Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 2. třídy
1. kolo:
VTŽ Chomutov C - VTŽ Chomutov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Jan ml. 2:2, Kárová Karolína 2:2, Kerekanič Jan 0:4, Jelínek Jan st. 2:2, body hostů: Bíma Miroslav 2:2, Bajer Josef 3:1, Bareš Jaroslav 2:2, Vohradník Miloš 3:1), KST Libědice C - SK Strupčice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomeš Jiří 1:1, Šablatůra Kolman 4:0, Juchnievicz Andrzej 4:0, Molnár Jiří 3:1, Szetei Ladislav 2:0, body hostů: Mouřenec Jan 0:4, Flach Tomáš 0:4, Pavlišová Viktorija st. 0:4, Skřivan Marek 2:2), SK Strupčice C - Baník Vysoká Pec B -:-, KST Jirkov F - KST Jirkov G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítová Drahomíra 2:2, Káš Otakar 2:2, Tejml Bohumil 3:1, Obracaník Štefan 3:1, body hostů: Franc Zdeněk 4:0, Kužel Adam 2:2, Kuželová Sabina 0:4, Sedláčková Marie Emma 0:4),
2. kolo:
VTŽ Chomutov B - KST Jirkov G 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajer Josef 3:1, Vohradník Miloš 3:1, Bíma Miroslav 3:1, Kára Jan 3:1, body hostů: Kuželová Sabina 0:4, Sedláčková Marie Emma 0:4, Franc Zdeněk 4:0, Kužel Adam 0:4), Baník Vysoká Pec B - KST Jirkov F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dubský Vlastimil 2:2, Baláž Miroslav 3:1, Holub Dušan 3:1, Holub Václav st. 2:2, body hostů: Tejml Bohumil 3:1, Obracaník Štefan 3:1, Vítová Drahomíra 0:4, Hořínková Slávina 0:4), SK Strupčice B - SK Strupčice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mouřenec Jan 3:1, Flach Tomáš 2:2, Skřivan Marek 2:2, Burda Patrik 1:3, body hostů: Burda Daniel 4:0, Kopečný Vladimír 3:0, Čmejla Daniel 0:4, Beran Martin 1:3, Vlásek Vojtěch 0:1), VTŽ Chomutov C - KST Libědice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Jan ml. 2:2, Kerekanič Jan 0:1, Kárová Karolína 3:1, Jelínek Jan st. 2:2, Pekár Matyáš 0:3, body hostů: Szetei Ladislav 2:2, Molnár Jiří 2:2, Šablatůra Kolman 3:1, Juchnievicz Andrzej 2:2),
3. kolo:
KST Libědice C - VTŽ Chomutov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zuzák Miroslav 2:2, Molnár Jiří 3:1, Szetei Ladislav 2:2, Šablatůra Kolman 3:1, body hostů: Bajer Josef 2:2, Bíma Miroslav 0:4, Kára Jan 2:2, Kárová Hana 2:2), SK Strupčice C - VTŽ Chomutov C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopečný Vladimír 1:3, Čmejla Daniel 0:4, Beran Martin 0:4, Vlásek Vojtěch 0:2, Bůlfinek František 0:2, body hostů: Jelínek Jan ml. 4:0, Jelínek Jan st. 3:1, Pekár Matyáš 4:0, Kerekanič Jan 4:0), KST Jirkov F - SK Strupčice B -:-, KST Jirkov G - Baník Vysoká Pec B -:-,
4. kolo:
VTŽ Chomutov B - Baník Vysoká Pec B -:-, SK Strupčice B - KST Jirkov G -:-, VTŽ Chomutov C - KST Jirkov F -:-, KST Libědice C - SK Strupčice C -:-,
5. kolo:
SK Strupčice C - VTŽ Chomutov B -:-, KST Jirkov F - KST Libědice C -:-, KST Jirkov G - VTŽ Chomutov C -:-, Baník Vysoká Pec B - SK Strupčice B -:-,
6. kolo:
VTŽ Chomutov B - SK Strupčice B -:-, VTŽ Chomutov C - Baník Vysoká Pec B -:-, KST Libědice C - KST Jirkov G -:-, SK Strupčice C - KST Jirkov F -:-,
7. kolo:
KST Jirkov F - VTŽ Chomutov B -:-, KST Jirkov G - SK Strupčice C -:-, Baník Vysoká Pec B - KST Libědice C -:-, SK Strupčice B - VTŽ Chomutov C -:-,
8. kolo:
VTŽ Chomutov B - VTŽ Chomutov C -:-, SK Strupčice B - KST Libědice C -:-, Baník Vysoká Pec B - SK Strupčice C -:-, KST Jirkov G - KST Jirkov F -:-,
9. kolo:
KST Jirkov G - VTŽ Chomutov B -:-, KST Jirkov F - Baník Vysoká Pec B -:-, SK Strupčice C - SK Strupčice B -:-, KST Libědice C - VTŽ Chomutov C -:-,
10. kolo:
VTŽ Chomutov B - KST Libědice C -:-, VTŽ Chomutov C - SK Strupčice C -:-, SK Strupčice B - KST Jirkov F -:-, Baník Vysoká Pec B - KST Jirkov G -:-,
11. kolo:
Baník Vysoká Pec B - VTŽ Chomutov B -:-, KST Jirkov G - SK Strupčice B -:-, KST Jirkov F - VTŽ Chomutov C -:-, SK Strupčice C - KST Libědice C -:-,
12. kolo:
VTŽ Chomutov B - SK Strupčice C -:-, KST Libědice C - KST Jirkov F -:-, VTŽ Chomutov C - KST Jirkov G -:-, SK Strupčice B - Baník Vysoká Pec B -:-,
13. kolo:
SK Strupčice B - VTŽ Chomutov B -:-, Baník Vysoká Pec B - VTŽ Chomutov C -:-, KST Jirkov G - KST Libědice C -:-, KST Jirkov F - SK Strupčice C -:-,
14. kolo:
VTŽ Chomutov B - KST Jirkov F -:-, SK Strupčice C - KST Jirkov G -:-, KST Libědice C - Baník Vysoká Pec B -:-, VTŽ Chomutov C - SK Strupčice B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy