Výsledky do novin
M ČR družstev dorostenky
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST ZŠ Vyšší Brod - SKST Hodonín 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jarošová Anna 0:1, Levaiová Tereza 0:1, body hostů: Klempererová Anna 1:0, Záděrová Linda 1:0), Moravský Beroun - TJ Sokol Plzeň V. 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Glücková Lenka 2:0, Glücková Romana 0:2, body hostů: Jaramillo Věra 1:1, Holubová Klaudie 1:1), SKST Děčín - KST Blansko 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kacálková Kristýna 2:0, Ramešová Magdaléna 0:2, body hostů: Mazalová Kristýna 1:1, Novohradská Karolína 1:1), KST Hluk - TJ Ostrava KST 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malíková Klára 0:1, Vrzalová Štěpánka 0:1, body hostů: Březinová Barbora 1:0, Vašendová Jana 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - TSM Kladno 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štricová Niamh 1:0, Sommerová Helena 1:0, body hostů: Maurerová Lucie 0:1, Slámová Andrea 0:1), TTC Ústí nad Orlicí - Sokol PP Hradec Králové 2 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležalová Markéta 0:1, Krupová Soňa 0:1, body hostů: Nováková Martina 1:0, Bártová Tereza 1:0), SKST Liberec - Sokol Stařeč 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stránská Anna 1:0, Pařízková Monika 1:0, body hostů: Pražáková Kateřina 0:1, Pražáková Lucie 0:1), TJ Lomnice - SKST Baník Havířov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kárová Klára 0:1, Janků Karolina 0:1, body hostů: Hanáková Nela 1:0, Hrabicová Klára 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín - TJ Sokol Plzeň V. 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 1:0, Klempererová Anna 1:0, body hostů: Jaramillo Věra 0:1, Holubová Klaudie 0:1), TJ Ostrava KST - KST Blansko 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašendová Jana 1:0, Březinová Barbora 1:0, body hostů: Mazalová Kristýna 0:1, Novohradská Karolína 0:1), Sokol PP Hradec Králové 2 - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bártová Tereza 0:1, Nováková Martina 0:1, body hostů: Štricová Niamh 1:0, Sommerová Helena 1:0), SKST Liberec - SKST Baník Havířov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pařízková Monika 0:1, Stránská Anna 0:1, body hostů: Hanáková Nela 1:0, Hrabicová Klára 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST - SKST Hodonín 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašendová Jana 0:2, Březinová Barbora 0:1, body hostů: Klempererová Anna 1:0, Záděrová Linda 2:0), SK DDM Kotlářka Praha - SKST Baník Havířov 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sommerová Helena 0:1, Štricová Niamh 0:1, body hostů: Hanáková Nela 1:0, Hrabicová Klára 1:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Havířov - SKST Hodonín 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabicová Klára 0:2, Hanáková Nela 0:1, body hostů: Klempererová Anna 1:0, Záděrová Linda 2:0), SK DDM Kotlářka Praha - TJ Ostrava KST 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štricová Niamh 1:1, Sommerová Helena 1:0, body hostů: Vašendová Jana 1:0, Březinová Barbora 0:2),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST ZŠ Vyšší Brod - Moravský Beroun 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petrů Andrea 1:1, Levaiová Tereza 0:2, body hostů: Glücková Romana 1:1, Glücková Lenka 2:0), KST Hluk - SKST Děčín 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vrzalová Štěpánka 1:1, Malíková Klára 0:1, body hostů: Hampejsová Lucie 0:1, Kacálková Kristýna 2:0), TSM Kladno - TTC Ústí nad Orlicí 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slámová Andrea 2:0, Maurerová Lucie 0:1, body hostů: Krupová Soňa 0:1, Doležalová Markéta 1:1), Sokol Stařeč - TJ Lomnice 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pražáková Kateřina 0:1, Pražáková Lucie 0:1, body hostů: Kárová Klára 1:0, Janků Karolina 1:0),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Moravský Beroun - SKST Děčín 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Glücková Lenka 2:0, Glücková Romana 0:1, body hostů: Hampejsová Lucie 0:1, Kacálková Kristýna 1:1), TSM Kladno - TJ Lomnice 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maurerová Lucie 1:1, Slámová Andrea 0:2, body hostů: Kárová Klára 1:1, Janků Karolina 2:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Moravský Beroun - TJ Lomnice 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Glücková Romana 0:1, Glücková Lenka 2:0, body hostů: Kárová Klára 1:1, Janků Karolina 0:1), SKST Děčín - TSM Kladno 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kacálková Kristýna 1:0, Ramešová Magdaléna 1:0, body hostů: Slámová Andrea 0:1, Maurerová Lucie 0:1),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V. - KST Blansko 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holubová Klaudie 1:1, Jaramillo Věra 1:0, body hostů: Novohradská Karolína 1:0, Mazalová Kristýna 0:2), Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Liberec 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bártová Tereza 1:1, Nováková Martina 0:1, body hostů: Stránská Anna 0:1, Pařízková Monika 2:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V. - SKST Liberec 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jaramillo Věra 0:1, Holubová Klaudie 0:1, body hostů: Pařízková Monika 1:0, Stránská Anna 1:0), KST Blansko - Sokol PP Hradec Králové 2 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novohradská Karolína 0:1, Mazalová Kristýna 0:1, body hostů: Ducháčová Kateřina 1:0, Zoubková Adéla 1:0),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST ZŠ Vyšší Brod - KST Hluk 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Levaiová Tereza 0:1, Jarošová Anna 0:1, body hostů: Malíková Klára 1:0, Vrzalová Štěpánka 1:0), TTC Ústí nad Orlicí - Sokol Stařeč 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krupová Soňa 1:0, Doležalová Markéta 1:0, body hostů: Pražáková Kateřina 0:1, Pražáková Lucie 0:1),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Hluk - TTC Ústí nad Orlicí 0:3 (body domácích: WO 0:3, body hostů: WO 3:0), KST ZŠ Vyšší Brod - Sokol Stařeč 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petrů Andrea 1:0, Levaiová Tereza 1:0, body hostů: Pražáková Kateřina 0:1, Pražáková Lucie 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy