Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor III B
1. kolo:
TJ Sokol Božejov, z.s., - TJ Start Nový Rychnov, z.s. 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Lukáš 2:2, Menhard Jan 1:3, Horák Tomáš 1:3, Vrána Milan 1:3, body hostů: Nepraš Jaromír 4:0, Blažek Milan 3:1, Krňa Evžen 3:1, Blažek Jan 1:3), SK Horní Ves B - SK Kamenice nad Lipou z.s. C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makovička Karel 1:3, Švehla Jaroslav 3:0, Dvořák Aleš 3:0, Dvořák Jakub 2:2, Dvořák Adam 0:1, WO 0:1, body hostů: Dejmek Oldřich 2:2, Kubíska Radek 1:3, Musil Josef 1:3, Liška Lubomír 2:1, WO 1:0), SK RODINOV C - TJ Pelhřimov-Osvobození 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Filípek Ondřej 2:1, Tomec Pavel 3:0, Novotný Petr 3:0, Filípek Jindřich ml. 0:3, WO 5:0, body hostů: Vrátný Milan ml. 2:2, Vrátný Milan st. 1:3, Jůn Milan 1:3, WO 0:5), SK Putimov A - SK Putimov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoň Oldřich 4:0, Pihávek Jan 2:2, Roubík Jaroslav 2:0, Marek Miroslav 4:0, Princ Martin 0:2, body hostů: Šimsa Václav 1:3, Marek Tomáš 1:3, Pavlů Jan 0:1, Paclík Václav 2:2, Šafařík Ondřej 0:3),
2. kolo:
TJ Start Nový Rychnov, z.s. - SK Putimov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nepraš Jaromír 4:0, Krňa Evžen 3:1, Štěpán Jaroslav 2:1, Blažek Milan 3:0, WO 0:2, body hostů: Šafařík Ondřej 0:3, Šimsa Václav 1:3, Pavlů Jan 0:4, Paclík Václav 1:2, WO 2:0), TJ Pelhřimov-Osvobození - SK Putimov A 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vrátný Milan ml. 0:4, Vrátný Milan st. 0:4, Jůn Milan 0:4, WO 0:5, body hostů: Marek Miroslav 3:0, Roubík Jaroslav 3:0, Bartoň Oldřich 3:0, Pihávek Jan 3:0, WO 5:0), SK Kamenice nad Lipou z.s. C - SK RODINOV C 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánová Jana 0:4, Musil Josef 0:4, Liška Lubomír 2:2, Nováčková Karla 0:4, body hostů: Tomec Pavel 4:0, Novotný Petr 4:0, Filípek Ondřej 3:1, Pechek Patrik 3:1), TJ Sokol Božejov, z.s., - SK Horní Ves B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Milan 2:2, Paluch Lukáš 1:3, David Lukáš 1:3, Vrána Milan 0:4, body hostů: Makovička Karel 2:2, Švehla Jaroslav 4:0, Dvořák Jakub 2:2, Dvořák Aleš 1:0, Dvořák Adam 3:0),
3. kolo:
SK Horní Ves B - TJ Start Nový Rychnov, z.s. -:-, SK RODINOV C - TJ Sokol Božejov, z.s., -:-, SK Putimov A - SK Kamenice nad Lipou z.s. C -:-, SK Putimov B - TJ Pelhřimov-Osvobození -:-,
4. kolo:
TJ Start Nový Rychnov, z.s. - TJ Pelhřimov-Osvobození -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. C - SK Putimov B -:-, TJ Sokol Božejov, z.s., - SK Putimov A -:-, SK Horní Ves B - SK RODINOV C -:-,
5. kolo:
SK RODINOV C - TJ Start Nový Rychnov, z.s. -:-, SK Putimov A - SK Horní Ves B -:-, SK Putimov B - TJ Sokol Božejov, z.s., -:-, TJ Pelhřimov-Osvobození - SK Kamenice nad Lipou z.s. C -:-,
6. kolo:
TJ Start Nový Rychnov, z.s. - SK Kamenice nad Lipou z.s. C -:-, TJ Sokol Božejov, z.s., - TJ Pelhřimov-Osvobození -:-, SK Horní Ves B - SK Putimov B -:-, SK RODINOV C - SK Putimov A -:-,
7. kolo:
SK Putimov A - TJ Start Nový Rychnov, z.s. -:-, SK Putimov B - SK RODINOV C -:-, TJ Pelhřimov-Osvobození - SK Horní Ves B -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. C - TJ Sokol Božejov, z.s., -:-,
8. kolo:
TJ Start Nový Rychnov, z.s. - TJ Sokol Božejov, z.s., -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. C - SK Horní Ves B -:-, TJ Pelhřimov-Osvobození - SK RODINOV C -:-, SK Putimov B - SK Putimov A -:-,
9. kolo:
SK Putimov B - TJ Start Nový Rychnov, z.s. -:-, SK Putimov A - TJ Pelhřimov-Osvobození -:-, SK RODINOV C - SK Kamenice nad Lipou z.s. C -:-, SK Horní Ves B - TJ Sokol Božejov, z.s., -:-,
10. kolo:
TJ Start Nový Rychnov, z.s. - SK Horní Ves B -:-, TJ Sokol Božejov, z.s., - SK RODINOV C -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. C - SK Putimov A -:-, TJ Pelhřimov-Osvobození - SK Putimov B -:-,
11. kolo:
TJ Pelhřimov-Osvobození - TJ Start Nový Rychnov, z.s. -:-, SK Putimov B - SK Kamenice nad Lipou z.s. C -:-, SK Putimov A - TJ Sokol Božejov, z.s., -:-, SK RODINOV C - SK Horní Ves B -:-,
12. kolo:
TJ Start Nový Rychnov, z.s. - SK RODINOV C -:-, SK Horní Ves B - SK Putimov A -:-, TJ Sokol Božejov, z.s., - SK Putimov B -:-, SK Kamenice nad Lipou z.s. C - TJ Pelhřimov-Osvobození -:-,
13. kolo:
SK Kamenice nad Lipou z.s. C - TJ Start Nový Rychnov, z.s. -:-, TJ Pelhřimov-Osvobození - TJ Sokol Božejov, z.s., -:-, SK Putimov B - SK Horní Ves B -:-, SK Putimov A - SK RODINOV C -:-,
14. kolo:
TJ Start Nový Rychnov, z.s. - SK Putimov A -:-, SK RODINOV C - SK Putimov B -:-, SK Horní Ves B - TJ Pelhřimov-Osvobození -:-, TJ Sokol Božejov, z.s., - SK Kamenice nad Lipou z.s. C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy