Lanžhot D - Sokol Klobouky u Brna B -:- (ZRUŠENO), Sokol Perná A - Sokol Velké Němčice A -:- (ZRUŠENO), TJ Troskotovice A - SPORT Němčičky A -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice A - Sokol Vranovice A -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec B - Orel Šitbořice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice A - SPIN Lednice C -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - SPIN Lednice C -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice A - Sokol Brumovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice A - TJ Jevišovka-Drnholec B -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky A - Sokol Křepice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice A - TJ Troskotovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot D - Sokol Perná A -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
Sokol Perná A - Sokol Klobouky u Brna B -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot D - TJ Troskotovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Křepice A - Sokol Velké Němčice A -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec B - SPORT Němčičky A -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice A - Sokol Vranovice A -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice C - Orel Šitbořice A -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - Orel Šitbořice A -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice C - Sokol Vranovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice A - SPORT Němčičky A -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec B - Sokol Velké Němčice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot D - Sokol Křepice A -:- (ZRUŠENO), TJ Troskotovice A - Sokol Perná A -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
TJ Troskotovice A - Sokol Klobouky u Brna B -:- (ZRUŠENO), Sokol Perná A - Sokol Křepice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot D - TJ Jevišovka-Drnholec B -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice A - Sokol Brumovice A -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky A - SPIN Lednice C -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice A - Orel Šitbořice A -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - Sokol Vranovice A -:-, Orel Šitbořice A - SPORT Němčičky A -:-, SPIN Lednice C - Sokol Velké Němčice A -:-, Sokol Brumovice A - Sokol Lanžhot D -:-, TJ Jevišovka-Drnholec B - Sokol Perná A -:-, Sokol Křepice A - TJ Troskotovice A -:-,
15. kolo:
Sokol Křepice A - Sokol Klobouky u Brna B -:-, TJ Troskotovice A - TJ Jevišovka-Drnholec B -:-, Sokol Perná A - Sokol Brumovice A -:-, Sokol Lanžhot D - SPIN Lednice C -:-, Sokol Velké Němčice A - Orel Šitbořice A -:-, SPORT Němčičky A - Sokol Vranovice A -:-,
16. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - SPORT Němčičky A -:-, Sokol Vranovice A - Sokol Velké Němčice A -:-, Sokol Lanžhot D - Orel Šitbořice A -:-, SPIN Lednice C - Sokol Perná A -:-, Sokol Brumovice A - TJ Troskotovice A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec B - Sokol Křepice A -:-,
17. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec B - Sokol Klobouky u Brna B -:-, Sokol Křepice A - Sokol Brumovice A -:-, TJ Troskotovice A - SPIN Lednice C -:-, Sokol Perná A - Orel Šitbořice A -:-, Sokol Lanžhot D - Sokol Vranovice A -:-, Sokol Velké Němčice A - SPORT Němčičky A -:-,
18. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - Sokol Velké Němčice A -:-, SPORT Němčičky A - Sokol Lanžhot D -:-, Sokol Vranovice A - Sokol Perná A -:-, Orel Šitbořice A - TJ Troskotovice A -:-, SPIN Lednice C - Sokol Křepice A -:-, Sokol Brumovice A - TJ Jevišovka-Drnholec B -:-,
19. kolo:
Sokol Brumovice A - Sokol Klobouky u Brna B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec B - SPIN Lednice C -:-, Sokol Křepice A - Orel Šitbořice A -:-, TJ Troskotovice A - Sokol Vranovice A -:-, Sokol Perná A - SPORT Němčičky A -:-, Sokol Lanžhot D - Sokol Velké Němčice A -:-,
20. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - Sokol Lanžhot D -:-, Sokol Velké Němčice A - Sokol Perná A -:-, SPORT Němčičky A - TJ Troskotovice A -:-, Sokol Vranovice A - Sokol Křepice A -:-, Orel Šitbořice A - TJ Jevišovka-Drnholec B -:-, SPIN Lednice C - Sokol Brumovice A -:-,
21. kolo:
SPIN Lednice C - Sokol Klobouky u Brna B -:-, Sokol Brumovice A - Orel Šitbořice A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec B - Sokol Vranovice A -:-, Sokol Křepice A - SPORT Němčičky A -:-, TJ Troskotovice A - Sokol Velké Němčice A -:-, Sokol Perná A - Sokol Lanžhot D -:-,
22. kolo:
Sokol Klobouky u Brna B - Sokol Perná A -:-, TJ Troskotovice A - Sokol Lanžhot D -:-, Sokol Velké Němčice A - Sokol Křepice A -:-, SPORT Němčičky A - TJ Jevišovka-Drnholec B -:-, Sokol Vranovice A - Sokol Brumovice A -:-, Orel Šitbořice A - SPIN Lednice C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy