Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP 5. třídy
1. kolo:
Agrotec Hustopeče C - Sokol Tvrdonice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wech Tomáš 1:3, Topinka Ondřej 0:4, Sedláček Jakub 0:4, Ovesný Marek 0:4, body hostů: Bartošek František 4:0, Láníček Vítězslav 3:0, Hunkař Marek 4:0, Hasil Pavel 4:0, Brychta Josef 0:1), TJ Jevišovka-Drnholec D - Sokol Brumovice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek David 3:1, Schmidt František 2:2, Svoboda Zdeněk 4:0, Trněná Anna 2:2, body hostů: Zítková Sára 0:4, Ševela František ml. 0:4, Zítka Lukáš 3:1, Dufek Matyas 2:2), TJ Milovice A - Sokol Velké Němčice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hupka Andrej 3:1, Barvíř Tomáš 3:1, Fojt Jaromír 0:4, Zigáček Marek 0:3, Šimeček Jiří 0:1, body hostů: Sedláček Libor 2:2, Hrnčíř Dominik 3:1, Sedláček Petr 2:2, Kern Jan 3:1), Sokol Morkůvky B - Sokol Lanžhot E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Páleník Jarmil 1:3, Lösslová Kristýna 0:4, Klusák Martin 0:4, Svojanovský Tomáš 0:4, body hostů: Pijáček Vladimír 4:0, Kulhavý Vojtěch 4:0, Pfeffer Milan 4:0, Fojtík Jaroslav 3:1), SPIN Lednice F - SK ST Bulhary B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sicha Zbyněk 0:3, Urban Rostislav 2:2, Vitoul Tomáš 1:3, Drobilič Filip 0:4, WO 1:0, body hostů: Antoš Jan 3:1, Polák Michal 3:0, Malovaný Petr 4:0, Pek Richard 2:2, WO 0:1), SK Březí C - Orel Šitbořice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cvrček Michal 2:2, Štvrtecký René 1:3, Kornhauser Pavel 3:1, Lásková Helena 0:2, Zeiner Max 0:2, body hostů: Zelinka Roman 2:2, Bedřich Josef 4:0, Urbánek Josef 1:1, Lengál Jaroslav 3:1, Studnický Jan 0:2),
2. kolo:
Sokol Tvrdonice B - Orel Šitbořice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brychta Josef 1:3, Hasil Pavel 3:1, Hunkař Marek 3:1, Pyskatý Roman 4:0, body hostů: Vokál Radek 3:1, Bedřich Josef 1:3, Lengál Jaroslav 0:4, Zelinka Roman 1:3), SK ST Bulhary B - SK Březí C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pek Richard 1:3, Jurkovič Stanislav 1:3, Malovaný Petr 3:1, Chovanec Radek 3:1, body hostů: Chromík Milan 2:2, Cvrček Michal 3:1, Lásková Helena 0:4, Kornhauser Pavel 3:1), Sokol Lanžhot E - SPIN Lednice F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtík Jaroslav 3:1, Pijáček Vladimír 4:0, Pfeffer Milan 3:0, Kulhavý Vojtěch 2:2, WO 1:0, body hostů: Pešl Jan 0:4, Urban Rostislav 0:4, Tisar Jaroslav 1:3, Jelínek Jaromír 2:1, WO 0:1), Sokol Velké Němčice D - Sokol Morkůvky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Petr 1:3, Sedláček Libor 2:2, Kern Jan 4:0, Hrnčíř Dominik 2:2, body hostů: Páleník Jarmil 3:1, Pučálka Richard 3:1, Žáček Patrik 0:4, Hoško Dominik 1:3), Sokol Brumovice D - TJ Milovice A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šišma Marek 2:1, Zítková Sára 0:3, Ševela František ml. 0:3, Zítka Lukáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Barvíř Tomáš st. 4:0, Bajko Jan 2:2, Šimeček Jiří 2:2, WO 0:5), Agrotec Hustopeče C - TJ Jevišovka-Drnholec D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jakub 3:1, Topinka Ondřej 3:1, Wech Tomáš 0:4, Pleskač Jan 3:1, body hostů: Mrenica Ondřej 1:3, Smíšek Libor 1:3, Trněná Anna 1:3, Svoboda Zdeněk 4:0),
3. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec D - Sokol Tvrdonice B -:- (ZRUŠENO), TJ Milovice A - Agrotec Hustopeče C -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky B - Sokol Brumovice D -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice F - Sokol Velké Němčice D -:- (ZRUŠENO), SK Březí C - Sokol Lanžhot E -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice C - SK ST Bulhary B -:- (ZRUŠENO),
4. kolo:
Sokol Tvrdonice B - SK ST Bulhary B -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot E - Orel Šitbořice C -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice D - SK Březí C -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice D - SPIN Lednice F -:- (ZRUŠENO), Agrotec Hustopeče C - Sokol Morkůvky B -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Milovice A -:- (ZRUŠENO),
5. kolo:
TJ Milovice A - Sokol Tvrdonice B -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky B - TJ Jevišovka-Drnholec D -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice F - Agrotec Hustopeče C -:- (ZRUŠENO), SK Březí C - Sokol Brumovice D -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice C - Sokol Velké Němčice D -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary B - Sokol Lanžhot E -:- (ZRUŠENO),
6. kolo:
Sokol Tvrdonice B - Sokol Lanžhot E -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice D - SK ST Bulhary B -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice D - Orel Šitbořice C -:- (ZRUŠENO), Agrotec Hustopeče C - SK Březí C -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec D - SPIN Lednice F -:- (ZRUŠENO), TJ Milovice A - Sokol Morkůvky B -:- (ZRUŠENO),
7. kolo:
Sokol Morkůvky B - Sokol Tvrdonice B -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice F - TJ Milovice A -:- (ZRUŠENO), SK Březí C - TJ Jevišovka-Drnholec D -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice C - Agrotec Hustopeče C -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary B - Sokol Brumovice D -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot E - Sokol Velké Němčice D -:- (ZRUŠENO),
8. kolo:
Sokol Tvrdonice B - Sokol Velké Němčice D -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice D - Sokol Lanžhot E -:- (ZRUŠENO), Agrotec Hustopeče C - SK ST Bulhary B -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec D - Orel Šitbořice C -:- (ZRUŠENO), TJ Milovice A - SK Březí C -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky B - SPIN Lednice F -:- (ZRUŠENO),
9. kolo:
SPIN Lednice F - Sokol Tvrdonice B -:- (ZRUŠENO), SK Březí C - Sokol Morkůvky B -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice C - TJ Milovice A -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary B - TJ Jevišovka-Drnholec D -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot E - Agrotec Hustopeče C -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice D - Sokol Brumovice D -:- (ZRUŠENO),
10. kolo:
Sokol Tvrdonice B - Sokol Brumovice D -:- (ZRUŠENO), Agrotec Hustopeče C - Sokol Velké Němčice D -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec D - Sokol Lanžhot E -:- (ZRUŠENO), TJ Milovice A - SK ST Bulhary B -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky B - Orel Šitbořice C -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice F - SK Březí C -:- (ZRUŠENO),
11. kolo:
SK Březí C - Sokol Tvrdonice B -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice C - SPIN Lednice F -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary B - Sokol Morkůvky B -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot E - TJ Milovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice D - TJ Jevišovka-Drnholec D -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice D - Agrotec Hustopeče C -:- (ZRUŠENO),
12. kolo:
Sokol Tvrdonice B - Agrotec Hustopeče C -:- (ZRUŠENO), Sokol Brumovice D - TJ Jevišovka-Drnholec D -:- (ZRUŠENO), Sokol Velké Němčice D - TJ Milovice A -:- (ZRUŠENO), Sokol Lanžhot E - Sokol Morkůvky B -:- (ZRUŠENO), SK ST Bulhary B - SPIN Lednice F -:- (ZRUŠENO), Orel Šitbořice C - SK Březí C -:- (ZRUŠENO),
13. kolo:
Orel Šitbořice C - Sokol Tvrdonice B -:- (ZRUŠENO), SK Březí C - SK ST Bulhary B -:- (ZRUŠENO), SPIN Lednice F - Sokol Lanžhot E -:- (ZRUŠENO), Sokol Morkůvky B - Sokol Velké Němčice D -:- (ZRUŠENO), TJ Milovice A - Sokol Brumovice D -:- (ZRUŠENO), TJ Jevišovka-Drnholec D - Agrotec Hustopeče C -:- (ZRUŠENO),
14. kolo:
Sokol Tvrdonice B - TJ Jevišovka-Drnholec D -:-, Agrotec Hustopeče C - TJ Milovice A -:-, Sokol Brumovice D - Sokol Morkůvky B -:-, Sokol Velké Němčice D - SPIN Lednice F -:-, Sokol Lanžhot E - SK Březí C -:-, SK ST Bulhary B - Orel Šitbořice C -:-,
15. kolo:
SK ST Bulhary B - Sokol Tvrdonice B -:-, Orel Šitbořice C - Sokol Lanžhot E -:-, SK Březí C - Sokol Velké Němčice D -:-, SPIN Lednice F - Sokol Brumovice D -:-, Sokol Morkůvky B - Agrotec Hustopeče C -:-, TJ Milovice A - TJ Jevišovka-Drnholec D -:-,
16. kolo:
Sokol Tvrdonice B - TJ Milovice A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec D - Sokol Morkůvky B -:-, Agrotec Hustopeče C - SPIN Lednice F -:-, Sokol Brumovice D - SK Březí C -:-, Sokol Velké Němčice D - Orel Šitbořice C -:-, Sokol Lanžhot E - SK ST Bulhary B -:-,
17. kolo:
Sokol Lanžhot E - Sokol Tvrdonice B -:-, SK ST Bulhary B - Sokol Velké Němčice D -:-, Orel Šitbořice C - Sokol Brumovice D -:-, SK Březí C - Agrotec Hustopeče C -:-, SPIN Lednice F - TJ Jevišovka-Drnholec D -:-, Sokol Morkůvky B - TJ Milovice A -:-,
18. kolo:
Sokol Tvrdonice B - Sokol Morkůvky B -:-, TJ Milovice A - SPIN Lednice F -:-, TJ Jevišovka-Drnholec D - SK Březí C -:-, Agrotec Hustopeče C - Orel Šitbořice C -:-, Sokol Brumovice D - SK ST Bulhary B -:-, Sokol Velké Němčice D - Sokol Lanžhot E -:-,
19. kolo:
Sokol Velké Němčice D - Sokol Tvrdonice B -:-, Sokol Lanžhot E - Sokol Brumovice D -:-, SK ST Bulhary B - Agrotec Hustopeče C -:-, Orel Šitbořice C - TJ Jevišovka-Drnholec D -:-, SK Březí C - TJ Milovice A -:-, SPIN Lednice F - Sokol Morkůvky B -:-,
20. kolo:
Sokol Tvrdonice B - SPIN Lednice F -:-, Sokol Morkůvky B - SK Březí C -:-, TJ Milovice A - Orel Šitbořice C -:-, TJ Jevišovka-Drnholec D - SK ST Bulhary B -:-, Agrotec Hustopeče C - Sokol Lanžhot E -:-, Sokol Brumovice D - Sokol Velké Němčice D -:-,
21. kolo:
Sokol Brumovice D - Sokol Tvrdonice B -:-, Sokol Velké Němčice D - Agrotec Hustopeče C -:-, Sokol Lanžhot E - TJ Jevišovka-Drnholec D -:-, SK ST Bulhary B - TJ Milovice A -:-, Orel Šitbořice C - Sokol Morkůvky B -:-, SK Březí C - SPIN Lednice F -:-,
22. kolo:
Sokol Tvrdonice B - SK Březí C -:-, SPIN Lednice F - Orel Šitbořice C -:-, Sokol Morkůvky B - SK ST Bulhary B -:-, TJ Milovice A - Sokol Lanžhot E -:-, TJ Jevišovka-Drnholec D - Sokol Velké Němčice D -:-, Agrotec Hustopeče C - Sokol Brumovice D -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy