Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP 3. třídy
1. kolo:
Orel Šitbořice B - SK Zaječí A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halasová Ludmila 2:2, Vodáková Aneta 2:2, Vokál Radek 2:1, Vozdecký Jaromír 3:1, Halas Pavel st. 1:0, body hostů: Hasilík Milan 3:1, Jusko Andrej 0:4, Zhejbal Jiří 0:4, Popovský Kamil 3:1), Sokol Vranovice B - Sokol Šakvice A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Goliáš Petr 3:0, Zmrzlík Pavel 0:2, Němeček Miloš 2:1, Veselá Pavlína 0:3, Stejskal Martin 0:1, WO 5:0, body hostů: Šmíd Zdeněk 2:2, Smutek Pavel 3:1, Jakubčík Jiří 2:2, WO 0:5), SPORT Němčičky C - Sokol Pouzdřany A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Josef 1:2, Stávek Josef 1:3, Hyclová Pavlína 0:4, Blaško Květoslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Halámek Michal 3:1, Geier Ivo 3:0, Halámek Zdeněk 3:1, Halámek Radek ml. 1:3, WO 1:0), Sokol Velké Němčice C - STP Mikulov D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 4:0, Šafařík Václav st. 4:0, Hrnčíř Leoš 2:1, Hruška Jaroslav st. 1:0, Hrnčíř Dominik 2:1, WO 0:1, body hostů: Čížková Dagmar 0:4, Damborská Iveta 2:2, Sobota Luděk 0:4, Kalous Jakub 0:3, WO 1:0), Sokol Rakvice C - SK ST Bulhary A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průdek Filip 3:0, Cibulka Radek 3:0, Straka Dominik 3:1, Straka Vlastimil 3:0, WO 0:3, body hostů: Hora Karel 0:3, Bureš Sebastian 0:3, Kosek David 0:2, Lebloch Pavel 1:3, Malovaný Petr 0:1, WO 3:0), SK Březí A - MSK Břeclav A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karbula Lukáš 2:2, Dobiáš Rudolf 3:1, Chromík Martin 3:1, Rašovský Daniel 3:1, body hostů: Blažek Daniel 2:2, Klenovec Ondřej 2:2, Koberová Klára 1:3, Beneš Lukáš 0:4),
2. kolo:
SK Zaječí A - MSK Břeclav A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasilík Milan 3:1, Šlancar Zbyněk 2:2, Zhejbal Jiří 1:3, Jusko Andrej 3:1, body hostů: Krejčiřík Stanislav 2:2, Klenovec Josef 1:3, Blažek Daniel 0:4, Klenovec Ondřej 4:0), SK ST Bulhary A - SK Březí A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kosek David 0:4, Bureš Sebastian 0:4, Lebloch Pavel 1:3, Hora Karel 0:4, body hostů: Karbula Lukáš 4:0, Dobiáš Rudolf 3:1, Chromík Martin 4:0, Rašovský Daniel 4:0), STP Mikulov D - Sokol Rakvice C -:- (ODLOŽENO), Sokol Pouzdřany A - Sokol Velké Němčice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halámek Zdeněk 0:4, Geier Ivo 3:1, Halámek Michal 4:0, Halámek Radek ml. 1:3, body hostů: Hrnčíř Dominik 3:1, Hruška Jaroslav st. 1:3, Hrnčíř Leoš 2:2, Smetana Jaroslav 2:2), Sokol Šakvice A - SPORT Němčičky C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jakubčík Jiří 4:0, Šmíd Zdeněk 2:2, Charoušek Richard 4:0, WO 0:5, body hostů: Ulica Jaromír 1:2, Stávek Josef 0:3, Blaško Květoslav 1:2, Suský Josef 0:3, WO 5:0), Orel Šitbořice B - Sokol Vranovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halasová Ludmila 4:0, Halas Pavel st. 2:1, Vozdecký Jaromír 3:1, Vodáková Aneta 4:0, WO 1:0, body hostů: Zmrzlík Pavel 0:4, Veselá Pavlína 0:4, Němeček Miloš 0:3, Goliáš Petr 2:2, WO 0:1),
3. kolo:
Sokol Vranovice B - SK Zaječí A -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky C - Orel Šitbořice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice C - Sokol Šakvice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Rakvice C - Sokol Pouzdřany A -:- (ZRUŠENO), SK Březí A - STP Mikulov D -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav A - SK ST Bulhary A -:- (ZRUŠENO),
4. kolo:
SK Zaječí A - SK ST Bulhary A -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov D - MSK Břeclav A -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany A - SK Březí A -:- (ZRUŠENO), Sokol Šakvice A - Sokol Rakvice C -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice B - Sokol Velké Němčice C -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice B - SPORT Němčičky C -:- (ZRUŠENO),
5. kolo:
SPORT Němčičky C - SK Zaječí A -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice C - Sokol Vranovice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Rakvice C - Orel Šitbořice B -:- (ZRUŠENO), SK Březí A - Sokol Šakvice A -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav A - Sokol Pouzdřany A -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary A - STP Mikulov D -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
SK Zaječí A - STP Mikulov D -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany A - SK ST Bulhary A -:- (ZRUŠENO), Sokol Šakvice A - MSK Břeclav A -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice B - SK Březí A -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice B - Sokol Rakvice C -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky C - Sokol Velké Němčice C -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
Sokol Velké Němčice C - SK Zaječí A -:- (ZRUŠENO), Sokol Rakvice C - SPORT Němčičky C -:- (ZRUŠENO), SK Březí A - Sokol Vranovice B -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav A - Orel Šitbořice B -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary A - Sokol Šakvice A -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov D - Sokol Pouzdřany A -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
SK Zaječí A - Sokol Pouzdřany A -:- (ZRUŠENO), Sokol Šakvice A - STP Mikulov D -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice B - SK ST Bulhary A -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice B - MSK Břeclav A -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky C - SK Březí A -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice C - Sokol Rakvice C -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
Sokol Rakvice C - SK Zaječí A -:- (ZRUŠENO), SK Březí A - Sokol Velké Němčice C -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav A - SPORT Němčičky C -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary A - Sokol Vranovice B -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov D - Orel Šitbořice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany A - Sokol Šakvice A -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
SK Zaječí A - Sokol Šakvice A -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice B - Sokol Pouzdřany A -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice B - STP Mikulov D -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky C - SK ST Bulhary A -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice C - MSK Břeclav A -:- (ZRUŠENO), Sokol Rakvice C - SK Březí A -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
SK Březí A - SK Zaječí A -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav A - Sokol Rakvice C -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary A - Sokol Velké Němčice C -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov D - SPORT Němčičky C -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany A - Sokol Vranovice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Šakvice A - Orel Šitbořice B -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
SK Zaječí A - Orel Šitbořice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Šakvice A - Sokol Vranovice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Pouzdřany A - SPORT Němčičky C -:- (ZRUŠENO), STP Mikulov D - Sokol Velké Němčice C -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary A - Sokol Rakvice C -:- (ZRUŠENO), MSK Břeclav A - SK Březí A -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
MSK Břeclav A - SK Zaječí A -:- (ZRUŠENO), SK Březí A - SK ST Bulhary A -:- (ZRUŠENO), Sokol Rakvice C - STP Mikulov D -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice C - Sokol Pouzdřany A -:- (ZRUŠENO), SPORT Němčičky C - Sokol Šakvice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Vranovice B - Orel Šitbořice B -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
SK Zaječí A - Sokol Vranovice B -:-, Orel Šitbořice B - SPORT Němčičky C -:-, Sokol Šakvice A - Sokol Velké Němčice C -:-, Sokol Pouzdřany A - Sokol Rakvice C -:-, STP Mikulov D - SK Březí A -:-, SK ST Bulhary A - MSK Břeclav A -:-,
15. kolo:
SK ST Bulhary A - SK Zaječí A -:-, MSK Břeclav A - STP Mikulov D -:-, SK Březí A - Sokol Pouzdřany A -:-, Sokol Rakvice C - Sokol Šakvice A -:-, Sokol Velké Němčice C - Orel Šitbořice B -:-, SPORT Němčičky C - Sokol Vranovice B -:-,
16. kolo:
SK Zaječí A - SPORT Němčičky C -:-, Sokol Vranovice B - Sokol Velké Němčice C -:-, Orel Šitbořice B - Sokol Rakvice C -:-, Sokol Šakvice A - SK Březí A -:-, Sokol Pouzdřany A - MSK Břeclav A -:-, STP Mikulov D - SK ST Bulhary A -:-,
17. kolo:
STP Mikulov D - SK Zaječí A -:-, SK ST Bulhary A - Sokol Pouzdřany A -:-, MSK Břeclav A - Sokol Šakvice A -:-, SK Březí A - Orel Šitbořice B -:-, Sokol Rakvice C - Sokol Vranovice B -:-, Sokol Velké Němčice C - SPORT Němčičky C -:-,
18. kolo:
SK Zaječí A - Sokol Velké Němčice C -:-, SPORT Němčičky C - Sokol Rakvice C -:-, Sokol Vranovice B - SK Březí A -:-, Orel Šitbořice B - MSK Břeclav A -:-, Sokol Šakvice A - SK ST Bulhary A -:-, Sokol Pouzdřany A - STP Mikulov D -:-,
19. kolo:
Sokol Pouzdřany A - SK Zaječí A -:-, STP Mikulov D - Sokol Šakvice A -:-, SK ST Bulhary A - Orel Šitbořice B -:-, MSK Břeclav A - Sokol Vranovice B -:-, SK Březí A - SPORT Němčičky C -:-, Sokol Rakvice C - Sokol Velké Němčice C -:-,
20. kolo:
SK Zaječí A - Sokol Rakvice C -:-, Sokol Velké Němčice C - SK Březí A -:-, SPORT Němčičky C - MSK Břeclav A -:-, Sokol Vranovice B - SK ST Bulhary A -:-, Orel Šitbořice B - STP Mikulov D -:-, Sokol Šakvice A - Sokol Pouzdřany A -:-,
21. kolo:
Sokol Šakvice A - SK Zaječí A -:-, Sokol Pouzdřany A - Orel Šitbořice B -:-, STP Mikulov D - Sokol Vranovice B -:-, SK ST Bulhary A - SPORT Němčičky C -:-, MSK Břeclav A - Sokol Velké Němčice C -:-, SK Březí A - Sokol Rakvice C -:-,
22. kolo:
SK Zaječí A - SK Březí A -:-, Sokol Rakvice C - MSK Břeclav A -:-, Sokol Velké Němčice C - SK ST Bulhary A -:-, SPORT Němčičky C - STP Mikulov D -:-, Sokol Vranovice B - Sokol Pouzdřany A -:-, Orel Šitbořice B - Sokol Šakvice A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy