Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž
1. kolo:
TJ Baník Meziboří A - TJ Sokol Obrnice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Zdeněk 4:0, Král Erich 1:2, Burš Ivan 2:2, Sirotek Václav 4:0, WO 0:1, body hostů: Bednář Pavel 0:4, Heissler Ladislav 2:2, Bambas Jiří 1:2, Zázvorka Jan 1:3, WO 1:0), TTC Litvínov D - Sokol Horní Jiřetín B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelenka Milan 3:1, Jankovič Štěpán 4:0, Melisov Aibek 3:1, Brožová Alena 4:0, body hostů: Cibrik Martin 0:2, Mikač Jiří 2:2, Černuška Josef 0:4, Košťálek Tomáš 0:4, Šimek Jan 0:2), SKST Baník Most G - OÚ Polerady 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiška Václav 3:1, Čapský Miroslav 4:0, Hleba Vladyslav 4:0, Basák Josef 1:1, Miškolci Milan 2:0, body hostů: Janda Pavel 1:3, Fiala Ondřej 0:4, Muhl Radek 1:3, Sirotek Zdeněk 0:2, Krunt Tomáš 0:2), SKST Baník Most I - SKST Baník Most H 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Belancová Jitka 0:4, Houdková Helena 0:4, Loucký Matěj 0:4, Hádl Jakub 2:2, body hostů: Beneš Jan 4:0, Kadlec David 4:0, Wachtel Antonín 3:1, Hrdý Zdeněk 3:1), ST Kopisty B - TTC Litvínov E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knieradl Josef 3:1, Nosek Jaroslav 4:0, Loefner Tomáš 3:1, Dvořák Jiří 1:3, body hostů: Plzák Jindřich 3:1, Kovařík Roman 1:3, Brejška Roman 0:4, Pich Jan st. 1:3), TTC Litvínov F - BERYTEAM - TJ Baník Meziboří B 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čmerda Tomáš 3:0, Růžičková Barbora 3:0, Belák Dušan 1:0, Beránek Václav st. 2:0, Pourová Dina 2:1, WO 5:0, body hostů: Hejna Marek 1:3, Hejna Martin 0:4, Hubová Soňa 0:4, WO 0:5),
2. kolo:
TJ Sokol Obrnice - TJ Baník Meziboří B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednář Pavel 3:1, Heissler Ladislav 4:0, Zázvorka Jan 2:2, Bambas Jiří 3:1, body hostů: Zozulák Petr 0:4, Hubová Soňa 0:4, Hejna Marek 3:1, Hejna Martin 1:3), TTC Litvínov E - TTC Litvínov F - BERYTEAM -:-, SKST Baník Most H - ST Kopisty B -:-, OÚ Polerady - SKST Baník Most I 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sirotek Zdeněk 1:1, Muhl Radek 3:1, Švarcová Janetta 1:3, Fiala Ondřej 0:4, Krunt Tomáš 0:2, body hostů: Hádl Jakub 3:1, Loucký Matěj 2:2, Belancová Jitka 3:0, Houdková Helena 3:1, Klempt Otakar 0:1), Sokol Horní Jiřetín B - SKST Baník Most G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Adam 2:2, Košťálek Tomáš 0:3, Mikač Jiří 3:1, Černuška Josef 1:3, WO 1:0, body hostů: Čapský Miroslav 3:1, Písařík Karel 3:1, Fiška Václav 2:1, Hleba Vladyslav 1:3, WO 0:1), TJ Baník Meziboří A - TTC Litvínov D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kadlec Zdeněk 1:3, Zralý Daniel 0:2, Burš Ivan 0:4, Sirotek Václav 4:0, Král Erich 0:2, body hostů: Brožová Alena 3:1, Jankovič Štěpán 3:1, Čmerda Ondřej 3:1, Melisov Aibek 2:2),
3. kolo:
TTC Litvínov D - TJ Sokol Obrnice -:-, SKST Baník Most G - TJ Baník Meziboří A -:-, SKST Baník Most I - Sokol Horní Jiřetín B -:-, ST Kopisty B - OÚ Polerady -:-, TTC Litvínov F - BERYTEAM - SKST Baník Most H -:-, TJ Baník Meziboří B - TTC Litvínov E -:-,
4. kolo:
TJ Sokol Obrnice - TTC Litvínov E -:-, SKST Baník Most H - TJ Baník Meziboří B -:-, OÚ Polerady - TTC Litvínov F - BERYTEAM -:-, Sokol Horní Jiřetín B - ST Kopisty B -:-, TJ Baník Meziboří A - SKST Baník Most I -:-, TTC Litvínov D - SKST Baník Most G -:-,
5. kolo:
SKST Baník Most G - TJ Sokol Obrnice -:-, SKST Baník Most I - TTC Litvínov D -:-, ST Kopisty B - TJ Baník Meziboří A -:-, TTC Litvínov F - BERYTEAM - Sokol Horní Jiřetín B -:-, TJ Baník Meziboří B - OÚ Polerady -:-, TTC Litvínov E - SKST Baník Most H -:-,
6. kolo:
TJ Sokol Obrnice - SKST Baník Most H -:-, OÚ Polerady - TTC Litvínov E -:-, Sokol Horní Jiřetín B - TJ Baník Meziboří B -:-, TJ Baník Meziboří A - TTC Litvínov F - BERYTEAM -:-, TTC Litvínov D - ST Kopisty B -:-, SKST Baník Most G - SKST Baník Most I -:-,
7. kolo:
TJ Sokol Obrnice - SKST Baník Most I -:-, ST Kopisty B - SKST Baník Most G -:-, TTC Litvínov F - BERYTEAM - TTC Litvínov D -:-, TJ Baník Meziboří B - TJ Baník Meziboří A -:-, TTC Litvínov E - Sokol Horní Jiřetín B -:-, SKST Baník Most H - OÚ Polerady -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Obrnice - OÚ Polerady -:-, Sokol Horní Jiřetín B - SKST Baník Most H -:-, TJ Baník Meziboří A - TTC Litvínov E -:-, TTC Litvínov D - TJ Baník Meziboří B -:-, SKST Baník Most G - TTC Litvínov F - BERYTEAM -:-, SKST Baník Most I - ST Kopisty B -:-,
9. kolo:
ST Kopisty B - TJ Sokol Obrnice -:-, TTC Litvínov F - BERYTEAM - SKST Baník Most I -:-, TJ Baník Meziboří B - SKST Baník Most G -:-, TTC Litvínov E - TTC Litvínov D -:-, SKST Baník Most H - TJ Baník Meziboří A -:-, OÚ Polerady - Sokol Horní Jiřetín B -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Obrnice - Sokol Horní Jiřetín B -:-, TJ Baník Meziboří A - OÚ Polerady -:-, TTC Litvínov D - SKST Baník Most H -:-, SKST Baník Most G - TTC Litvínov E -:-, SKST Baník Most I - TJ Baník Meziboří B -:-, ST Kopisty B - TTC Litvínov F - BERYTEAM -:-,
11. kolo:
TTC Litvínov F - BERYTEAM - TJ Sokol Obrnice -:-, TJ Baník Meziboří B - ST Kopisty B -:-, TTC Litvínov E - SKST Baník Most I -:-, SKST Baník Most H - SKST Baník Most G -:-, OÚ Polerady - TTC Litvínov D -:-, Sokol Horní Jiřetín B - TJ Baník Meziboří A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy