Výsledky do novin
M ČR družstev starší žákyně
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lomnice - SK Dobré B 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kupčíková Nela 0:2, Janků Karolina 1:0, body hostů: Kovaříčková Tereza 1:0, Kuchařová Elena 1:1), TJ Jiskra Humpolec - Moravský Beroun 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rohová Michaela 1:0, Janů Veronika 1:0, body hostů: Malinovská Johanka 0:1, Glücková Romana 0:1), TTC Litvínov - AC Sparta Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Růžičková Barbora 0:1, Vobrubová Zuzana 0:1, body hostů: Jaroňová Karolína 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0), SKST Vlašim - TJ Sokol Plzeň V. 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poláková Veronika ml. 1:0, Čížová Tereza 1:0, body hostů: Jůzová Viktorie 0:1, Jaramillo Věra 0:1), TJ Sokol Štíty - T.J. Sokol Vsetín 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutná Klára 0:1, Fabiánková Tereza 0:1, body hostů: Juchelková Lucie 1:0, Holíková Kristýna 1:0), KST ZŠ Vyšší Brod - TJ Sokol Děhylov 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrů Andrea 1:1, Jarošová Anna 0:1, body hostů: Slavíková Sára 0:1, Straková Bára 2:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré B - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermáková Eliška 0:1, Kovaříčková Tereza 0:1, body hostů: Zoubková Adéla 1:0, Bártová Tereza 1:0), TJ Jiskra Humpolec - AC Sparta Praha 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janů Veronika 0:1, Rohová Michaela 0:1, body hostů: Jaroňová Karolína 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0), SKST Vlašim - T.J. Sokol Vsetín 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poláková Veronika ml. 1:0, Holejšovská Anna 1:0, body hostů: Holíková Kristýna 0:1, Juchelková Lucie 0:1), SK Dobré A - TJ Sokol Děhylov 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 1:0, Šichanová Vendula 1:0, body hostů: Synková Justýna 0:1, Straková Bára 0:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - AC Sparta Praha 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bártová Tereza 1:0, Zoubková Adéla 1:0, body hostů: Jaroňová Karolína 0:1, Jungwirthová Andrea 0:1), SK Dobré A - SKST Vlašim 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 1:1, Šichanová Vendula 1:1, body hostů: Čížová Tereza 0:1, Poláková Veronika ml. 2:0, Holejšovská Anna 0:1),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré A - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Adéla 0:1, Šichanová Vendula 0:1, body hostů: Zoubková Adéla 1:0, Bártová Tereza 1:0), SKST Vlašim - AC Sparta Praha 3:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Poláková Veronika ml. 2:0, Holejšovská Anna 1:1, body hostů: Jaroňová Karolína 0:2, Jungwirthová Andrea 1:1),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Moravský Beroun - TTC Litvínov 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Glücková Romana 2:0, Malinovská Johanka 0:2, body hostů: Vobrubová Zuzana 1:1, Růžičková Barbora 1:1), TJ Sokol Plzeň V. - TJ Sokol Štíty 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaramillo Věra 1:0, Jůzová Viktorie 1:0, body hostů: Koutná Klára 0:1, Pospíšilová Pavla 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lomnice - TTC Litvínov 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kupčíková Nela 0:1, Janků Karolina 2:0, body hostů: Vobrubová Zuzana 1:1, Růžičková Barbora 0:1), TJ Sokol Plzeň V. - KST ZŠ Vyšší Brod 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jaramillo Věra 2:0, Jůzová Viktorie 0:1, body hostů: Jarošová Anna 0:1, Petrů Andrea 1:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Lomnice - TJ Sokol Plzeň V. 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janků Karolina 2:0, Kupčíková Nela 0:1, body hostů: Jůzová Viktorie 0:1, Jaramillo Věra 1:1), TTC Litvínov - KST ZŠ Vyšší Brod 2:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vobrubová Zuzana 1:1, Růžičková Barbora 1:1, body hostů: Petrů Andrea 2:0, Jarošová Anna 0:2),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré B - TJ Jiskra Humpolec 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermáková Eliška 0:1, Kuchařová Elena 1:1, body hostů: Rohová Michaela 2:0, Janů Veronika 0:1), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Děhylov 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juchelková Lucie 1:1, Holíková Kristýna 1:1, body hostů: Straková Bára 2:0, Slavíková Sára 0:2),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Jiskra Humpolec - T.J. Sokol Vsetín 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janů Veronika 0:1, Rohová Michaela 0:1, body hostů: Juchelková Lucie 1:0, Holíková Kristýna 1:0), SK Dobré B - TJ Sokol Děhylov 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovaříčková Tereza 0:1, Kuchařová Elena 1:1, body hostů: Straková Bára 2:0, Slavíková Sára 0:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Moravský Beroun - TJ Sokol Štíty 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malinovská Johanka 1:0, Glücková Romana 1:0, body hostů: Fabiánková Tereza 0:1, Pospíšilová Pavla 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy